Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/20/19 in all areas

 1. 14 points
  DeltaRMR

  PS, Pilnīgākā “huiņa” V2

  Beidzot savācos un uzzīmēju vēlvienu zīmējumu
 2. 13 points
  GHOS

  FMT komanda

  ''FMT komanda'' FMT uzraugs / vadītājs @Mykat - Atbildīgs par priekšmetu izsniegšanu organizācijām. FMT Palīgi @punk - FMT foruma sadaļas pārzinis. @Superbee - Nelegālo organizāciju pārzinis. @TripleX - Atbildīgs par auto zādzībām. @Demons - Atbildīgs par īpašumu zādzībām. @Ha4iks - Atbildīgs tikai un vienīgi par auto zādzībām.
 3. 12 points
 4. 12 points
  Sveicināti. Nesen izdomāju sev kādu smuku custom interjeru uzmappot ar nelielām idejām, nav tik daudz objektu arī salikti, jo, ja vēlēšos kautkur ieroci nolikt vai ko tamlīdzigu, nebūs kur likt, jo būtu pārbāzts ar mazām lietam pa galdiem, ja vajadzēs, var arī caur /makegeneric sataisīt. Ir uzliktas dažas tekstūras, bet ne visas, ir arī dažas kurām dubultojas tekstūras, uzliec vienam priekšmetam tekstūru, uzliekas arī uz kautkā cita, hz kāpēc tā. Šeit būs ss. Pārējie ss iekš spoilera.
 5. 10 points
  Haskys

  Servera mappings.

  Sveicināti. Pēdējā laikā esmu pamanījis, ka diezgan aktuāla tēma ir servera mappings un, ka to vajadzētu mainīt, precīzāk, dome un IGS. Gandrīz visi kā iemeslu izmanto FPS dropus, lagus. Jau vairākas reizes ir teikts, ka mappingi fps ietekmē ļoti, ļoti, ļoti minimāli, bet nu ieņēmuši galvā savu un tik močī. Bet nu saprotu, ka cilvēkiem vnk nepatīk mappings kā tāds un man personīgi arī nepatīk. Tad nu ar īpašnieku mazliet pakonsultējos un norunājām, ka domi mauksim atpakaļ stock, bet IGS pagaidām atstāsim tādu kāds ir. Pats personīgi esmu par stock IGS atgriešanu. Šajā topikā no jums vēlos, lai izsakāt pilnīgi godīgi savas domas par servera mappingu, kas nepatīk, ko gribat mainīt, ko jaunu gribat ieviest (nerakstīt domi, jo jau ir nolemts to mainīt atpakaļ). Kad būsiet izteikuši savu viedokli, tad to caurskatīšu, izvērtēšu un ķeršos pie mappošanas.
 6. 10 points
  Hakeris Filipolv

  Downtown District Community

  Downtown district community ir radies salīdzinoši nesen. Šo nelegālo grupējumu izveidoja divi nepatiesi nomelnoti, no amata atstādināti, bijušie LSPD darbinieki Daryl Greenwood un Michael Defrain. Kādā vakarā, uzzinot par atlaišanu no darba, Daryl piedzērās un uzrīkoja kautiņu pilsētas centrā. Daryl nonāca slimnīcā ar lauztu degunu, pārsistu aci, salauztām ribām un citiem savainojumiem. Guļot slimnīcā Dary’s domāja par savu un pilsētas nākotni. Iznākot no slimnīcas, kur Michael viņu sagaidīja, abi devās pilsētas ielās. Braucot dziļāk un dziļāk pilsētas centrā varēja novērot kā narkomāni, dažādu noziedzīgu grupējumu dalībnieki apgrozās pilsētas ielās, atklāti tirgo narkotikas, aplaupa cilvēkus un veic citus noziegumus, bet policija neko nedarīja lietas labā. Pēkšņi Michael’s ieraudzīja kā kāda jauna meitene tiek izvarota vienā no šaurajām ieliņām netālu no policijas departamenta. Michael un Daryl nekavējoties piebrauca klāt un devās glābt jauno dāmu. Daryl’am un Michael’am pieriebās, ka pilsēta ir pagrimusi līdz šādam stāvoklim un ielās vairs nav kārtības, ka vērtības kā gods, cieņa un uzticība vairs neko nenozīmē. Abi nolēma izveidot grupējumu, kas ņems visu savās rokās. Daryl’s un Michael’s sāka nodibināt kontaktus, lai iegūtu sakarus un uzzinātu vairāk par Los Santos ‘’tumšo pusi’’. Grupējums attīstījās, tā dalībnieki kļuva par nozīmīgiem spēlētājiem pilsētas legālajās un nelegālajās afērās, tomēr arī tam bija lemts gals. Policijas departaments ilgā un detalizētā izmeklēšanā ievāca informāciju par grupējuma dalībniekiem un, kad pienāca īstais brīdis, sagrāva noziedzīgo impēriju, ko Maiklam Un Darilam bija izdevies uzcelt. Lielākā daļa biedru tika apcietināti un tiesāti, bet Maiklam un Darilam jau atkal bija izdevies par mata tiesu izsprukt. Ir pienācis laiks šī stāsta turpinājumam... ~ OOC ~ Grupējuma pamatsastāvs ir noformēts. Gribētājiem iespējams pievienoties tikai IC ceļā. Nelegālā organizācija uzņem visa vecuma un rasu pārstāvjus. Mūsu mērķis ir nevis veidot organizāciju pēc konkrēta parauga un nosacījumiem (strikti mafija vai mobs), bet gan ļaut tai lomuspēles ceļā attīstīties. Galvenais organizācijas mērķis ir iegūt ietekmi vairākās sociopolitiskajās un ekonomiskajās sfērās, pielietojot jebkādus līdzekļus (izspiešana, nolaupīšana, rekets, laupīšana, krāpšana utml.) Diemžēl iepriekšējais topiks ar visiem skrīniem pazudis, bet šis būs jauns sākums.
 7. 10 points
  Mykat

  Frakciju teritoriāla karte

  Credits:
 8. 10 points
  garfieMVP

  Tres Seis Kustība

 9. 10 points
  garfieMVP

  Tres Seis Kustība

  San Fierro - šķiet, ka nekas slikts šajā pilsētā nekad nenotiek, taču Curbelo ģimenes mājās ir citādāk. Javier Curbelo, Gabriel Curbelo tēvs un Angela Curbelo vīrs - atkarīgs no alkohola un lieto visu, ko tik var dabūt savās ķepās. Javier kā tēva figūra priekš Gabriel ir ļoti slikts, par cik viņš gandrīz nekad nav mājās, taču tad kad ir - viņš ir alkohola vai kādu citu apreibinošu vielu ietekmē. Javier pelna naudu ar nelegālām aktivitātēm - aplaupa cilvēkus, mājas, taču lielāko daļu nopelnītā notriec narkotikās. Angela, kā jau meksikāniete, strādā smagi - viņa strādā vietējā salonā par frizieri un maksā par komunālajiem maksājumiem un īri, kā arī rūpējas par Gabriel. Gabriels, pats par sevi ir ļoti mierīgs pusaudzis, taču dzīvojot visnabadzīgākajā San Fierro rajonā bieži vien ir redzējis nelegālās aktivitātes - aplaupīšanas, ieroču vardarbību un citas tipiskas ghetto rajona lietas. 12/04/2009 - diena, kad Angela Curbelo uzzina, ka viņas vīrs jau ilglaicīgi ir viņu krāpis. Javier kārtējo reizi pārvelkas mājās un Curbelo mājās izveidojās skandalozs konflikts. Gabriels sevi izolē no notiekošā, jo ir jau pieradis ka vecāki konstanti strīdas. Strīdiņam uzkarstot, pāris sāk kauties un pēc momenta Angela jau ir paķērusi nazi un ietriekusi to sava vīra kaklā. Angela pasauc savus tuvākos draugus un kopā ar Gabriel palīdzību satīra nozieguma vietu un atbrīvojas no līķa. Pēc 3 dienām Angela paziņo policijai, ka viņas vīrs ir pazudis. Angela nopērk tuvākās biļetes uz Los Santos un dodas dzīvot uz 36th ielu pie savas mammas, Gabriel omes. Angela cerēja uzsākt svaigu dzīvi Los Santosā, taču to nespēja. Viņa dzīvo uz depresantiem un nespēj aizmirst notikušo. Tāpat arī Gabriels ir traumēts, jo pieredzēja to bērna vecumā. Angela ir atradusi sev darbu vietējā salonā par frizieri un Gabriels bieži vien palīdz mazos darbiņos salonā. Pusaudža vecums - Gabriels sāk darīt lietas, kuras bērnībā minēja, ka nekad dzīve nedarīšot - pirmās cigaretes, marihuāna, kautiņi, zādzības, tipiskas liekas ghetto rajonā. Gabriels ātri vien sāk veidot kontaktu ar Tres Seis Kustības biedriem un lēnām adaptējas viņu dzīvesstilam. Gabriels arī ir iemācījies dot vīriešiem friziera pakalpojums un ar to pelna sev kabatas naudu priekš jaunām botēm, marihuānas un citām mūsdienu jaunieša ieinteresējošām lietām.
 10. 10 points
  RotkiV

  RP Pērles

  tikai og sapratis
 11. 9 points
  Index

  Tres Seis Kustība

 12. 9 points
  Danex

  Free Forum Avatars 2

 13. 9 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība

 14. 8 points
  Hakeris Filipolv

  Downtown District Community

  Atkal satikšanās un pagātnes rēgs uz četriem riteņiem...
 15. 8 points
  Index

  Tres Seis Kustība

 16. 8 points
  Cik daudz narkotikas mana frakcija drīkst tirgot? Tas ir atkarīgs no jūsu frakcijas oficiālā biedru skaita, frakcijas reputācijas un FMT frakcijas vērtējuma. Kurš tiek uzskatīts kā oficiāls frakcijas biedrs? Biedrs, kurš atrodas f3 panelī Biedrs, kurš pie FMT komandas ir reģistrēts kā oficiāls Kas ir jāizdara pirms pasīvi uzsāk tirgot narkotikas? Frakcijas līderim ir jāsazinās ar kādu FMT pārstāvi, lai saņemtu tālākus norādījumus un atbildētu uz nepieciešamajiem jautājumiem. Kādā gadījumā frakcijai var aizliegt pasīvi tirgot narkotikas vai samazināt tirgošanas apjomus? Ja frakcijas oficiālie biedri pārkāpj servera noteikumus Ja frakcijas oficiālie biedri pārkāpj RP terminus Ja frakcijas oficiālie biedri ir nepieklājīgi pret administrācijas komandu, servera spēlētājiem Ja frakcijas vērtējums FMT skatījumā ir zems Kas palielina iespēju notirgot vairāk narkotiku? Oficiālo frakcijas biedru lomuspēles līmenis Reālistiska frakcijas atveidošana Oficiālo frakcijas biedru pārkāpumu skaits Oficiālo frakcijas biedru attieksme pret administrācijas komandu un servera spēlētajiem Frakcijas attieksme pret jaunajiem spēlētājiem Kā notiek pasīvā narkotiku tirgošana? Nostājies savā izvēlētajā vietā un izmanto komandu /time, lai parādītu narkotiku tirgošanas sākuma laiku Uzņem skrīnšotu, kurā ir redzams laiks un narkotiku daudzums tev līdzi Izmantojot RP komandas, tirgo narkotikas un uzņem skrīnšotus. (Visu tirgošanas laiku inventārā ir jābūt narkotikām) Izmanto komandu /time, tad uzņem skrīnšotu, kurā ir redzams laiks un narkotiku daudzums inventārā Kā iegūt naudu par savām pasīvi notirgotajām narkotikām? Apkopo visus ekrānšāviņus hronoloģiskā secībā. (Tajos ir jābūt redzamam narkotiku tirgošanas sākuma un beigu laikam.) Ievieto tos kādā bilžu hostingā (Vēlams http://www.imgur.com ) Izveido pieprasījumu - Nelegālie pieprasijumi Credits:
 17. 8 points
  Melnraksts

  Izsaki domas (lsak izsole/tirgus)

  Šis vērsts mta spēlētājiem, izdomāju, lai nebūtu visu laiku jātaisa izsoles varētu auto izlikt ''tirgū'', pēc kā cilvēki varētu uz to pieteikties. Tas izskatītos apmēram šādi: Ko jūs sakat par šādu ideju? saite: lsak.ga (pagaidām tikai demo izmēģinājums)
 18. 8 points
  milkhouse`

  Nelegālā lomu spēle.

  Līdz ko, @GHOS , @Grumm un @Kumariks (Bračka mans) - zaudēja savu vārdu šajā spēlē, tā mazie bērni pārņēma šo spēli un tika sagrauti pieaugušo nervi, tai skaitā mani. Es uzskatu, ka šie kungi padarīja RP patīkamāku, jo vismaz neviens sīkais neatļava palaist muti vaļa . Jo visiem sen zināms, ja pie ruļļiem ir nepilngadīgs, tā visi max 12 gadīgie Jexiņi , Sharpeņi un sazin vēl kādi puisīši līdīs pakaļa un padarīs RP smieklīgu . Es , protams, esmu spēlējis RP, bet tanī laikā, kad lieli vīri bija pie vadības, nevis fake ass nibbas . Uzskatu, kad RP vajadzētu aizliegt Sharpenam un viņa draugiem, un atpakaļ amata vecos vīrus ! RP būs stabils! PUNKTS UN ĀMEN! Kurš ir par? Labi kungi, kuri vienmēr ir blakus! Par Kumariku, Par Grumu, Par Ghosu - Par kārtīgu RolePlay!
 19. 8 points
  terijs

  Servera mappings.

  Beidzot dzirdu virzību hoteļa novākšanā un domes uzlikšanā. Piekrītu, vēl uzskatu, ka playa del seville mapping arī jāņem ārā, jo tas tur stāv un pielietojuma nav. Gribētu redzēt pārmaiņas saistībā ar banku, piemēram pārcelt to uz rodeo (http://prntscr.com/ms0yt6) , kur default skaitās banka vai star tower, kur arī tieši tas pats. Man nepatīk tas saspīlējums pie domes, jo domāju, ka ir pa daudz ja tur ir banka, dome, pd, mabako un vēl kazino parādijušies. Tāpēc derētu banku pārcelt. Būtu interesanti, ja tu kaut ko izdomātu ar pizza stack, lai cilvēkiem būtu lielāka motivācija tur rādīties, nevis gas station uztaisīt par tirdzniecības epicentru. Manuprāt, būtu interesanti "iedzīvināt" tādu vietu kā Mall marketā. ja šo vietu pielabotu, lai būtu iespēja parocīgi noparkot auto, tad no Idlewood mazie veikali varētu pārcelties uz šejieni un veidot normālu tirdzniecības centru.
 20. 8 points
  bluupinz

  Tres Seis Kustība

 21. 8 points
  howard

  RP Pērles

  Iegāju playhard, atvēru konsoli - ieraudzīju šādu tekstu.
 22. 8 points
  RedMadJelly

  [Mapping] House interior

  Kārtējais mappings kurš ilgi gulēja un trūdēja datorā. Šo un visus pārējos mappingus tagad var arī lejuplādēt.
 23. 8 points
  garfieMVP

  Tres Seis Kustība

 24. 8 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība

 25. 7 points
  nw666

  Servera mappings.

  šo arī vajadzētu mainīt, jo izskatās nesmuki un bojā visu spēles atmosfēru
×