Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/19 in all areas

 1. 11 points
 2. 11 points
  Vodo4ka

  [GM] EastSide

  Esmu kautko padzirdējis, pret. Visu noskaidrojām, kāds kautko bij pārpratis. Statusu iepriekš "ķipa" kā man teica, esi papisis dēļ TROLL, vel biji piepisies pie mana RP, traucēji dzīvot, bet tajā pašā brīdī Tu savu darbu dariji ļoti labi, problēmu nebij, šoreiz būšu Par, cerēsim, ka netraucēsi man dzīvot atkal. Ja status būs un sāksi troll, izbanošu pats no servera ārā.
 3. 10 points
  terijs

  Southern Bumpkin Movement

 4. 10 points
  terijs

  Southern Bumpkin Movement

 5. 9 points
  keyboard

  [Auto pieprasījums] Jacob Scott

  Mācīsimies latviešu valodu! Tātad, šajā teikumā "Protams" ir jāievieto komatos, jo tas ir iespraudums. Tālāk, "piemēram" arī jāievieto komatos, jo arī tas ir iespraudums. Diemžēl tu teikumā neieliki nevienu komatu. Priekš ir krievu valodas vārda для tulkojums. Protams, ka krievu valoda tev ir tuva, bet nu runāsim latviski. "Nepieciešams autoplacim". Pirmkārt, šajā teikumā ir stila kļūda. Pareizi tas skanētu "būtu labi, ja melnus". Otrkārt, pirms vārda "ja" ir jābūt komatam, jo tas ir pakārtojuma saiklis. Diemžēl pārskatīt tavas organizācijas topiku paņemtu vismaz trīs stundas. Paldies par padomu, došos mācīties latviski.
 6. 9 points
  "EAST BEACH POWER" AUTO KLUBS Fotogrāfijas no jaunākā pasākuma 26/10/19 Negaidīta dokumentu pārbaude Pasākuma Spēcīgākie Aparāti
 7. 9 points
  Pavians

  [GM] Walker

  Atvainojiet, ka šajā topikā, bet lietas par ko padomāt: vai vispār ir jāpastāv iespējai visiem kaut ko iedirst šāda veida topikos, vai tomēr būtu prātīgāk izveidot komisiju / dot pielaidi noteiktiem cilvekiem, kas attiecīgi var pamatot, vai potenciālais kandidāts ir piemērots / nepiemērots. Šajā ''komisijā'' noteikti būtu tā laika administrācijas sastāvs + varbūt atsevišķi pieaicināti spēlētaji, kas sevi ir pierādījuši RP vidē. Tāpat arī vērtējums "neitrāli", nu, ja nav viedokļa par attiecīgās personas atbilstību amatam, tad varbūt vienkārši nerakstīt neko?
 8. 8 points
  wazijs

  RP Pērles

  crackhead kops sanemi gm
 9. 8 points
  EastSide

  Southern Bumpkin Movement

 10. 8 points
 11. 8 points
  eslains

  Radomir Gerasimov

  ((Advokāts kurš mūk no policijas? Ir labs veco zēn! Tev beidzot ir jāsaprot ko tu pats gribi erpot. Nelegālo džeku, vai advokātu. Tas pats bija ar ''bomža'' characteru...biji bomzis, bet tajā pašā laikā strādāji DOJ...))
 12. 7 points
  Ha4iks

  The Generals of Motors

 13. 7 points
  1K-27

  [2019] Oktobra Nominācijas

  -Forums- Foruma uzraugs; @OwenS lietotājs; @Brodyaga radošākais; @shokolate aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Wolfiinc izpalīgs; @OwenS komunikablākais; @jex nopietnākais; @EastSide labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); N/A sliņķis; N/A seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Wiliams jokdaris; N/A -MTA Roleplay- MTA administrātors; @terijs MTA skolotājs; @eslains MTA aktīvākais lietotājs; @shokolate MTA slinkākais administrātors/GM; N/A MTA mēneša nelegālā; Southern Bumpkin Movement @terijs @EastSide u.c. MTA mēneša frakcija; LSPD @Filipolv MTA bagātākais spēlētājs; @GimeziS
 14. 6 points
  Ha4iks

  The Generals of Motors

  The Generals Of Motors ir maza ielu raceru grupa Willowfield, Atlantica Avenue, kura sastāv galvenokārt no amerikāņiem. Šī kluba mērķis ir popularizēt amerikāņu muskuļauto štatā. Klubs pats par sevi jaunākā ielu Raceru grupa pilsētā, arī štatā, savas darbības uzsākuši 2017. gadā Willowfield, kad rīkoja maza izmēra ielu sacensības uz mazām naudas summām. Šobrīd pats grupējums iesaistās daudzās kriminālās darbībās dēļ alkām pēc naudas. Dibināta 2017.gadā, pazīstama tikai 2018. gadā, kad tika arestēti divi tās biedri, sacensību laikā, kad centās aizmukt no notikuma vietas, kurā tika nošauts kāds sacensību zaudētājs, kas atteicies maksāt uzvarētājam solīto naudu. Sacensības uz East Beach. [2018.gada 12.aprīlis] 2018 gadā tika rīkotas nelegālas auto sacensības uz East Beach ceļa, jeb vieta kurā visbiežāk tiek veiktas šādas darbības, lai salīdzinātu kuri auto ir ātrāki, bieži vien šādas sacensības notiek uz naudu, tāds bija iemesls šīm sacensībām, pēc vainīgā nopratināšanas, atbilde bija vienkārša, bija lielas alkas pēc naudas, dēļ finansējuma līmeņa. Kad tika organizētas šīs nelegālās sacensības, bija piedalījušies vairāki auto, bet policija izsaukta tikai pēc šāvienu atskanēšanas, kad kāds vīrietis atteicās maksāt naudu par zaudējumu sacensībās, pret to tika pavērsts pus-automātiskais ierocis un tas tika nošauts, vēlāk ierodoties policijai, netālu no notikuma vietas tika manīts vīrietis skrienam, pārmeklēšanas rezultātā atrada slepkavības ieroci. Pievienošanās frakcijā Lai pievienotos frakcijai sāc RPot kopā ar mums, piedalīties dažādos Car n Coffee stila mītos, dodies ar mums braucienos, kā arī sāc iesaistīties mūsu servisa u.c. veida uzņēmumos. Lai iesāktu RPot ar mums svarīga ir tēla attīstība. Pievienojoties frakcijai tu automātiski piekrīti, ka pret Tevi var tikt veikts CK.Mēs no Jums sagaidām labu attieksmi, kā arī nepārkāpt servera noteikumus.
 15. 6 points
  Brodyaga

  [APTAUJA] PARĀDU PIEDZIŅA

  Sveicināts, Los Santos iedzīvotāj. Šī aptauja tika izveidota lai apkopotu informāciju un iespējams atvērt jaunu uzņēmumu kas nodarbosies ar parādu piedziņu ārpustiesas ceļā. Lūdzu atbildi aptaujā godīgi, aptaujas atbildes ir un paliks anonīmas saskaņā ar informācijas atklātības likumu.
 16. 5 points
  Wnkemils

  [2019] Oktobra Nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @OwenS lietotājs; @PATRIOTS radošākais; @ToniC aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @eslains izpalīgs; - komunikablākais; - nopietnākais; @terijs labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); Dubultais čīžburgers ar lielo kolu, kā arī lielais free ar kasti nugetiem, un neatteik tos arī no kečupa, kā arī kādiem viegliem salātiņiem, nevēlos uz vakaru daudz ēst seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe jokdaris; @Kosmoss MTA Roleplay MTA administrātors; @Ceškatdeška MTA skolotājs; @eslains MTA aktīvākais lietotājs; @GimeziS MTA slinkākais administrātors/GM; @Coldplay MTA mēneša nelegālā; - MTA mēneša frakcija; Los Santos Policijas Departaments (LSPD) MTA bagātākais spēlētājs; @GimeziS
 17. 5 points
 18. 5 points
  nav jamuk katru reizi no mentiem
 19. 5 points
 20. 4 points
  Neesi mans draugs, ja esi fortnite Fans. gan jau rpo ar iedomigo eslanu lspd un nemaki braukt.
 21. 4 points
  Kaji

  Problēma ar /sellproperty.

  Tātad,problēma vienkārša. Pirms /sellproperty nav apstiprinājuma ekrāns kas varētu pasargāt no īpašuma nejaušas pārdošanas. Ja domājat "Kā var nejauši uzrakstīt /sellproperty?" Tad man ir atbilde šāda. Jauniņajiem serveri nav vēl viss skaidrs,un tādēļ viņi eksperimentēs ar komandām,tādejādi viņi bez brīdinājuma pazaudē īpašumu. Pēc tam cilvēkam ir liela skāde,pašam arī tā senāk ir iznācis. Protams vēl varbūt varētu pievienot arī pie pārdošanas ekrāna cenu ar naudas summu kādu atgūs,tā lai cilvēkam ar procentiem nav jāpišas. Personāli neredzu kā jau senāk nav šī komanda uzlabota.
 22. 4 points
  eslains

  RP Pērles

  Moz liekam perles no iron erpe un ari no mainkraft rp, varam ari no roblox erpe likt!
 23. 4 points
 24. 4 points
 25. 4 points
  JustDavids

  RP Pērles

  Kāds modelis no šiem rodas?
 26. 3 points
  Daring

  Los Santos Glābšanas Dienests

  BIJA TIK LABS @eslains TOPICK.
 27. 3 points
  Kosmoss

  Problēma ar /sellproperty.

  Pilnīgi tev piekrītu! man arī senāk tas ir gadijies, tieši kad sāku spēlēt MTA, ideja ir realizējama, to labi zinu, tikai ceru ka tas tiks izdarīts!
 28. 3 points
  Izskaties pēc džeka ar potenciālu, bet neiedziļinies lietās tik ļoti, cik to vajag. Izbaudi roleplay, kamēr vēl to vari un necenties spēlēt, lai dabūtu statusu - tā ir liela atbildība, kuru Tev nevajag. keep up
 29. 3 points
  Wiliams

  [2019] Oktobra Nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Coldplay radošākais; @terijs aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex komunikablākais; @eslains nopietnākais; @OwenS sliņķis; @ExclusivE seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Middnes labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); mums visa maja nav udenn jokdaris; @eslains MTA Roleplay MTA administrātors; @PATRIOTS MTA skolotājs; @eslains MTA aktīvākais lietotājs; @jex MTA slinkākais administrātors/GM; @eslains MTA mēneša nelegālā; Southern Bumpkin Movement MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs; @jex Teamspeak3r TS3 uzraugs; @PATRIOTS TS3 balamute; @Middnes
 30. 3 points
  jex

  [Gamemasters]Kudys

  anti anti anti @LightScribecik paypal sutit lai tu atteiktu kudiju, pietiek jau ar pirkto daringu un slikto gm eslainu.
 31. 3 points
  wazijs

  [Gamemasters]Kudys

  ir daudz 14 gadnieki, kuriem galva ir uz pleciem un zināšanu loks ir daudz plašāks. Varbūt pielietot me un do komandas tu proti, bet ieskaidrot lomuspēles principu diezvai mācēsi.
 32. 3 points
  Sharper

  RP Pērles

 33. 2 points
  alexdell2

  NJ Trucking LLC

  NJ Trucking LLC nodarbojas ar smagās un/vai lielas kvantitātes preču pārvadāšanu. Kompānija ir pašnodarbināta, patstāvīga un nodarbojas ar privātiem līgumiem, piedāvājot pakalpojumus gan firmām, gan loģistikas uzņēmumiem, kā arī kravu transportēšanu līdz cita veida transportam, tas ir, avio, jūras vai dzelzceļa. Kompānija uzņēmās pilnu atbildību par transportējamo kravu, nodrošinot, ka attiecīgās preces nonāks līdz tās iecerētam galamērķim un pielāgojas katra klienta specifikai, maršrutam un citām niansēm. Laika gaitā būs arī iespējams noīrēt kādu no uzņēmuma transportlīdzekļiem savām vajadzībām. Kompānijas aizsācēji ir Noah Tiedemann un James Moore, kuri realizēja savu domu uzsākt kravas transporta uzņēmumu ierodoties Los Santosā, kopā apvienojot spēkus un uzņemoties veltīt visu savu laiku uzņēmumam. Kompānijai attīstoties, parādīsies arī brīvas vakances, tas ir, transportlīdzekļa vadītāji, noliktavas darbinieki, kā arī sekretāri. Kontaktinformācija N. Tiedemann - 878801 / n.tiedemann@lscity.com J. Moore - 611305 / j.moore@gmail.com O. Brooks - 695532 / brooks@lscity.com ((Informācija vēl tiks atjaunota, ar saturu, atrašanās vietu.))
 34. 2 points
  PATRIOTS

  Novembra RP atjauninājums

  a kur crediti patriotam par mapping ideju un terijam ari par realizaciju (dala) vai ari mes ig sanemsim balvu? @LightScribe @terijs
 35. 2 points
  Ceškatdeška

  [Pārdod] Dzīvojamā ēka

  Pārdošanā samērā liela ēka, iekļautas visas ērtības pilnvērtīgai dzīvošanai, tai skaitā plaša garāža, kur auto entuziasti var sadzīt savas automašīnas. Cena par šo īpašumu ir 40'000$ Atrodas Sunset BLVD #23, tieši blakus ''Pay N Spray'' Par īpašuma iegādi var sazināties ar mani zvanot uz ''609310'' vai arī rakstot uz epastu ''rocal@gtamail.sa'' ((forum pm)) Attēli ar ēkas eksterjeru un interjeru pielikumā:
 36. 2 points
  TripleX

  [EBP] "East Beach Power" Auto Klubs

  PIETEIKUMA ANKETA Jūsu vārds: Mike Jūsu tel.nr: 444444 Automašīnas izlaiduma gads: 1999 Automašīnas marka: Nissan Automašīnas modelis un dzinējs: Skyline R34 ar RB26DETT kurš sagriezts līdz nelabumam. Fotoattēls, kurā redzama Jūsu automašīna:
 37. 2 points
  LightScribe

  Novembra foruma atjauninājums

  Ja nu kādam pietrūka tad varu ar prieku paziņot, ka forumam dark mode ir atpakaļ.
 38. 2 points
  Middnes

  [GM] EastSide

  Kas tev žel 40 eiro? Noperc, nenoželosi.
 39. 2 points
  Hash

  Auction?

  Uztaisīt garāžu kur var biddot uz transportiem kuri tiek konfiscēti un jau ilgu laiku netiek atpirkti, Lai jaunie spēlētāji dabūtu auto lētākā cenā vai kāds cits kurš ieraug mašīnu kas ielec viņam/i acī, varbūt izlemj uz to biddot... kurš uzbiddo vairāk saņem transportu?! Vai uztaisīt pie reizes vietu kur pārdot mašīnas... Cena atkarīga no nobraukuma un modeļa... Bet to šaubos vai daudz cilvēku to pielietotu. Ši ideja nav laba, bet būtu jauks extra serverim!
 40. 2 points
  Bonijs//Onyx

  [GM]Olol2001

  Stefan Dukes: (( man troll ir asinis jo esmu Grumma brālis )) visu paskaidro - Anti.
 41. 2 points
  OwenS

  [Interjers] Playa De Saville

  Interjers izveidots! Interjera cena 7'500$ Ja vēlies mainīt kaut ko droši uzraksti man privāto vēstuli forumā un iejiešu uzlikt tā, kā vajag.
 42. 2 points
  PAIN

  Čau

  Labdien! Tā kā esmu jauniņais iekš MTA vēlētos sevi nedaudz iepazīstināt un daudzko apgūt. Vārds: Kristiāns Vecums: 17 Vieta no kuras nāc: Alūksnes novads. Nodarbošanās: Motokross, Kikbokss Hobijs: Nuu, skrūvēt autiņus vai piedalīties krūmu gonkās Brīvā laika pavadīšana: Vai nu pie PC, vai Teļukā kādu filmu. Interesants notikums tavā dzīvē: Hm, tas ka nošķīlu savu pirmo žurku? Bij tā maucu pa zeminieku tuvojas līkums iemetu plakaniski un bišk pa traku un tieši aizsķeru mazu priedi, i vsjo bembi nolociju. Vēlmes PLAYHARD projektā: Iepazīt visu iekš MTA, jo nāku no SA:MP Un tomēr MTA ir daudz savādāks. Vēlējums PLAYHARD projektam: Turpināt attīstīties, ieviest kautko jaunu un administratoriem veiksmi! Kur uzzināji par mūsu projektu?: Īsteniba jau sen kad speleju SA:MP, bet neiedomājos ienākt un še ku reku esmu klāt Paldies ka izlasiji manu īso sasveicināšanās topiku, cerams vairāk rubīšu te un citas lietas. Ar cieņu PAIN.
 43. 2 points
  Daring

  Redneck Community

 44. 2 points
  https://ucp.playhard.lv/mani-zinojumi Apelācijas/Ziņojumi administrācijai notiek caur ucp.playhard.lv (links augstāk)
 45. 1 point
  EastSide

  Novembra RP atjauninājums

  Izcili!
 46. 1 point
  GirtsMoka

  Novembra RP atjauninājums

  ilgs laiks pat nepagāja un jau updade, man personīgi ļoti patīk jaunais mapings.
 47. 1 point
  :/)crazy123

  [Mehāniķis]Jimmy Sweed

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds:Jimmy Sweed Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history http://prntscr.com/pila9h Tēla darba vieta: RS Haul Tēla iepriekšējās divas darba vietas: LSAK , RSHAUL Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 15 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Jo es no mašīnām saprotu pietiekami savam vecumam. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: N/A Bet ir dzīves stāsts - Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Tāpēc ka mans personāžs pēc profesijas ir mehāniķis , un viņam patīk ķimerēties ar auto un viņš par to daudz saprot Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Pirmkārt no auto tiek noņemti diski , tad viņus uzliek uz iekārtas lai nobortētu riepas.Pēc kā riepu lēnām grieztu uz iekrātas pēc kā riepu noņemtu , tad jāatrod pareiza izmēra riepas kas der noteiktam diskam , kad riepas esi dabujis tad riepa jāiesmērā ar kautko slidenu tad disku iestiprina iekārtā , kad iekārta sāk griezties tad riepu slidina virsū , tad var procesu pāatrināt ar kautko ar ko uzspiest riepu uz diska, kad riepa ir uzlikta tad disku liek uz balansēšanas iekārtas uz ekrāna tiek parādīts kur disksam ir savādāka gaita tur uzliek mazus atsvariņus, ja ir vajadzīgs tad arī pieregulē savērsumu. Lomu spēles situācija ar roleplay komandām, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu:/me paņemtu gaisa spiediena mērītāju pec kā noskrūvētu ventīļa uzgali pēc kā uzliktu mērītāju uz tā un pārbaudītu auto riepas spiedienu , ja riepa būtu zem paredzētā spiediena tad ar /me ieslēgtu kompresoru pēc kā kompresoru ar pumpja uzgali pieliktu pei ventīļa un uzpumpētu uz noteiktu spiedienu , to pašu izdarītu ar pārējām riepām
 48. 1 point
  Kosmoss

  [GM] EastSide

  Esmu PAR, tieši tādēļ ka esi komunikabls, nevienu cilvēku neesmu redzējis, kāds tu esi... Vienmēr izpalīdzīgs Veiksmi!
 49. 1 point
  Walker

  [GM]Olol2001

  Neesmu ar tevi sastapies ig, tapec teiksu anti.
×
×
 • Create New...