Coldplay

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  313
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  15

Coldplay last won the day on Maijs 28

Coldplay had the most liked content!

6 Sekotāji

Par Coldplay

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 1998.06.02.

Contact Methods

 • Steam
  Kadalono

Profile Information

 • InGame
  Rodion Afanasyev
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2 994 profila skatījumi
 1. [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  6/10 nav mans tipins isti nez dziesma liek skudrinam skriet pari, tas fonins.
 2. Administrācija.

  Tu smejies? Vārdus "cieņa" un "administrācija" vienā teikumā nedrīkst likt, nav nekādas cieņas pret administrāciji, reti kurš spēj būt normāls pret administrāciju, un nepalikt par rupekli, kad tam atsaka. Pret mani cieņa ir arī tā, ja tu centies uzrakstīt teikumu ar garumzīmēm, un gramatiski pareizi, vai vismaz reportu, nevis "EW MAN PAPISAS MASINA", "MAHA BUGA ATGETOSI""EW MAN VAJAK UZLIKT INTU", "WARAT PASKATITIES PIEPRASIJUM UZ MEH?!!!". Tev noteikti nav ne jausmas kas bija PSRS(vai kā tu rakstīji cenšoties būt "kruc" SSSR), ja pat nespēj uzrakstīt pareizi to. Arī nekādu lielu domu nesapratu, bet tas ka varbūt ir vajadzīgas izmaiņas administrācijā, vai kaut kādi jauni spējīgi cilvēki, tam varbūt piekrītu. Mūsdienās ir arī problēma, ka cilvēki pat elementāras situācijas norpot bez administrācijas vai arī izdomāt elementāras lietas, lai nerastos jautājumi, kas manuprāt ir stulbi, un pašsaprotami.
 3. ATLĪDZĪBAS PIEPRASĪJUMS

  MANTAS ATGRIEŠANA Esi nozaudējis mantu(ieroci, narkotikas un tml) servera kļūdas dēļ, kāda cilvēka lomuspēles noteikumu pārkāpšanas dēļ vai arī kā cita? Tad šī ir tēma, kura tev ir jāizlasa, lai tu spētu atgūt zaudētu mantu. Lai atgūtu jūsu nozaudēto mantu ir jābūt pierādījumiem: ekrānšāviņiem, logfailiem, video. PIEPRASĪJUMĀ RAKSTA TIKAI IESAISTĪTĀ PERSONA/S UN ADMINISTRĀCIJA, TIEM KAS RAKSTĪS PIEPRASĪJUMĀ, VEICINOT SPAMU, TIKS PIEŠĶIRTS BRĪDINĀJUMS FORMĀTS VIRSRAKSTA FORMĀTS - JŪSU SPĒLES SEGVĀRDS SADAĻA KURĀ PUBLICĒT- Mantas atgriešanas pieprasījums ir jāpublicē “Pieprasījumi” sadaļā, kā jauna tēma. RAKSTA FORMĀTS Jūsu spēles segvārds: ATBILDE Zaudētā manta: ATBILDE Laiks un datums: ATBILDE Mantas zaudēšanas iemesls: ATBILDE Pierādījumi: ATBILDE Piezīmes: ATBILDE
 4. [Graffiti] Ray Johnson

  Apstiprināts, sazinies ig.
 5. [GRAFFITI] Dwayne Hopkins

  Apstiprināts, sazinieties ar mani in-game, lai saņemtu pieprasīto.
 6. Bans no HAH

  Deq siks *Cenzēts*, domaju ka tev jaiet paaugties ne jaraksta nepamatotws sudzibas
 7. [LSAK] Hardwell Castellani

  Cienījamais, H.Castellani, ar prieku jums paziņojam, ka jūsu pieteikums ir astiprināts un drīzumā ar jums sazināsimies, lai norunātu darba interviju.
 8. [LSAK] Josh Harrington

  Cienījamais, J.Harrington, ar prieku jums paziņojam, ka jūsu pieteikums ir astiprināts un drīzumā ar jums sazināsimies, lai norunātu darba interviju.
 9. LSAK Pašlaik pieteikšanās statuss ir atvērts. Pieejamās vakances: Mehāniķis 4/4 Konfiscētājs 4/4 Vadītāja vietnieks 1/1
 10. Pietkums [LSAK]

  Cienījamais, D.Wiliams, ar prieku jums paziņojam, ka jūsu pieteikums ir astiprināts un drīzumā ar jums sazināsimies, lai norunātu darba interviju.
 11. [GRAFFITI] Chad_Nyswonger

  Noraidīts, atkārtoti variet mēģināt pēc 48 stundām.
 12. [graff] Derek Washington

  Apstiprināts.
 13. [GRAFFITI]Kenvante Wells

  Apstiprināts.
 14. GRAFFITI SISTĒMAS PIEPRASĪJUMS Serverī darbojas sistēma ar kuras palīdzību tiek iespējots paša zīmētu grafiti, kurus varat gan iepriekš izveidot Photoshop vai citā attēlu apstrādes programā, vai arī zīmēt pa taisno iekš paintam līdzīgam logam serverī, un pēc tam šo grafitti uzzīmēt ar lomu spēles palīdzību, un tad uzzīmēt to padarot to redzam visiem. Lai ierobežotu graffiti sistēmu, un neļautu tai būt pieejamai spēlētājiem ar zemu lomu spēles līmeni, vai troļiem, kas to varētu izmantot sliktos nolūkos ir jāveido pieprasījums. Paneļa izskats(to var atvērt ar komandu /graffiti, notīrīt grafitti ar komandu /gclean un uzklikšķinot uz otas, kas parādās uz grafitti): Prasības: Ar attiecīgo personāžu, uz kura vēlaties šo iespēju jabūt nospēlētām vismaz 30 stundām Spēlētājs nevar būt ar LOW RP zīmi. Administratīvo cietumu skaits nedrīkst pārsniegt 10. Jabūt vismaz minimālām zināšanām par to kā dzīvē notiek grafiti tagošana. Pēc parauga zemāk veido jaunu tēmu sadaļā "Pieprasījumi", tēmas virsrakstā raksti [GRAFITTI]Personāža_Vārds, piemēram, "[GRAFITTI]Jeremy Easton" PARAUGS In Character Personāža vārds, uzvārds: Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Out Of Character Vārds: Vecums: Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi): Ekrānšāviņš no /stats: Ekrānšāviņš no /history: