Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Sprite

Lietotājs
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sprite last won the day on September 19 2015

Sprite had the most liked content!

2 Followers

About Sprite

 • Other groups Lietotājs
 • Rank
  Sasildijies iekš PH
 • Birthday 04/09/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1046 profile views
 1. Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds: Lamar Uzvārds: Hamilthon Dzimšanas dati: 010195 - ***** Dzimums:Vīrietis Tautība: Amerikānietis Telefona Nummurs: 889815 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: Preču piegādātājs Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā: Diezgan laba, ne vienu reizi vien esmu strādājis. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Las Venturas bērnudārzs ''Ezītis'' Las Venturas Vidusskola Las Venturas Tehnikums Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: Jā, par ātrumupārkāpšanu. 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā. Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: Nav. 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Esmu jauns, strādīgs jaunietis, kuram patīk kalpot valstij. Uzreiz pēc tehnikuma beigšanas es devos strādāt par transportlīzekļu konfiscētāju Las Venturas konfiscētuvē, kur gada laikā tiku līdz vietnieka rangam. Strādājot Las Venturas konfiscētuvē guvu lielu pieredzi konfiscējot transportlīzekļus, biju ļoti strādīgs un izpalīdzīgs citām tautām. Pēc kāda laika priekšnieks saprata, ka man var uzticēties un redzēja, ka esmu darbam kā radīts, viņš nolēma mani paaugstināt. Pēc tam pārcēlos uz dzīvi Los Santosā, kurā jau esmu kārtīgi iedzīvojis, iepazinis visu pilsētu, strādāju par preču piegādātāju un braukājot apkārt bieži biju ievērojis to, ka ir daudz mašīnas nepareizi noparkotas, un stāvēja ilgu laiku.Tāpec nolēmu pieteikties par konfiscētāju, lai varētu palīdzēt labot šo nepatīkamo situāciju. Šim darbam esmu kā radīts, nav nekādu problēmu, strādājot ir prieks, tāpēc domāju, ka jums mani būtu jāpieņem, lai man būtu iespēja pierādīt to uz ko esmu spējīgs. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Kā jau iepriekš minēju pieredze šajā jomā man ir laba, problēmas nesagādā. Esmu jauns izpalīdzīgs un strādīgs pilsonis, kuram ir prieks strādāt bez jebkādām problēmām. No iepriekšējiem darba devējiem atsauksmes bija labas, nedomāju, ka arī tagad man tas sagādātu liekas problēmas. Gatavs esmu strādāt vienmēr, ja nav ļoti svarīgas darīšanas citur, bet nu katram ir tādas reizes, ka ir vajadzīga brīvdiena. Vairāk visu biju pateicis iepriekš, nav vairs ko teikt, cerams tikšu izsaukts uz pārrunām! Paraksts: Hamilthon 5. OOC Informācija Vārds: Aksels Vecums: 16 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: 3-4 stundas.
 2. Protams, ka PAR. Meičuks visu savedīs kārtībā, zinot viņas aktivitāti, precizitāti, lai veicas !
 3. Kāds gudrinieks, pats neesi nedaudz pasists ?
 4. Par visam, bet ar tiem logiem nesanaks točna, mta or gta to nav iespejams izveidot.
 5. PAR , mods ir labs rādas bojājumi utt.. tagadējo es nemaz neslēdzu iekšā vairs.
 6. Perfekti , tā apmērem notiek vēl joprojam , nekas ka veci SS .. tāpat nekas nav mainījies , bet labs pat pasmieties dabūju .
 7. (( Pirms veidlapas aizpildīšanas, lūdzu apskatīt Pieteikšanās Statusu )) Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija : Vārds : Lucas Uzvārds : Grabeel Dzimšanas dati : 090494-***** Dzimums : Vīrietis Tautība : Anglis Telefona Numurs : 484598 Vispārīgā informācija : Iepriekšējās darba vietas : Autobusa šoferis un Taksists Amats, uz kuru kandidējat : Konfiscētājs Jūsu pieredze šādā amatā : Pieredze ir laba , uz ielām savākt visus automobīļus kas traucē satiksmei . Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ) : 1994 - 1997 San Fierro Bērnudārzs "Ezītis" , 1997-2008 Los Santos 32. Vidusskola , 2008-2013 Las Venturas Profesionalā Konfiscētāju Augstskola. Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls? : N/A Apliecību pārbaude : Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība? : Jā Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences? : Nē Motivācijas dati : Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi) : Tātād sāksim ar to ka Los Santos Auto Konfiscētavā visi haltūrē neviens nestrāda , pilsēta uz ielām mētajas mopēdi un automobīļi , kā arī priekšnieks tur ir ļoti švaks. Tāpec es pieteicos uz konfiscētāju lai varētu ievest kārtību Los Santos'a , lai katrā ielas malā uz trotuāriem nemētatos mopēdi un mašinas , vai arī uz ceļa kur traucē satiksmei . Un kā arī esmu ļoti strādīgs , daru viss kas jādara neslinkoju. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi) : Tātad kā jau iepriekš minēju mani sauc Lucas Grabeel , esmu ļoti strādigs kopš bērnības jau esmu sapņojis kļut par konfiscētaju ,vienīgais darbs kuru es mīlu . Esmu jau vairākas reizes strādajis , bet vienmēr tur kur es strādaju firma bankrotēja nebija ko maksāt ut.. dēļ tā vienmēr aizgaju no darba, ka arī nebija ko darīt. Vienmēr daru ko man liek, nekad neslinkoju.. esmu labsirdīgs, draudzīgs un izpalīdzīgs cilvēks . Apmēram īsumā tas viss, ceru ka tikšu šai darbā , un varēšu ar prieku sākt strādāt. Paraksts : L.Grabeel (( OOC Dati )) : Vārds : Aksels Vecums : 15 RolePlay novērtējums šajā jomā : 7-8/10
 8. Sprite

  Jux saka Čau!

  Sveiks ! Novēlu veiksmi iekš PlayHard !
 9. Nedrīkst rakstit mazāk par 10 smiboliem , a ko jūs darat ?
 10. Sprite

  Skinu showoffs

  Ir normāli bet jēģa no tā?
×
×
 • Create New...