Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/26/19 in all areas

 1. 1 point
  CHEEK dis out un padalies ar draugiem visos iespējamajos soc. tīklos! :))
 2. 1 point
  eslains

  [Atjaunošana] Dave Jonathan

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Jonathan A2. Vārds: Dave A3. Telefona numurs: 388290 A4. Dzīvesvieta: Aces St. 5 A5. Dzimums: Vīrietis. Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Virsnieks III B2. Pieņemšanas datums: 07.04.2019 B3. Amata pamešanas iemesls: Traumas iegūšana darba laikā, pēc kā arī traumas ārstēšana. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Tiešām ir vēlme atgriezties darbā, un darīt visu to ko darīju iepriekš. Nu es esmu sveiks un vesels, un varu pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus. B5. Aplikācijas paraksts: DJ (( OOC informācija )) Vecums: 14 Visu esošo, pagātnes tēlu vārdi un uzvārdi: Lamont Washington, Andrew Barnes, Dave Jonathan Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju:
 3. 0 points
  eslains

  Auto pieprasijums.

  Tēla Vārds_Uzvārds : Dave JonathanTransportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : 420 Audi RS6 4.2L 2002 Stratum $15000 Uz pieprasījumu Daudzums: 1Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Privātām vajadzībām. ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : Baltā krāsā.
 4. -1 points
  owerl1ne

  bedigs admins

  Vispirms es paprasiju lai tu izsledz savu fanariku jo serveris pats lago nevis man. Bet kad tu saac *Cenzēts* virsu, apsauka adminu par bomzi , mudaku u.c kur demo viss redzams , tas ir tochna gag vai bans! Ja tu esi neadekvats tas nav manas problemas ej iedzer zaales! Bans samazinats uz 1 nedelju ! TC!
×