Jump to content

a


Wnkemils

Lietotājs
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Wnkemils

 • Rank
  Sasildijies iekš PH
 • Birthday 07/23/2001

Contact Methods

 • Steam
  emillexlv

Profile Information

 • InGame
  Megan Hope
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Madonas novads
 • Intereses
  futbols Volejbols un Workout

Recent Profile Visitors

3069 profile views
 1. Wnkemils

  [LSZD] E.Martinez

  1. Personīgā informācija: • Vārds_Uzvārds: Elizabeth Martinez • Dzimums: Sieviete • Vecums: 30 Gadi • Tālruņa numurs: 738131 • Iepriekšējā darba vieta: N/A 2. Darba pieredze / vakance: • Amats, kurā vēlaties strādāt: Ziņu vadītāja • Vai Jums ir pieredze izvēlētajā vakancē?: Jā, ir bet citā valstī • Motivācijas vēstule (vismaz 50 vārdi): Tātad jau visu šo laiku ko es dzīvoju iekš Los Santos jau vēlējos iestāties šajā organizācijā. jo jau agrāk es esmu strādājusi citā pilsētā, par Ziņu vadītāju un ļoti labi pārzinu šo profesiju. Esmu komunikabla sieviete, kā arī protu profesionāli vadīt Ziņas un cita veida raidījumus. Protu apieties ar internetu, kamerām, un visu pārejo, kas šajā profesijā ir nepieciešams. 3. Oficialitāte: • Vai Jums ir derīgas Los Santos štata izsniegtā B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā. • Vai Jūs esat kādreiz ticis sodīts? (uzskaitīt par ko): Nē. OOC: • Vārds: Emīls • Vecums: 18 • Ekrānšāviņš no /history un /stats: • Būsi spējigs pievienoties discord grupā?: Jā būšu
 2. Wnkemils

  Reinstall problem

  principā , ja tu paskatītos Youtube tur ir vairākas pamācības, ko un kā darīt, es pats iemācijos kompi pārinstalēt skatoties, ko dara profesionāļi, un no Youtube, un google , principā iemetīšu vienu linku, kā visam tam būtu janotiek, protams, ja tev BIOS ir mazliet savādāk uzsetots nekā vajadzētu, tad tā ir cita runa, neizmirsti, to ka pc restartojas izņem ārā flesh drive.
 3. Wnkemils

  [Ieteikums] Jauni darbi.

  Es to ieteicu tāpēc, ka pēdejā laikā redzu, ka ir parādijušies jauni cilvēki serverī, kuri vēl tikai mācās rpot u.t.t un tie parastie darbi lielākajai daļai ir apnikuši un vēlas kaut ko jaunu, un, kā jau es teicu darbus nav grūti uztasīt apmēram 10-20 minūšu darbs. Serveris sāk augt atkal no jauna un prasās arī kaut ko jaunu, labi tu teici ka ir laiks veidot Frakcijas un veidot savas firmas, jā bet to var darīt tikai pieredzējuši cilvēki, kuriem jau ir labas RP prasmes u.t.t reti kuru kurš nemāk rpot pieņems kādā f3 u.t.t tāpēc tika šis viss ietekts + reti kurš taisās klausīties par to cik tas un tas ir slikts, tas un tas nemāk rpot tas un tas kk citu, ahujenna kaitina pats saproti, tas tika pieredzēts jau daudzās frakcijās kur esmu bijis un esam pieņēmuši, kādu jauniņo.
 4. 5/10 Godīgi sakot nevarēju izdomāt normalu dziesmu ko ielikt
 5. Wnkemils

  Sveicināti visapkārt

  Ilvi, tevi gan es šeit negaidiju, biji tak pazudis no MTA uz baigi ilgo laiku, bet nu ko lai saka sveicināts atpakaļ, kad brīvāks uzmet man wpp ziņu, maybe sanāks paerpot or pašaudīties , bet nu ko lai saka veiksmi tev
 6. Wnkemils

  Pieteikums uz Admina amatu

  es saku anti, pats esmu ar tevi kopā spēlējis, zinu kā tu spēlē, bet priekš AD tev netur nervi, nošaus kāds tevi pārdesmit reizes nu vot i bans par "čitiem", kaut gan viņš ir tīrs, neteikšu, ka sūdīgi spēlē, bet neteikšu arī, ka esi baigais profesionālis. P.S nevēlos būt ļauns, bet lasīt tev ir jāmācās, jo tavs Vecums ir Teikmanis. P.S sasveicināšanās ir tā kur tu uzrakstiji 2 vārdus , jeb pasaki "Čau"
 7. Wnkemils

  [Ieteikums] Jauni darbi.

  Sveiki, playhārdieši, protams nēesmu pārlasijis visus topikus/ieteikumus bet nu šeit ir nelieli ieteikumi no manis. 1. būtu labi, ja pievienotu tādu darbu, tālbraucējs, es nedomāju RS haul, es domāju tieši ar smagajām auto piemēram (Linerunner,Roadtrain, Petrol Tanker) mana doma ir šāda. Sākuma punkts varētu būt netālu no metāllūžņiem vai arī blueberry fabrika, protams tas būs domes darbs, vai arī varētu uztaisīt organizāciju, bet tā pat caur skriptu, ko nemaz tik grūti uztaisīt nebūtu, tātad, kā tas strādā, iekāpjot mašīnā un uzrakstot komandu (nēesmu vēl izdomājis kādu) tev uzmestos neliels logs, kurā tu vari izvēlēties, ko vest un uz kurieni, protams nevis tikai pa Los Santos, bet pa pilnīgi visu mapi piemēram no Los Santos - Las Venturas u.t.t tur var izdomāt ļoti garus un patīkamus maršrutus. Protams tas nebūtu nekāds baigais farm darbs kur stundas laikā var grābt 10k, vai vairāk, ik pēc laika varētu celt augšā līmeni tā pat kā rs haul, un izvēlēties citas kravas un tā tālāk. Manuprāt tam vajadzētu būt interesanti, kā arī labāk varētu iepazīt mapi un citas pilsētas, (piemērots darbs cilvēkiem, kas nepārzin mapi) 2. Pievienot to pašu karjeras darbu (zinu, ka izklausās pēc samp), bet mazliet pārtaisot to visu, piemēram, ka pēc tam akmeņi kas tika iekrauti lai pārtaisītu tiktu aizvesti uz kādu norādītu vietu kartē, tā varētu būt kaut kur LV vai aŗī SF, protams tas jau ganjau kaut kur ir redzēts, bet tāpat tas mazliet palīdzētu jaunajiem spēlētājiem un būtu jautri izmēģināt jau pieredzējušiem spēlētājiem. 2.1. Otrs karjeras darbs varētu būt tāds, ka ar lāpstu ir jāpierok neliels daudzums smilšu/akmeņu/māla vai jebkā cita pēc kā jaiekrāmē auto, un jāved prom uz kaut kādu fabriku vai ko tādu. **šis topiks ar laiku iespējams tiks papildināts** **Izsakat savas domas komentāros**
 8. Wnkemils

  Foruma spēle - Parādi savu seju!

  9, Klases izlaiduma dienā.
 9. Wnkemils

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Saule uz zirga. K. D . D
 10. Wnkemils

  [2018] Jūlija Nominācijas

  uzraugs; @OwenS lietotājs; @Sharper radošākais; N/A aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @RavenS , Tā kā forumu ilgu laiku nebiju lietojis, visbiežāk Forumā tiku redzējis tieši šo cilvēku, in-game aktīvi piedalās RP situācijās, kā arī bieži tādas veido. izpalīgs; @Maršmelo , CIk ilgi es atrodos šajā projektā, Maršmelo man ir diezgan labi palīdzējis. labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); @GimeziS (VIss gatavs, man depresija) MTA administrātors; @Mikimaus* , loti ātri pleņem Report un ātri risina radošos jautājumus,problēmas. MTA skolotājs; @Maršmelo , Palīdzēja atgūt iepriekš zudušās zinības, par RP un visu pārejo (Respect) MTA aktīvākais lietotājs; @RavenS, nav daudz ko nemaz teikt. MTA mēneša frakcija; Los Santos Glābšanas Dienests, izvēlējos tāpēc, ka šo mēnesi šī frakcija aktīvi un operatīvi darbojas iekš servera un palīdz citiem cilvēkiem.
 11. Wnkemils

  Megana Hope

  Viss sākās tieši pirms 25 gadiem, kad piedzima Megana, viņas ģimene bija diezgan nabadzīga un ne sevišķi laimīga. Pagāja 6 gadiu un viņa kopā ar ģimeni pārvācās uz citu pilsētu, kur Megana satika savus pirmos draugus, no ne pārāk labas ģimene, protams Megana uzauga kopā ar šiem puišiem. Kad Meganai palika 7 gadi viņa iestājās skolā kur kļuva par atriebīgu un barga rakstura meiteni, pagāja gads pēc skolas beigšanas, viņas māti sašāva, bet Megana kopā ar saviem draugiem spēlējoties bija iemācījusies pirmo palīdzību un vēl dažas lietas, par cilvēku ārstēšanu un glābšanu , protams Meganas māte nomira, jo ārsti nespēja viņu izglābt, jo šāviens bija nāvējošs. Megana apsolija sev, ka sāks strādāt cilvēkiem par labu, bet viņas stingrais raksturs reizēm ņem virsroku. Tā pagāja daži gadi un Megana bija iemācijusies visu par cilvēku glābšanu un citām dzīves gudrībām, bet ar raksturu neko nevarēja izdarīt un tā viņa izdomāja, ka ir laiks palīdzēt cilvēkiem, jo viņa zināja, kādas ir sajūtas pēc tuvinieka zaudējuma, kad Meganai palika 25 gadi viņa aizlidoja uz Los Santos kur viņu sagaidīja viens paziņa ar ko viņa kādreiz draudzējās un tā sākās viss ceļojums nezināmajā zemē, ko sauc par Los Santos, draugs aizveda uz Dilimore kur viņam atradās māja un mašīna. Tagad Megana dzīvo pie sava bērnības drauga un meklē iespējas, kā palīdzēt cilvēkiem un glābt to dzīvības.
 12. Wnkemils

  RP Pērles

  tu varētu pievaldīt mutīti un likt man mieru *cenzēts* *cenzēts*
 13. Wnkemils

  RP Pērles

  Ārstam noderētu brīvdienas un nervu strong.
 14. Wnkemils

  Custom ints, for free.

  Ir labs, respect būtu labi ja ko šādu ievietotu in-game
×