LightScribe

Īpašnieks
 • Ieraksti

  1 460
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  64

LightScribe last won the day on Janvāris 23

LightScribe had the most liked content!

Par LightScribe

 • Ranks
  caff
 • Dzimšanas diena 1995.07.25.

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/
 • Steam
  Latvietis Vasilijs

Profile Information

 • InGame
  Joe Campbell
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija
 • Intereses
  Esmu šī projekta uzsācējs kā arī īpašnieks. Griezties pie manis par jebkādiem jautājumiem saistībā ar mājas lapu un serveriem. Par jebkādiem ieteikumiem un kļūdām ziņot tieši man forumā pa PM vai arī rakstīt to forumā atbilstošajā vietā!

Profilu Apskatījuši

19 396 profila skatījumi
 1. Jau pavisam drīz turnīri tiks veidoti biežāk, centīsimies vismaz nedēļā reizi noorganizēt kādu turnīru! Turnīru sistēma jau mums pastāv diezgan sen, bet nekas netika organizēts sakarā ar to, ka nācās pieslīpēt dažas nianses pašā sistēmā, kas tagad ir izdarīts. Kādi ir jaunumi? Veidojot turnīru var izvēlēties vai būs manuāla komandu apstiprināšana (organizatoram ir jāapstiprina pieteikums turnīram vai janoraida) vai automātiska komandu apstiprināšana (uzreiz tiec apstiprināts turnīram) Komandas un spēlētāji tiek iedalīti pēc spēļu kategorijām - csgo, cs1.6, lol, mta Ērta komandu un spēlētāju filtrēšana. Iespējams meklētājā atrast komandu ierakstot tās nosaukumu, mainīt cik daudz komandas tiks rādītas lapā, kārtot vēlamo tabulais aili alfabēta secībā un otrādi ELO! Tas nozīmē, to ka būs godīga punktu sadale. Jo pret stiprāku pretinieku spēlēsi (pēc punktiem) tad saņemsi vairāk punktus sev Izveidota top spēlētāju lapa, tur nonāk visi, kuri spēlē 1vs1 turnīros Izveidota manas komandas lapa, kur iespējams apskatīties kādās komandās tu atrodies Iespēja aicināt citus lietotājus savā komandā. Lietotājs var atrasties tikai vienā komandā iekš attiecīgās spēļu kategorijas kā arī lietotājam ir pašam jāapstiprina/janoraida uzaicinājums Vairs nebūs jāgaida kamēr citi izspēlēs, lai tiktu pie servera kurā spēlēt tagad būs pieejami līdz pat 8 serveriem uzreiz priekš CSGO. Dažādi sīki vizuāli labojumi turnīru sadaļā un tehniski Drošvien vēl kaut kas, ko jau esmu aizmirsis Vēlētos zināt no jums vai esat gatavi piedalīties MTA turnīros, kuri būs saistīti ar sacīkstēm un ar laiku iespējams arī ar šaušanu? Atstāj apakšā komentāru.
 2. [ GM ] Keks

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG vai forumā, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 3. [GM] mmo

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG vai forumā, lai saņemtu GameMaster statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!
 4. automodi

  Sabres mods ir nomainīts,
 5. [Ieteikums] SHOP

  Ko tu lieto?
 6. Sūdzība par Boss

  Atstādināts no amata.
 7. Sveiks!Vari man lūdzu izdzēst 2 profilus ? Emily Mellison , un Nick Grictam,jo nevaru  uztaisīt jaunu acc ! lūdzu 

 8. Neatnāca GC, monētas pa pieskari.

  Šodien nav neviens pircis 5GC, pieņemu, ka tev nemaz nenoņēma monētas par to un tāpēc arī nesaņēmi GC serverī. Ja vari pierādīt, ka nopirki un neko neiedeva tad sazinies ar mani privāti.
 9. (supporters) Herkuless

  Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar lielu prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts uz šo amatu!Sazinies ar mani IG vai forumā, lai saņemtu Supporter statusu.Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija
 10. Neliels ieteikums

  Atpakaļgaitas lampas tiks ieliktas. Par TA jau minēja.
 11. [Ieteikums] Uber app

  Šaubos, ka kāds visu laiku vērs vaļā telefonu, lai skatītos vai kādu nevajag, kaut kur aizvest. Kamēr to ieraudzīs tikmēr visticamākais, ka spēlētājs jau būs izgājis no servera vai viņam vairs nevajadzēs. Serverī mašīnas ir ļoti lētas un to var atļauties jebkurš kā arī ir jau taksista darbs, kuram jau tā nav ko darīt. Pat servera atvēršanās brīdī cilvēki labāk izvēlas skriet cauri pus pilsētai nekā izsaukt taksi, tāpēc neredzu nekādu potencionālu šim ieteikumam.
 12. Vairāki ieteikumi.

  1. Sistēma tiks uzlabota 2. Nav nepieciešams, izraisīs liekas problēmas + ar nepareizu automašīnu noparkošanu nodarbojas LSAK nevis LSPD tad no LSAK nebūs jēgas. 3. done 4. done 5. Par šo jau runājām, sagatavo tabulu ar itemu un objektu id, kuriem tas ir tavuprāt nepieciešams.
 13. Ieteikums : Nakts

  Pašlaik jau pastāv nakts, pie f10 settingiem to var ieslēgt/izslēgt, tikai nepieciešams padarīt to nedaudz tumšāku. Vēl tiks ielikts kabatas lukturītis (agrāk tāds bija).
 14. [LST] Los Santos Tiesa. (ieteikums)

  Ideja jau superīga, bet lai to īstenotu iekš spēles, lai visi būtu apmierināti būs milzīga problēma. Vienīgais risinājums, kuru es pašlaik redzu ir tāds, ka tiek dota iespēja - tiesāties vai pieņemt sodu. Daudziem jau 1 stunda IC cietumā liekas kosmoss, kur nu vēl gaidīt pāris dienas līdz tiesai, tāpēc šis varētu būt viens no risinājumiem. Šim visam ir nepieciešama arī jauna noteikumu bāze, kurš to vēlēsies uzņemties un kam ir tik lielas zināšanas? Bez tā visa vēl ir nepieciešami spēlētāji, kuri saprot no tā visa - advokāti, tiesneši, prokurori. Ar šo es domāju tiešām zinoši spēlētāji, lai netiktu veidots nekāds cirks.
 15. [Ieteikums]Speletaju saraksts(TAB)

  Tiks uzlabots.