Jump to content

a


Fushion

Lojālais lietotājs
 • Content count

  643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Fushion last won the day on August 24 2018

Fushion had the most liked content!

5 Followers

About Fushion

 • Rank
  Nolife
 • Birthday 09/05/2000

Profile Information

 • InGame
  Sean Reynolds
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  JCity

Recent Profile Visitors

4706 profile views
 1. Fushion

  Peļņa internetā.

  - Google ads / ad manager - Krievu telegrami kur totalizatorā liec viņu likmes un pacel naļiku, kinda strādā, bet gavna - ebook writing - protams ja gribi pasēdēt ka endziņš, ir fakenews :D Bet nu galu galā tāpat gudrāk ir iegūt izglītību, atrast darbu, un ar šitādu hujņu no malas nodarboties. Nekur tālu netiksi.
 2. Fushion

  Paķerat kamēr vēl varat

  Zbis, paldies
 3. E-Mobile.sa Ofiss, tieši Los Santos centrā - Pārdots Pārdodas busiņš - 1987 Chevrolet Step Van - Pārdots Pārdodas E-Mobile.sa noliktava Pārdodas - 2007 Volvo FM9 12.1L Tālrunis - 336240
 4. Fushion

  [Pieprasījums] Huntley

  Lūgums mani neatot vairs, neesmu VCT, paldies.
 5. Sakarā ar E-Mobile.sa bankrotēšanu, tiek pārdodas firmas īpašumi un tehnika. E-Mobile.sa Ofiss, tieši Los Santos centrā Adresse - E-mobile.sa, Peach St #1, Los Santos 424, San Andreas Ēka var veikt vairākas funkcijas kā - dzīvokļa variants, jo otrajā stāvā ierīkots viss vajadzīgais dzīvošanai, servisa variants (ir iespējams ievietot tehniku un pacēlājus), ofissa tips (Los Santos centrā ar atvērtu iebrauktuvi) Ofissa cena - 50'000$ Tālrunis -336240 Pārdodas E-Mobile.sa noliktava Noliktava ir praktiska preču uzglabāšanai, kaut kā ražošanai, diezgan daudz vietas, noteikti kādam uzņēmumam būs parocīgs. Noliktavas cena - 40'000$ Tālrunis - 336240 Pārdodas busiņš - 1987 Chevrolet Step Van Cena - 13'000$ Tālrunis - 336240 Pārdodas busiņš - 2007 Volvo FM9 12.1L Cena - 20'000$ Tālrunis - 336240
 6. This, un nav vel noteikts ka sīko laptopiem negruzis un nelagos vel trakak. Bet nu ideja forša
 7. Fushion

  Jauniešu Saeima

  velāk dzīves sāls - mans ar teķi nekur dzivē tālu netiek /me erpo saeimā
 8. Fushion

  Sveicam ECY, biedri!

  Gadu gadiem viņu galināju Eciju ar alu lutināju Kad parāva bezfilmu, aiz matiem viņu purināju No rīta parbaudot viņa pulsu, tirināju Bet nav ko pisties, nav ko nirt Bet galvenais neapdirsties, nenomirt Sveicu gejar #nohomo
 9. Fushion

  Restart

  @Aqua Aizmirsti, nebus nekadi šroti un nekads imports, jēga ko pisties kad Lights nomet bērniem 700K un viņi nāk un pērk ko vien vēlās. Vehlibu neviens nekad nesalabos, jo nu man tupa bija liegta opcija skarties vehlibam, un nu parējie VCT kuri ir bijuši to vien darijuši ka neko. Runājot par gejisko nīdēšanu manā adresē ''Fushion - 400km/h'' parādiet man ar pirktu to imbicilu kurš teica ka transports iet uz 400km/h kad max ātrums ko viņš varēja spiest bija 350/360. Es netaisos tagot personu kura savārija šos sūdus, jo lai jau džekiņš turpina dzīvot mierīgi un dmot visu serveri ar ad statusu, būs foršāk xD Visu ko varu pateikt - aplausi tam ujobakam kurš domāja ka uzspawnoju LSPD vehu, kas patiesībā bija tāda pati marka/gads/modelis, tikai civilā versija, un civil versiju sūti kaut vai ar 1000hp jaudu, lai gan ko es tur, te lielaka daļā irl ar sabiedrisko vēl mauc. Žēl protams ka neviens pat nav spējīgs atnakt discordā uzdirst Runājot par statu rr, statu restarts neko nedos, jo palielam kurš te erpo? cilvēki kuri uztaisa nelegālās un savā paziņu bariņā erpo. Taisi netaisi to statu restartu nekas nemainīsies. Man reāli gribās vemt no visiem tiem kuri piemin transportlīdzekļus ka iemeslu statu restartam - KĀ TAS TEVI PIS , KAD TU SĒDI UN ERPO SAVĀ TERITORIJĀ/VIETĀ, KAD TEV FUJAKS AR TURISMO PABRAUC GARĀM? Jums te katram otrajam ieslēdzās salkanā latvieša tieksmes, tāpēc ari smirdat ka vehi un nauda ir iemesli ko resetot. Silts ieteikums, varbūt sākat ari kaut ko dzīvē darīt, savādāk paliksiet par to pašu dabisko atlasi kura dzīvo pie senčiem, nav spējīgi ar savu ķobi un rokām nopelnīt kur ta vel ko sasniegt. Un runājot par to pašu zufors, daudz naudas un parējo hujņu. Ja administrācijas biedriem nebūtu svarīgāk pabraukat ar mašīnu , pasmirdēt(dažam labam it īpaši) forumā, UN VIŅI IESLĒGTU MOZGU, un pacelt savu dirsu un aiziet parunāt ar @LightScribe , Jūs jau sen ICLY izdomātu kā tikt vaļā no 300km/h vehiem, veicot ierobežošanu likumā ar LSPD/LSV. Jau sen paceltu nodokļus un mēnesi, vai reāli sistemātiski izlabotu šīs problēmas, bet nu tas ir playhard, ko ta nu padarīsi. Bļeģ es pat ka VCT biedrs biju izshēmojis kā importēto transportu īpašniekus pataisīt nabagus, un man kinda izdevās, jo viņi tik meklēja kam nomest transportus, jo nebija spējīgi maksāt nodokli. Nesaprotu kur ir problēma aiziet ''yo Piebalg, davai ierobežosim to, davai inflāciju uz 2 nedēļām uztaisīsim, uzmočisim sistēmas, davai LSV likumus/sankcijas uztaisīs'' šeit tupa reāli neviens ka Administrācijas noteikt daļa, nav vainīgs.
 10. Fushion

  [Pieprasijums] Auto

  Tulīt ienākšu on un nokārtosim šo jautājumu.
 11. Fushion

  Nelegālā lomu spēle.

  Lai ar kārto administrācijas biedri vai kāds cits. Varu iedomāties kā ''izvēlēsities'' nakamo pārstāvi, kurš būs visticamāk nejauši bračka.
 12. Fushion

  [Pieprasījums] Taxi

  Jūsu pieprasījums ir apstirpināts. Būs janoziedo /charity = 5'500$ Sazinies ar mani IG, Sean Reynolds Paldies par pacietību, ar cieņu VCT Komanda (TC)
 13. Fushion

  [Pieprasijums] Auto.

  Jūsu pieprasījums ir apstirpināts. Būs janoziedo /charity = 11'500$ Sazinies ar mani IG, Sean Reynolds Paldies par pacietību, ar cieņu VCT Komanda (TC)
 14. Jūsu pieprasījums ir apstirpināts. Būs janoziedo /charity = 5'500$ Sazinies ar mani IG, Sean Reynolds Paldies par pacietību, ar cieņu VCT Komanda (TC)
×