LightScribe

Īpašnieks
 • Ieraksti

  1 367
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  70

LightScribe last won the day on Jūlijs 17

LightScribe had the most liked content!

Par LightScribe

 • Ranks
  Labdien
 • Dzimšanas diena 1995.07.25.

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/
 • Steam
  Latvietis Vasilijs

Profile Information

 • InGame
  Joe Campbell
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija
 • Intereses
  Esmu šī projekta uzsācējs kā arī īpašnieks. Griezties pie manis par jebkādiem jautājumiem saistībā ar mājas lapu un serveriem. Par jebkādiem ieteikumiem un kļūdām ziņot tieši man forumā pa PM vai arī rakstīt to forumā atbilstošajā vietā!

Profilu Apskatījuši

22 105 profila skatījumi
 1. [GameMaster] Wazzyy

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 2. Es netrollēšos

 3. [Ieteikums] Voice Chat

  Jebkurš uzrakstot pieprasījumu var iziet pārbaudi un sākt troļļoties, tas ir atkarīgs no cilvēka nevis, ar ko viņš nodarbojas un kur viņš atrodas. Tik pat labi var aizliegt visiem spēlēt, jo kāds var sākt troļļoties Viss atkarīgs no tā kā to pasniedz, ja cilvēks nav aprobežots un spēj attēlot savu tēlu tad problēmu ar to nevar būt. Lūk piemērs.
 4. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Lai arī solīju, ka serveris tiks atvērts šodien, bet tomēr tas notiks tikai rīt ap 19:00, jo ir vēl jāpaspēj pāris lietas izdarīt. Atvēršanai par godu notiks arī pasākums, par kuru sīkāk varēs noskaidrot forumā, ja @Wonderfull nenoslinkos.
 5. [Moderators] Skippy

  Pieteikums uz Moderatoru[STATUSS - AIZVĒRTS]
 6. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Liels paldies visiem, kas izpauda savu viedokli komentāros vai arī nobalsoja aptaujā, tiešām nebiju gaidījis tik lielu atbalstu, respect visiem. Lai arī balsis par statu rr ir 50/50 tad ņemšu vērā to, kas ir teikts komentāros un komentāros ir vairāk pret statu rr, tāpēc statu rr nenotiks. Serveris būs zem paroles sākot ar šonakti un līdz 13. jūlijam līdz tiks sakārtotas daudzas nianses, lai varētu atkal veiksmīgi turpināt RP, bez jebkādām aizķeršanām. Instagram profils ir izveidots - https://www.instagram.com/playhard.lv/ . Pašlaik tur nekas netiks likts līdz netiks pabeigta jaunā lapa, tiem kuriem interesē piesekojiet jau tagad, jo vēlāk tāpat piesekosiet
 7. [GM] huga4life2

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 8. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Nekur nekas netika teikts par forumu vispār, nekas nepazudīs.
 9. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Nesaskatu šajās bildēs neko baigi smieklīgu, tāpēc nekas tāds nebūs, vismaz ne no manas puses.
 10. [GM] Ceškatdeška

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 11. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Pašlaik netiek izmantots neviens backend framework. Iemācies atšķirību starp frontend un backend.
 12. JAUNA LAPA? Tuvākajā laikā ir gaidāma jauna mājas lapa, noteikti jautājums, kāpēc? Viens no lielākajiem iemesliem ir tāds, ka pašreizējā lapa nav interaktīva un diezgan nēerts izvietojums, priekš nestatiskām lapām, tieši tāpēc nākamā mājas lapa vairs nebūs landing tipa lapa. Lielākā izmaiņa būs tā, ka tiks izmantots Laravel framework, kas atvieglos man ļoti daudz darba, izstrādājot lapu. Pašlaik netiek izmantots neviens backend framework un kods ir diezgan novecojis, jo kad es sāku ar visu šo ņemties, nezināju tik daudz par programmēšanu kā arī tas jau bija pirms vairākiem gadiem, kad viss nebija tik ļoti attīstījies kā tas ir tagad. Pēdējās aktivitātes - tā būs pavisam jauna fīča, kura uzrādīs pēdējās aktivitātes portālā kā, piemēram, izveidots jauns topiks, posts, video, attēls, kāds piereģistrējies, saņēmis medaļu un tādi sīkumi. Forša lieta tajā visā, ka nevajadzēs refreshot lapu, ja parādīsies kāda jauna aktivitāte tā uzreiz parādīsies visiem lietotājiem, kuri atrodas sākumlapā. Multivides sadaļa - pašlaik tāda jau ir, bet tā būs uzlabota. Video varēs iedalīt pa kategorijām, sānā būs nejauši video, uzlabota komentāru sistēma ar smaidiņiem un foršu teksta redaktoru, līdzīgu kāds ir forumā. Šīs pašas izmaiņas attiecas arī uz attēlu sadaļu, tikai tur attēli automātiski nonāks mājas lapā no dažādām instagram lapām, kā arī paši lietotāji beidzot varēs pievienot attēlus. Būs vēl pāris radikālas izmaiņas, par kurām pašlaik nerunāšu un lai tās paliek noslēpumā līdz lapa tiks pabeigta. Lapa pašlaik izskatās šādi uzkodēta un tā nav gala versija, ļoti daudz kas tur var mainīties. Ja ir kādi ieteikumi tad droši varat tos izteikt, izvērtēšu katru ieteikumu. Btw lapu var arī apskatīties live šeit - https://playhard.lv/new-ph-web/ PAR MTA ROLEPLAY Lielas izmaiņas? Visticamākais, ka nē. Jautājums ir vai esat par statu RR? No daudziem esmu saņēmis šo ieteikumu ar iemeslu, ka vairs nav interesanti spēlēt, jo viss jau ir. Pats uz šo skatos skeptiski, bet varbūt ir vērts nolikt savus aizspriedumus malā un izdarīt, to ko vēlas lielāka daļa spēlētāju? Nobalso aptaujā, ko Tu par to domā. JAUNI SERVERI? Būs viens jauns spēļu serveris, iespējams, ka pat divi. Kādi? Tas, lai pašlaik paliek intrigai, bet viens no viņiem jau pat pašlaik darbojas. PAR SOC. TĪKLIEM Vai Tu sekotu mums IG (instagram) lapai? Ja tur tiktu regulāri likts content, piemēram, reizi dienā vai retākais reizi divās dienās. Content varētu būt memes par spēlēm un par mums pašiem. Tas pats attiecas arī uz mūsu youtube kanālu. Ko Tu vēlētos redzēt tur? Dažāda veida pamācības par spēlēm, strīmus vai ko citu? Tas pagaidām arī viss no manas puses, iespējams, ka Kiwix vēl ir izdomājis kaut ko jaunu, bet stipri šaubos Neaizmirsti, nospiest like, ja Tev patīk mans domu gājiens par nākotnes plāniem vai vismaz novērtē manu 15 min ieguldīto darbu šajā topikā Noteikti esmu vēl kaut ko piemirsis, bet pašu galveno esmu pateicis.
 13. [Supporter]Vortex.

  Šitādiem gaiļiem te nav vietas.
 14. [Supporter]Kudys.

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, bet diemžēl ar nožēlu, man ir jāpaziņo, ka Jūsu pieteikums uz šo amatu tiek atteikts! Atkārtotu pieteikumu vari rakstīt, ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām. Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 15. [Sūdzība] Herkules

  Atvainošanās dzejolis no @Herkulīs "Saprast un piedot"