Jump to content

a


Redline

GameMasters
 • Ieraksti

  292
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Redline last won the day on Maijs 29 2016

Redline had the most liked content!

7 Sekotāji

Par Redline

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 08/05/1998

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/fantasticlv98/
 • Steam
  id/DOARL

Profile Information

 • InGame
  Danny Miller
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

3665 profila skatījumi
 1. Redline

  [Mehāniķis] Kaiman Jefferson

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu zināšanas. P.S. - Saistībā ar pēdējo punktu, kur jāatveido lomu spēle par gaisa spiediena pārbaudi, tika atprasīts iekš IG, attēlot, zināšanas un roleplay līmenis labs. Ar cieņu, RP Pārzinis Redline.
 2. Redline

  Mehaniķa spejas.

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu zināšanas. Ar cieņu, RP Pārzinis Redline.
 3. Redline

  [LSPD] Atskaites par konfiscēto priekšmetu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR KONFISCĒTO PRIEKŠMETU Virsnieka pilnais vārds: Miguel Sarate Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ADAM-01 Datums un laiks: 19.11.2018 ; 23:40 ________________________________________ Konfiscētais priekšmets: Nazis Daudzums: 1 Konfiscēšanas iemesls: ________________________________________ Priekšmeta fotogrāfija: https://imgur.com/a/gE9hmtF Piezīmes: N/A
 4. Redline

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Miguel Sarate Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ADAM-01 Datums un laiks: 19.11.2018 ; 23:40 Ieslodzītā pilnais vārds: Darell Lawrence Ieslodzījuma iemesls: Bēgšana no policijas darbiniekiem ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [x ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ x ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ x ] | Kādi: Nazis. ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 23:40
 5. Redline

  [Mehāniķis] Ella Livy

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu spējas. Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 6. Redline

  [Mehāniķis] Samanta Bowman

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu spējas. Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 7. Redline

  [Mehāniķis] Wilyam Window

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek noraidīts. Noraidīšanas iemesls: Jums neatrodaties mehāniķa frakcijā. Pašlaik atrodaties frakcijā, kurai nav sakara ar autoservisu. Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 8. Redline

  VCT Ieteikumi

  GTA SA modelis. : Elegant Marka: BMW Modelis : M5(e39) Gads :1997 Un rekur, ja protams tas ir iespējams, tad būtu labi pie šī modeļa pievienot tādu modu, kas bija pirms statu RR. Bilde ieskatam.
 9. Redline

  Nedaudz par nākotnes plāniem

  Personīgi es domāju, ka statu restarts būtu nepieciešams. - Jā, varbūt tas nonāks pie tās pašas situācijas kas notiek pašlaik, bet tagad padomājot. A kāds tolks cilvēkiem turpināt spēlēt, ja viņiem viss ir, kruti čipota mašīna, kruta māja, garāžā, darbs un tad viss kas viņam atliek - braukāšana pa Los Santos ielām, tupa vizināšanās, kas galu galā novedīs pie tā, ka cilvēkam viss būs, naudu nebūs kur tērēt, līdz ar to viss safermosies no organizācijas kurā tas dotais cilvēks atrodās un viņš vienkārši aizies no organizācijas un tā sekos ar lielāko daļu no spēlētājiem, līdz nebūs cilvēku kas piesakās uz organizāciju, lai tiktu atveidots vismaz kaut kāds roleplay serverī. Un tā tas nonāks līdz tam, ka adminstrātors klups virsū tam frakcijas līderim, kādēļ nekas nenotiek un kādēļ nav darbinieku viņa frakcijā. Spilgts piemērs - LSGD un LSB nav kas tur strādā, jo ir liels rp jāatveido un jo ir tāda frakcijā kā LSPD kurā ir pie 18 darbiniekiem. Katrai frakcijai vajadzētu noteikt maksimālo darbinieku skaitu. Respektīvi, tajā frakcijā kur vismazāk darbinieku un grūti tos dabūt, maksimālā darbinieka skaitu palielināt lielāku, nekā citos mazāk pieprasītos. Biju runājis arī par šo ar LightScribe - Kur pateica tam visam risinājumu - lai tas cilvēks caur ucp izdzēš charu un būs statu RR. Bet padomājot, arī tad nebūs motivācijas, jo tu redzēsi, ka visiem viss jau ir. Šādā situācijā serverī ar īpašumiem ir grūti. Cilvēks grib piemēram konkrētā vietā to garāžu, kura ir jau aizņemta, bet tas garāžas īpašnieks nepārdot, jo redz viņam tur labi. Un arī pēc statu RR frakciju līderiem nevajadzētu būt iepriekšējiem, arī frakcijās būtu viss no jauna, ļaut citiem kaut ko darīt. Tie kuri teiks, ka "tie citi nevada tik labi kā pieredzējušie" atslēgvārds - pieredzējušie - tieši tie, kuri arī bija zaļi gurķi un nemācēja vadīt, bet viņiem tika dota iespēja vadīt lai gūtu pieredzi. Jaunie frakcijas līderi tikai fermo? Viņi arī fermos, ja adminstrātori regulāri neuzraudzīs frakcijas. Regulāri netiks doti norādijumi, ko pati adminstrācija redz, kas būtu nepieciešams viņiem un vispār roleplay attīstībai. E: Statu RR būtu nepieciešams tik ilgi, līdz roleplay serverī notiktu regulāras pārmaiņas. Īpašumos, frakcijās utt.. Jeb tā sakot, kārtība nejau bardaks. Un tad jau par statu RR varētu sākt aizmirst.
 10. Redline

  [Mehāniķis] Marquis Purdham

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu spējas. Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 11. Redline

  [Mehāniķe] Angela Addy

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinieties In-Game ar administrāciju rakstot "/report" vai spiežot taustiņu "F2" un jums tiks pārbaudītas mehāniķu spējas. Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 12. Redline

  [Mehāniķis] Nicolas Taylor

  Labvakar! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek noraidīts. Noraidīšanas iemesls: Nav aizpildīta prasība "SS no Frakcijas F3"(Cits skrīns ielikts, pats atzinies IG) un "Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu" Ar cieņu, RP Skolotājs+ Redline.
 13. Redline

  Los Santos Border [SYSTEM]

  Principā viss kārtībā, bet es nedomāju, ka realajā dzīvē būtu tik vienkārši, atrod cilvēku pilnu ar ieročiem, piedevām bez licenzēm, robežsardze vienkārši atņem tos un palaiž tālāk. Ja sistēmai tiktu piedomāts pie noziņošanas uz policiju būtu daudz rpiskāk.
×