Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/19/18 in all areas

 1. 27 points
  LSPD [VIDEO] Šis nu ir mans pēdējais skrējiens. Bija prieks, kā arī daudz labu atmiņu. #Endofthewatch #Endoftheline
 2. 13 points
  Haskys

  [INT MAP] Luxus ofisa telpas

  Sveicināti. Nāku klajā ar savu trešo interjeru un atkal tieši šāda veida- pirmo. Nekad iepriekš neesmu mappojis ofisa interjeru, bet nolēmu praktizēties, kā arī man IC nepieciešams ofisa interjers. Lai attīstītu savas mappošanas prasmes cenšos testēt un "spēlēties" ar jaunām lietām, kompozīcijām, tehniku. Šoreiz mācījos veidot sienas ar ieloku, kā arī logus no grīdas līdz griestiem. Kāpēc tieši sienas ar ieloku šajā mappingā? Sākšu jau ar to, ka visus interjerus veidoju balstoties uz ēkas eksterjeru, jeb ārpusi. Cenšos interjerus veidot līdzīgās formās kā ir pati māja, lai dotu realistiskuma sajūtu. Šoreiz tā nu ir sanācis, ka ēkas eksterjerā abas puses ir ar ieloku, līdz ar to arī interjerā to izveidoju. Protams arī izveidoju milzīgos logus no grīdas līdz griestiem, kuri aptuveni tāpat ir ēkas eksterjerā. Vēlviena jauna lieta ko esmu šeit praktizējis ir monumenta uzstādīšana interjerā. Sākumā mēģināju strūklaku, bet tā izrādījās pārāk liela, kā arī skaļa. Līdz ar zaļā koka monumentu visu pārējo interjeru centos padarīt pēc iespējas zaļāku dodot dabas piesitienus- augi podos, lielie koki podos. Manuprāt tas arī ideāli iederas šī interjera tipā- ofisā. Kopumā pats ar interjeru esmu ļoti apmierināts, toties pašam šķiet, ka kaut kas nav līdz galam. Līdz ar to ceru uz jūsu atsaucību. Izskatiet kārtīgi bildes un pasakiet savu viedokli 100% atklāti. Māku pieņemt kritiku, bet protams ar pamatojumu, nevis plikus iedirsienus.
 3. 9 points
  punk

  [Moderātors] Punk

  Uz šo amatu vari pretendēt tādā gadījumā, ja visi norādītie punkti ir izpildīti ; Anketa, kuru jāaizpilda: Vārds Uzvārds; Mārtiņš, uzvārds nav nepieciešams es domāju. Vecums; 23 Dzīvesvieta; Rīga - Ziepniekkalns, Bauska. Links uz tavu ''Sasveicināšanos''; Es šo meklēju vairāk kā 20 minūtes un nevarēju atrast, jo tā ir rakstīt ļoti, ļoti sen atpakaļ. Tava Moderatora pieredze; Esmu kādreiz bijis moderātors vairākos forumus, bet pa lielam tie jau visi ir dead un vairs nepastāv. Rekomendācija; @Kiwix @Kumariks @Herkulīs @milkhouse` umhh, @Bets. @Grumm, @GHOS @Mirrors @Hosiks varbūt kāds no RP servera adminiem/gm'iem vēl varētu būt, īsti nezinu un uz doto momentu nevarēšu pateikt kas varētu vēl mani rekomendēt uz šo amatu, bet ja ir tāds tad droši ieraksti zemāk komentārā. Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; Kā jau skatos viens otrs mēģināja pieteikties, bet nesekmīgi, nu aiz gara laika izdomāju kādēļ gan nepamēģināt arī man pieteikties un palīdzēt šai komūnai. Motivācijas teksts; Tātad, nu viens no iemesliem jau laikam, ka būtu mans vecums, jo esmu viens no tiem kurš ir diezgan pieaudzis un aktīvs kā forumā tā arī TS3, agrāk arī biju aktīvs RP serverī, bet nu tas vairs nav priekš manis un esmu to atmetis jau sen, sen, sen atpakaļ, vēl viens iemesls kādēļ es varētu būt moderātors ir tas, ka esmu ļoti daudziem foruma apmeklētājiem pazīstams un daudzi ir ar mani komunicējuši izmantojot TS3 reiz, sen senos laikos arī skype. Es, protams, ka neapvainošos, ja arī atteiks un visu pārējo, bet nu kā jau augstāk minēju piesakot dēļ tā, ka vēlos palīdzēt komūnai kurā uzturos jau nu pietiekami ilgu laiku. Esmu radoša persona ko var apliecināt arī daudzi citi foruma lietotāji un tas varētu būt kā neliels plusiņš, jo es varētu ne tikai moderēt bet arī palīdzēt ar foruma tehnisko pusi, ja būtu nepieciešams. Tas nu būs viss, nav nepieciešams liels un garš penteris šeit, kas gribēs tas balsos par kas negribēs tas balsos pret. * Pirms raksti pieteikumu par moderatoru, lūdzu pārliecinies - vai pārzini foruma noteikumus, kurus var atrast šeit * Ja kaut viena prasība nebūs izpildīta, tēma tiks automātiski slēgta! * Administrācija Tavu pieteikumu izskatīs 1-5 dienu laikā!
 4. 9 points
  Alex's

  [Sūdzība] Herkuless

  Tavs DayZ niks:kekPārkāpēja DayZ niks: HerkulessKādu pārkāpumu ir veicis: family abusePierādījums/i(Bilde/s,Video): Komentāri: Nebija, ko darīt, izlēmu ieiet dayz serverī pačekot cik aktīvi un labi strādā supporteri, uzliku citu niku, un tēloju ka neko nemāku. On bija interneta varonis Herkuless. Ierakstīju čatā "ka spelet sito huinu", pēc kā saņēmu atbildi no Herkuless "tava mamma" un instant mute. Vēlos, lai šis mazais ambālis vienreiz cieš savu sodu un paliek bez statusa, viņš nav pelnijis statusu. Protams, pēc mute izsniegšanas sākās visādas atmazkas, ka es esot serveri nosaucis par huiņu, vai sazin vel ko izdarijis, kaut serveris netika nemaz pieminēts. p.s vari uzspiest to minusiņu, varbūt tas i-krāniņš pa kādu milimetru izstiepsies.
 5. 9 points
  Demons

  RP Pērles

  Paspecojot nedaudz pat ko tādu pamanīju pie mums, 5 minūtes atpakaļ
 6. 9 points
  Major

  RP Pērles

  Izrādas kad pat sāk erpot gejus.
 7. 9 points
  Dante

  East Side Connection

 8. 9 points
  bK Cubex

  135 Piru Bloodz

  Šis jau topošais 6ix9ine.
 9. 8 points
  Dante

  East Side Connection

 10. 7 points
  Dante

  East Side Connection

 11. 7 points
  Bonijs//Onyx

  dziedu.

 12. 7 points
  Grizlijs

  60 Aces St. Bangerz

  Nu, veiksmi mums! Izskatās daudzsološi, prieks atgriezies, kad sagaida ar interesantu RolePlay! P.S. Drīz būs SS'i ar RP arī no manis.
 13. 7 points
  Lynardz

  60 Aces St. Bangerz

  Malīks O'Šija Rouvs Dzimis 1996. gadā 16. Martā Unataunā, Oukvūdas galvenajā slimnīcā 3 palātā. Pēc Malīka piedzimšanas Nīla 'Rouva' Andersona (Malīka māte) aizgāja prom no Dešauna Rouva (Malīka tēva) un aizgāja pie turīgāka vīrieša, Roberta Andersona Jr. Malīku uzaudzināja tikai viens vecāks un tas bija tēvs. Tēvs mācija mazajam Malīkam daudz lietas par dzīvi,skolu, kaušanos un vēl daudzām tēmām. Jau mazotnē Malīks bijis apaļīgs ,bet tagad viņš sver 104 kg un ir 1,95 garš. Skolā mazo Malīku skolā bieži vien apsaukāja par resni un vēl daudzām aizvainojošām lietām. Pirmo reizi tika apsaukāts par resni bija kad Malīkam bija 9 gadi un viņš sapazinās ar vecāku puisi no citas klases - Metfju Džeksonu kad Metfju klases biedri ieraudzija kad Metvju draudzējas ar Malīku viņi sāka apcelt Malīku par to ka ir apaļīgs, jeb resns. Malīku piekāva dēļ tā ka izrunājās - Malīks pateica ka tā cilvēka mamma kas viņu apsaukā ir palaistuve. Malīks daļēji zināja ko nozīmē palaistuve ,bet ne tieši vārdu iemācijās kad Dešauns teica sliktas lietas par Nīlu. Pēc Malīka piekaušanas Dešauns mazo apmācija kā kauties un kā piekaut cilvēkus kuri apsaukā tevi. Malīks vēlāk piekāva to cilvēku kas viņu apsaukāja ,bet viss nenotika tik labi kā mazais Malīks būtu domājis, jo tas cilvēks kas apsaukāja Malīku bija skolas direktora dēls un skolas direktors ieraudzijis kā dēlu skalda Malīks Malīku izsvieda ārā no skolas un pataisija tā ka mazais Malīks nevar mācīties nevienā Unataunas skolā. Dešauns bija sašutis par to kapēc mazo Malīku izmeta no skolas, un bija dusmīgs uz skolām ,jo neļāva mazo Malīku palaist tajās. Tādēļ vairākus gauds Malīks tika apmācīts mājās līdz Malīkam palika 14 un viņa tētis velreiz centā ielikt Malīku skolā un draudēja ar pistoli skolas valdībai, bet tika izsaukta policija un viņu ielika cietumā. Vēlāk toties Dešauns izbēga ārā no cietuma ,bet vēlāk uztaisija pašnāvību. Kad Dešaunu arestēja Malīks tika ielikts bērnunamā. Bērnunamā viņš nejutās kā mājās, tieši otrādi viņs jutās kā elle viņam likās ka tie bērni ir savādi,dīvaini ,jo nebija kā viņš nezināja tādas lietas kādas viņš zin. Pēc vairākiem gadiem mazais Malīks tika ārā no bērnunama un viņš devās uz citu pilsētu jaunas dzīves meklējumos un šis stāsts turpinas līdz šai dienai....
 14. 7 points
  nounce

  [Reklāma] Pakalpojumi saistībā ar PS

  Čau visiem www.Playhard.lv lietotājiem! Piedāvāju pakalpojumus saistībā ar Photoshop, tāpēc ja: vēlies veidot savu frakciju, bet nemāki uztaisīt logo - raksti man; nepatīk sava seja kādā bildē un vēlies, lai es to uzlaboju - raksti man; avatāri, signatūres, viss ko vien vēlies - raksti man; nepieciešams uztaisīt afišu jebkur (skolā, priekš MTA, vai priekš kāda pasākuma tavā pilsētā u.c.) - raksti man; youtube baneris - raksti man. Īsāk sakot, ja tev ir vajadzīgs Photoshop "meistars", droši raksti man šeit pat forumā (@nounce) vai uz e-pastu (renarsz07@gmail.com). Cenas man nav nekāds kosmoss, neko daudz neprasu, protams, cenas izvērtēju attiecīgi cik ilgi pie konkrētās bildes strādāju, bet kā jau teicu "nekāds kosmoss". Attiecīgi, ja uzprasīsi man izveidot mājaslapas dizainu, tad cena arī būs lielāka, jo lielāks darbs tiek ieguldīts. Man pazuda visi vecie darbi sakarā ar to ka cietais nodega, bet šeit būs neliels ieskats uz ko esmu spējīgs: Logotipi:
 15. 7 points
  xDrifz

  RP Pērles

  Akrobāts
 16. 7 points
  Dante

  RP Pērles

 17. 7 points
  Dante

  East Side Connection

 18. 7 points
  punk

  135 Piru Bloodz

  Bloods un baltie, te pat veiksme nepalīdzēs.
 19. 7 points
  Dante

  Preston Park

 20. 6 points
  Kaji

  60 Aces St. Bangerz

  60 Aces St. Bangerz Rīss piedzima 1997. gadā, gangstera repa laikā.Deviņus mēnešus pirms Rīsa piedzimšanas viņa māte Denīza bija aizgājusi uz liela repera balīti kurā pēc vienas nakts Denīza paliktu stāvoklī ar Rīsu,tā kā Denīza arī neatrada Rīsa tēti,Rīss uzauga bez tēta. Vēlāk Denīza tomēr atrastu sev jaunu dzīvesbiedru vārda Džonatans un tomēr rīsam dzīve paliktu daudz grūtāka. Rīsa jaunais audžutēvs parasti nospēletu visu naudu vai arī to nodzertu,viņam parasti patiktu krāpt Denīzu ar citām sievietēm.Vēlāk dēļ Džonotana rīcībām Denīza sāktu palikt depresīvāka un nelaimīgāka.Vēlāk Denīza sāktu kliegt virsū Rīsam stresa un naudas problēmu dēļ.Rīs tā arī nesaprastu kādēļ viņa māte ieķērās tāda idiotā kurš tikai rosa vairāk problēmas.Vēlāk dzīvē Rīss 11 gadu vecumā bēgtu no mājam tādēļ ka viņš nevarētu pretoties un paciest audžutēva sišanu vai vispārībā viņa attieksmi pret ģimeni. Vēlāk Rīsa dzīve kad viņš ir paaudzis lielāks un būdīgāks viņš pretojas savam piedzērušam audžtēvam lai aizsargātu māti un sevi...Rīss dēļ visām sliktajām emocījām,atmiņām sāktu dauzīt audžu tēvu līdz tuvai nāvei...Dēļ šī Džonatans aizietu no Denīzas un Rīsa. Vēlāk dēļ šīs rīcības Denīza nevarētu vairs ciest savu dēlu jo viņš gandrīzvai nogalināja Džonatanu-Denīzas mīlestību un lika viņam pamest Denīzu.Denīza izmestu Rīsu uz ielas ar pilnīgi neko atskaitot Rīsa paša lietas kuras bija -Telefons,50$ un koferis ar dažām drēbem. Rīss piezvanīja savam brālēnam Markusam kurš bija jau kādu laiku iekārtojies Los Santosā. Rīsa brālēns piedāvaja viņam ievākties LS, Rīss labprātīgi piekrita pārvākties uz LS tādēļ ka viņam mājas pilsētā tā jau nebija daudz dārgu draugu vai paziņu,plus viņš vēlējās aizmirst Džonatanu un visu slikto pagātni.Tādejādi Rīss sāk sev jaunu Dzīvi LS. Tiekot LS Rīss iekārtojās savā jaunajā dzīvesvietā pie sava brālēna,kā arī satika sev jaunus draugus kas dzīvo blakus dzīvokļos. No šī brīža stāsts turpināsies.... OOC Frakcijā varēs pievienoties tikai In Character ceļā jo pamatsastāvs jau ir savākts. Pateikšu pāris piemērus kā mums pareizāk un vieglāk būs pievienoties. Jūs varēsiet satikt mūs ic ceļā uz ielām un veidot situācijas ar mums kā pircējs vai padomdevējs utt. Vēlāk kad sāksim uzticēties jūss palīdzēsiet mums ar dažiem darbiem un vēlāk gan jau jūs uzaicināsim jūs mums pievienoties. Uzmeklē mūs un piedāvā kautko. Narkotikas/Ieročus vai pat kādu darbiņu. Mēs neatteiksimies lieki nopelnīt vai iegūt ko vērtīgu.Tikai atceraties izturēties pret mums ar cieņu un laipnību savādāk protams var izraisīties konflikts. Ar ko nodarbosimies? Vandālisms Cilvēku terrorizēšana Īpašumu apzagšana Cilvēku nolaupīšana Naudas izspiešana Narkotiku izplatīšana Protams būs daudz vairāk ar ko nodarbosimies vēlāk tikai tagad viss nav pilnīgi izdomāts. Ar cieņu 60 Aces biedri: @GepLV @HandlexY @Lynardz @Kaji@ItsArtis
 21. 6 points
  Lynardz

  60 Aces St. Bangerz

 22. 6 points
  Grumm

  Konfiscēto auto Atskaites.

  Nokope tikai paraugu pimpi, *Cenzēts* pazinojumus spamot
 23. 6 points
  wazijs

  60 Aces St. Bangerz

  Veiksmi. Skrīniem izmanto /togglehud un nedaudz pastrādā ar tekstu. Teksta ir pārak daudz un iespējams rezolūcijas dēļ tas ir nesalasāms.
 24. 6 points
  Dante

  East Side Connection

 25. 6 points
  Metinātājs The Berzoe

  135 Piru Bloodz

×