Jump to content

a


Alex's

Moderators
 • Content count

  1169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Alex's last won the day on August 8

Alex's had the most liked content!

About Alex's

 • Rank
  ●▬▬▬ ★๑۩۩๑★▬▬▬●
 • Birthday 08/05/2000

Contact Methods

 • Steam
  Alex`s

Profile Information

 • InGame
  Alex
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Liepāja

Recent Profile Visitors

42203 profile views
 1. Bet pa tēmu, sveicināts playhard, tik lūdzu netaisi vairāk tādas tēmas -"nodirs administrāciju", jo tas labi nebeigsies
 2. Alex's

  Heyo!

  Ja tu savos 12 gados vienreiz iemācītos lasīt, tad saprastu to, ka es aicinu spēlētājus, kādu vakaru pašaudīties kopā iekš dayz, nevis bļeģ kaut ko par roleplay. Pietiks visu laiku raudāt, ej un dari kaut ko lietas labā. Kā arī, esmu ļoti pārliecināts, ka liela daļa labprātāk ieietu pašaudīties dayz, nekā iespringtu uz roleplay. so stfu, ja nevari neko pateikt, tad vispār neko nesaki. aj pizdu, tc, nebūs te kaut kādiem maziem pizģukiem dzīt huiņu, ja ir kādi ieteikumi - PM.
 3. Alex's

  Heyo!

  Esmu novērojis, ka iekš servera pēdējā laikā ir ļoti liels izmirums un maz tautas, kā būtu ja mēs visi salasītos uz pašaudīšanos dayz serverī? Kā arī uzklausītu jūsu idejas, jo sākums bija ļoti labs ar normālu spēlētāju skaitu. Ja kādam ir iespēja pareklamēt, nespamojot citu projektu forumos, būtu pateicīgs
 4. Alex's

  Low poly mašīnu modi

  Atbalstu ideju, low poly modiem nevajadzētu veidot kaut kādus lagus
 5. Alex's

  TS3 licences atjaunošana

  Vairāk neesi, ata Banned par multi acc
 6. Alex's

  Servera update saraksts

  Server update 08.08.2019 * Ir izveidota jauna item respawn sistēma, kas ļauj iespēju atjaunot katru lootpoint individuāli. Tas nozīmē, ka vairs nepastāvēs "item refresh" pēc kura parasti seko kick un tiek liegta pieeja spēlēt uz diezgan ilgu laika sprīdi, bet gan viss notiks nemanāmi un bez jūtamiem FPS dropiem. * Tika nedaudz uzlabota grupu sistēma ar 2 nelielām opcijām - "Team member distance", kas dod jums iespēju redzēt attālumu starp jums un jūsu komandas biedru, un "Team member xray", kas atzīmē katru jūsu komandas biedra ķermeņa daļu. * Pilnībā pārveidota mape (F11). Tās ielāde, funkcionalitāte un vizuālais noformējums, kas adaptējas pēc jūsu monitora rezolūcijas, ir visaugstākajā līmenī. - Pievienota iespēja redzēt savus komandas biedrus. - Turpmāk kartē Jūs redzēsiet informāciju par safezone un citu zonu ( Tiks papildināts nākošajā update ) atrašanās vietām. - Salabota nobīdes kļūda, kas liedza iespēju precīzi noteikt savu atrašanās vietu. * Taktiskai spēles gaitas plānošanai tika pievienota iespēja redzēt nodarīto damage pretiniekam. * Pievienoti 2 jauni safezone punkti - Los Santos un San Fierro. Tiešu šo punktu atrašanās vietu jūs varēsiet redzēt nospiežot atverot mapi (F11).
 7. Apsveicu dzeršanas dienā.

  1. Haskys

   Haskys

   Pievienojos sveicējiem. Daudz laimes koleģi!

  2. Alex's

   Alex's

   Ayy, thanks <3

   no homo

 8. Apsveicu jubilejā, Alexi (party)

 9. Alex's

  (SUPPORTER) >RolleX^

  Nebūs.
 10. Alex's

  MTA Dayz Piedzīvojumi ar Filipo un Kubīti

  Kubītim lielie prieki par radaru
 11. Alex's

  DayZ video & bildes

  Šajā topikā postojam visu, kas saistīts ar MTA DayZ serveri - video & bildes. Sākšu pirmais. Patīkami redzēt tādus ciparus, kaut tik otro dienu serveris vaļā.
 12. Alex's

  Hey, DayZ spēlmani!

  Tad nu beidzot tas brīdis ir pienācis, serveris ir atgriezies ar dažādām jaunām lietām. Vakar jau citi paspēja ietestēt jauno gamemode Par jaunumiem un visiem update vari palasīt - Šeit Nāc un izbaudi veco labo DayZ! mtasa://195.3.145.32:22003 Ja ir kādi ieteikumi, tad droši raksti tos ieteikumu sadaļā. Ar mani var sazināties šeit pat forumā PM, vai discord Alex's#6969 Kā arī meklēju pāris supporterus serverim, par to sikāk discordā.
 13. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Hosts uz 3 mēnešiem ir nopirkts. Ja man būs vairāk laika, tad serverim jabūt gatavam pēc kādas nedēļas. Visi, kas grib kaut kā palidzēt servera testešanā, tad discordā - Alex's#6969 Tc.
 14. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Pāris mēneši testam, ja aktivitāte būs, tad jau var hostēt. Hosts mēnesim maksā zem 10€, tik VIPiņus vai bāzes varētu pārdot, lai nosegtu hostu
 15. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Svarīgākais nav peļņa, priekš hosta jau tik atpelnīt varēs. Tu varētu samapot
×