deathflux

Lietotājs
 • Ieraksti

  159
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  6

deathflux last won the day on Jūnijs 9 2016

deathflux had the most liked content!

4 Sekotāji

Par deathflux

 • Ranks
  guru flux
 • Dzimšanas diena 1997.02.17.

Contact Methods

 • Skype
  hugurris

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Intereses
  Foruma uzraugs un šīs vietnes grafiskais guru, droši vērsieties ar jautājumiem privātajā telpā,palīdzēšu kā spēšu.

Profilu Apskatījuši

2 861 profila skatījumi
 1. Sveiciens no Latish -_-

 2. [Skina pieprasījums] Colson Bones / Wannabe Gunner

  Vai šis ir saistīts ar photoshop sadaļu vai MTA ? Tēma slēgta, atrodi pareizo sadaļu. edit: tika norādīts uz manu kļūdu,tēma atvērta.
 3. Pieteikšanās Klanā..

  Nedaudz offtopic ,bet Tavs CS:GO ranks ( ja ir arī Faceit,vai ESEA ranks.) : MM-mg(bet brālis spēlē mm) Faceit nesen sāku jo nopirku jaunu steam(2lvl) ESEA nespēlēju. Ar šo var prātīgi turpināt trenēties un cerēt uzkāpt līmeņos, runājot par tēmu - skaidri un gaiši ir norādīts CSGO - OFF,tātad pieņemu,ka klana sadaļa arī ir atslēgta un patreiz netiek aiztikta, balstoties gan uz aktivitāti ,gan iepriekšējiem ierakstiem. Tēma slēgta
 4. Nelielas pārmaiņas?

  https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/geforce-now/mac-pc/ Tad lieto šo , pirmais mēnesis bezmaksas,ja dators atbilst tā prasībām, spēlēsi caur virtuālo serveri jebkuru no supported spēlēm un tad vairs nebūs atrunas "mans dators too slow" vienīgā atruna būs,tas,ka varbūt Tavs internets to visu nepavilks un ja tā - nu tad ko lai saka CSGO nav Tev ,aizmirsti to kā ļaunu sapni
 5. Nelielas pārmaiņas?

  Izjūtas ir tādas pašas itkā Tu vienkārši spēlētu parastu mix pret mix ,nevis kā spelējot CSGO compettive, ja gribi compettive CSGO feel, tad netērē laiku muļķīgiem ieteikumiem,bet gan dodies spēlēt paša minēto comp.
 6. Hallo no Hugio!

  Tad jau īsti neskrien maratonus,ja pagājušajā gadā noskrēji 12 kilometrus no vietas,jo ja pareizi atceros distances bija - 10 / 21 / 42 Ai nu vīrelis ganjau gribēja teikt vienu no divām lietām dažādos maratonos, mums ir vairāki skrējieni; viņš skrien arī ultramaratonus,visus tos 100k races(hellgate,miwok,u.c.) Pirmos brīdinājuma punktus arī esi jau nopelnījis par noteikumu neievērošanu,bet nu - sveiks,sveiks.
 7. Sveiki no Rikšotāja...

  Pat nepievērsu informācijai par vecumu sākumā kaut kur pa vidu sāku lasīt un tāds - ganjau kārtējais 15 gadnieks, nu kāda sagadīšanās. Es pat nezinu priecāties vai bēdāties,bet sveiks.
 8. Atā no herkulessa...

  Kas Tu esi un kapēc lai kādu tas intresētu ? Tēma slēgta
 9. [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  10/10 Posty my man.
 10. [2018] Februāra nominācijas

  Ir noslēdzies kārtējais mēnesis,neskatoties,ka šis ir gada īsākais mēnesis, čaklākos un ne tik čaklos foruma biedrus nepieciešams apbalvot ar ikmēneša nominācijām, tad nu pirms ķeries klāt nominēšanai, iepazīsties ar nomināciju noteikumiem Nominējot lietotājus,vēlams pamatot kapēc Tavuprāt lietotājs ir pelnījis saņemt konkrēto nomināciju,tādējādi ļaujot citiem izprast Tavu domu aiz šīs nominācijas. uzraugs; lietotājs; radošākais; aktīvākais(gan forumā,gan serveros); izpalīgs; komunikablākais; nopietnākais; labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); MTA administrātors; MTA skolotājs; MTA aktīvākais lietotājs; MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; MTA mēneša frakcija; TS3 uzraugs; TS3 balamute; CS BanTeam; CS Servera uzraugs; CS prasmīgākais spēlētājs; Nominēšana būs atvērta līdz 03.03.2018
 11. no reason (i-krāns pa lielu)

  Pagaidām pieslēgšu, savādāk nevis BT,bet lupata, veido kaut kādu nevienam nevajdzīgu diskusiju,nespējot ne argumentēt,ne oponēt tam,kas tam pateikts,tēmu iemetīšu Kiwix privāti,lai izskata,kad būs laiks. Tēma slēgta.
 12. ~samp edit~

  kad edits izskatās sliktāk kā pati spēle,kurai release year ir 2004
 13. Pica ar ananāsiem

  Huļi Osīt Tu esi tik stulbs,vegāni arī ēd picu un arī ar ananāsiem viņi tikai gatavo viņu krietni citādāk,laigan garša tāpat ir laba, actual picērijās ārzemēs vegānu pica liekas labāka kā jebkura cita pica @Latvia. Un runājot par picu ar ananāsiem, ja to atbilstoši pagatavo un pielāgo visu garnējumu tam, tad jā - kapēc gan nē.
 14. Sveiciens!(beer)(muscle)

 15. SOTW drīz atgriezīsies forumā, bija nepieciešama pauze ideju realizēšanai un jaunu grafisko konkursu izstrādei.