Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/21/19 in all areas

 1. 14 points
  Filipolv

  [EBP] "East Beach Power" Auto Klubs

  "EAST BEACH POWER" AUTO KLUBS PAR KLUBU Klubs dibināts 1985. gadā Los Santos. Sākotnēji tas bijis austrumu pludmales spēkstacijas veidota organizācija ar mērķi popularizēt amerikāņu "muskuļauto" iegādi un fosīlās enerģijas izmantošanu spēkratu jaudīgo dzinēju darbināšanai. Tas vienojis auto transporta entuziastus no visām Los Santos pilsētas malām un biedru skaits kluba pastāvēšanas laikā sasniedzis vairākus tūkstošus. Atjaunajamās enerģijas ražotāju konkurences dēļ spēkstacijai 2009. gadā tiekot slēgtai, klubs zaudējis savu galveno sponsoru un drīz vien beidzis pastāvēt, bet nu, 10 gadus vēlāk, jaunu entuziastu vadībā klubs atkal atsāk savu darbību ar tādu pašu nosaukumu, bet šoreiz jau ar citu motivāciju - kultivēt automašīnu kultūras piekopšanu, attīstību un izpratni Los Santos, popularizēt ne tikai vecos muskuļauto, bet arī cita tipa automobīļus un rosināt jauniešos interesi par tehniku, inženieriju utt. KLUBA DARBĪBA Klubs galvenokārt nodarbojas ar dažādu sabiedrisku pasākumu organizēšanu: Cars & Coffee stila car-meet, drag-race sacensības, kopīgi izbraucieni utml. KLUBA BIEDRI Lai gan saskaņā ar tradīciju amerikāņu muskuļauto tiek dota priekšroka, klubs uzņem jebkuras markas un izlaiduma gada automašīnu īpašniekus. Arī vecumam un dzimumam nav ierobežojumu, lai kļūtu par "East Beach Power" auto kluba dalībnieku. Kluba dalībniekiem ir iespēja piedalīties visos "East Beach Power" rīkotajos publiskajos pasākumos kā arī ekskluzīvajos slēgtajos pasākumos, kluba kopīgajos izbraucienos, piknikos utt. Kluba biedriem pieejamas arī citas privilēģijas kā piem. iespēja piedalīties īpašos biedru konkursos, reģistrēt savu auto ikmēneša konkursiem un vēl daudz kas cits. Lai kļūtu par biedru, atliek vien aizpildīt zemāk atrodamo anketu un iemaksāt biedra maksu $4500 apmērā ("East Beach Power" Auto Klubs ir bezpeļņas organizācija, visi iegūtie līdzekļi tiek novirzīti kluba telpu uzturēšanai un pasākumu rīkošanai). PIETEIKUMA ANKETA Jūsu vārds: Jūsu tel.nr: Automašīnas izlaiduma gads: Automašīnas marka: Automašīnas modelis un dzinējs: Fotoattēls, kurā redzama Jūsu automašīna:
 2. 13 points
  Daudzi spēlētāji, sevišķi jaunpienācēji nav informēti par to, ka serverī pastāv divas komandas, kuras var būt noderīgas visdažadākajos lomuspēles scenārijos. Šīs komandas ir /carry ID, kas nosūtīs pieprasījumu otram spēlētājām uz atļauju nest to. Tikpat vienkārši var viņu arī atlaist uzrakstot /drop. Bieži pēc nomiršanas cietušie spēlētaji atdzimst, neturpinot lomuspēli. Tas visvairāk attiecās uz nelegālās sfēras spēlētājiem, jo šī komanda ļauj turpināt atveidot lomuspēli pat tad kad esat miris vai vienkārši smagi ievainots. Protams, arī policijas darbiniekiem šī ir būtiska informācija. Šīs komandas padara lomuspēles atveido ērtāku un realistiskāku, jo nav jāiepauzē lomuspēles atveides process, lai kāds tiktu atdzīvināts. Svarīgi ir tas, ka pat tad, kad būsiet miris jūs redzēsiet visas /me un /do komandas apkaimē. Arī pats spēsiet tās izmantot. Abas komandas strādā arī tad ja spēlētājs ir miris! Šis komandas ļauj iecelt otru spēlētāju transportlīdzeklī un aizvest viņu projām.
 3. 12 points
  terijs

  Peļņa internetā.

 4. 11 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība (IV36)

 5. 10 points
 6. 9 points
  index

  Tres Seis Kustība (IV36)

 7. 9 points
 8. 9 points
 9. 9 points
  Alex's

  TS3 licences atjaunošana

  Vairāk neesi, ata Banned par multi acc
 10. 8 points
  LightScribe

  TS3 licences atjaunošana

  Ir pienācis laiks, kad ir jāatjauno TS3 licence. Protams, TS3 kā vienmēr ir manās "augstākajās" domās, atgādinot par to, ka vajag atjaunot licenci izslēdzot serveri nevis atsūtot laicīgi atgādinājumu, ka drīz beigsies licences termiņš. Varbūt šogad varam tāpat kā pagājušo gadu kopīgi samesties priekš licences? Ja nē tad tā nav liela bēda, jo pastāv discord. Vēlāmā summa vismaz 35$ (man vismaz tā šķiet) priekš 32 slotu servera vai 55$ priekš 64 slotu servera. Katram kurš noziedos vismaz piečuku iedosim VIP grupu ts3 serverī, medaļu forumā, pateiksim paldies un pieminēsim šajā topikā. Ja vēlies būt daļa no visa šī pasākuma tad vari noziedot sūtot uz paypal - payments@playhard.lv. Norādi savu foruma niku un to, ka ziedo priekš ts3 licences atjaunošanas. Ja nevēlies, lai Tevi piemin tad norādi to pie iemesla. Ziedojam līdz 1. septembrim, ja līdz tam laikam nesakrājam vajadzīgo summu tad visiem naudu atskaitīšu atpakaļ un izmantosim turpmāk tikai discord, bet ja ātrāk tad attiecīgi par to paziņošu šajā topikā, ka esam sakrājuši vajadzīgo summu.
 11. 8 points
  Wolfiinc

  Sunday Reapers Motorcycle Club (SRMC)

  sapisas lielumi skriniem
 12. 8 points
  index

  Tres Seis Kustība (IV36)

 13. 8 points
  terijs

  Tres Seis Kustība (IV36)

 14. 8 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība (IV36)

 15. 8 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība (IV36)

 16. 8 points
 17. 8 points
  index

  Tres Seis Kustība (IV36)

 18. 8 points
  20gauge

  Peļņa internetā.

 19. 8 points
  Brodyaga

  The Douglas Crime Network

  Tiek meklēts pamatsastāvs, ja esi ieinteresēts pievienoties - raksti man PM vai Discord - Brodyaga#3928
 20. 8 points
 21. 8 points
 22. 7 points
  LightScribe

  TS3 licences atjaunošana

  TS3 licence iegādāta un serveris ir atpakaļ. PALDIES @Vodo4ka @TripleX @Marsmelo
 23. 7 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība (IV36)

 24. 7 points
  Brodyaga

  The Douglas Crime Network

 25. 7 points
  index

  Tres Seis Kustība (IV36)

×