Jump to content

a


Alex's

Moderators
 • Content count

  1163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Alex's last won the day on August 8

Alex's had the most liked content!

About Alex's

 • Rank
  ●▬▬▬ ★๑۩۩๑★▬▬▬●
 • Birthday 08/05/2000

Contact Methods

 • Steam
  Alex`s

Profile Information

 • InGame
  Alex
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Liepāja

Recent Profile Visitors

41275 profile views
 1. Alex's

  [GM] Ralfinsh

  Pirmo reizi redzu, nav visas prasības, puse no pieteikuma izskatās kopēta, pret.
 2. Alex's

  Servera update saraksts

  Server update 08.08.2019 * Ir izveidota jauna item respawn sistēma, kas ļauj iespēju atjaunot katru lootpoint individuāli. Tas nozīmē, ka vairs nepastāvēs "item refresh" pēc kura parasti seko kick un tiek liegta pieeja spēlēt uz diezgan ilgu laika sprīdi, bet gan viss notiks nemanāmi un bez jūtamiem FPS dropiem. * Tika nedaudz uzlabota grupu sistēma ar 2 nelielām opcijām - "Team member distance", kas dod jums iespēju redzēt attālumu starp jums un jūsu komandas biedru, un "Team member xray", kas atzīmē katru jūsu komandas biedra ķermeņa daļu. * Pilnībā pārveidota mape (F11). Tās ielāde, funkcionalitāte un vizuālais noformējums, kas adaptējas pēc jūsu monitora rezolūcijas, ir visaugstākajā līmenī. - Pievienota iespēja redzēt savus komandas biedrus. - Turpmāk kartē Jūs redzēsiet informāciju par safezone un citu zonu ( Tiks papildināts nākošajā update ) atrašanās vietām. - Salabota nobīdes kļūda, kas liedza iespēju precīzi noteikt savu atrašanās vietu. * Taktiskai spēles gaitas plānošanai tika pievienota iespēja redzēt nodarīto damage pretiniekam. * Pievienoti 2 jauni safezone punkti - Los Santos un San Fierro. Tiešu šo punktu atrašanās vietu jūs varēsiet redzēt nospiežot atverot mapi (F11).
 3. Apsveicu dzeršanas dienā.

  1. Haskys

   Haskys

   Pievienojos sveicējiem. Daudz laimes koleģi!

  2. Alex's

   Alex's

   Ayy, thanks <3

   no homo

 4. Apsveicu jubilejā, Alexi (party)

 5. Alex's

  (SUPPORTER) >RolleX^

  Nebūs.
 6. Alex's

  MTA Dayz Piedzīvojumi ar Filipo un Kubīti

  Kubītim lielie prieki par radaru
 7. Alex's

  DayZ video & bildes

  Šajā topikā postojam visu, kas saistīts ar MTA DayZ serveri - video & bildes. Sākšu pirmais. Patīkami redzēt tādus ciparus, kaut tik otro dienu serveris vaļā.
 8. Alex's

  Hey, DayZ spēlmani!

  Tad nu beidzot tas brīdis ir pienācis, serveris ir atgriezies ar dažādām jaunām lietām. Vakar jau citi paspēja ietestēt jauno gamemode Par jaunumiem un visiem update vari palasīt - Šeit Nāc un izbaudi veco labo DayZ! mtasa://195.3.145.32:22003 Ja ir kādi ieteikumi, tad droši raksti tos ieteikumu sadaļā. Ar mani var sazināties šeit pat forumā PM, vai discord Alex's#6969 Kā arī meklēju pāris supporterus serverim, par to sikāk discordā.
 9. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Hosts uz 3 mēnešiem ir nopirkts. Ja man būs vairāk laika, tad serverim jabūt gatavam pēc kādas nedēļas. Visi, kas grib kaut kā palidzēt servera testešanā, tad discordā - Alex's#6969 Tc.
 10. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Pāris mēneši testam, ja aktivitāte būs, tad jau var hostēt. Hosts mēnesim maksā zem 10€, tik VIPiņus vai bāzes varētu pārdot, lai nosegtu hostu
 11. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Svarīgākais nav peļņa, priekš hosta jau tik atpelnīt varēs. Tu varētu samapot
 12. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Pavisam cits gamemode man ir, ar normālu mappingu un modiem.
 13. Alex's

  MTA DayZ serveris

  Vairākas reizes forumā ir celta augšā saruna par MTA DayZ servera atgriešanu, tāpēc piedāvāju to izveidot. Viss, kas man no šī projekta un @LightScribe būtu nepieciešams - atļauja izmantot PLAYHARD nosaukumu un foruma sadaļa, skripts un servera hostings tiks apmaksāts no manas kabatas. Ko tas varētu dot projektam?: Iespēja, ka parādīsies jauni lietotāji. Izveidosies kaut kāda aktivitāte. Būs vieta, kur pašaudīties un nevajadzēs to darīt iekš rp Labprāt dzirdētu citu lietotāju domas/ieteikumus saistibā ar šo, jo par šo ir samerā daudz runāts, bet tā nekur nav tikts. Kā arī, būtu labi, ja nobalsotu aptaujā.
 14. Ayo. Ja kādam steamā ir DayZ un ja gribi uzspelēt, piemet mani savā friendlistā. 

  https://steamcommunity.com/id/alexblyat/

  vai discord'ā

  Alex's#9915

  1. Show previous comments  1 more
  2. Alex's

   Alex's

   Vienā saitā pa 18€ var ieķert :D

   nvm, akcija beidzās

   https://www.hrkgame.com/en/games/product/dayz-europe/

  3. Vodo4ka

   Vodo4ka

   Pox, 26. Datumā nopirkšu un tad arī pievienošu steam. 

  4. OwenS

   OwenS

   invitoju tevi (vēl neesmu iegādājies, bet paļubomu drīz ieķeršu) 

 15. Alex's

  Pērk / Pārdod

  Tā kā man ir vairāki steam accounti un visas spēles spēlēju tikai uz main acc, man ir 2 lieki pārdošanai. 1. 9 years badge, iekš csgo unlockots 5, 10 year badge, 6 spēles https://steamcommunity.com/id/w4e2ed0 CENA: 10€ 1. 1 year badge, 11 spēles, unlockots friends list (var pievienot citus steam lietotājus), viens īpašnieks aka es, pašlaik uzlikts steam authentifikators, varēs izmantot community market un treidoties. https://steamcommunity.com/id/mynamealex/ CENA: 10€ Vēl pārdošanā ir ORIGIN profils un OVERWATCH profils. ORIGIN - piederējis tikai man, visas spēles esmu pats iegādājies. Abi battlefieldi ir ar tā saucamo "premium". CENA: 15€ OVERWATCH - arī piederējis tikai man, cik atceros bija daudz labu skinu, neizmantoju jau kādu gadu vai vairāk CENA: 15€ FORTNITE - Pilnibā izspēlētas 4,5,6,7 sezona, iesākta bija 8, bet, tad atmetu visam ar roku. Ir daudzi pirkti skini kopējā vērtībā 100+€ (neskatoties uz battlepass skiniem). CENA: ~45€ Cenas runājamas, ja ņemsi vairākus profilus uzreiz, iedošu atlaidi Fortnite profilam iemetīšu screenshotus, kad iekačāsies. Samaksu vēlams swedbank, no zināma/cilvēka ar reputāciju, pieņemšu maksājumu paypal.
×