Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/19/18 in all areas

 1. 3 points
  JaaniS

  Ziemas prieki!

  Staigāju pa Ugāli izlēmu uzcelt sniegavīru, domāju ka sanācis ir smuks... Jūsu domas?
 2. 2 points
  LightScribe

  Turnīru sistēma jaunā veidolā

  Jau pavisam drīz turnīri tiks veidoti biežāk, centīsimies vismaz nedēļā reizi noorganizēt kādu turnīru! Turnīru sistēma jau mums pastāv diezgan sen, bet nekas netika organizēts sakarā ar to, ka nācās pieslīpēt dažas nianses pašā sistēmā, kas tagad ir izdarīts. Kādi ir jaunumi? Veidojot turnīru var izvēlēties vai būs manuāla komandu apstiprināšana (organizatoram ir jāapstiprina pieteikums turnīram vai janoraida) vai automātiska komandu apstiprināšana (uzreiz tiec apstiprināts turnīram) Komandas un spēlētāji tiek iedalīti pēc spēļu kategorijām - csgo, cs1.6, lol, mta Ērta komandu un spēlētāju filtrēšana. Iespējams meklētājā atrast komandu ierakstot tās nosaukumu, mainīt cik daudz komandas tiks rādītas lapā, kārtot vēlamo tabulais aili alfabēta secībā un otrādi ELO! Tas nozīmē, to ka būs godīga punktu sadale. Jo pret stiprāku pretinieku spēlēsi (pēc punktiem) tad saņemsi vairāk punktus sev Izveidota top spēlētāju lapa, tur nonāk visi, kuri spēlē 1vs1 turnīros Izveidota manas komandas lapa, kur iespējams apskatīties kādās komandās tu atrodies Iespēja aicināt citus lietotājus savā komandā. Lietotājs var atrasties tikai vienā komandā iekš attiecīgās spēļu kategorijas kā arī lietotājam ir pašam jāapstiprina/janoraida uzaicinājums Vairs nebūs jāgaida kamēr citi izspēlēs, lai tiktu pie servera kurā spēlēt tagad būs pieejami līdz pat 8 serveriem uzreiz priekš CSGO. Dažādi sīki vizuāli labojumi turnīru sadaļā un tehniski Drošvien vēl kaut kas, ko jau esmu aizmirsis Vēlētos zināt no jums vai esat gatavi piedalīties MTA turnīros, kuri būs saistīti ar sacīkstēm un ar laiku iespējams arī ar šaušanu? Atstāj apakšā komentāru.
 3. 2 points
  var jau wnk izdzēst ieročus serverī, bet tad tie paši, kuri dirsa par ieroču daudzumu, dirsīs ,ka viņiem ierocis, tomēr ir vajadzīgs. DROP pagaidām nebūs nevienam, lai LSPD strādā un tas ieroču daudzums izsīks ic ceļā. Stat rr nav ne mazākās vajadzības.
 4. 2 points
  GimeziS

  GliemeziS grib sasveicināties !

  Tātad sveiki visapkārt ! Mani sauc Lauris, man ir 14 gadu un es nāku no Madonas. Nodarbošanās man ir pa ziemu slidošana, vasarā braukāju ar BMX, un dažreiz sadomāju arī aiziet copē kopā ar draugiem. Uz doto brīdi hobija nebūs, bet nu gan jau paspēšu. Brīvajā laikā es izeju ārā ar draugiem, bet nu pēdējā laikā lielāko daļu brīvā laika es pavadu pie datora. Es PLAYHARD projektam novēlu visu to labāko, ceru kad cilvēki, kas šeit atrodas nekur nepazudīs un vienmēr atbaldstīs šo projektu. Par šo projektu es uzzināju no draugiem, tādiem kā @OwenS @Rikšotājs un @Raus. Liels jums paldies, ka ieteicāt šo projektu !
 5. 1 point
  @wolfeens Satikāmies kick, domas par tevi bieži mainījās, MTA RP pieproti labi. Lai veicas turpmāk.
 6. 1 point
  @milkhouse` Galīgs āmurgalva, bet rēcīgs āmurgalva.
 7. 1 point
  Middnes

  Ziemas prieki!

  sexigs čubruks,tik zobi pa daudz un lejā pa lielu ,krč visi zaķi viņam
 8. 1 point
  Canars

  Ziemas prieki!

  Tīri lādzīgs.
 9. 1 point
  milkhouse`

  Ziemas prieki!

  Varēji tak turpināt pozu
 10. 1 point
  Arturiks

  [Ieteikums]Nelegālo org aizvietotājs.

  Kur ir mana vaina, ka neesi iemācījies pa pāris gadiem aizslēgt durvis, kad tev nozog narkas un ieročus. Kur mana vaina, ka nepilnību dēļ or smth else tev inv izpižģija? Tava frakcija nav nekāda ahuenā, ņemot vērā, ka lielāko daļu online laika atrodies afk stāvoklī. Nedaudz uzlabojās situācija, jau biju pie tevis ic runāt, bet situācija ar ecy iztraucēja. Tas ir ic shit happens. Nepatīk, atgādina 15gadu. Bet varat balsot, kā jau minēju, sistēma tiks pielīdzināta spēlētāju vēlmēm. Iespējas tik tiešām ir dotas, taču daudzi ierobežojas ar savu fantāziju. Vai ir bijušas kādas wow idejas, kuras esmu noraidījis? Ja jā droši rakstāt te. Tu esi tik preturunīgs. Nesen vēl teici, ka nevajag dot ieročus katram otrajam, pašam wep vispār nevajag. Paiet mēnesi domas 180 grādos pagriežas, jo ķip tēmē uz official. Kur tad pazuda tavs rp ar drug izveidi? Cik reizes izgāji uz ielām, lai nopirktu wep? jo pazaudēji tos savas kļūdas dēļ? Tu jau, protams nepirksi uz ielas dārgāk ,ja ir iespēja nopirkt drop pa lēto... Nav naudas? nozodz naudu/wep, vienkārši ar savu čīkstēšanu tu parādi cik kruts tu esi. SORRY FOR DP
 11. -1 points
  MAYDAY

  AIM CUP 1x1 (Cs 1.6) #2

  nu es vareju izi ,iedot demo un man iedotu win jo chalis reali speleja ar aimu... bet nekad vairs nespeleshu tadus turnirus bez myaca gg :] leo tu suchka
×