Alex's

Lietotājs
 • Ieraksti

  1 048
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  30

Alex's last won the day on Septembris 28 2017

Alex's had the most liked content!

Par Alex's

 • Ranks
  ●▬▬▬ ★๑۩۩๑★▬▬▬●
 • Dzimšanas diena 2000.08.05.

Profile Information

 • InGame
  Pashol nahui ja sporcmen
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Kojas

Profilu Apskatījuši

29 652 profila skatījumi
 1. [Moderātors] Alex's

  Uz šo amatu vari pretendēt tādā gadījumā, ja visi norādītie punkti ir izpildīti ; Anketa, kuru jāaizpilda: Vārds Uzvārds; Aleksandrs Vecums;17 Dzīvesvieta;Liepāja Links uz tavu ''Sasveicināšanos'';Ir kaut kur foruma dziļumos, bet neredzu jēgu meklēt, jo visi mani pazīst. Tava Moderatora pieredze;Šeit pat PLAYHARD. Rekomendācija;N/A (Par šo neesmu 100% pārliecināts, iespējams ir kāds, kas mani rekomendē.) Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; Šis amats būtu jāpiešķir man, tāpēc ka esmu pieredzējis cilvēks, zinu kā viss strādā, pārzinu noteikumus un tos nepārkāpju. Zināšu kā uzlikt kādam warning vai aizslēgt kādu topiku. Kā arī tāpēc, ka esmu aktīvs forumā, un uzturos tajā katru dienu. Motivācijas teksts; Kā jau augstāk rakstiju, esmu pieredzējis šājā statusā, pārzinu moderatora pienākumus un foruma noteikumus. Nepārkāpju foruma noteikumus, un tos ievēroju, par to liecina tas ka man ir 0 warning punkti. Forumā es uzturos ļoti bieži, citos playhard serveros neesmu nevienā statusā, tāpēc spēšu veltīt pēc iespējas vairāk sava brīvā laika forumam. Mani motivē pieteikties tas, ka forumā nav pietiekami aktīvi moderatori, vienīgais no kura redzu aktivitāti ir @Stan††, tāpēc vēlos iegūt šo statusu, un palidzēt savā brīvajā laikā, lai pieskatītu forumu no cilvēkiem, kas nāk no blakus projektiem ar reklāmām, lai vērtu ciet topikus un liktu warning punktus tiem kuri nespēj izlasīt noteikumus un tos bieži vien pārkāpj. Liekot par vai pret, būtu vēlams ja jūs pamatotu savu izvēli. P.S Ja netikšu statusā, neko man tas nemainīs. * Pirms raksti pieteikumu par moderatoru, lūdzu pārliecinies - vai pārzini foruma noteikumus, kurus var atrast šeit * Ja kaut viena prasība nebūs izpildīta, tēma tiks automātiski slēgta! * Administrācija Tavu pieteikumu izskatīs 1-5 dienu laikā!
 2. @yungANXRD cilveks kas sevi pierādijis šajā un citos projektos. Labs sarunu biedrs ts3, cilvēks ar kuru sen atpakaļ spēlēju minecraft. Tiešām viens no šī foruma sakarīgākajiem lietotājiem.
 3. [Moderators] OwenS

  Ja tas ir saskaņots, tad neko neatteiks un jebkurā gadijumā pieņems. Smieklīgi jau ir tas kā viss tiek saskaņots kaut kur savstarpēji, un netiek forumā atvērta pieteikšanās uz mod. Pārāk daudz statusos jau esi, neredzu jēgu tev vēl no moderatora statusa, ja jau pats saki ka strādā. Kā tu domā ar visu tikt galā? Pret, diemžēl.
 4. Čau

  A ko tu te vispar dirs, tev pašam 13.
 5. Tas ir aizgājušajiem kuri vēl skatās forumu.

  itka man pistu tavi nonerpera piedzivojumi kkada faggotu serveri
 6. @milkhouse` baigais cs drots. Ir bijušas nesaskaņas, bet tā kopumā normāls čuvaks. Brīžiem kaitinošs ar savām frāzēm.
 7. piena huijna

  1. milkhouse`

   milkhouse`

   m ko ta

  2. Megucchi

   Megucchi

   alexa huiņa, kārtējā huiņa

  3. Hosiks | Bocmans

   Hosiks | Bocmans

   Oi, sasmējos.

 8. /CS:GO/ sonu 5K.

  pret silveriem spele lol
 9. Luke, uz ((supporter))

  Pret. Zaļāks par šreka peni pļavā.
 10. Hallo, Aļo Sveiciens no lukes

  Ļoti iespaidīga sasveicināšanās priekš 18gadnieka. Čau.
 11. kas pie *Cenzēts*

  http://prntscr.com/gpbn1z

  1. Megucchi

   Megucchi

   gļuks kaut kāds

  2. Kumariks

   Kumariks

   Normāla štelle, nu vismaz nekāda anomālija tā nav. Tā notiek, ja iedod warn ( nepamatotu ) un tā vietā, lai "revoke" caur acp vienkārši vertību uzliek uz 0. Warn termiņš beidzas un aiziet mīnusā.

 12. Cilvēks, kas nespēj ne pa vienu iizteikt viedokli, tāpēc vienkārši posto kko postošanas pēc. Forumā ne reizi neesmu redzējis kādu sakarīgu postu. Bieži vien visus saukā par sīkajiem/mazajiem, bet pati savu vecumu neatklāj.
 13. [Supporter] [DarkZ]V3t3rans

  Šeit nav sakara ar SAMP. + vēl @shaGGy Pret
 14. [Supporter] Radling

  - 13 gadi - Viena no četrām prasibām. Pret.