Jump to content

a


kelfs.

Lietotājs
 • Ieraksti

  244
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  3

Viss publicētais no kelfs.

 1. kelfs.

  Downtown District Community

  kāpēc nav oficiālā jau?
 2. kelfs.

  Tres Seis Kustība

  phjahah, ese carnalito vato. saubos ka 2k19 jauniesi taa runa.
 3. kelfs.

  Hey.

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja cau
 4. kelfs.

  Čau tautieši @Arga

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja cau
 5. kelfs.

  Nu...Labritiņ!

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja cau
 6. kelfs.

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Kas šeit jādara? WXQ
 7. kelfs.

  esLains saka čau.

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 8. jaa piekritu nebutu jamaksa par tadam lietam, ari vajag izmetat pa LS ierocus un naudu, lai var atrast kads un pasaudities
 9. kelfs.

  Sveiciens No ,,Yimbo"

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 10. kelfs.

  Keyboards sveicinās.

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 11. kelfs.

  Draudzīgi sveicieni no _Holler_

  yoooooo uzaicini robloxaa : robloxkingvasjaweed2002@myspace.lv
 12. kelfs.

  Čau no Twix

  yoooooo
 13. kelfs.

  Čau no ''Lafleur''

  yoooooo
 14. kelfs.

  Čau no Siierins

  yoooooooooooooo
 15. Nezinu, kas tu esi. Varbūt pēc iepriekšējiem nikiem, bet tagad neko nevaru pateikt. Tikai to, ka neizcelies ar neko.
 16. kelfs.

  Marihuānas legalizācija.

  /me ieiet netā /do iegāja netā /me izlasa to postu par legalizēšanu /do izlasīja /me saka Un tādā veidā valsts atkal pelnīs naudu, ņemot nodokļus un atņemot vienu no līdzekļiem kā pelnīt nepakļaujoties valdībai. /me iemet xanax tabletes divas mutē un iet prom no laptopa
 17. Sveicinātie dārgie lomuspēles atveidotāji, šis topiks vairāk attieksies uz spēlētājiem, kas attēlo Playhard serverī nelegālo sfēru. Esmu šajā serverī attēlojis lomuspēli nelegālajās organizācijās jau kādu laiku, bet pa visu šo laiku, manuprāt, nekad nav bijusi tik liela neaktivitāte no nelegālo organizāciju pārvaldītāja, kas šajā gadījumā ir @Mo Chill. Protams, katram ir privātā dzīve un es to neapstrīdu, un netaisos nedz to arī darīt, bet ja cilvēks pieņem šādu amatu/statusu, ka viņš apņemas pārvaldīt pār nelegālajām organizācijām, es domāju, ka jābūt kaut kādai atbildības sajūtai un jāpadara citiem spēlētājiem šī nelegālās lomuspēles atveidošana interesantāka. Es personīgi neesmu redzējis no šī @Mo Chill nekādu atdevi, kas man un citiem spēlētājiem padara nelegālo lomuspēli par laika izniekošanu un lieku cenšanos kaut ko turpināt, ja nav nekāda pretīmnākšana. Tātad.. protams šis ir tikai ieteikums un ļaušu arī citiem, kas atveido nelegālo lomuspēli, izteikt savus viedokļus un idejas. Mans ieteikums ir @Mo Chill vietā ielikt @Superbee, kurš ir aktīvs adminstrācijas biedrs un pats atveido nelegālo lomuspēli, un man personīgi arī patīk kā viņš viņu atveido, ar savu oriģinalitāti un kreatīvām idejām. Droši rakstat savas idejas, bet palūgšu pirms rakstat padomāt mazliet loģiski ar galvu, ko jūs rakstat un ko jūs vispār vēlaties no lomuspēles.
 18. Dienas beigās daudziem neaiziet līdz smadzeņu rievām, ka lai arī šis ir Latviešu serveris, vienalga šeit tiek attēlota Amerika/Los Andželosa un tā ir pārpildīta ar ielu bandām un ko tik vēl nē.
 19. kelfs.

  [PAZUDIS-MEKLĒŠANĀ] Ivans Berladins

  Aizej palien dirsā spalīti.
 20. kelfs.

  [PAZUDIS-MEKLĒŠANĀ] Ivans Berladins

  Pārāk paredzama atbilde. Likās, ka tev ir kaut kas vairāk iekšā, bet nu kā saka gudrākais piekāpjas. Es varētu turpināt un turpināt, bet tu kā lil bitch ass uzvedies un nepielieto loģiku rakstot/lasot.
 21. kelfs.

  [PAZUDIS-MEKLĒŠANĀ] Ivans Berladins

  id.iots blya filtrē sūdu pats ko raksti? Ja nezini, tad neatbildi nemaz. Tas bērns nāk no nelabvēlīgas ģimenes muļļķi. Ja bērns 5 gados pazūd bez vēsts no vecākiem, tad padomā, cik sapista tam bērnam ir dzīve ar tiem "vecākiem", bet izskatās, ka domāšana nav tava stiprā puse. Kad man būs bērns tu pūsi Latvijas kādā dzīvoklī un domāsi, kas tavā dzīvē nav pietiekami labs. Protams, ka tev ir pie dirsas, jo tu esi tas Latviešu bāleliņš, kuram viss liekas skaisti Latvijā, bet kad pazūd bērniņš, kura backstory tu pat nezini uzreiz tas ir liels pārdzīvojums.
 22. kelfs.

  [PAZUDIS-MEKLĒŠANĀ] Ivans Berladins

  Ja sīkajam būtu normāli vecāki, viņam nebūtu iemesla pazust bez vēsts vai arī viņš nemaz nebūtu pazudis bez vēsts, ja vecāki actually būtu viņa vecāki smh.
 23. kelfs.

  [PAZUDIS-MEKLĒŠANĀ] Ivans Berladins

  maaaan what the fuck, dis some bullshit.. kaut ko visa Latvija čīkst par kaut kādu bērnu, kurš pazudis, jo vecāki dzer un nerūpējas par bērnu, bet tajā pašā laikā Sīrijā un citās kara zonas valstīs, mirst tādi paši bērni, kuru vecāki cenšas izdarīt visu, lai pasargātu savus bērnus on god cuz. https://www.nytimes.com/video/world/americas/100000005195515/rogue-police-copter-attacks-venezuelas-supreme-court.html?rref=collection%2Ftimestopic%2FVenezuela&action=click&contentCollection=world&region=stream&module=stream_unit&version=latest&contentPlacement=4&pgtype=collection apgaismojat sevi ya'll
 24. *Internetā parādītos informācija par kādas grupas koncertu*

 25. kelfs.

  Statu restarts?

  Tad taisat to statu rr asap, lai nav tupi jāsēž serverī un jāRP'o, lai gan visi zina, ka būs tas rr.
×