Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/17/18 in all areas

 1. 6 points
  GHOS

  VCT līderu maiņa

  Prost orģinālo san andreas vehlib un visiem būs labi, auto ātrums vismaz neies pāri spidometram, un tie ātrumi (transportlīdzekļi) kas ir tagad, ir pārāk ātri vispārīgi priekš san andreas mapes. Viens liels čakars, serveris arī tiek pārslogots.
 2. 2 points
  terijs

  VCT līderu maiņa

  jani, paradisi ludzu kaut vienu masinu kontroles komandas biedru, kurs nav uzdarbojies ar ipasi atram masinitem??????
 3. 2 points
  Grumm

  [POTW] Skola #20 - Balsošana!

  #4 jo hektors lmao
 4. 1 point
 5. 1 point
  theblaumanis

  VCT līderu maiņa

  Ieteikums gaužām vienkāršs un viegls - nomainīt esošos VCT līderus, protams esošie tiek galā, bet citas opcijas tiek ierobežotas - importi, forsēšanas, šroti un vēl kas. Kā arī esošajiem patīk patrollēt, veidot tikai sev pieejamus ''super'' auto... No hate tho
 6. 1 point
  punk

  VCT līderu maiņa

  es butu labakais kandidats ja piekriti iedo rep, paldies
 7. 1 point
  likuma kalps

  VCT līderu maiņa

  Viss jau forši, bet kur tad būs tie sīkie, kas dod serverim to 80% spēlētāju bāzi? Prom aizies, uz to pusi, kurā ir šīs ''krutās'' mašīnas.
 8. 1 point
  Olbiss

  VCT līderu maiņa

  This.
 9. 1 point
  ToniC

  VCT līderu maiņa

  Ko jūs perās , laižat @Grumm atpakaļ pie stūres. Es tev piedodu.
 10. 1 point
  Skeips

  VCT līderu maiņa

  Šajā visā teiktajā sanāk viena liela *RP PĒRLE* ,cik nu tu tur iegūldiji laiku.. Lūk @Kumarikskungs kur bija tava un grumm problēma .Cik nu grumm tur trollēja ,vienīgi tur ar Elīnas nesās ielās .Visa lieta ar vehlibu bija tas tu ar @Demonsbraukāji ar Lambo un /startrace taisijāt pie IGS. Otrā iespēja jūs ar @Grumm patrulējāt ar forsētu huntly un @Grumm *VIENMĒR* pēc pasūtītas mašinas sev arī tādu samuķija RS HOUL busu slīpējot IGS. Pēc ši visa hz kāpēc ,bet te vehlib saprašanā ir @Fushion.
 11. 1 point
  Alex's

  VCT līderu maiņa

  Kāds prikols kaut ko mainīt vai likt klāt, ja serveri noslogo jauni auto modeļi un forsēšana kā tāda ir viens liels fufelis.
 12. 1 point
  reacononly

  VCT līderu maiņa

  Tas nav tik vienkārši kā tev šķiet xd. Saliekot blakus @GHOS(sor comin) veidotu un @Kumariks veidotu, jutīsi atšķirību. Protams nav tā ka to nevar iemācīties taču tam tāpat vajag laiku.
 13. 1 point
  Grumm

  VCT līderu maiņa

  /esošajiem/ es jau sen esmu izmests nabag xd Tagad otrais jautājums kurš būs gatavs kaut ko darīt un kuram no viņiem piebalgs uzticesies?
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  escobars

  RP Pērles

  Īsu brīdi pirms @reacononly tika paaugstināts amatā par lojālo lietotāju!
 17. 1 point
  JustDavids

  [Tēlu piedzīvojumi] Jonathan Blake

  nedaudz ar nokavēšanos, bet mazais Eksel... ja Tev kas nepatīk tad droši ej un meklē citus topikus ko palasīt. Tev neviens nespiež lasīt, vai kaut ko vēl *Cenzēts*
 18. -3 points
  MoKKa

  mokka par admin

  Vārds; mokka Vecums; 14 Links uz "Sasveicināšanos"; nab Tavs in-game nick; mokka lol Tavs steam profils; nav Links uz saviem statiem; bl Tava admina pieredze citos serveros; liela Vai Tu pārzini AMX komandas?; ja Cik laika pavadi dienā @ CS?; 43 Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?; ja Rekomendācija (nav obligāta); ja Motivācijas teksts; velos but admins lai nav jatere sms nauda Ziedojuma screenshot; ko
×