Jump to content

a


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. PM ieslēdz.

 3. Brodyaga

  The Wallace Crime Network

  Lai klauve, man viss tirs
 4. 20gauge

  The Wallace Crime Network

  Valsts ieņemumu dienests pie durvim drīz klauvēs
 5. Transportlīdzekļa ID (VIN): 639, 221 - Mehāniķa uzlabojums (Svars/Stūres leņķis/Sēdināšana/Durvju modificēšana) : 221 - sēdināšana, stūres leņķis. 639 - sēdināšana - Mehāniķa vārds uzvārds: Ronnie Callahan - Lomu spēles ekrānšāviņi: Noskaidrošana vai detaļas ir pieejamas Detaļu iegāde un piegāde ss's iekļauta arī detaļu cena un /charity Darbs pie G65 Darbs pie Camaro - Uzlabojuma uzstādīšanas iemesls (20-30vārdi): G65 tika uzstādītas atsperes, kuras ir zemākas un ne tik cietas, jo reāli viņš vadās kā mēsls, uz katras bedres aizmugure lēkā, itkā tur nemaz nebūtu amartizatoru, zemāks, lai kļūtu pievilcīgāks. Camaro nosēdināts skaistumam, kontroles izmaiņai uz ceļa, stūres leņķa izmaiņa, jo tiek būvēts kā projektauto, jāsāk ar piekari, protams. - Tēla vārds uzvārds: Ronnie Callahan
 6. Reynold

  [Pasūtījums] Remontam

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Quincy Pasūtījuma veicēja uzvārds: Shawn Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 625515 Pasūtījuma veicēja e-pasts: Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [] Jā. [x] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): N/A 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): N/A Mēbeļu informācija. Reģipša siena | ((16500)) | Daudzums: 4 | Cena: Metāla durvis| ((1492)) | Daudzums: 2 | Cena: Galds | ((941)) | Daudzums: 4 | Cena: Istabas durvis| ((1502)) | Daudzums: 1 | Cena:
 7. Yesterday
 8. Tiek pārdota garāža jeb pienācīga servisa telpas pilsētas centrā. Commerce, Panopticon Ave. #3 - "Straight Outta Grove Auto Service" Garāžā ir: Atsevišķa krāsotava; Atsevišķa atpūtas telpa ar leti un kasi; Divi elektriski pacēlāji; Vismaz piecu automašīnu novietne; Telpu priekšā neliels prīvātīpašuma gabals; Cena: $25'000 Kontaktinformācija: E-pasts: sog@losfix.com ((Private Message forumā)) Tel. nr: 625515 Ieskats piedāvājumā: ___________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________________
 9. Reynold

  Straight Outta Grove Auto Service

  PĀRDODAM TELPAS! Sakarā ar uzņēmuma telpu paplašināšanu, pārdodam tagadējās telpas. Teritorija garāžas priekšā, divi elektriskie pacēlāji, krāsotava un atpūtas telpas ar letei. E-pasts: sog@losfix.com ((Private Message forumā)) Tel. nr: 625515
 10. EastSide

  RP Pērles

  @LightScribe nebano ludzu, es atvainojos par to ka viņš muka.
 11. Kubitis

  RP Pērles

  EW ! TU nopērc velvienu GM, nesaproti kad automašīnas kuras neiet kūp tikai dēļ tā kad tas ir GTA SA? Mēs rpojam kad zobsiksna sapista tadel nevareja pieskilt, un kad sasējām lenām līdz servisam bubināt. Pēc tavām domām man vajadzēja ieliet antifreezu lai atdziest motors?
 12. Kubitis

  [OOC] Tiesas zināšanu banka.

  (( Es nevaru atrast nekādu tiesas uzsākšanas topiku, help? ))
 13. Kubitis

  [OOC] Tiesas zināšanu banka.

  (( Tā, es varu tiesāt LSPD ja viņi mani arestē par vienu bēģšanu ar mašīnu uz 4 dienām un iedod 15k sodu, ja kriminālkodeksā rakstīts ļoti skaidri kad max ir 4k sods un 3h jailā? ))
 14. Wiliams

  Servera lagi

  Nu nezinu gan vai ar rtx un labu procesoru varētu tā lagot, vaina nav viņam. +ja vēl 144hz monitors.
 15. Middnes

  Servera lagi

  Nezinu kas tev par kompi, bet fps pa bridim nokritas, jo ir lieki mappingi kurus nemaz neizmanto.
 16. Kudys

  Servera lagi

  nekas man nelago nezinu cik lenam ir jabut kompim, lai nepabrauktu virs 120km/h. mapingi pie vainas drošvien
 17. EBooo

  Servera lagi

  Servera lagi nu vairs ir neizturami.. Ja strādā LSPD un ir chase pa pilsētu, gluži pat neiespējami pabraukt virs 120, jo gandrīz katrā pagriezienā FPS dropos zem 20. Varbūt beidzot laiks salabot šo problēmu? Šis jau bija janvāri, tikai citā vietā, nu jau tagad tas ir gandrīz pa visu pilsētu.
 18. Brodyaga

  (Ieteikums) Konteineri.

  Es tev ne reizi neesmu teicis, ka tur vajag likt narkotikas vai ieročus. Cik reāli tas vispār būtu? Es runāju par vairāk ikdienišķām lietām ko tur varētu sastapt, kas ir cigaretes, alkohols, juvelierizstrādājumi, mēbeles, elektropreces, iespējams dažreiz mašīnas/motocikli un tā tālāk. Pašlaik iespējas uz tādām lietām serverī neeksistē, ja nu vienīgi apzagt kādu veikalu...
 19. Olol2001

  [LSB] Dwayne Solon

  Sveicināti cienījamais D.Solon kungs, ar prieku varu paziņot ,ka jūsu Sī-vī uz šo vakanci tiek apstiprināts ,tuvākajā laikā ar jums sazināsimies ,lai norunātu intervijas izdevīgāko laiku.
 20. Olol2001

  [LSB] Jacob Scott

  Sveicināti cienījamais J.Scott kungs, ar prieku varu paziņot ,ka jūsu Sī-vī uz šo vakanci tiek apstiprināts ,tuvākajā laikā ar jums sazināsimies ,lai norunātu intervijas izdevīgāko laiku.
 21. Olol2001

  [LSB] Shawn Carter

  Sveicināti cienījamais S.Carter kungs, ar prieku varu paziņot ,ka jūsu Sī-vī uz šo vakanci tiek apstiprināts ,tuvākajā laikā ar jums sazināsimies ,lai norunātu intervijas izdevīgāko laiku.
 1. Load more activity
×