Olol2001

Lietotājs
 • Posts

  457
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Olol2001

 • Birthday October 25

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums

Recent Profile Visitors

3925 profile views

Olol2001's Achievements

 1. Automašīnas izlozes licenču nodaļa Lai iegūtu Automašīnas izlozes licenci, jums, uz Los Santos Valdības kontu #GOV12BAN124267122 ((Government of Los Santos)) jānosūta 7'000 dolārus. Pēc tam pievienojiet dokumentu, kā maksājuma apstiprinājumu, lai mēs varētu jums izsniegt licenci. (SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos)
 2. Pasākumu rikošanas licenču nodaļa Lai iegūtu pasākumu rikošanas licenci, jums, uz Los Santos Valdības kontu #GOV12BAN124267122 ((Government of Los Santos)) jānosūta 5'000 dolārus. Pēc tam pievienojiet dokumentu, kā maksājuma apstiprinājumu, lai mēs varētu jums izsniegt licenci. (SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos)
 3. Azartspēļu licenču nodaļa Lai iegūtu azartspēļu licenci, jums, uz Los Santos Valdības kontu #GOV12BAN124267122 ((Government of Los Santos)) jānosūta 7'500 dolārus. Pēc tam pievienojiet dokumentu, kā maksājuma apstiprinājumu, lai mēs varētu jums izsniegt licenci. (SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos) Los Santos Valdība Azartspēļu licenču Nodaļa Parakstījis A.Ledger
 4. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0052.
 5. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0051.
 6. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0050.
 7. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0049.
 8. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0048.
 9. Uzņēmuma reģistrācijas birojs Sveicināti cienijamais D.Hopkins, jūsu pieteikums uz uzņēmuma reģistrāciju tiek apstiprināts. Jums ir 48h Lai veiktu uzņēmuma reģistrācijas samaksu 1'500$ vērtībā. Ja samaksa netiek veikta norādītajā termiņā, Jūsu pieprasījums tiks anulēts bez jeb kāda brīdinājuma. Nereģistrēta uzņēmuma vadīšana var novest pie naudas soda saņemšanas! ((SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos)) Los Santos Valdība Uzņēmumu Nodaļa
 10. Uzņēmums Reģistrēts! Uzņēmums pievienots uzņēmumu reģistram! Uzņēmuma reģistrācijas NR #0047.
 11. Uzņēmuma reģistrācijas birojs Sveicināti cienijamais, Jūsu pieteikums uz uzņēmuma reģistrāciju tiek apstiprināts. Jums ir 48h Lai veiktu uzņēmuma reģistrācijas samaksu 1'500$ vērtībā. Ja samaksa netiek veikta norādītajā termiņā, Jūsu pieprasījums tiks anulēts bez jeb kāda brīdinājuma. Nereģistrēta uzņēmuma vadīšana var novest pie naudas soda saņemšanas! ((SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos))
 12. Uzņēmuma reģistrācijas birojs Sveicināti cienijamais L.Gomery, Jūsu pieteikums uz uzņēmuma reģistrāciju tiek apstiprināts. Jums ir 48h Lai veiktu uzņēmuma reģistrācijas samaksu 1'500$ vērtībā. Ja samaksa netiek veikta norādītajā termiņā, Jūsu pieprasījums tiks anulēts bez jeb kāda brīdinājuma. Nereģistrēta uzņēmuma vadīšana var novest pie naudas soda saņemšanas! ((SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos))
 13. Uzņēmuma reģistrācijas birojs Sveicināti cienijamais P.T.Anderson, Jūsu pieteikums uz uzņēmuma reģistrāciju tiek apstiprināts. Jums ir 48h Lai veiktu uzņēmuma reģistrācijas samaksu 1'500$ vērtībā. Ja samaksa netiek veikta norādītajā termiņā, Jūsu pieprasījums tiks anulēts bez jeb kāda brīdinājuma. Nereģistrēta uzņēmuma vadīšana var novest pie naudas soda saņemšanas! ((SS Apakšā ar transakciju uz Government of Los Santos))
 14. Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu administrātoru par spēju iegūšanu, vēlams spiežot F1 vai rakstot /report.
 15. Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu administrātoru par spēju iegūšanu, vēlams spiežot F1 vai rakstot /report.