Jump to content

a


Beer

Lietotājs
 • Ieraksti

  153
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Beer

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 01/19/2002

Profile Information

 • InGame
  Čigan
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Huj sos

Profilu Apskatījuši

2674 profila skatījumi
 1. 1. Jūsu nickname : Beer2. Pārkāpēja nickname : Player3. Pārkāpēja čītu veidi ( WallHack, Aimbot, SpeedHack utt. ) : Aimbot4. Demo fails ( Atrodas cstrike mapē ) https://failiem.lv/u/na9khayb5. Pārkāpeja IP Adrese un SteamID ( xip // amx_ip, obligāti ) : STEAM_0:0:2135729306 80.89.78.1176. Aptuvenais laiks iekš demo, kad tiek pārkāpti noteikumi : Beigās var skaisti redzēt7. Kurā serverī pieķerts pārkāpējs: DD28. Komentāri :
 2. Beer

  DD2@ACC//Beer

  Vārds; Markuss Vecums; 16, 9 dienas būs 17 Links uz "Sasveicināšanos"; Nav, bet pirms pāris gadiem bija, izdzēsu. Domāju kaut kad nākotnē viņu uzrakstīt. Tavs in-game nick; Beer Tavs steam profils; https://steamcommunity.com/id/alutinshmilulic/ (ja brīnaties par VAC banu, tika uzlauzts profils, dēļ tā laikam arī to noķēru) Links uz saviem statiem; http://stats.playhard.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=290 Tava admina pieredze citos serveros; Kick (zm), forffun (dd2), vell daži. Vai Tu pārzini AMX komandas?; Jā. Cik laika pavadi dienā @ CS?; Skolas laikā 2-3h, brīvdienas ja nekas nav ieplānots var līdz kādām 5 maybe. Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?; Daļēji esmu. Rekomendācija (nav obligāta); @milkhouse` varbūt šis jaunskungs. Motivācijas teksts; Motivēja īsti @owerl1ne, pajautāju vai ir jēga rakstīt, viņs pateica lai pamēģinu, tāpēc arī mēģinu. Kaut arī nav dažas prasības, kā čīteri(1 ir), stundas 20, doneits (ja ir obligāts). Kā @owerl1ne teica, esmu viens no aktīvākajiem serverī, tāpēc nedomāju ka viens jauns admins par ļaunu nenāks. Ir iepriekšēja pieredze vairākos komūnos, bet nosaucu tikai tos divus, populārākos kuri ir bijuši/ir joprojām. Tie kas teiks ka neesmu bijis ff'a admins, biju zem nika Metrs, pats Driv3r iedeva man to, nebija tur problēmu, bet vēlāk to noņēma. Domāju kad spēju atpazīt čīteri no tīra spēlētāja, bet nu katrs kļūdas var pieļaut. Pa dienu pārsvarā serverī neiegriežas admini, skola/darbs nstuff, bet gadās tādi kuri nolemj pārkāpt servera noteikumus tāpēc arī nolēmu uzrakstīt. Zinu kad baigi pacenties neesmu pie pieteikuma, bet viss galvenais es domāju no manas puses ir pateikts, kā arī nezinu ko īsti uzrakstīt. :) Ziedojuma screenshot; Obligāti? Ja nepieciešams var noziedot, no problems
 3. Beer

  [GM] EastSide

  Nē, 100% ir labāki kandidāti par tevi. PRET.
 4. 1. Jūsu nickname : Beer2. Pārkāpēja nickname : SeKsIgAiS__883. Pārkāpēja čītu veidi ( WallHack, Aimbot, SpeedHack utt. ) : WH+AIMBOT4. Demo fails ( Atrodas cstrike mapē ) https://failiem.lv/u/dv3h2kma5. Pārkāpeja IP Adrese un SteamID ( xip // amx_ip, obligāti ) : STEAM_0:0:801338780 213.226.141.2496. Aptuvenais laiks iekš demo, kad tiek pārkāpti noteikumi : pats sākums 7. Kurā serverī pieķerts pārkāpējs: DD28. Komentāri :
 5. Beer

  RP Pērles

 6. Beer

  RP Pērles

 7. Beer

  [2018] Decembra nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @GHOS lietotājs; @HAH radošākais; @Bonijs//Onyx aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Dante izpalīgs; @Bets. komunikablākais; @TripleX nopietnākais; @Bets. labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; @Olbiss seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @Bets. MTA skolotājs; @Ceškatdeška MTA aktīvākais lietotājs; @xDrifz MTA slinkākais administrātors/GM; @Lxrd MTA mēneša nelegālā; Redneck Community @Grafake MTA mēneša frakcija; LSPD @OwenS MTA bagātākais spēlētājs; @xDrifz Teamspeak3 TS3 uzraugs; @GHOS TS3 balamute;
 8. Beer

  Rusty Farmers

  mani tā reuptācija galigi nepish ja tev tas tavu i-peni padara garaku, uzpriekšu.
 9. Beer

  Rusty Farmers

  vēzis
 10. Beer

  RP Pērles

  prosta tupoj etot kudy
 11. Beer

  Bradley Fletcher [Apsargs]

  "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds: Bradley Fletcher 1.2. Personas Kods: 310994-32502 1.3. Deklarētā dzīvesvieta: Giggle st.#2 1.4. Faktiskā dzīvesvieta: Giggle st.#2 1.5. Vecums: 24 1.6. Dzimums: Vīrietis 1.7. Tautība: Amerikānis 1.7. Tālruņa numurs: 507251 2. Izglītība (Augošā secībā). - Los Santos Bērnudārzs -Los Santos Sākumskola -Los Santos Pamatskola -Sanfierro Vidusskola -Sanfierro Augstskola 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Neliela. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Atstādināts 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?: Matthew McCameron 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?: Jā 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?: Nē 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?: Nē 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts: Nē. 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: N/A 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: Nē 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?: N/A 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?: Apsargs 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?: Jā, zinu. 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)): Motivē būtiski tas, ka Priekšēdētājam ir nepieciešama profesionāla apsardze, to es spētu norīkot, ir iepriekšēja darba pieredze, biju strādājis policijas departamentā. Esmu spēcīgas miesasbūves cilvēks, ir laba fiziskā sagatavotība. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?: Jo esmu lietpartējas šajā jomā. Paraksts: B.Fletcher Paraksta Atšifrējums Bredly Fletcher ((OOC Informācija)) Vārds: Makruss Vecums: 16 Dzimums: Vīrietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: Jā. Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)): 7 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: Tik cik vajadzēs.
 12. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Ieroču licences pieprasīšanas veidlapa -------------------------------------------------------------- Noteikumi: Lai saņemtu ieroči licenzi jums ir jābūt izietām visam prasībām, kas ir minētas sadaļā "Noteikumi aizsardzības līdzekļiem un licenzēm" Lai saņemtu ieroču licenzi ir jābūt pilnvērtīgi pareizai informācijai, bez jebkādām drukas ķļūdām! Lai jau saņemtu otrā līmeņa licenzi, jābūt saņemtai pirmā līmeņa ieroču licenzei un ir jāizpilda prasības par jaunu attiecīgi norādot to, ka vēlaties saņemt jau otrā līmeņa ieroča licenzi. Personiskā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Bradley Fletcher Personas Kods: 310894-32504 Deklarētā Adrese: Giggle st. Apartaments #2 Tālruņa Numurs: 507251 Darbavieta: Los Santos Policijas Departaments Ē-Pasta Adrese: fletcher@gmail.com Licences iegūšanas Informācija Medicīnas kartes apstiprinājums :https://imgur.com/a/RzhuTct Dzīvesvietas apliecinājums :https://imgur.com/a/CeL7VNP Informācija par to kāpēc Jums ir nepieciešama šī licence (Vismaz 100 vārdi) : Man ir nepieciešama ieroča licenze lai es personīgi spētu sevi aizstāvēt uz ielas, ar plikām rokām vairs jau šajā pilsētā nepietiek. Tākā dzīvoju rajonā kurā notiek kautiņi un citas šāda veida muļķības, tāpēc man ir nepieciešama šaujamieroča licenze, lai spētu pasargāt sevi, savas mantas, savus īpašumus. Kā arī ieroča licenze man ir nepieciešama lai likumīgi spētu darbā izmantot šaujamieroci. Ieroču licences veids kuru vēlaties saņemt (Pirmā līmeņa ieroča licenze, vai otrā līmeņa ieroči licenz) : Pirmā līmeņa ieroča licenzi. Ja vēlaties saņemt Otrā līmeņa ieroču licenzi "Atklātā ieroča licenze" pievienojiet pirmā līmeņa licenzes "Slēptā ieroču licenze" seriāl nummuru ((Ja vēlaties saņemt tikai pirmā līmeņa licenzi šeit ierakstiet " - " )) : - MDC Pārbaudes dati: ((ŠEIT INFORMĀCIJU PIEVIENOS LSPD VADĪTĀJS, KAS IZSKATĪS JŪSU APLIKĀCIJU)) ((OOC Informācija)) Vārds: Markuss Vecums:16 SS no /history: https://imgur.com/a/jI2pmY0 SS no /stats: https://imgur.com/a/jI2pmY0 Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izskatīšanas un izsniegšanas nodaļa!
 13. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×