Jump to content

a


kelfs.

Lietotājs
 • Ieraksti

  236
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  3

kelfs. last won the day on Decembris 27 2016

kelfs. had the most liked content!

Par kelfs.

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 09/11/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums

Profilu Apskatījuši

6214 profila skatījumi
 1. kelfs.

  Hate Avenue Skinheads 427

  kaa tev pasam erti ar tadu skinu spelet, vai nu tu akls vai brain dead. vispar nav nekada doma frakcijai, tipisks "mes rasisti, sitam nigerus un hispanics, netiksi nekur talu.
 2. kelfs.

  Yakuza Group

  fym maikls dzeksons ar uztaisija operacijas, lai klutu par balto.
 3. kelfs.

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Kas šeit jādara? WXQ
 4. kelfs.

  esLains saka čau.

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 5. jaa piekritu nebutu jamaksa par tadam lietam, ari vajag izmetat pa LS ierocus un naudu, lai var atrast kads un pasaudities
 6. kelfs.

  Sveiciens No ,,Yimbo"

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 7. kelfs.

  Keyboards sveicinās.

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 8. kelfs.

  Draudzīgi sveicieni no _Holler_

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 9. kelfs.

  Čau no Twix

  yoooooo
 10. kelfs.

  Čau no ''Lafleur''

  yoooooo
 11. kelfs.

  Čau no Siierins

  yoooooooooooooo
 12. Nezinu, kas tu esi. Varbūt pēc iepriekšējiem nikiem, bet tagad neko nevaru pateikt. Tikai to, ka neizcelies ar neko.
 13. kelfs.

  Marihuānas legalizācija.

  /me ieiet netā /do iegāja netā /me izlasa to postu par legalizēšanu /do izlasīja /me saka Un tādā veidā valsts atkal pelnīs naudu, ņemot nodokļus un atņemot vienu no līdzekļiem kā pelnīt nepakļaujoties valdībai. /me iemet xanax tabletes divas mutē un iet prom no laptopa
 14. Dienas beigās daudziem neaiziet līdz smadzeņu rievām, ka lai arī šis ir Latviešu serveris, vienalga šeit tiek attēlota Amerika/Los Andželosa un tā ir pārpildīta ar ielu bandām un ko tik vēl nē.
 15. Sveicinātie dārgie lomuspēles atveidotāji, šis topiks vairāk attieksies uz spēlētājiem, kas attēlo Playhard serverī nelegālo sfēru. Esmu šajā serverī attēlojis lomuspēli nelegālajās organizācijās jau kādu laiku, bet pa visu šo laiku, manuprāt, nekad nav bijusi tik liela neaktivitāte no nelegālo organizāciju pārvaldītāja, kas šajā gadījumā ir @Mo Chill. Protams, katram ir privātā dzīve un es to neapstrīdu, un netaisos nedz to arī darīt, bet ja cilvēks pieņem šādu amatu/statusu, ka viņš apņemas pārvaldīt pār nelegālajām organizācijām, es domāju, ka jābūt kaut kādai atbildības sajūtai un jāpadara citiem spēlētājiem šī nelegālās lomuspēles atveidošana interesantāka. Es personīgi neesmu redzējis no šī @Mo Chill nekādu atdevi, kas man un citiem spēlētājiem padara nelegālo lomuspēli par laika izniekošanu un lieku cenšanos kaut ko turpināt, ja nav nekāda pretīmnākšana. Tātad.. protams šis ir tikai ieteikums un ļaušu arī citiem, kas atveido nelegālo lomuspēli, izteikt savus viedokļus un idejas. Mans ieteikums ir @Mo Chill vietā ielikt @Superbee, kurš ir aktīvs adminstrācijas biedrs un pats atveido nelegālo lomuspēli, un man personīgi arī patīk kā viņš viņu atveido, ar savu oriģinalitāti un kreatīvām idejām. Droši rakstat savas idejas, bet palūgšu pirms rakstat padomāt mazliet loģiski ar galvu, ko jūs rakstat un ko jūs vispār vēlaties no lomuspēles.
×