Bets.

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  1 011
 • Monētas

 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  14

Bets. last won the day on Septembris 12

Bets. had the most liked content!

Par Bets.

 • Ranks
  Everybody wanna shine but nobody wanna grind.

Contact Methods

 • Steam
  Mego Florencia 13
 • Skype
  intar.enterinament

Profile Information

 • InGame
  Khem
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Riga
 • Intereses
  Patīk meitenes,vasara un pludmale.

Profilu Apskatījuši

14 539 profila skatījumi

Noskaņojums

 • Debīls
 • Šobrīd jūtos Pa ebal
 1. Tor, iekš telefona orbot un orfox,saslēgtus kopā. Dažreiz firefox.
 2. Situācija stulba, bet bildēs nav redzams ka viņi bugo. Protams amunīcijas apjoms ir milzīgs, un tas bùtu normāli ja ir kāds army box vai vips. Par bildi kur iet apkārt magiem, tur cits prikols ir kā tā bugo, bet ja persona varētu uzrādīt logfailu vai jebko, kur saglabājas čats, to iespējams var pierādīt un attiecīgi sodīt. Patreiz uzskatu, ka ir nepietiekoši daudz pierādījumi lai ko ņemtu pie dziesmas, bet ir labs iemesls regulāri uzmest acj šo cilvèku darbībām un lootam.
 3. Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem) Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi! Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti! Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2! Vārds: Intars Dayz Niks: BETS Vecums: 16 Links uz sasveicināšanos: https://playhard.lv/forums/topic/16647-betmens-beidzot-izlien-no-alas/ Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Esu bijis supporteris, kad alex vadīja dayz, vēlāk arī administrators, ja pareizi atminos. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi): Labs vakars, cienītie pH foruma iemītnieki. Skatos, ka daudzi piesakās uz dayz statusu, jo nu serveris rullē 24/7 ar tautu uz urrā, tapēc arī es esu nolēmis pieteikties. Dayz man nav sveša lieta, principā pārzinu visu spēles būtību diezko plašā veidā, arī tās specifikas, jo uzsāku to spēlēt vēl MTA 1.3 versijā, senā pagātnē. Pratīšu atbildēt uz vairumu spēlētāju uzdotajiem jautājumiem, kā arī palīdzēt, cik nu privilēģijas atļaus.Ja tikšu pieņemts, centīšos būt aktīvāks spēlētājs un mēģināšu veidot draudzīgas attiecības ar pēc iespējas vairāk spēlātājiem, lai cilvēki justos uzklausīti un respektēti iekš servera. Nesolīšu vairāk, nekā spēšu pildīt, tapēc nedrukāšu garu balaganu ar vēl entajiem solījumiem.
 4. Manas aces sagāja trapecē. Būšu pret, jo nepiesaista pieteikums.
 5. Kāds sakars RP ar dayz te : ddddd, kā sasmējos par to ka uzdirsi haham, bet pats to pašu dari. Lai jau iet par, bet pārlasot topiku neradās pārāk žilbinoš iespaids.
 6. Lol, tas ir pats stulbākais ko Tu tagad dari, balsti visu sūdzību uz kāda teikto. Tev nav nekādu pierādījumu (ekrānšāviņu/video) kur arī ir redzams ka kaut kas tiek pārkāpts. Es domāju, ja Tu tāda veida materiālu nevari celt galdā, šis ir jāslēdz ciet.
 7. AYE

  Saki Rīga, ja nav noslēpums, kāds rajons? Labdien šajā komùnā.
 8. New era kids, hujzin. Gan jau kādreiz dabūšu gta un pc.
 9. AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Labais dzekin, bet tie fonā recigie.
 10. Aloha.
 11. Pievilcīgi džinsi. Posto tikai un vienīgi šajā sadaļā.
 12. Pasaut jau var, poh nejut tur.
 13. Pārraku savu cieto disku, pasēdēju atmiņās xd laimīgu skatīšanos. Lanas 2k17 teiciens Mūsdienu cilvēku izpratne par narkotiku lietošanu 101! Ja runā kaut ko man aiz muguras, domā divreiz, jo es skatos kas notiek. Nezinu kā šis var vispār sanākt, bet nu ok. JW taksometri, ātri, lēti un uzticami! No kreisās puses, @Plušķis, es, @LightScribe, un hz kas. Labāk neizaicināt mani. Dzeki, lēnāk. Spoku divkauja iekš lspd centrāles, akademijas laikā, feat @GHOS. @LightScribe Joe ''Tev nebūs zagt'' Campbell Nabaga owens. Policija 101 Šī gada labākais auto paintjobs. Nejauši sanāca kaut ko nodarīt šiem auto. Ata timermani @HAF' Selfijz Playhard administrācijas naktsmaiņa. Uzpildiet manu riteni, labi. Zrips -101- Kino skripts.