Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/05/19 in all areas

 1. 3 points
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 2. 3 points
  bluupinz

  Tres Seis Kustība

 3. 3 points
  bK Cubex

  Tres Seis Kustība

 4. 3 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība

 5. 3 points
  bK Cubex

  Tres Seis Kustība

 6. 2 points
  20gauge

  Tres Seis Kustība

 7. 2 points
  Alex's

  RP Pērles

 8. 2 points
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 9. 2 points
  TomsLV

  Rusty Farmers

  Šis ir personas Jonas Mikkel sākums..
 10. 2 points
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 11. 2 points
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 12. 2 points
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 13. 1 point
  Mo Chill

  Roleplay Administrācija

  PLAYHARD.LV RolePlay Komanda Galvenā Komanda: LightScribe [Īpašnieks] OwenS [Administrators++] - Atbildīgs par servera interjeriem Haskys [Administrators++] - Legālo Organizāciju Atbildīgais / Atbildīgs par servera interjeriem Vadošā Komanda: Melone [Administrators+] Mykat [Administrators+] - Atbildīgs par nelegālajām organizācijām Skippy [Administrators+] - Legālo organizāciju uzraugs Demons [Administrators+] Keks [Administrators+] Marsmelo [Administrators+] Administratoru Komanda: KingToms [Administrators] Ceskatdeska [Administrators] Sanno [Administrators] TripleX [Administrators] - FMT (Transportlīdzekļu zādzības) Coldplay [Administrators] - Legalo organizāciju atbildīgais Grumm [Administrators] Fury [Administrators] Vodo4ka [Administrators] H4X [Administrators] RP Skolotāju Komanda: Redline [RP Pārzinis] Wazzy [RP Skolotājs+] ecY [RP Skolotājs+] Olbiss [RP Skolotājs] Bonijs [RP Skolotājs] Makaveli [RP Skolotājs] - FMT (Nelegālo organizāciju pārzinis) Vagos [RP Skolotājs] Deffender [RP Skolotājs] Terijs [RP Skolotājs] Bosall [RP Skolotājs] EastSide [RP Skolotājs] Patriots [RP Skolotājs] Saldumins [RP Skolotājs+] Punk [Spēlētājs] - FMT (Foruma sadaļas) VCT
 14. 1 point
  Kudys

  Never Been...

  Šajā tēmā tiks likti notikumi ko ir paveicinas Geert Jan Kerner, ka arī ko ir darījis 1 stundas laika/1 dienas stundas laikā/1 nedēļas laikā !
 15. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  ''Rusty Farmers'' Tātad šis nosaukums aizsākās aiz diviem brāļiem kas kopā dzīvoja diezgan nabadzīgi, bet tad todien viss aizsākās dēļ viena parāda. Ģimenei vajadzēja samaksāt par aizdevumu no bankas un māja bīja ieķīlāta, kas bija viss kas ģimenei piederēja. Bet tad māju konfiscēja un visus ģimenes locekļus no tās izmeta. Tā viss aizsākās skraidot pa ielām un lūdzot citu palīdzību. Bet tad abi brāļi nolēma vairs neskraidīt pa ielām un garlaikoties nabadzībā, un izveidot savu pašu biznesu lai uzzietu uz sliedēm atpakaļ un atlikošo dzīvi nodzīvot laimīgi skaistā lauku mājā kopā ar visiem lopiem un mājdzīvniekiem. Aiz šī lēmuma abi brāļi arī nolēma to īstenot. Viņi saņēmās un sāka būlvēt jaunu dzīvi no pašiem dzīles pamatiem. Darbs un nodarbošanās Šis uzņēmums piedāvās legālu produkciju, taisot ēdienus kā : Maizi, putraimus, pārslas, mīklu, pankūkas, pienu, sieru un vēl daudzas citas ikdienas preces. Kā arī mēs audzēsim citus augļus no kokiem vai krūmiem kā : Apelsīnus, ābolus, bumbierus un daudzus cita tāda veida produkcijas piederumus, kā arī dažādus dārzeņus kā : Kāpostus, kabačus, burkānus un vēl daudzus cita tāda veida produkcījas piemērus. Vienvārds sakot šī komanda gādās Los Santos iedzīvotājiem ēdienu lai visi cilvēki varētu pilvērtīgi strādāt un darboties savās ikdienas gaitās. Atrašanās vieta Abī brāļi meklējot vietiņu kur apmesties palīdzēja jaunais automobīlis un pēc pāris dienām nakšņojot, gan auto, gan parkos, gan esot nomodā visu nakti visi trīs kopā sadarbīgi atrada skaistu vietiņu diez ko netālu no Los Santos pilsētas mežā, kur ir apkārt ļoti daudz resursi kā dažādu veidu koki, zari, ūdens un citi dabiski dabas resursi lai varētu, gan izdzīvot, gan uzbulvēt māju, gan uzturēt lopus, kā arī vieta ir līdzena un tas netraucētu darbtehnikas darbu. Šeit ir norādīta precīza atrašānās vieta iekš kartes : Darbienieku saraksts Vārds | Pakāpe | Tel. Nummurs Roosin Wheat | Īpašnieks | 760441 Johan Mikkel | Līdzīpāšnieks| 716706 Kail Moron | Fermeris I | N/A Will Farmer |Mežstrādnieks I | 590855 Daniel Pane | Pārdevējs I | N/A Vakances Īpašnieks : 1 no 1 Līdzīpašnieks : 1 no 1 Fermeris : 1 no 2 Pārdevējs : 1 no 2 Mežstrādnieks : 1 no 2 Pieteikšanās CV Vārds, Uzvārds : Tel Nummurs : Dzimšanas gads : Rase : Tautība : Motivācijas vēstule : Kādēļ vēlaties šeit strādāt? : Ko spēsiet darīt mūsu labā? : Izvēlētā vakance : ((OOC informācija)) Vārds : Vecums : Pašvērtējums RP labumā (1-10 baļļu skalā) : Vai būsi spējīgs runāt lietotājprogrammā ''Discord'' ? : Nosūtīt CV uz manu ēpastu roosiew@sanmail.gta (( Forumā privātājā chatā (Siierins) )) ((Šī topika sastāvs var tikt jebkurā brīdi mainīts))
 16. 1 point
  20gauge

  Tres Seis Kustība

 17. 1 point
  Privāto uzņēmumu sistēma Uzņēmuma nosaukums: Melnā Pērle Uzņēmuma Īpašnieka Vārds Uzvārds: Jesse Morris Darbinieku skaits: 9 Transportlīdzekļu skaits: 7 Uzņēmuma attīstības līmenis: Vidējs uzņēmums. ---------------------------------------------------------------- Šī perioda ienākumi: 20'000$ Darbinieku nodoklis: 500*9= 4'500$ Transportlīdzekļu nodoklis: 500*7= 3'500$ Uzņēmuma šī perioda ienākumu apgrozījuma nodoklis 10%= 2'000$ Nodokļi kopā= 10'000$ Ienākumi kopā: 10'000$
 18. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  Mūsu dzīve : No sākuma traktoriņš ar pikapu, tad bija vēlviens pikaps, un tad divi meža moči, līdz vissbeidzot tagadne : 2 kvadracikli. Kvadraciklus pat pa savu naudu nopirkām no Los Santos Auto Konfiscētuves izsoles un uzdāvinājām mūsu fermiņai.
 19. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  Šī ir tāda vecāka fotogrāfija. Kur es ar Mikkiju meklējām mājas. Tad mēs bijām vēl tik divi, bet tagat jau pieci
 20. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  Šeit ir mazs aprakstiņš sakarā ar Rūsiņu.
 21. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  Paldies par ieteikumu, izdarīšu to.
 22. 1 point
  Siierins

  Rusty Farmers

  Tur ir nevis līdzinātājs bet līdzzinātājs. Lūdzu beidzat jau motivaciju bojāt pašā sākumā.
 23. 1 point
  Loski

  [ieteikunms] gravitate konterstraika

  Jums ir vajadzīga nopietna palīdzība kungs,varbūt jūs esat Gricmaņa radinieks ?
 24. 1 point
  oskarsp

  Officer B.Rajcovic.

 25. 1 point
  LightScribe

  [STATUSS] Atvērts

  [sTATUSS] Atvērts
×