Jump to content

a


Danex

Lietotājs
 • Content count

  960
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Danex last won the day on April 27

Danex had the most liked content!

5 Followers

About Danex

 • Rank
  nil_brain
 • Birthday 10/27/1995

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4713 profile views
 1. Danex

  Čau :)

  sveicināts!
 2. Danex

  MTA Dayz Piedzīvojumi ar Filipo un Kubīti

  norm vidiks
 3. Danex

  Caf no Wolfija :)

  Kaut kā daudz wolfi sāk rasties šajā komūnā Sveiks!
 4. Danex

  MTA DayZ serveris

  Vajag atpakaļ Dayz, galvenais, lai rp tautu nenozog
 5. Danex

  [MAP] LSFD

  nezinu.. kaut , kas pietrūkst, nepiemērots objects ņemts, ir labāki objecti priekš lsfd
 6. Danex

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Kruti sanācis. patīk tie jaunie logi
 7. Danex

  Ieteikums-

  Jēga tīrīt staffu? pēc tam kad atkal uzradīsies tauta, tad atkal nīdēs, kad nav pietiekama komanda, kas pieņem reportus, un tas uz doto sitienu neko nemainītu. Es domāju, kad vajag vienkārši ieviest kko jaunu, to pašu ko teica par sms knifiņiem/iespējām utt.
 8. Danex

  [FREE INTERIOR] Free mājas/apartamenta interjers.

  Teikšu ka nav slikt, bet nav arī ļoti labs, guļamistabā gym itemus? :D virtuve izskatās pēc kebabnīcas mazās dēļ tām afišām uz sienām. bet turpini skillot skillu
 9. Danex

  Īpašumu cenas.

  Idlewoodā pa 12k ir arī, kārtīgi jāpaskatās ir, neko nevajag limitēt, viss ir norm, kam ir nauda, tas nopirks, bet jautājums vai viņa viņam vajadzīga.
 10. Danex

  [Foruma spēle] Parādi savu desktopu

  3/10 jo nav tavs dekstops
 11. Danex

  Ieteikumi/nepilnības

  Tu man tagad te nelej ja.. 1.9 nāk e46 nevis žurkām
 12. Danex

  LSPD atskaišu sistēma

  Kā jau katra sistēma tava ir super duper ja gribi varu palīdzēt ar dizainu!
 13. Danex

  Ieteikumi/nepilnības

  1. CSDD, pie reģistrācijas, norakstīt auto maksā 50$, piereģistrēt atpakaļ maksā 175$, bet tur uzrādās poga "Norakstīt - 50$" 2. CSDD 3. Kāpjot ārā no transportlīdzekļa, manuāli vajag atsprādzēties, nospiežot Z pogu, bieži vien sanāk braucot izlekt no auto ārā, jo sajūk D burts ar F, vai arī bieži vien, kad blakus sēžu. (Ja slinkums taisīt, varu iedot) 4. VCT. ID 549 BLISTA COMPACT (496) BMW 316 2.0L (motora tilpums jāsamaina uz 1.6 vai jāņem nost 2.0L) tie kas nezin, 3(nozīmē sērija) 16(1.6 motora tilpums) saliekot kopā sanāk 316 ID 544 BLISTA COMPACT (496) Toyota A86 (kāds aizmirsa pielikt aiz AE86 (E) burtu)) ID 439 SENTINEL (405) Mercedes-Benz S 420 CD 4.0L (smukāk ja būtu kopā "S420", kā arī šādiem modeļiem ir CDI nevis CD) Es kā cilvēks saprotu no tā visu, sāpīgi uz to skatīties ir. 5. Es gribētu, lai serverī atliek veco tonēšanas caurredzamību 100%, jo pašlaik kāda jēga, ja tāpat redz cauri, vai arī izveidot,kad ir divu veidu tonēšanas veidi, 50% un 100%, viens lētāks, otrs dārgāks 6. Grotti placī, kur jauns objekts veikalam, pamanīju ir neliela colision problēma, kad lido garām virs veikalam, nevar nolaisties vairs uz zemes, pie plača, ir jāpalido gabals prom, lai varētu nolaisties uz zemes. 7. Nezinu kā Jums, bet man šķiet, kad ir pienācis laiks atsvaidzināt inventory un hud ikonas, kas jauns nenāktu par sliktu (varu uzņemties un izveidot smukas ikonas) PIEMĒRS: 8. Ieviest afk sistēmu, cilvēks, kurš nolaiž spēli vai afko sākot no noteikta laika, virs galvas parādās "AFK" (ja slinkums, varu arī iedot) var arī taisīt, ja nolaiž spēli, tad rādās minimize ikona, un ja afko, tad afk ikona. 9. Ieviest windows notification, ja saņem PM, reportu akceptē utt, izlec paziņojums ja nolaidis spēli esi, bieži vien dažiem skaņa izslēgta.
 14. Danex

  [Ieteikums] ALPR sistēma

  Es tikai par, lielākas iespējas notvert bēgļus, un kas jauns serverī arī nenāktu par sliktu, zinot syncer, viss būs gludi un ātri.
×