Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/17/19 in all areas

 1. 39 points
  LightScribe

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Tik sen nav te nekas rakstīts, ka esmu jau aizmirsis kā to darīt. Nebija plānots šo update izlaist tik ātri, bet tā kā serverī pēdējās dienās ir atkal parādījušies spēlētāji tad nolēmu to izdarīt, lai parādītu, ka nekas nestāv uz vietas. Nākamais šāda paša tipa update varētu būt jūlijā sākumā vai vēlākais ap 10'to datumu, tur varēs redzēt vairāk spēlētāju ieteikumus, pašlaik esmu realizējis un jums atrādu lietas kuras jau sen vēlējos īstenot, protams, šeit nav visas. * F10 ir ticis pie jauna izskata https://prnt.sc/o6nl7l * Pārveidots friend list, tagad tur arī ir iespējams redzēt avatarus. https://prnt.sc/o6nlfy https://prnt.sc/o6nq36 https://prnt.sc/o6nq7u * Progresīvā ajail sistēma. Sistēmas mērķis ir sodīt stingrāk spēlētājus kuri pārkāpj vienus un tos pašus noteikumus regulāri kā arī veidot vienotus sodus, lai nebūtu tā ka viens administrators soda stingrāk, bet otrs mīkstāk. Kā tas strādā? Par katru pārkāpumu spēlētājs saņem 30 minūtes klāt pie ajail, ja pārkāpums ir atkārtots tad tas tiek sareizināts ar pārkāpumu skaitu. Respektīvi, ja divreiz pārkāp CS terminu tad sēdi nevis 30 minūtes, bet gan 60 minūtes, ja trīsreiz tad 90 minūtes. Būtu muļķīgi, ja šie sodi nedzēstos, piemēram, ja atkārtoti pārkāptu noteikumu pēc gada un saņemtu par to 2x ilgāku sodu. Tāpēc sods tiek nodzēsts tiklīdz pārkāpums ir vecāks par 30 dienām. Vēsture netiek dzēsta, pārkāpumi paliek iekš /history. https://prnt.sc/o1ysp1 * Saprasts un piedots. Tika noņemti 111 bani un pilnīgi visiem spēlētājiem nodzēsta profila vēsture. Nav par ko. * Izņemta /addfriend komanda, jo tā tika izmantota bieži vien ļaunprātīgi, lai traucētu citiem spēlēt. Ja vēlies kādu pievienot par draugu tad uzspied uz personāža ar labo peles pogu. * Tagad transportlīdzekļiem ir iespējams norādīt degvielas veidu - benzīns, dīzelis, hibrīds (pagaidām pielietojuma tam nav, bet būs) * Transportlīdzekļiem ir jaunas motoru skaņas, kuras var izslēgt, ja kādam tās nepatīk. Tās var uzlikt katram vehlib modelim vai arī katram transportlīdzeklim atsevišķi. Ir bugi, bet kuram gan nepatīk veidot mīmus kā arī nav nekas tāds ko nevarētu salabot. * Iespēja izslēgt piedāvātās servera ieroču modificētās skaņas iekš f10 spēles iestatījumiem. * Izmainīts damage daudziem ieročiem un izņemts nazis no pārdošanas veikalā. Beisbola nūjas cena ir paaugstināta no $60 -> $1500 Es noteikti, ka esmu aizmirsis vēl kaut ko pieminēt, bet ņemat par labu par šo pašu ko es esmu šeit pieminējis. Ceru saņemt pretī jūsu mīlestību nospiežot to like pogu šim topikam Ar cieņu Laitskribe.
 2. 16 points
  Ha4iks

  [MTA] Playhard Event

  Čau ! Kā jau redzi, mēs ( MTA Administrācija ) salikām kopā galvas ar @LightScribe priekšgalā, un izdomājām, ka uzrīkosim PlayHard eventu, kas MTA principā nav noticis sen. Kas tas īsti eventā notiksies ? Šajā eventā ( kā jau rediet logo ) būs, teiksim tā, daudz lietas, kā - kartingi, motokross, rallijs, peintbols. Par visu kopumā esam padomājuši, protams šāvējiem aka. pīpētājiem arī būs iespējas pašaudīties peintbolā. Viss sāksies 29. jūnijā un beigsies 2.jūlijā, plkst. 17:00. Kur tad šis viss īsti norisināsies ? 1.diena būs motokross - tam ir izveidota speciāla motokrosa trase, kur visi varēs piedalīties ar motociklu ( tiks spawnots no administrācijas puses, pašam savu nevajag ). Motokrosa trase atrodas Blueberry fermas teritorijā. 2.diena būs rallijs - tas notiksies turpat Blueberry pie kokzāģētavas ( pašlaik netiks rādīts kāds ir rallija posms ). 3.diena būs kartingi - halle joprojām tiek mapota, tiks ievietota Ocean Docks vienā no lielajām garāžām, precīzāka lokācija tiks paziņota tuvākajās dienās. 4.diena būs peintbols - šim peintbolam ir speciāls mappings, kā arī protams ir peintbola sistēma, šaudīsimies ar EmČetri, mappings atrodas pie Ganton GYM, protams, tagad slēgts. Protams kā bez balvām ? Balvas protams, ka būs, un katrai aktivātei būs, bet par tām sīkāka infomācija netiks sniegta Jūsu intrigai. Gaidīsim Jūs visus mūsu rīkotajā eventā. No savas puses vēlos teikt lielu paldies mūsu administrācijas komandai, itsevšķi : @LightScribe @terijs @Filipolv @Melone
 3. 15 points
  index

  John Paul Street, Willowfield

 4. 12 points
  terijs

  Ieteikums-

 5. 12 points
  index

  John Paul Street, Willowfield

 6. 11 points
  Bets.

  Sunday Reapers Motorcycle Club

  Smuks skats vispār.
 7. 11 points
  LightScribe

  Ieteikums-

  Kuru pirmo izēdam no statusa?
 8. 10 points
  terijs

  [2019] Maija nomināciju rezultāti

  Heyaa! Maija mēnesis jau sen aiz kalniem, taču nominācijas ir pazudušas. Kā varbūt daļa ir pamanijusi, tad organizators @Grafake ir nodevies vasarai, tāpēc pēc savas iniciatīvas izlēmu neatstāt to visu pusratā un noslēgt maija mēneša nominācijas. Tad nu lūk arī rezultāti. Foruma uzraugs: @Alex's Lietotājs: @Grafake Radošākais: @Grafake Aktīvākais(gan forumā,gan serveros): @herkuless Izpalīgs: @Christian Komunikablākais: @eslains Nopietnākais: @LightScribe Labākā frāze (nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi): Depo virvei akcija Sliņķis: @Grumm Jokdaris: @Middnes Seja (cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu): @terijs MTA administrātors: @EastSide MTA skolotājs: @Christian MTA aktīvākais lietotājs: @VitoSkaleto MTA slinkākais administrātors/GM: @Bosall MTA mēneša nelegālā: Sunday Reapers MC @Bets. MTA mēneša frakcija: Zivju kombināts "Menca" @Carmelooo MTA bagātākais spēlētājs: @Danex TS3 uzraugs: @punk TS3 balamute: - CS BanTeam: @milkhouse` CS Servera uzraugs: - CS prasmīgākais spēlētājs: @HAH Par Jūnija mēneša nominācijām nekā nezinu.
 9. 10 points
  Middnes

  Ieteikums-

  Jack.Braun mūžu dzivo mūžu fermo
 10. 10 points
  Middnes

  John Paul Street, Willowfield

 11. 10 points
  eslains

  John Paul Street, Willowfield

 12. 9 points
  Los Santos Policijas Departaments. MEDIJU ATTIECĪBU GRUPAS INFORMĀCIJAS KOPSAVILKUMS Sabiedrisko attiecību departaments tieši gatavo preses relīzes, runas plašsaziņas līdzekļiem un valdības pārstāvjiem, sagatavojot departamenta darbu uz noteiktu laiku, cieši sadarbojoties ar dažādiem bezpeļņas laikrakstiem un citiem avotiem, piemēram, bezmaksas žurnālistiem, TV kanāliem, citu departamentu preses darbiniekiem , sasniedzot augstākos rezultātus darbā. Visu policijas nodaļu interesē efektīva sabiedrisko attiecību nodaļas darbība. Departaments pārstāv, policijas tēlu un reputācija iedzīvotāju vidū ir atkarīga no sagatavoto preses paziņojumu un runu kvalitātes. Policijas priekšnieka birojs, Profesionālo standartu birojs, Mediju attiecību un Komunikācijas lietu grupa, Los Santos Policijas departaments.
 13. 9 points
 14. 9 points
  robisp

  Sunday Reapers Motorcycle Club

 15. 9 points
 16. 9 points
  robisp

  Sunday Reapers Motorcycle Club

 17. 9 points
  Bets.

  Jauni drug item

  Cawa. Viss basically būs parādīts ar bildītēm, šis izskatītos daudz grafiski skatāmāk nekā iepriekš. To vajag serverī ielikt caur skriptu, jo MTA nepieņem ja pats nomodo, tas nestrādā individuāli. Tiem, par fps uztraukumu, visi itemi ir ar minimāla daudzuma polygoniem, tie nelagos un knapi aizņem vietu vispār. Standartā ir 6 narkotiku maisi, viņi visi iekš spēles eksistē un nav nomodoti, tikai kokaīnam un marihuanai, tabletēm ir. Modpaka šim visam man jau ir saveidota, tākā atliek tikai nobalsot.
 18. 9 points
  Bets.

  Sunday Reapers Motorcycle Club

  Vecie labie teicieni
 19. 9 points
  eslains

  Ieteikums-

 20. 9 points
 21. 8 points
  Brodyaga

  [MAP] Austrumu Miesnieks

  Sveiki, gribēju parādīt jums pirmo interjēra mappingu ko uztaisīju apmēram trīs vakaru laikā. Pirmajā stāvā ir gaļas veikals, saldētava un aiz aizslēgtām durvīm, otrajā stāvā ir neliels kazino un bārs kas protams nav tur legāli. Tekstūras gan ir mazliet sapistas, jo viņas nenormāli izstaipas kaut izmantoju maksimāli lielāko texturas izmēru.
 22. 8 points
  Bets.

  Sunday Reapers Motorcycle Club

 23. 8 points
  index

  John Paul Street, Willowfield

 24. 8 points
  eslains

  John Paul Street, Willowfield

 25. 8 points
  GHOS

  Ieteikums-

  Snitch, čūska, snake, snitch with no honor, dirty man. Sniedzu tev slavu, roku, tiki staff pateicoties mums, Izēdi mani un čomus, cūka. Kur tagad jūsu lojalitāte?
×