LightScribe

Īpašnieks
 • Posts

  1808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  154

LightScribe last won the day on May 17 2023

LightScribe had the most liked content!

About LightScribe

 • Birthday 07/25/1995

Profile Information

 • InGame
  Joe Campbell
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija
 • Intereses
  Esmu šī projekta uzsācējs kā arī īpašnieks. Griezties pie manis par jebkādiem jautājumiem saistībā ar mājas lapu un serveriem. Par jebkādiem ieteikumiem un kļūdām ziņot tieši man forumā pa PM vai arī rakstīt to forumā atbilstošajā vietā!

Recent Profile Visitors

60081 profile views
 1. Vajadzētu lojālo piešķirt.

  1. WIZKREDS

   WIZKREDS

   Jā iedodiet Lightam lojālo

 2. Sveiciens varda diena. Lojalo iedosi?(beer)

  1. EastSide

   EastSide

   shis dzeks ir pelnijis

  2. LightScribe
  3. esketit.

   esketit.

   @LightScribe cau, Tu lasītim pietrūksti

 3. Apsveicu @Eddie ar uzvaru, nosūtīšu privāti tev key. Paldies, visiem pārējiem par dalību! Vēlu veiksmi nākošreiz.
 4. * Metamos kauliņus tagad var izmantot tikai iekš interjera (sakarā ar pieaugošo car scam apjomu) * Salabots bugs ar custom transportlīdzekļiem, tos respawnojot pazuda uzlabojumi * Salabots bugs, ka pēc servera restarta nomestie priekšmeti uz zemes atradās citā pozīcijā, ja tos pārvietoja administrators (visiem kam nepieciešams nolikt pareizi noliktavas plauktus, ledusskapju u.c itemus, rakstat /report iekš spēles, ja jums pašiem to nesanāk izdarīt turot N pogu un uzklikšķinot uz objekta) * Interjerā var nomest maksimums 4 noliktavas plauktus un maksimums 2 ledusskapjus * Pērkot +15 stundas personāžam tagad parādīs ziņu čatā, ka esat to nopircis + stundas pieskaitīs arī profilam * Izņemts 138 walkstyle * Spēku tagad var apskatīt pie /look * Tagad neoniem vajadzētu būt smuki piestiprinātiem zem transportlīdzekļa, neatkarīgi no tā kāds mods ir uzlikts * Salabots bugs ar loterijas biļetēm, ka tās nevarēja nopirkt, ja kāds cits jau to bija paspējis izdarīt pirms tevis
 5. BALVA Šoreiz ir iespēja tikt pie Grand Theft Auto: San Andreas spēles (Steam versija) Noteikumi: Forumā jābūt vismaz 10 ierakstiem Drīkst piedalīties tikai no viena profila, ja tiks atklāti vairāki automātiski esi zaudējis! Jābūt mūsu steam grupas sekotājam Anketa: Links uz tavu steam profilu: Komentārs (Nav obligāts): Lūgums padalīties ar šo loteriju arī tālāk, lai piesakās visi, kas varbūt nezina, ka ir izsludināta šāda izloze. Uzvarētājs tiks noteikts ar http://wheeldecide.com/ starpniecību. Uzvarēs tas, kurš paliks pēdējais, jeb izslēgšanas metode. Uzvarētāju paziņošu - Tēma automātiski tiks aizsēgta 13/02/2022 (20:00) un uzvarētājs tiks paziņots vēlākais divas dienas pēc izlozes beigām. Padod šo ziņu arī tālāk, lai tie kas nezina spēj sastādīt konkurenci pārējiem. VEIKSMI!
 6. Vēstures nodzēšanas funkcionalitāte tika izņemta.
 7. JAUNI MAPINGI Persing square un Grotti mapingi ir iegādāti no @Deffender FRAKCIJU SISTĒMA Ieimplementēta frakciju sistēma no Owlgaming gamemode. Tagad jūs varat atrasties līdz pat 3 frakcijām vienlaicīgi. Algu jūs saņemsiet tikai no tās frakcijas kurā jūs atrodaties iekš duty. Frakciju līderiem lūgums sazināties ar administrāciju rakstot /report, jo administrācijai būs jauzliek jums frakcijas līdera status un jums būs jāpārtaisa frakciju ranki. Šajā sistēmā ir vēl palikuši sīki kasjaki, tie tiks salaboti tuvāko dienu laikā. NEONI Mehāniķi var uzlikt neonus transportlīdzeklim. Neonu cena ir 30k. Šāda cena ir izvēlēta, lai katrs otrais nebraukātu ar uzliktiem neoniem. Ir pieejamas vairākas krāsas - zila, sarkana, zaļa, dzeltena, rozā, balta. * Pērkot mašīnu varat izvēlēties kādu no piedāvātajām krāsām (krāsu izvēle nav liela, lai neatņemtu darbu mehāniķiem) * Pasūtot transportlīdzekli caur NPC, pie nākamā carshop rr transportlīdzeklis tiks uzspawnots (vairs nebūs jāgaida stundām līdz palaimēsies) * Nomainīts fonts priekš vārdiem virs galvas * Nedaudz pamainīts dizains paziņojumiem * Pievienota iespēja izslēgt custom transportlīdzekļu modus iekš F10 uzstādījumiem * Gym tagad rāda cik liels ir nogurums un ik pēc 7 minūtēm tiek noņemts 1 noguruma punkts (vairs nav jāgaida kamēr serveris resetos visiem punktus noteiktā laikā) * Salabots bugs stādot marihuānas sēklu, tika paņemtas visas sēklas, tagad tiks paņemta tikai 1 sēkla * Vairs nevar izmantot narkotikas, kurām ir vērtība lielāka par 1. Nāksies izmantot komandu /split, lai sadalītu narkotiku. * Salabots bugs, ja HP bija vairāk par 100 tad rādījās melna ikoniņa + uzlikts, lai uzejot virsū uz ikoniņas rāda cik ir HP. Tas pats izdarīts ar izsalkuma ikonu. * Seifs pārvietots uz mēbeļu veikalu, mēbeļu veikalam pievienots noliktavas plaukts un ledusskapis (šos var izmantot, lai uzglabātu tur priekšmetus) * Tapetēm samazināta cena no $1000 uz $500 * Izpildot dienas misijas vairs nesaņemsiet naudu, bet GC. * Tika nopietni optimizēti vairāki resursi, ieguvums uz sūdīga PC man ir 5-10 FPS. Pašlaik galvenā problēma, kas mums ir palikusi ir ar transportlīdzekļiem uz ielām (it īpaši IGS rajonā), kas ļoti rauj FPS uz leju tiem, kam ir sūdīga video karte. * Drošvien vēl kaut kas, par ko esmu piemirsis.
 8. Serveris lago kad ienak. Kadu laiku pec tam nevar paspelet, tf.

  1. Show previous comments  3 more
  2. LightScribe

   LightScribe

   Problēma vēl aktuāla?

  3. Grumm

   Grumm

   tas tapec, ka jums xX pie nickname lol

    

  4. EastSide

   EastSide

   es ar ta saku domat

 9. COPĒŠANA 1. No šī brīža zivju daudzums ko ir iespējams nozvejot vienā reizē būs atkarīgs no laivas lieluma. * Dinghy (max 500lbs) * Costguard, Jetmax, Launch, Predator, Speeder, Squalo (max 2000lbs) * Marquis, Reefer, Tropic (max 4000lbs) 2. RIP ahk users. Zivij pieķeroties būs jaizpilda minigame - jātrāpa baltā strīpiņa zaļajā laukumā 2 reizes pēc kārtas. 3. Pievienota /fishershof komanda, kur ir iespējams redzēt top 50 zvejniekus balstoties pēc ieteikuma forumā. PIEVIENOTA IESPĒJA ŠAUT MEŽA CŪKAS Uzreiz jau gribu pateikt, ka šīs nav nekāds darbs, bet gan kā side activity cilvēkiem kuriem tas atbilst viņu personāža stāstam. Lai varētu nodīrāt meža cūku un dabūt gaļu, kuru ir iespējams pēc tam pārdot gaļas kombinātam, to ir janošauj ar pareizu ieroci - shotgun, country rifle vai sniper. Neiesaku iet tuvumā meža cūkai, tas var beigties ar letālu iznākumu. PIEVIENOTI JAUNI MAŠĪNU MODI Šie transportlīdzekļi vēl nav izveidoti iekš spēles. * Pie scoreboard ir iespējams redzēt oficiālo frakciju biedru skaitu tiešsaistē. Iekavās rāda kopējo biedru skaitu tiešsaistē, bet pirms tām rāda duty esošo biedru skaitu. Un daudz daudz daudz kas cits, ko pat neuzskaitīšu, jo nevienam tas tāpat neinteresēs.
 10. Ieteikums tiek noraidīts. Zvejošanas darbu gaida nelielas pārmaiņas.
 11. Nav pamata uztraukumam vīri. Šāda sistēma ar modiem tika izvēlēta, jo mums ir izveidota custom modu sistēma, respektīvi uz viena MTA transportlīdzekļa modeļa var uzlikt dažādus modus jeb vienkāršiem vārdiem sakot transportlīdzeklim var uzlikt custom modu, tāpat kā tas ir ar custom skiniem. Kad būsim pabeiguši nooptimizēt pašreizējo vehlib tad pievienosim jaunus transportlīdzekļus. Nepatīk modi? Vienmēr pastāv iespēja tos izslēgt. Tēma slēgta.
 12. Varbūt šo informāciju vajag vienkārši pievienot pie scoreboard? Ne visi zinās par tādas komandas eksistenci + vieglāk pielietot.
 13. Jūsu domas esam ņēmuši vērā un centīsimies novērst pieļautās kļūdas. Jaunais atbildīgais par VCT ir @Aqua Novēlēsim veiksmi un izturību.