Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/27/16 in all areas

 1. 6 points
  IC Mājaslapa, izmantot var tikai personāži, kas saistīti ar nelegālajām aktivitātēm: http://infuss.wixsite.com/lossantosweb
 2. 2 points
  Grumm

  Ieteikums LSPD

  Nabadziņś lopezs dabuja wp un līdz ar to 7dienu banu, jo 7 aktīvi wp. Lai vai kā neredzu jēgu no šī ieteikuma, tikai to, ka lopezs pats nezin par ko čīkst.
 3. 1 point
 4. 1 point
  redHD

  [LSAK] Noah Simson

  Personīgā informācija Vārds: Noah Uzvārds: Simson Dzimšanas dati: 090391-21588 Dzimums: Vīrietis Tautība: Anglis Telefona Numurs:618298 Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: Noliktavas darbinieks. Amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis Jūsu pieredze šajā amatā: Liela esu vairākās pilsētās bijis LSAK vai arī mehāniķis. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: Nē nēsu. Apliecību pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: Nav Motivācijas dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Es būtu piemērots šim darbam, jo ir bijusi iepriekšējā pieredze šajā darba jomā, šajā darba vietā, laba fiziskā sagatavotība, ļoti labi spēt iejusties jaunā darba kolektīvā un sadarboties ar esošajiem strādniekiem. Patīk sasniegt savus nospraustos mērķus. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Atsaucoties uz LSAK mājas lapā pieejamo informāciju, vēlos izvirzīt savu kandidatūru uz mehāniķa vakanci. Mana līdzšinējā darba pieredze ir ar darbu LSAK servisā un mazliet saistībā ar arhitektūras darbu firmā San Fierro. Manos darba uzdevumos ietilpa saistībā ar auto remontu, tehniskā stāvokļa novērtēšanu, spec tuninga pasūtijuma izpildīšana u.c. darbu izpilde. Man ir labas komunikatīvās prasmes, spēju patstāvīgi organizēt savu darbu, precīzi izpildīt tiešās vadības rīkojumus un darba uzdevumus. Es gribētu kļūt par LSAK komandas dalībnieku, jo darbs šāda mēroga uzņēmumā man šķiet ar lielām personīgās un profesionālās izaugsmes iespējām, dinamisku darba ritmu, kā arī manu tiešo prasmju un zināšanu pielietošanas iespējām. Augsti novērtēšu Jūsu uzaicinājumu uz darba interviju, lai sīkāk pārrunātu manas iespējas kļūt par LSAK mehāniķi Paraksts N.Simson (( OOC Dati )) Vārds: Ralfs Vecums: 13 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: Ja pieņemsiet darbā ja būs pietiekams laiks 4-7 Stundas varēšu ja nebūs skola vai treniņi.
 5. 1 point
  Laacis.

  2016. Gada "PLAYHARD" Balva

  lietotajs - eva rp - andis yo
 6. 1 point
  Kiwix

  Sveiciens no cherijz.

  Visur kur kaut ko lasu, tā uzduros uz auto mehiem xD Nu nākotnē jādibina RideHARD autoserviss, meitas uzņēmums zem Playhard Sveicināts!
 7. 1 point
  http://prntscr.com/dny8i4 I giv u skript, yes? U giv me adminka da
 8. 1 point
  yungANLXRD

  *instagram profils- "LeSha"*

  *instagram lapā parādītos jauns video* *zem video būtu iespēja to laikot/sheirot/komentēt*
 9. 1 point
  miuk'

  Dzīve kojās

  Jā koju dzīve ir ļoti interisanta , vismaz pēc draugu nostāstiem un tā , alkohols , meitenes , baļuki u.c. jautras lietas. Pašam liela pieredze kojās nav ,jo sept. sākumā knapi izlūdzos koju pārzinei , lai mani ieliek kojās... ilgi gaidīju nākamo mēnesi , lai sagaidītu šo koju dzīvi. tā nu nākamais mēnesis pienāca , sapakoju mantas ar čomu un braucu uz kojām aizgājām katrs uz savu istabiņu un nolikām koferus , tad saņēmu zvanu no čomiem kuri teica lai nāku uz mežu ''Iedzert'' tā nu es aizgāju un visi pārdzērām jēgu , neko īsti neatceros , bet esot pie kojām huiņu taisījis u.t.t. pālī centies tikt kojās. vārdu sakot nākamajā dienā mani izmeta no kojām un dzīve man tur bij pāris stundas , tagad braukāju ar vilcienu uz skolu
 10. -1 points
  Edzon

  Pārkāpejs Cyka! /DD2

  Viņam bija aktīvs bans ,to noņēmu un uzliku pa jaunu ,bijušais bans tika reģistrēts 27.novembrī. Paldies par reportu - BANNED AGAIN. TC.
 11. -1 points
  ivarins

  Dzīve kojās

  es nevienu bildi neredzu.
×