Jump to content

a


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. LightScribe

  [GM] Patriots

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 3. LightScribe

  [GM] Deffender

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 4. LightScribe

  [GM] EastSide

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 5. LightScribe

  [GM] Maršmelo + Atvainošanās

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 6. Insecure

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 03-D-01 Datums un laiks: 17/01 21.30 Ieslodzītā pilnais vārds: Lawrence Maunier Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja (1)13.Nopietna publikas apdraudēšana ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 1h
 7. Today
 8. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds: Dereck Creed Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 160990-***** Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta: Los Santos Suarez Apartament #3 Štats:San Andreas Tālrunis: 666533 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds []; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:Rs haul Pašreizējā darba vieta: Rs haul Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Vēlos kļūt par Virsnieku,jo vēlos kalpot Los Santos iedzīvotājiem un palīdzēt tiem.Daudzas situācijas ir bijušas,kad ir nācies palīdzēt dažādos veidos Los Santos iedzīvotājiem.Kā arī redzot,kā strādā policija iekš Los Santos bīstamajām ielām,mani tas mudināja pieteikties un censties palīdzēt Los Santos policijas darbiniekiem.Esmu izturīgs,inteliģents cilvēks ,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Gribu nākotnē nodrošināt Los Santos iedzīvotājiem drošību iekš pilsētas,kā arī apturēt kriminālās personas.Protams arī personas,kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus,jo ir daudzi gadijumi,kad tiek notriekti gājēji.Vislabākais veids,kā palīdzēt un censtos to visu mainīt ir pieteikties Los Santos Policijā! Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Kā jau minēju pirms tam,esmu izpalīdzīgs un izturīgs cilvēks,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Nelietoju alkaholu,kā arī nepīpēju,un apmeklēju zāli,lai uzturētu sevi labā,fiziskā sagatavotībā.Braukšanas prasmes ir labas,jo ir bijis darbs,kas saistīts ar braukšanu,kā arī ikdienā izmantoju moci ar ,kuru jābūt uzmanīgam braucot. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Dereck Creed , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums:17.01.19 Paraksts:D.Creed (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds:Rihards Vecums: 14 In-Game UCP vārds: Fruits Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?:Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?:Tas bija pirms gada,tikko atsāku spēlēt atkal. Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?:Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/dTHdXDI
 9. Deffender

  [MTA Pamācība] Custom Durvis, Logi, Sienas

  Strādājot ar .txd .col .dff failiem, visus samp objektus var arī dabūt uz MTA:SA Nebugojas, viss kas ir jādara jāievieto resurs /startres un ja resurs iet, nekad objekt nepārvērtīsies uz sākotnējo objektu, tā pati fiča, kas ir serverī, ar kapostiem, laptop un nu jau uz tv ir izmantota šī pati struktūra, bet šeit ir mapping objekts. Ceru, ka domu izsekoji, īsāk sakot, nebugojas .
 10. Fushion

  [MTA Pamācība] Custom Durvis, Logi, Sienas

  Ka tik šitās sienas nebalstijās tikai uz samp normāli? Un vai gadijumā tos sienas variantus neaizstāja ar def objektiem? Piemēram parasti lika uz kazino čipiem, bet nu nez. Un tad beigas bugojas visur kur meta sienas tās jo bija aizstāts objekts. Nez fīča jau forša, nevar noliegt.
 11. Iespējams, ja esat kaislīgs mapperis esat gan jau, ka sērfojuši internetā un meklējuši idejas, dažādus tool, lai uzlabotu mapping kvalitāti vai kas tāds, jau ilgu laiku atpakaļ uzdūros kaut kam ļoti interesantam. ''Mta:Rp tēva forumam''Owl, kur izveidota pamācība, kur varam ievietot custom durvis sienas, logus - Spied šeit . Taču kāpēc es rakstu savu topiku, jo reizē šis būs arī kā ieteikums @LightScribe. Tātad kā jau forumā redzams, šie objekti ir uzlikti uz NOS itemiem, kas salīdzinoši, diezgan bieži tiek izmantoti mappingos. Taču to es izlaboju, pārliekot šos 4 obejktus uz LiberyCity objektiem, kurus mēs nekur GTA:SA Mappē neatradīsim ! Kas ir diezgan liels pluss gan serverim, gan pašai GTA:SA Mapei , kura nav izkropļota. Šī arī kalpos kā pamācība parastajiem spēlētājiem, lai jūs savā privātajā Mapping serverī varētu pievienot šādus objektus. Video pamācība Instalēšana Pieejami četri objekti, spoilerī ir bildes ar nosaukumu, id un pašu attēlu, textūru būs iespējams mainīt. Atstāšu linku uz textūrām. Name ID Image Wall017 (lib_street14) 3895 Wall045 (lib_street11) 3894 Wall063 (lib_street05) 3893 Wall101 (lib_street10) 3892 Tekstūras Ar laiku izveidošu video, kurā jums iemācīšu nomainīt textūru, bet tas vairāk attiecas uz tiem spēlētājiem, kuri liek textūras uz MTA:SA Ediotr, taču varēsiet tekstūru nomainīt arī serverī, ar tapešu palīdzību. Šeit daži paraugi ar textūrām. https://imgur.com/a/92BA4/layout/grid Nepieciešamie faili. https://mega.nz/#!Eo8FVSqR!G_n3koxRREL4zIQPTLadFOsQ4DaMDXbClz70sJxAqyk Šajā failā atroadas .zip fails kurā atrodas objekti, un .zip fails kurš jāievieto resources mapītē. Texta fails kurš jāievieto gan 'mtaserver.conf' ,gan 'editor.conf' <resource src="Owl-Mapping-Walls" startup="1" protected="0" /> Ja ko nesaprotam, dorši gaidu jūsu jautājumus PM. Runājot par pašu pamāčibu, autortiesības nepaturu, jo galvenā ideja ņemta no Owl foruma, kur sazinājos ar topika autora un prasīju, vai var izveidot šāda veida pamācību latviešu valodā + video, atļauja tika saņemta. Nobeigumā vēlētos dzirdēt @Haskys domas, vai ko šādu vajadzētu vai, nē. Jo personīgi uzskatu, ka tieši interjera mappingi serverī attīstās, daudzi cilvēki ar to sāk nodarboties un šie objekti tiešām atvieglo mapošanu .
 12. artisfun

  Johan King

  Zogam motivācijas vēstules?
 13. xDrifz

  [Pārdod] Lamborghini Gallardo

  ((Pārdots TC))
 14. Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Malcolm Washington Tālruņa Numurs: 514378 Faktiskā Dzīvesvieta: Richman #1 Juridiskā Dzīvesvieta: Richman #1 Personas Kods: 01.02.2001 Vecums: 18 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Auto Konfiscētuva Izvēlētā vakance: Mehāniķis Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): Los Santos profesionālā vidusskola (2014.-2017.) -automehāniķa amats. Los Santos pamatskola (2011.-2014.) Los Santos sākumskola (2006.-2011.) Los Santos bērnudārzs "Mazie mērkaķi" (2001.-2006.) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Piedzimis Amerikā 2001.gadā, pēc tautības esmu amerikānietis. Māte strādā par mediķi, tēvs bija mehāniķis, viņam piederēja pašam savs serviss, kur bērnība pavadiju daudz laiku ar tēvu. Kopā ar tēvu servisā iemācijos izjaukt auto motoru, un to salikt atpakaļ. Pēc 10 . klases iestājos Los Santos profesionālā vidusskola, kur abguvu ko jaunu par mehāniķu amatu . Un tas, būtu arī īsumā viss . Ar nepacietību gaidīšu jūsu zvanu ! OOC Informācija Vārds: Brendons Vecums: 18 SS no /history: https://imgur.com/a/rUKOs1G SS no /stats: https://imgur.com/a/8QDuMsS Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā, protams!
 15. Rolixx

  [Mehāniķis] Daniel

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Daniel Walker Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history Stats: https://files.fm/u/6crqdt54#/view/mta-screen_2019-01-17_18-50-52.png History: https://files.fm/u/63w6f83n#/view/mta-screen_2019-01-17_18-51-14.png Tēla darba vieta: Los Santos Auto Konfiscētuve Tēla iepriekšējās divas darba vietas: Las Venturas Mehāniķu Darbnīca, Glābšanas Dienasts Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Nav Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Mani sauc Daniels Esmu Dzimis San Fierro. Man ļoti paīk uzlabot jo darbs man atmiņā palika jo tas ir interesants, un arī mans tētis bija mehāniķis no viņa guvu motivācija vis vairāk jo man patika skatīties kā arī kad paaugu atļāva man pašam padarboties un man tas ļoti patika, tāpēc arī nolēmu pastrādāt! Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 17 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Jo reklāmās bieži redzu kad meklē mehāniķi un ļoti vēlos palīdzēt tiem cilvēkiem kuriem vajag manu palīdzību. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: https://files.fm/u/njupjy4v#/view/mta-screen_2019-01-17_18-53-18.png Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Mans personāžs vēlas kļūt par mehāniķi , jo viņam ļoti patīk auto un vēl vairāk tos uzlabot. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: do uz grīdas atrastos atslēgas ar dankrotu me pieiet, pieleicas paņem dankratu un dodas pie auto. me paliek dankrotu apakšā un sāk giezt kloķi do auto pacelies me pieiet pei atslēgām pieleicas, pēc kā paņem atslēgu un dodas pie auto me sāk skrūvēt nost riepu do noskrūveta do daniels to pašu izdara ar pārejām riepām, un noņem tās nost do auto bagāžniekā atrodas jaunās riepas me attaisa bagāžnieku un sak pa viena riepai likt virsū uz skrūvēm do uzliktas me paņem atslēgu un sāk skrūvēt virsū skrūves do pieskrūvētas do daniels to pažu izdara ar pārejām do diski būtu nomaiņīti me nolaiž dankrotu un noliek to atpakaļ vietā
 16. kakulacis

  Lubyanka

  skrīnus/video adminiem un šeit, tiks veiktas attiecīgās darbības.
 17. Danex

  Lubyanka

  Da nu *Cenzēts* es iesaku arhivēt šo caurumu ciet. viens no biedriem Ruslan Kuznetsov izvilka ārā ak-47 nošāva pie igs bez erpē un aizbrauca, un pēc tam mašīnu sašāva visu, vot tas ir līmeņrādis "Cīga ir? nav?" Nošauts nonrp
 18. MMD

  Lubyanka

  Re2pect Arvim, Denisam un R Driksnam par siem panakumiem un ka atlava jums vadit so frakciju
 19. MrFastOne

  Johan King

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Johan King Tālruņa Numurs:665007 Faktiskā Dzīvesvieta: Aces St 65 Juridiskā Dzīvesvieta: Aces St 65 Personas Kods: 010101-22808 Vecums: 18 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Produktu piegādātājs Izvēlētā vakance: Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):1.Los Santos Bērnu Dārzs "Lācis"(2001-2005) 2. Los Santos 1. Pamatskola (2005-2010) 3. Los Santos Ģimnāzija (2010-2013) (Los Santos Sporta Akadēmija(2015-nepabeigta) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Tātad vēlos ieņemt šo amatu, jo man pašam ir nepieciešams darbs, kā arī esmu gatavs ar pilnu atdevi nodoties sev uzticētajiem pienākumiem, kā arī tos aktīvi un godīgi pildīt, lai varētu mūsu pilsētas ielas padarīt skaistākas, drošākas un tīrākas no pamestiem automobīļiem. Man pašam neliekas pareizi ka automašinas šadi pamet uz ceļa vai ietvēm. Ja kādam tu vel sāc aizrādīt tevi vins pasūta citreiz. Man liekas ka tas nav parezi. Tapēc vēlos tikt šai amatā, lai atīrītu ielas no automašīnām kas ir noparkotas nepareizi un lai cilvēki varētu vieglāk pārvietoties! OOC Informācija Vārds: Gatis Vecums: 17 SS no /history:https://failiem.lv/u/329u9gbp SS no /stats:https://failiem.lv/u/uzyvhqpp Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Ne nēsmu, bet vēlos to darīt!
 1. Vairāk
×