Jump to content

a


Olol2001

Lojālais lietotājs
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Olol2001

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums

Recent Profile Visitors

1978 profile views
 1. Olol2001

  [Ieteikums] - Trieciens

  Neiesaku, citā projektā bija šis, adminiem tikai čatu spamoja, tur bija vel tā ka no trieciena izslēdzas maha
 2. Olol2001

  Ieteikums - Mappingi

  Precīzi šis
 3. Olol2001

  Ieteikums - Mappingi

  Ne
 4. Olol2001

  Ieteikums - avārijas

  Neredzu jēgu šim topikam jo cut itka šā vai tā nedrīkst, spēlētājiem pašiem jāsaprot kad nevajag tikai braukāt un cut'ot visas situācijas. Bet par bindiem tiešām piekrītu.
 5. Olol2001

  Ieteikums - 911 zvanu centrs.

  Nebiju dzirdējis ka kādam problēma /p uzraksrīt Ideja pati pa sevi liekas ļoti interesanta bet tam gribētos vairāk cilvēku serverī ikdienā Edit:gribu video, kamēr šis sasniegs LightScribe būšu jau vecs
 6. Olol2001

  TS3 licences atjaunošana

  konta nr tu tak zini
 7. Olol2001

  [LSB] A.Silver

  Sveicināti cienījamais Andrea kungs ,ar prieku varu paziņot ,ka jūsu Sī-vī uz šo vakanci tiek apstiprināts ,tuvākajā laikā ar jums sazinātos ,lai norunātu intervijas izdevīgāko laiku.
 8. Olol2001

  cau

  Beidzot normāls cilvēks saprot kā ir jāraksta sasveicināšanās, ķipa kādam interesē ka tu spēlē bumbu vai ko tādu.... Sveiks Lai veicas tājā ko tu dari.
 9. Olol2001

  [LSB] Paziņojums #2

  Los Santos Būvdarbi Sakarā ar Priekšniecības un komandas maiņu Los Santos Buvdarbi meklē čaklus un aktīvus darbiniekus, nepieciešamās vakances varat atrast mūsu mājaslapā pie Pieejamās Vakances vai spiežat Šeit. Visi Mēbeļu pasūtijumi tiks izskatīti 72 stundu laikā un tiks piegādāti 96 stundu laikā. Ar cieņu Jaunais Los Santos Būvdarbu Priekšnieks Stefan Dukes
 10. Olol2001

  Sveicieni visiem Playhardistiem!

  pizgets kādam daudz laika bijis un pogas nebija žēl, cav
 11. - Transportlīdzekļa ID (VIN):4139 - Mehāniķa uzlabojums (Svars/Stūres leņķis/Sēdināšana/Durvju modificēšana) : Engine swap uz 707hp 6.2 litru v8 dzinēju, iridija sveces un riepu maiņa - Mehāniķa vārds uzvārds:Stefan Dukes - Lomu spēles ekrānšāviņi:https://imgur.com/a/zQGTweB - Uzlabojuma uzstādīšanas iemesls (20-30vārdi): šis uzlabojumus uzstādiju jo vēlējos uzlabot savu auto, vēlējos ātrāku mašīnu un kautko īpašu kas nevienam nav, šis auto tiks uzlabots līdz pilnībai. - Tēla vārds uzvārds:Stefan Dukes P.S- Atvainojos kad skriini nav pilnigi pēc kārtas jo imgurs mani iensit un nekad neklausa mani.
 12. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds:Stefan Dukes Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history: Olol2001 http://prntscr.com/n9ipmo http://prntscr.com/n9ipzs Tēla darba vieta:LSAK Tēla iepriekšējās divas darba vietas: LSAK LSGD Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 15 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? :Jo nepieciešams lai veiktu lomu spēli Los Santos Auto Konfiscētuvē Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs:https://imgur.com/a/MYuCD5N Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs:Kā jau minēju nepieciešams priekš darba iekš LSAK auto servisa Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto:Uzvestu auto uz pacēlāja, paceltu auto, noskruvētu riepu, noņemtu pašu riepu no diska, uzmontētu riepu un nobalansētu riepu uz balansēšanas ierīces. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: es pieetu pie auto, paņemtu kompresoru, pievienotu to pie riepas, pēc kā mēritājā parādītos cipari, ja būtu par maz es iepildītu nepieciešamo daudzumu (kā kurai mašīnai un riepai)
 13. Olol2001

  [LSAK] Stefan Dukes

  1. | Personas dati | 1.1. Vārds, uzvārds: Stefan Dukes 1.2. Dzimums: Vīrietis 1.3. Vecums:23 1.4. Tautība: Amerikānis 1.5. Deklarētā dzīvesvieta: San Andrease Blvd #6 1.6. Faktiskā dzīvesvieta: San Andrease Blvd #6 1.7. Tālruņa numurs: 701364 2.| Izglītība | 2.1. Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis (augošā secībā): Los Santos Sākumskola Los Santos Pamatskola Las Venturas vidusskola Las Venturas Augstskola Los Santos mehāniķu kursi .| Mērķis | 3.1. Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis): Der gan Konfiscētājs gan mehāniķis 4.| Iepriekšējā pieredze | 4.1. Vai jūs iepriekš esat kandidējis uz vakanci uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?:Jā 4.2. Vai jūs iepriekš esat strādājis uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?:Jā 4.3. Vai iepriekš esat strādājis uzņēmumā, kurš ir saistīts ar jūsu izvēlēto vakanci?:Jā 4.4. Iepriekšējās darbavietas, tajās ieņemamais amats: Los Santos Auto konfiscētuve (Mehāniķis)\ Los Santos Glābšanas dienests (ugunsdzēsējs) 5.| Jautājumi kandidātam | 5.1. Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība?Jā 5.2. Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci? (Vismaz 30 vārdi): Jo esmu ļoti strādīgs, draudzīgs un kopumā čakls cilvēks, patīk daudz strādāt un paklaujos pavēlēm, iesāktos darbus vienmēr pabeidzu. Piesakos uz šo vakanci, jo tikko atgriezos no Las Venturas un vēlos atrast darbu, Pieredze ir arī Los Santos konfiscētuvē gan par mehāniķi gan par konfiscētāju. Esmu ar augstāko izglītību un papildus mehāniķa profesija, pabeidzot skolu uzreiz gāju strādāt privātā servisā kur nopelniju savam pirmajam auto. ((OOC Informācija)) Vārds:Niks Vecums:15 UCP(login) lietotājvārds:Olol2001 Ekrānšāviņš no /history:Būs vairāki ss'i jo esmu pacenties http://prntscr.com/n9ipmo http://prntscr.com/n9ipzs Vai kādreiz esi rp'ojis iekš LSAK frakcijas?(Citi projekti arī skaitās):Jā Vai būsi spējīgs pievienoties un saņemt jaunumus LSAK Discord serverī?:Jā
×