Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/16/17 in all areas

 1. miuk'

  young savage why you trappin so hard

  young savage why you trappin so hard
  3 points
 2. Cartel

  [LSZD CV] Anton Severov

  1. Personīgā informācija. 1.1. Vārds: Anton 1.2. Uzvārds: Severov 1.3. Vecums: 31 1.4. Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos, Vinewood Estates #21 1.5. Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos, Vinewood Estates #21 1.6. Tālrunis:800001 2. Personas izglītība. 2.1. Jūsu izglītība (augošā secībā, minēt sākšanas un beigšanas gadu): Svētā Patrika bērnudārzs (1989-1993) Jezupa vidusskola (1993-2005) Svētā Evanģēlija augstskola (2006-2010) Lūtera Glābēja Politehniskais Institūts (2012-2015) 2.2. Papildus prasmes (Ja tādas ir ) : Brīvi rīkojos AutoCAD programmā, kā arī esmu studējis telpiskās zinātnes, esmu strādājis par pilotu LSGD, kā arī ir attīstītas pilotēšanas spējas. 3. Pieteikuma informācija. 3.1. Vakance, uz kuru vēlaties kandidēt: Fotogrāfs 3.2. Kas, jūsuprāt, ir jādara izvēlētajā vakancē?: Jābūt vienmēr un visur pirmajam, jāpiefiksē visas slavenību un milionāru darbības, kā arī jāuzņem bildes no izciliem rakursiem dažādos pilsētas pasākumos. 3.3. Aprakstiet savu darba dienu savā izvēlētajā vakancē ? (60-100 vārdi) : Pamostos, ierodos ofisā, pēc kā sagaidu, kad pilsētā ir kāds notikums. Momentāli, kā līdz manīm nonāk ziņas, par notikumu, lecu savā E46 M3, un maksimāli ātri steidzos uz turieni un izvēlos labāko rakursu un gaismas krišanas lenķi, pēc kā sāku uzņemt izcilas bildes. 4. Apliecību pārbaude. 4.1. Vai jums ir San Andreas štata derīga B (Autovadītāja) braukšanas atļauja? Jā/Nē 5. Motivācijas vēstule. 5.1. Motivācijas vēstule *Kapēc mums būtu jūs jāpieņem darbā LSZD?*(70-120 vārdi) Esmu gatavs iekļauties darba kolektīvā un pieņemt kritiku vai ieteikumus ne tikai no priekšniecības, bet arī no pārējiem kolēģiem, lai savu darbu veiktu vēl kvalitatīvāk un resursietilpīgi efektīvāk. Esmu ārkārtīgi atbildīgs darbinieks, kā arī kvalificēts pilots ar pieredzi gan starptautiskos pārlidojumos, gan ekstremālās situācijās. Brīvi pārvaldu sešas valodas, kā arī esmu komunikabls. Izcili saprotu sev uzliktās pavēles un pienākumus, kā arī operatīvi tos izpildu. Jums būtu mani jāpieņem darbā manas pieredzes, zināšanu, spējas strādāt komandā un atbildības dēļ. 6. Apstiprinājums. 6.1. Es apstiprinu ievērot Ziņu dienesta vispārējos kāsrtības noteikumus. 6.2. Es apstiprinu ievērot un pildīt vadības sniegtās pavēlēs un uzdotos darba uzdevumus. 7. Paraksts. 7.1. Paraksts: 7.2. Paraksta atšifrējums: Anton Severov
  1 point
 3. Ir viena maza nianse, par kuru mūsu lielie, varenie interneta paišeļi nedomā veicot kāda, parasti sieviešu dzimuma izvarošanu. Tas ir vecums. Visiem ir pilnīgi vienalga. Kaut kāds 10 gadīgs sīkais aiz ekrāna? Pohuj izdrāzīsim, 10-15 gadus vecs zēns/meitene tāpat izdrāzīsim. Es kaut kā neticu, ka kāds, kam ir mazāk par 16 gadiem, it īpaši meitene. Pēdēja laikā šeit ir ieviesis ļoti pretīgs, aizskarošs, aizvainojošs RP, kuru ir pat pretīgi skatīties. Neviens neapzinās, ka šeit ir arī mazi bērni, ka šēit visiem man 16/17 vai vairāk gadu. Šeit sīko ir pa pilnam. Un kāda jūsuprāt ir sīko reakcija, kad viņi vai un ic netīšām sastopas ar šādu RP vai, kā daži gudrinieki pat forumā salikuši, tie pilnīgi nepatēsti ir. Kā jūs domājat? Tas nav tā kā mazliet par traku? Šitam RP vispār būtu +18 jābūt, bet tas jau tā, ka visiem pohuj. Ir tik daudz mājaslapu, kur jūs varat apmierināt sevi, ejat un skatāties cik vien gribat, kaut visu dienu, kamēr vairs nestāv. Bet kāpēc ir maziem bērniem šāds RP jārāda? Jūs esat galvu saspieduši vai kā? Es protams saprotu, ka mūsu lielajos ārzemnieku serveros tas ir atļauts, bet šis nav viņu serveris, kāpēc mums ar viņiem jābūt tik līdzīgiem? Vai tad mēs negribam būt gudrāki par viņiem un šādu RP aizliegt? Es zinu visi teiks *RP - piepildi visus savus sapņus, dari ko vien vēlies*, bet tā nav, tas ka tur teikts, dari visu ko vēlies, nenozīmē, ka tu vari darīt visu ko vēlies un kādam nenodarīt pāri. Pēc šodien, šiem ierakstiem forumā, man vispār nav ko teikt. Es jau labprāt perm banu uzmestu, bet diemžēl nevaru, moš tik, ja Lightam visu stīpu atdošu. Bet par to nav runa. Runa iet par to, ka LV;RP pārsvarā spēlē bērni, respektīvi zem 18, un lielākā daļa zem 16. Es nesaprotu, kāpēc ir jāpiespiež bērnus atveidot šādu RP? Jūs vispār apzināties, ka dažreiz tas viss aiziet par tālu, jo LV:RP notiek viens vienīgs trollis? Kaut kādi garīgi atpalikuši/neattīstīti āksti tagad sāk forumā mest kaut kādus porno aktus un rāda tos 10 gadīgiem bērniem. Man ieteikums ir šo ievērot ļoti, ļoti stingri: 16. Veidojot cieņas aizskarošu/pretīgu roleplay ir jāsaņem otras personas OOC atļauja16. 1. Cilvēkam ir tiesības atteikties veidot roleplay ar jums gadījumos, ja jūs veicat:16. 1. 1. Izvarošanas RP.16. 1. 2. Kanibālisma RP.16. 1. 3. Pedofīlijas RP.16. 1. 4. Zoofīlijas RP.16. 2. Ja gadiīumā persona nevēlas būt šāda roleplay upuris, viņam ir tiesības atteikties veidot šāda tipa roleplay, paziņojot pārējiem iesaistītajiem, pa /b čatu. Kā arī šajā noteikumā pietrūkst, ka nepieciešams administrators, kurš nav iesaistīts šajā RP, piekrišanai, lai tiktu ievērots personas vecus, no kura ir atļauts vispār šāda satura RP veidot, kas manuprāt ir no 16 kas ir minimālais, pat ja ne visiem 18. Kā arī, atgādināt, ka pastāv iespēja atteikties, jo neviens jau to nesaka, tāpēc jau arī visi piekrīt, jo kurš gan lasa noteikumus?
  1 point
 4. Multi Theft Auto: San Andreas ir trešās personas spēle ar atvērto pasauli tiešsaistē. MTA ir platforma, kas Tev piedāvā spēlēt GTA:SA tiešsaistē. Mēs piedāvājam lomuspēles serveri (atveido reālo dzīvi iekš spēles) un DayZ serveri (izdzīvo zombiju apokalipsi). Lai sāktu spēlēt Tev ir nepieciešama Grand Theft Auto: San Andreas spēle un Multi Theft Auto klients, kurš ļaus tev spēlēt šo spēli online. Grand Theft Auto: San Andreas ir iespējams iegādāties iekš steam vai arī to lejupielādēt "pirātiski". Ja esi izvēlējies otru veidu tad iesakam tieši priekš online izmantot šo GTA:SA versiju - https://failiem.lv/u/x2urgvw8p Multi Theft auto vari lejupielādēt šeit - https://mtasa.com/ Nākamais solis ir GTA:SA un MTA instalācija, es domāju, ka tas liekus paskaidrojumus neprasa.GTA:SA tiek instelēts pirmais un pēc tam tiek instelēts MTA. Galvenais MTA instalācijas procesā ir norādīt pareizu atrašanās vietu uz GTA:SA, kur tas tika uzinstelēts. Parasti MTA pats atrod vietu, kur ir uzinstelēts GTA:SA, bet pārbaudīt nenāk par sliktu. Pēc veiksmīgas MTA instalācijas veram to vaļā. Ir vairāki veidi kā pievienoties mūsu serverim: Populārākais no veidiem ir pievienot serveri favorītiem vai pievienoties caur connect. Dodamies uz Server browser pēc kā baltajā ierakstu lauciņā ierakstam servera domēna vārdu vai ip, ko var atrast sākumlapā. Kad tas ir izdarīts spiežam uz connect. Pievienošanās caur mājas lapu, ne visi serveri piedāvā šādu iespēju, bet mēs piedāvājam. Dodamies uz sākumlapu, atrodam servera monitoru un uzbraucam virsū ar pelīti pēc kā uzspiežam uz servera nosaukuma un tad atvērsies "popup", caur kuru Tev piedāvās atvērt MTA un spiežam "Open Multi Theft Auto Louncher". Pievienošanās serverim caur Internet list, šis nav pats ērtākais veids, bet pastāv arī šāda iespēja. Dodamies uz Server Browser pēc kā augšā izvēlamies "Internet" un meklētāja ierakstam "playhard". Ja tev noderēja šī pamācība droši nospied to Thumb up pogu. Ja ir kādas neskaidrības droši raksti man forumā pa PM vai arī uzdod jautājumu foruma čātā un noteikti, ka kāds tev palīdzēs.
  1 point
 5. TheWyat'

  Plušķēns AD vairs nav?

  Plušķēns AD vairs nav?
  -1 points