Bets.

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  1 201
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  15

Bets. last won the day on Decembris 28 2017

Bets. had the most liked content!

Par Bets.

 • Ranks
  Everybody wanna shine but nobody wanna grind.

Contact Methods

 • Steam
  Mego Florencia 13
 • Skype
  intar.enterinament

Profile Information

 • InGame
  Khem
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Riga
 • Intereses
  Patīk meitenes,vasara un pludmale.

Profilu Apskatījuši

18 102 profila skatījumi
 1. (Ieteikums) Automašīnas.

  Varētu itemu ielikt, takā cohums jumtā ar statīvu ierocim? Būtu tuvāk dzivei. Neoni arī ir ļoti /laba/ ideja Neviens no ieteikumiem nav vajadzīgs xdd
 2. [GameMaster] Wazzyy

  Rekomendēju, dzeks zin ko vēlās un spēj veidot loģiskus secinājumus, izvērtēt situāciju un diskutēt.
 3. Mappings - Gateris

  Labs, ganjau ka ieliks.
 4. [GM]Wo1fLV

  Tev nav 18.
 5. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Billy Dickens Personas ,kuras tika iesaistītas: es pats. Datums, Laiks, kad tika veikts: 15.03.2018 15:00 - 16:29 Aprakstiet situāciju: Atcerējos ka man no pēdējās reizes kad veidoju kaut ko palika visi nepieciešamie piederumi un nolēmu izcept vēlreiz, tikai šoriez daudz vairāk un plānoju to darīt regulāri. No sākuma tika iegūts jēlopijs no manas miega magoņu fermas, tad tas tika vārot savienots ar x un y ķimikālijām, kuru nosaukumi ir redzami ssos, lai iegūtu diamorfinu ( black tar heroins, parastais eiropas). Pēctam es to kristalizēju un vēlreiz iztiriju, veidojot nujau balto heroinu kurš ir daudz vērtīgāks tā stipruma dēļ. Pēctam, kad iegūšu preci, es to izplatīšu frakcijām ar kurām dibinu kontaktus lai tajām ir ko darīt, un veidošu savu impēriju. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: heroins, 4kg jo pāŗveidoju 4l. @OwenS
 6. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Dante Moora Personas ,kuras tika iesaistītas: es pats. Datums, Laiks, kad tika veikts: 12.03.2018 16:00-18:04 Aprakstiet situāciju: Iegādājos trubās tāpat kā pirmo reizi, tāda paša diametra un pēc tās pašas tehnikas izveodoju nujau 4 aparātus, jo vēlos darboties kā neatkarīgs dileris frakcijām ( lai vismaz kaut kas ir icly iegūts un to varu pārdot frakcijām) Vēl es iegādājos 4 Smith and Wesson 686 replikas ( aizmetināts stobrs un gluda ciparnīca), es ar attiecīgu urbi iztīrīju stobru un iegādājos jaunas ciparnīcas antīko lietu veikalā, kur pārdod vecas filmu lietas un tā. Tad es ievietoju ciparnīcas un izveidoju šos 4 revolverus ((deagle ar nosaukumu ja var)). Tad vēl es iegādājos tukšās čaulītes abiem kalibriem un ar ieprikeš uztaisīto šaujampulveru un sagādātajām puškām piepildīju. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Kopā 2bises, 2 sawed-off ( lai kaut kas jauns) un 4 daegle ar nosaukumu ''S&W 686'' bisei 170 ammo un deaglim 70, katrā magā pa 7 lodem. @OwenS uzliec tāpat kā otram hiden, lai nezog komandas.
 7. Liverpool Town Brims

  bIMP bloCK ja? Turās dzeki, man pat interesanti palika.
 8. MakeGeneric [ Ieteikums ]

  Nop, var izveidot ka viņus nevar atbloķēt kāds cits, izņemot uzlicēju. Par.
 9. Sveiki no SKYO

  Cik nu interesanta, nekādu īpašu notikumu nepieminēji, un patreiz neredzu ar ko izcelies šeit. Aloha.
 10. Tu nevari uz mani izsaukt policiju, pēctam kad ES Tevi nošauju.
 11. Lūdzu uzrādiet ssus kungi. Tas, ka tur ir kameras, ir risināma situācija kurai ir jāpaliek iekš tēla.
 12. Tavs IG Vārds un Uzvārds: Dante Moora un Nasir Watson @Nātre Spēlētāja Vārds un uzvārds, kurš ir pārkāpis noteikumus: Patrick Mandezo Mik Rolfie Steave Jackson Adam North vēlos lai personas šeit iekomentē savas pretenzijas un visu. Kādus pārkāpumus spēlētājs ir veicis?: Metagaming/RK un CS, precīzāk gun fear. No sākuma piedāvājām viņiem sadarbību, saņēmu atteikumu, vis okei. Tad kaut kas ielīda manā auto un sāka kruķīties, arī nekas tāds. Tad viens iznāca ar beizbolku, visi sastājās aplī itkā mūs sitīs, uzdirsa kaut ko un izturējās itkā mēs te neeksistētu un es teicu visu tieši. Savā sacītajā, viņiem uzstādīju ultimātu, proti, noteikta naudas summa nedēļas laikā ( 300 vai 500$), vai arī nodedzināsim abas garažas. Tad nu viens sāka skriet ārā, teicām lai nekust un es veicu šāvienu. ( te tiek pārkāpts gun fear) Tad visi izklīda kā prusaki, un nācās likt vietā ieroci. Viens izdzīvoja (Adam North), protams, ar sašautu muguru izbhopoja ārā un ieslēdza Nātri iekš garažas, es, protams, viņu nobliezu turpat uz ielas. Tad paiet 1-2 minūtes, un visa brālība ir atgriezusies, taču uzreiz jau saka ''Tu maz saproti ko izdariji? saucam adminu!'' Es protams saprotu un piekritu, ieliku reportu. Pieripo lspd un VISI NOVĀKTIE pēkšņi paziņo lspd, ka es esu bruņots :DDD, uzsākāš apšaude un es krītu. Nātri arī iekšā novāc. Saprotam, ka situācija nobeigta un dodamies pēc sava auto. Iekšā sagaida pārsteigums, mūs ieslēdz un sākās ballīte! Notika maksimāli liels rubaks kādas 20 minūtes no vietas, kurā visa brālība mani un nātri klapēja un mēs aizsargājoties viņus. Ieradās lspd otreiz un visus novāca kas mums uzbruka ( augstāk minētos nikus) un mēs domājam kā tikt ārā. Paiet 1-2 minūtes un brāļi ir atpakaļ un vis atsākās. Tā kādu laiku mūs dauza, ārda manu auto līdz atnāk gamemasters. GMa klātbūtnē mani novāca atkārtoti, taču motuls beidzot bija tik laipns un respawnoja. Visa ''rubaka'' laikā, un vēl pirms tam, administrācijas pārstāvji nebija sasniedzami, bet nekas. Pierādījumi(Bildes/Video u.c): šeit redzams, ka rpoju ka izvelku bisi un augstāk situāciju [.img]http://prntscr.com/inqmwc[/img] es novācu adamu pēc tā, ka viņš gunfearo un mistiski jau sašauts ar šotiju no 2 metru attāluma aizlec prom. Šeit mēs 'gaidām' administrātoru kas izšķirš visu. Skaists skats no ''lielā rubaka'' Nātri novāc jau trešo reizi pēc kārtas, kad viņi visi jau ir miruši 2 reizes. Uzrodas lspd un novāc uzbrucējus,kuri gaudo par ''nonrp'' sekundes pēc reida. Citas piezīmes ko vēlaties piebilst: Vēlos ar viņiem sarunu, paskaidrot viņu kļūdas, bet nevēlos lieki piemēslot cilvēku history. Vēl es vēlos lai man atgrieztu manu shottiju un nātrei viņa uziku.
 13. Feiri sveicinās.

  Es 6 gadu vecumā domāju kā stiprāk zīli aizmest lai kādam trāpītu, vai kā bumbu no zariem dabūt ārā, bet te jau kāds pie PC sēdējis. veiksmi, laikam.
 14. Money Motivated Fiends

  Jā, šitas labs. Esu saskāries ar jums back in lsrp.
 15. Powerfull serviss.

  To visu ir uzstādījusi adminsitrācija, ko gan viņi var teikt?