Jump to content

a


TikTok

Lietotājs
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TikTok last won the day on January 29

TikTok had the most liked content!

1 Follower

About TikTok

 • Rank
  Sasildijies iekš PH

Profile Information

 • InGame
  Khaled Qasim

Recent Profile Visitors

712 profile views
 1. TikTok

  RP Pērles

  ehh kur tie laiki
 2. Meklēju aktīvus līdzdalībniekus priekš MOB RP. links- 

   

 3. (( Saksim jau ar to, ka paradi sevi no sliktas puses paslaik. Es pret tevi nebiju virzijis nekadus lamuvardus un nodirshanas (pirms tevis...), bet tu, tu kaa administracijas sastava biedrs sac pret speletaju izvirzit kaut kadas diagnozes un vel ko tik ne, tas ir loti nepareizi un es varu pateikt jau tagad, ka tas ko tu paslaik dari ir mulkigi, idiotiski un nepareizi, saproti vai ne. Ne pa temu nodirst PD? Ka ne pa temu, izlasi topika pirmo postu, tad sapratisi kur ir problema. Si ir spele, bet ne realitate? OK, nogalinasu cilveku, nesediniet mani cietuma - luk kada tava logika ir paslaik. Jums ir laika kerstit noziedziniekus un darit kaut kadu meslu apkartnee, par saviem IC sudiem atbildet nevarat. Iepostoshu izmekleshanas sadaljaa sudzibu, nu i ko talak? Kip kaut ko baigi izvirzis, aha, ka tad, protams. ))
 4. (( Klausies, tu esi debīls, dzirdi? Sanāk PD var pārkāpt ko vien vēlas un nepiekrist tiesām un apsūdzībām kas tiek izvirzītas pret departmentu? Izklausās diez ko nereāli un stulbi un *Cenzēts* un *Cenzēts* te esi tu nevis es, tāpēc, ka vienkārši esi pārāk low lai kaut ko šitādu atveidotu un neapjēdz vispār kam un kā ir jābūt, spriežot pēc šī tava komentāra. ))
 5. (( @PATRIOTS @keyboard @oskarsp Tak ko jūs ķeras pie šīs lietas, ja pat adekvāti PIRMO civilo tiesu nevarat novadīt? Cik ilgi vēl būs jāgaida? Ja šis tiek izslēgts, tad nu te var kārtīgi redzēt to, ka PD ir visīstākā mafija kurai ne par ko nebūs jāatbild. Psst, murgs. ))
 6. TikTok

  Instagramm

  *Cenzēts*
 7. Sveiki, lūgums pievienot Highway Housing Projects mapingu lai būtu papildus ghetto noskaņa apkaimei, jo tur mapingu nekādu nav. Mapings pārsvarā sastāv no atkritumiem un sēdvietām. https://failiem.lv/u/a79f4ywf
 8. 6/10, visu cieņu Ansim, bet nekad nav piesaistījusi viņa mūzika.
 9. TikTok

  [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  Dižciltīgs aristokrāts pie sava dižā galda krāc. Mednieks. Varbūt atbildēju nepareizi, bet vaitad nebūtu interesantāk rakstīt rindiņas nevis vienkārši meklēt skanīgus vārdus?
 10. TikTok

  Mūsdienu reps.

  Paldies. Šis man kaut kā paskrēja garām.
 11. TikTok

  Ieteikums LSPD

  Jā, LSPD vajadzētu dažreiz pafiltrēt ko un kā viņi dara.
 12. Tiek meklēts pamatsastāvs Afro-Amerikāņu ielu grupējumam. PM man ja ir interese.

   

   

  1. ToniC

   ToniC

   Varēs šeit krāniņus uz ielām zīmēt?

   (pepe)

  2. TikTok

   TikTok

   @ToniC viennozīmīgi.

×