Bets.

Lietotājs
 • Ieraksti

  1 328
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  18

Bets. last won the day on Maijs 18

Bets. had the most liked content!

Par Bets.

 • Ranks
  PEN1

Contact Methods

 • Steam
  CPT Betons.
 • Skype
  intar.enterinament

Profile Information

 • InGame
  Derek Washington
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  White state of the San Andreas.
 • Intereses
  Patīk meitenes,vasara un pludmale.

Profilu Apskatījuši

19 032 profila skatījumi
 1. [Pārdodu] Ferrari

  pērku
 2. Public Enemy Number 1

  Hate motivated, methamphetamine fueled.
 3. melone

  Lūgums pēc naudas ziedojuma, ārsta apmeklēšanai tiek pieņemts!
 4. Anonims: *Cenzēts*,pierādiet,ka viņš ir pielietojis tos ieročus pret cilvèkiem +, ka tur bija vairāk lodes. Mūža ieslodzījums,par dažiem ieročiem? Izsmiekls.
 5. Beta filmu saraksts V1

  Laba diena, cienītie playhard.lv iemītnieki! Pēdējā laikā esmu sapratis, ka ir rip jo esmu noskatījies,manuprāt, lielāko daļu foršās, internetā atrodamās, filmas. Ir savākušās arī favorītes, tapēc tās sarindošu ar treileriem un īsiem aprakstiem. Tas nav pat tāds kā top-10, jo es viņas nevērtēju, manuprāt, tās ir vienlīdzīgas aka man patīkamas. FILMAS IR INTERNETĀ ATRODAMAS HD KVALITĀTĒ, iemetiet tik goodle ''filmas nosaukums online hd'' Southpaw ( IMDb reitings 7,4 ) 2015.gads. Billijs Hops, bokseris, incidentā zaudē savu sievu, kas viņu ļoti satriec. Ātrā laikā viņa meitu arī savāc bāreņtiesa un liedz viņam tēva tiesības. Filma ir par to, kā viņš cīnījās lai atgūtu savu slavu, un meitu. Jarhead ( IMDb reitings 7). 2005.gads. Čuvaks piesakās USMC un tiek nosūtīts misijā Līča kara laikā ( tuksnesī). Kļūst par snaiperu, bet viņa draudzene mājās viņu krāpj. Mīļākā frāze no filmas ''KĀDA SŪDA PĒC TU TE ESI?'' ''SER, ES PAPISOS CEĻĀ UZ KOLEDŽU!!!'' Scarface ( IMDb reitings 8,3 ) 1983.gads. Galvenajā lomā, Als Pacino, atveido imigrantu no kubas, kurš kļūst par vienu no ietekmīgākajiem narko dīleriem Miami. Tas izveido savu narkotiku impēriju, taču notiek kāds misēklis n shit happens. ''The World Is Yours''. American history X ( IMDb reitings 8,5) 1998.gads. Ex neo-nacistu skinheds cenšās nepieļaut to, ka viņa jaunākais brālis izdara tādas pašas kļūdas. Filma ir patiešām sīki pētāma, tā ietver sevī nereāli daudz sīkumus. Manuprāt, viens no tādiem būtu tie momenti, kurus redz filmas galvenais varonis, Dereks, tie ir uzņemti meln-balti. Visu kas ir ''labs/tīrs'' viņš redz gaišos toņos, baltie cilvēki, kaut kādi sīki sūdiņi utt, bet afro-amerikāņi ir melnā tonī n shit, taču pats interesantākais ir tas, ka visi viņa un citu neo-nacistu tetovējumi ir dziļi melnā krāsā smaga viela pārdomām. Bomb city. (IMDb reitings 7) 2017.gads Sadursmē starp ''amerikas sapņa'' veida tīņiem un pankiem, tiek nežēlīgi nogalināts Brians Teodors Deneke. Džeks, kas notrieca Deneki, netiek cietumā, bet viņam piespriež tikai 10 gadu probāciju. Filma tika veidota uz pamata, lai paskatītos cik patiesībā ir sapista Teksas sabiedrība, jo viņi,burtiski, palaida slepkavu, kas veica noziegumu tīšām un apzināti, vaļā tikai tapēc, ka nosprieda, ka Deneke ir agresīvs un neadekvāts. Long story short, pat tiesa vadās pēc aizspriedumiem pret tiem, kas izskatās citādāk.
 6. Public Enemy Number 1

  Bomb x city
 7. [GameMaster] Cubex

  viss ok, ar to bija arī jāsāk. cip neitrāls.
 8. [GameMaster] Cubex

  Un tad no dažiem labiem parādījusies cita informacija par Tevi. Besī cilvēki, kuri melo pieteikumos par tik simple lietām, gucci . Cipa pret.