Jump to content

a


nounce

Lietotājs
 • Ieraksti

  418
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

nounce last won the day on Septembris 13 2016

nounce had the most liked content!

2 Sekotāji

Par nounce

 • Ranks
  struggling
 • Dzimšanas diena 06/17/1999

Contact Methods

 • Steam
  itakeacidbeforesleep

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Kandava
 • Intereses
  big tits

Profilu Apskatījuši

14386 profila skatījumi
 1. Kāds spēlē Fallout 76? Kādas atauksmes? Izklausās baigi lonley geims.

  1. Olbiss

   Olbiss

   Ir spēlēts laba franšīzes daļa godīgi sakot, bet nu ātri apnicīga , tikai dēļs story mode varu ieteikt uzspēlēt .

  2. nounce

   nounce

   Iepriekš esmu spēlējis Fallout 3, 4 un New Vegas, kā saka esmu baigais Fallout entuziasts. :D Vienkārši padzirdēju ka ka tas story mode ir galīgi garām, jo nav dzīvības tajā pasaulē bez NPC's. Bet nu ja saki, ka i' labs, ta drošvien ieķeršu. (y)

  3. Melnraksts
 2. Čau visiem www.Playhard.lv lietotājiem! Piedāvāju pakalpojumus saistībā ar Photoshop, tāpēc ja: vēlies veidot savu frakciju, bet nemāki uztaisīt logo - raksti man; nepatīk sava seja kādā bildē un vēlies, lai es to uzlaboju - raksti man; avatāri, signatūres, viss ko vien vēlies - raksti man; nepieciešams uztaisīt afišu jebkur (skolā, priekš MTA, vai priekš kāda pasākuma tavā pilsētā u.c.) - raksti man; youtube baneris - raksti man. Īsāk sakot, ja tev ir vajadzīgs Photoshop "meistars", droši raksti man šeit pat forumā (@nounce) vai uz e-pastu (renarsz07@gmail.com). Cenas man nav nekāds kosmoss, neko daudz neprasu, protams, cenas izvērtēju attiecīgi cik ilgi pie konkrētās bildes strādāju, bet kā jau teicu "nekāds kosmoss". Attiecīgi, ja uzprasīsi man izveidot mājaslapas dizainu, tad cena arī būs lielāka, jo lielāks darbs tiek ieguldīts. Man pazuda visi vecie darbi sakarā ar to ka cietais nodega, bet šeit būs neliels ieskats uz ko esmu spējīgs: Logotipi:
 3. *** PARĀDĪTOS JAUNS KOMENTĀRS NO RĪKOTĀJA. *** Cīņas priekš iesācējiem tiek atceltas. Tiekamies visi 20:00 uz lielajām cīņām. Pieteikšanās sākās 19:50.
 4. Pieteikuma anketa Vārds: Roncalli Uzvārds: Armstrong Vecums: 20 Dzīves vieta: Idlewood Motel. Tālrunis: 386206 Izglītība: Augstākā. Iepriekšējās darba vietas: Nav. Vēlamā vakance: Ziņu vadītājs. Darba pieredze: Pusaudža gados vasarās piepelnījos strādājot par zemeņu lasītāju, auto mazgātāju. Papildus prasmes: Komunikabls un vienmēr lietas kursā. Motivējošs teksts: Esmu jauns cilvēks, ar plašu skatu uz dzīvi. Uzskatu ka jaunības gadi man ir, kā priekšroka šim darbam, jo es spēšu būt tik pat atraktīvs kā dzīvē, tā ēterā. Paraksts:
 5. xenos

 6. Ēkas pieprasījums Ēkas nosaukums: John Paul St. Daudzzīvokļu ēka? Ēkas atrašanās vieta: Kādam mērķim vajadzīga ēka?: Man tā ir nepieciešama priekš frakcijas, iespējams citiem spēlētājiem tā arī noder, kā vienkārši mājvieta. Summa ko varēsiet samaksāt(IC nauda): Es nemaksāšu neko. Vēlos vienkārši, lai tur tiktu izveidots motelis un spēlētāji tur varētu iegādāties dzīvokļus par lētām cenām, jo kā nekā low class ghetto rajons.
 7. nounce

  Ieteikums - MDC

  Mirst? Uz vakariem parasti ir ap 70 cilvēkiem.
 8. nounce

  [Moderators] Wonderfull.

  Rekomendēju šo jaunieti moderātora amatam, jo cilvēks domā ar jebalu un ir aktīvs.
 9. Pašlaik mans mīļākais notikums iekš PH.

  LxJFIru.png

  Neuztraucies, mums tevis nepietrūks.

  #vienavīraarmija

  #elvisslopez

  #vienmērtaisnība

  #26oocinsulti

  #ajailkaralis

  1. yungANLXRD

   yungANLXRD

   Tev nepietrūks*

   Lopez ir leģenda, mīts kas vienmēr man sirdī dzīvos.

   RIP Lopez, Never Forget. 

   Pietrūksi man mūžam..

  2. 20gauge

   20gauge

   @pluto bwah Corduroy  abi divi aizpisas un pisas ara 

  3. punk

   punk

   #BringBackLopez

 10. nounce

  playhard logo

  Tajos darbos tāpat neizskatās, ka vairāk par 2h darbu būtu ieguldīts. Es nesaku, ka ir slikti, bet tomēr ļoti prasti, no h8.
 11. nounce

  ''Sveiki visi'' no MrTraxes

  Čau, Rīdzeniek'.
×