Jump to content

a


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Grumm

  Ieteikums-

  Protams, ka vajag sastāvu pakustināt, jo kamēr nebūs no viņiem aktivitāte tikmēr arī spētājus serverī var negaidīt. Un jā es pats tuvākaja laikā tapat neparādīšos.
 3. Daring

  Ieteikums-

  Valsts Policija. Policijas Priekšnieks vada SWAT, hujārī ar heli un vēl kas ne. Augstu godājamais dārzeni Melone. Tava attīstība bija zini kad? Tad kad sēdēji Valsts Policijas Priekšnieka Vietnieka amatā. Atvainojos, LSPD. Ļoti labi zināms, kā mēs spikes metam uz zemes bez RP, kā mēs ar automātiem patrulējam. PATRULĒJAM. Zini, kā tu to naudu ieguvi? Caur *Cenzēts* - personāža attīstību. 900$ stundā. Nebrīnos, kad helis uz jumta ir, laivas un lambo . Visi var aplūkot tavus "sasniegumus". //Phone
 4. Today
 5. Walker

  Ieteikums-

  Sākās
 6. Brodyaga

  [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  Veltedons xd varbut visi liksim vardus kas neeksiste
 7. Brodyaga

  Ieteikums-

  Eu nesprega mazais
 8. JaaniS

  [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  Telefons, skeletons, vel-te-Dons, meteors. Mazasininība
 9. wazijs

  Ieteikums-

  zack everestt, tik pat liela attistiba ka pats everests, nedirs ble
 10. Index

  Ieteikums-

  kad patiesība iedur acīs un nav ko uzdirst. atzītais rperis
 11. Middnes

  Ieteikums-

  laizi pirkstus. Es esmu nostājies pret adminiem, kas no RP neko nejēdz un greindo kārtejo reizi naudu. Paskaties tak pamuļķi uz sevi sēdi ar savu statusu , jo viss jau tev pietiek - LAMBO 4 +/- un vel pāris auto, kas ir pie mājas tev. http://prntscr.com/o2jlxt XD parādi man kaut vienu personāža attīstību no jūsu puses, kur tu kādreiz esi pielietojis roleplay bez sava statusa vai PD greindošanas.
 12. Melone

  Ieteikums-

  Eu balamute, neesi par daudz sadomājies un nostājies pret adminiem? Nolaidies metriņu zemāk no debesīm un piebremzē ar savu lielo muti.
 13. Nemāku krievu valodu ļoti lieliski, tāpēc nevarēšu novērtēt. Atvaino.
 14. Ejam 20:00 serverī, es gribu rpot jaunieti.

  1. Middnes

   Middnes

   eiro ceis divi vai dirsa zivi un nebus erposana, jo bez manis erpot nevar 

  2. Index

   Index

   iegaju pasedeju izgaju

 15. Middnes

  Ieteikums-

  labāk nebūtu rakstijis. Ej labāk uztaisi kādu mappingu un ieliec blakus projektā,cik stiligs tu mums esi. ((Vai arī pazodz no owlgaming personām un stāsti, kad tos taisiji pats. ))
 16. EastSide

  Ieteikums-

  Nu es uzskatu, ka ar šādu topiku nevar neko īsti ietekmēt. Ja cilvēks ir ieguldijis savu naudu, tad nekas tur netiks ņemts nost. Varētu veikt pāris uzlabojumus noteikumu ziņā, bet neviens to nedarīs, topiks par noteikumiem arī bija izveidots adminstrācijas sadaļā. Bijis, nebijis. @Cilvēks lieta ir tāda. Ja es esmu ADuty tu nevari mani apzagt, tas ir jāsaprot pašam par sevi. Nesaprotu vienu, kapēc cilvēki braukā ar mašīnām esot aduty vai gmduty, tas nav tā pārdomāti.
 17. eslains

  Ieteikums-

  pirms raksti lmao, iemācies to uzrakstīt pareizi, paldies liels. ( ja tu domā lmao )
 18. Deffender

  Ieteikums-

  Kurš teica, ka ir jails ? Ir disarm, ban ck, nshit. Kas tur debīls ? 1 daļu apskatijis un debīls, lamo .
 19. Index

  Ieteikums-

  Un kāds sakars ka nemāk zaudēt, ja iemet admin jail? Nav jau ko zaudēt, ja iemet par nepatiesu huiņu. Tik debīls posts no tevis.
 20. Index

  Ieteikums-

  Savā ziņā var piekrist tam ko rakstīji, taču viss ko es teicu, nebija par to tēmu. Tu rakstīji, ka noteikumi neattiecas uz administrāciju vai kaut ko tamlīdzīgu, bet nu tā reāli nav vecīt. Es nezinu, ko tu te centies iestāstīt. Prieks, ka varam atrast vismaz kopīgu valodu par to, ka noteikumi ir huiņa un visu vajag pārtaisīt.
 21. Deffender

  Ieteikums-

  Diezgan nenoturīgs cilvēks esi, kāpēc ir tik ļoti jābļauj ? 18 gados, kā tu visiem saki - savas emocijas ir iemācījušies savaldīt , varbūt tu ne , bet nu, mēs esam dažādi . Un vēl noliedz, ka nemāku zaudēt, 1 posts un Middnesiņs ir pārvērties lielajā interneta varonī . Savaldies . Un ar vārdu nabags nebārsties, viss nāk atpakaļ .
 22. Cilvēks

  Ieteikums-

  1. Atkāpe. Nu ja tu gribi pateikt ka ar duty ir IC , tad izskaidro kāpēc teleportēties un tā tālāk nav PG termina pārkāpums. Nu pieņemsim AD ar duty stāv Ghetto pie viņu mēģina aplaupīt. Bet viņš ir aizņemts ar reportu. Tad būs RP Avoid? 2. Atkāpe. Tieši tāpēc ka noteikumi ir nepilnīgi rodas tādi starpgadījumi. Tas ir kā Latvijas valsti,kur likumdošana ir puslīdz pabeigta, bet pieņemama līmenī. Tā vai tā tos ir iespējams apiet un ignorēt. Tāpēc arī ir bardaks. Un lielākā daļa bijušo deputātu ir izbēguši cietumsodus , nesēž cietumā. Es domāju jūs sapratāt manu domu. Ja nav noteikumu un vai tie ir nepilnīgi rodas bardaks. Tā ir mana galvenā doma. Bet es to protams izsaku dažādos veidos, dažreiz arī sarkastiski, ironiski. Galvenā doma - Noteikumu pilnevidošana. Pilnveidojot noteikumus saistībā ar administrācijas rīcībām,kuras nav pieļaujamas. Viņi neuzdrošināsies tos noteikumus pārkāpt. Saprotot ka par to neievērošanu var draudēt nosacītais soda mērs.
 23. Index

  Ieteikums-

  Kā jau minēju, noteikumi attiecās uz VISIEM. To jebkurš loģiski domājošs cilvēks manuprāt var saprast. Ja jau tik ļoti esi uzēdies uz tiem noteikumiem, parādi man ''kurā vietā noteikumos ir rakstīts'' tavs sacītais. Es nezinu, es te varbūt nenormālu luni dzenu, jo tu ļoti iespējams visu šo raksti sarkastiski.
 1. Load more activity
×