Jump to content

a


GamingPanda

Lietotājs
 • Content count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

GamingPanda last won the day on July 13

GamingPanda had the most liked content!

1 Follower

About GamingPanda

 • Rank
  Sasildijies iekš PH
 • Birthday 07/03/1999

Contact Methods

 • Steam
  gamingpandalv

Profile Information

 • InGame
  You never know !
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Bitch plzz
 • Intereses
  Stuff

Recent Profile Visitors

1243 profile views
 1. GamingPanda

  [Mehāniķis] Diego Varela

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Diego Varela Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history https://gyazo.com/44663401f4dd6b74a61fb707c27becfa https://gyazo.com/dd57a3a421c4a4198476f784572bb2f7 Tēla darba vieta: Old School Classic Garage Tēla iepriekšējās divas darba vietas: Downtown Diner Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 19 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Nav aktīvu mehāniķu, kā arī servisi kuri strādātu aktīvi. ( Neskaitot Old School Classic Garage ) Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: https://imgur.com/0KXPqR3 Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Vajadzīgs priekš darba. Lai spētu iegūt peļņu. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Paceļ auto uz pacēlāja vai ar donktratu tā lai riepas neskar zemi. Pēc tam noskrūvē vecās riepas un noņem to gumiju nost no vecajiem diskiem. Tad uzmauc veco gumiju uz jaunajiem diskiem un pieksrūvē atpakaļ riepas. Protams neaizmirstam piepumpēt tās ar gaisu beigās. Lomu spēles situācija ar roleplay komandām, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: Noskrūvē ventiļa korķīti nost, paņem barometru un uzliek to virsu ventilim tādējādi pārbaudot gaisa spiedienu iekš riepas. Secinot ka riepai trūkst spiediena dotos pēc gaisa pumpja. Uzmaucot gaisa pumpja uzgaļa galu uz ventiļa piepumpētu riepu līdz vēlamajam spiedienam.
 2. GamingPanda

  Ieteikums.

  Paskaties to Youtubeclip un izskaiti cik joslas tur bija Es saskaitiju 3 viena virziena ( Sava teiktajā minēju uz platiem ceļiem/ šosejam pito cik uziet) uz divrizienu ielas kur ir tik vinea josla iekš pilsētā nepito
 3. GamingPanda

  Ieteikums.

  Runāšu par otro. (( Tie kas erpo policijā zin, ka var pitot pilsētā, ja citi tiek apdraudēti )) Pastāsti kur tavā teiktajā ir loģika, ja tu nopito mašīnu pilsētas centrā uz 90 km/h un viņa izslīdot uzlido uz apmales un ielido kādā mājā ? Tu to darot panāc ka cilvēki tieši tiek apdraudēti. Paskaties police pakaldzīšanas youtube. NEKUR neviens netiek pitos ja ātrums ir apdraudoš situācijai kuru minēju. Un neviens netiek pitots šaurās ieliņās kur ir civilie. Pito uz šosejām un platiem/ gariem ceļiem cik uziet, bet jūs to nedarat. Kā āri kāpēc man un citiem kas ir bijuši PD entās reizes un PROT braukt nekad nav šādas sūdzības bijušas par pitošanas aizliegumiem iekš pilsētas ? Visu laiku šitie ''Trash'' braucēji iekš pd sūdzas, ka mašīnas par lēnu vai to, ka nedrīkst pitot, bet nez kāpēc citi kas prot braukt nesūdzas par to. GO PLAY FFS un iemācies braukt.
 4. GamingPanda

  [#SA18085] Downtown Diner

×