Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/17/19 in all areas

 1. 6 points
  Olbiss

  RP Pērles

  Yamens #3 Sērija zem nosaukuma: Mājas iegāde. Te Yamenam nesagāja ar viņa busiņu. @Kaji
 2. 3 points
  index

 3. 2 points
  punk

  Sūdzība par punk ts3

  Oho, atkal viss PD sadusmojies un ir pret mani. Tātad, es paskaidrošu un apgaismošu pārējos. Es ienācu pie jums lai aprunātos par šo to, Tu kā pajobaks visu laiku kaut ko pukstēji fonā, es pateicu lai uzgaidi un atļauj izteikties, bet Tu turpināji kaut ko pukstēt, tādēļ es Tevi nomūvoju prom lai Tu man netraucētu izteikties, bet nu redzi, Tu ienāci un atkal kaut ko sāki gudri murmināt, es Tev iedevu banu lai Tu atslābtu, soo, viena diena nemaz nav tik daudz, atpūties no MTA/TS3 izvēdini savu piepirsto istabu un palūkojies ārā.
 4. 2 points
  Olbiss

  Artur Vaz Sato

  Artur Vaz Sato Artur Vaz Sato ir dzimis 2003. gada 11. janvārī pašlaik dotam jaunietim ir sešpadsmit gadi, Artūrs fiziskā ziņā neizskatās diez ko spēcīgs, bet dzimstot iekš nepatīkama Los Santos rajona jaunietis vel no agrāka vecumā bieži nonāca ielu kautiņos un skolā arī bieži sanāk konflikti ar citiem skolniekiem no paralēlās klases lielāko daļu tas notiek dēļ tā, kad Artur ir brazīlietis un daudziem cilvēkiem no štatiem ir skeptiski skati uz cilvēkiem no jebkuras dienvidamerikas valsts dēļ tā arī Artūrs aizgāja uz nepareizām sliedēm sākot darīt lielus mēslus, kas krājās uz viņa kakla tēvs strādājot par tālbraucēju daudz ko nezina par Artūra mēslu darīšanu, jo māte cenšas to visu paslēpt, lai Artūrs netiktu slānīts no tēva puses, Artūram bieži sanācis mainīt skolu tikai dēļ lieliem pārkāpumiem kurus viņš dara savu draugu barā, Artūram patīk atrasties savu draugu barā, jo viņi tieši tāpat nākuši no dienvidamerikas valstīm dēļ, kā viņiem visiem ir vieglāk saprast vienam otru. Dzīves vide Kā jau tika minēts augstāk Artūrs dzīvo nepatīkamā Los Sanots rajonā Ganton, kur lielo daļu aizņem afroamerikāņu iedzīvotāji un metoties pāri abu pušu rasēm bieži Artūrs ir nonācis ielu kautiņos kaut vai ne vienmēr tā bija, jo pirms pārvākšanos uz Ganton viņš tieši tāpat bija dzīvojis East Los Santos rajonā un tur viņam bija vieglāk, jo lielākā daļa iedzīvotāji bija portugāļi un spāņi un tur viņš arī bija sācis veidot savus pirmos un pašlaik arī vienīgos draugus pēc tiešās pārvākšanās uz Ganton Artūram sākās aktīvie kautiņi un citu muļķību darīšana, kas arī tālāk atspoguļojās uz viņa attieksmi pret skolu, cilvēkiem un sevi Artūrs arī ir domājis par pašnāvību, bet nav pacēlis nekad rokas lidz tam. Atkarība Pēc daudziem meiģinājumiem veikt pašnāvību Artūrs aizmirsa to ideju un sāka aktīvi iet klāt pie kaitīgiem ieradumiem tas ir, kā: alkohola lietošana, smēķēšana un narkotiku lietošana dēļ tā jaunietim sākās lielās grūtības jauniešu dzīves laikā, māte vedot viņu pie narkologa nedaudz arī tam līdzēja aizmirst par narkotikām, bet ne vienmēr arī Artūrs iztur, ja draugu kompānijā tiek piedāvāta kāda veida narkotiskā viela.
 5. 1 point
  milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Ko es tiko noklausījos? Mumble repčika cienītājiem patiks, ceru, ka PH nav tādu invidīdu . Dalos ar šo cringe, lai Jūs arī redzētu, ka kaut kas ir ar šo zemi sagājis pakaļā.
 6. 1 point
  ToniC

  [Pārdod] Audi RS6

  Marka: Audi Modelis: RS6 Gads: 2015 Krāsa: Custom Painjob Motora tilpums: 4.0L Cena: 40'000$ 35'000$ Piezīmes: Auto ir mainīts luktura tonējums, logi ir notonēti un uzstādītas hidrolikas. Ir custom painjob. Spēj attīstīt 211km/h. Attēli:
 7. 1 point
  man jau serveris gatavs ejam kapat @GHOS
 8. 1 point
  Insecure

  Sūdzība par punk ts3

  Čalis ienāk tac 1 kanālā, prasa vai var izteikties, es atbildēju, ka nē un saņēmu liegumu uz 1 dienu par neko.
 9. 1 point
  Vodo4ka

  Sūdzība par punk ts3

  @punk es netollesos
 10. 1 point
  Sharper

  Catherine St. Criminals

  kas notika?
 11. 1 point
  Brodyaga

  Sūdzība par punk ts3

  @punk kā nav kauna?
 12. 1 point
  confederate

  RP Pērles

  s/o Alfredo Rios par iesutito ss
 13. 1 point
  Sveicu tevi Triplex! Daudz laimes dņuhā.
 14. 1 point
  @TripleX Vēlu Tev labu dzimuma maiņu – viss pārējais ir mūsu pašu rokās! Sveiciens svētkos, lai arī, kādi šodien mums ir! Ā, tava dzimšanas diena! Nu tad ar 1 gadiņu !
 15. 1 point
  Wolfiinc

  Biedri, sveicam Triplex pilngadībā!

  sveicieni, ierauj kārtīgi
 16. 1 point
  hood trooper

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Es nesaku, ka tu esi degradēts. Es to ņēmu kā piemēru. Par cik mums te ir aptuveni tonna ar cilvēkiem, kas ir os atbalstītāji un nedod nekādu cerību uz jauno skolu. Piekrītu, mans pieņēmums ir nedaudz apsurds. Man teiksim ir pilnīgi vienalga ar ko tu brauc un kādu auto tu sev vēlies, tiešām. Nav arī iebildumi, ja cilvēki dod priekšroku vecāka gadu gājuma automašīnām. Nu, nu, cik tad man ir gadi, ja jau tā te esi ieminējies? Es dodu priekšroku automašīnām kurās ES pats jūtos komfortabli un uz ceļa droši. Interesanti... Tas norāda kurā gadā esmu dzimis? Pēdējo reizi biju Rīgā, pie stūres 3 vai 4 gadus vecām mašīnām pie stūres redzēju samērā vecus cilvēkus. Viņi arī ir dzimuši salīdzinoši nesen? Ja es tiecos pēc kaut kā dzīvē, tas nozīmē, ka man ir sakāpis? Gluži nepiekritīšu viss tev. Ja tu gribi palikt tur, kur tu esi, droši - paliec. Šis ir viens no iemesliem kāpēc šāda veida forumi ir vēzis cilvēku domāšanai. Ja citiem tava domāšanas pieeja liekas nepareiza, tad tev ar laiku arī liksies tā nepareiza.
 17. 1 point
  Valters2018

  [PIETEIKUMS]Alexandor Wick

  Vārds, uzvārds: Alexandor Wick - Vecums: 19 - Tālruņa numurs: 875170 - Iepriekšējā darba vieta: rs haul - Izvēlētā vakance: konfiscētājs - Iepriekšējā pieredze: Bij savs biznes tur vedāju auto dazadus kas saplīst uz servisu visi bij laimīgi
 18. 1 point
  Paldies tagad latviešu valodā.
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point
  smuks kašaks, ejam minecraft vai lol? 8/10
 22. 0 points
  wazijs

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Kā tev nav apnicis *Cenzēts* par cita izvēlēto mūziku? Internetā dziesmu ir ļoti daudz un katram ir savs skatījums uz katru dziesmu. Ja tev patīk tās dziesmas, kāpec tās būtu jāklausās visiem? Autisms no tavas puses. Tas pats arī par mašīnām, citiem patīk vecākas, citiem jaunākas. Katram ir savs redzējums uz kaut ko citu un tas ir pilnīgi normāli, jo mēs neviens neesam vienādi. HAHs, tu (milkhouse) esat jau pilngadīgi, bet iq līmenis ir zemāks kā kudijam vai citam 12 gadīgam bērnam.
 23. 0 points
  terijs

  Sūdzība par punk ts3

  Jā, smieklīgi gan. Džeks izmanto savu admina privilēģiju nepa ķeksi, ienāk PD kanālā, lai papukstētu par MTA un sāk riktēt savus noteikumus. Skumji, ka statuss tiek izmantots sev par labu. Viss jau būtu ok, ja nesāktu vēl banot.
 24. -1 points
  wazijs

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Sasmīdināji. Labāk aizej vēlvienu mēslu uztaisi savā soundcloudā.
 25. -1 points
  herkuless

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  par vēlu
×