Jump to content

a


nounce

Lietotājs
 • Content count

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by nounce

 1. nounce

  [Pieprasījums] Signature

  1. Ko tieši vēlies (Avatar, Signature, Logo): sign2. Kādi būtu vēlamie izmēri: 450x2003. Ko vēlies redzēt attēlā (Tēma): teamseshbones4. Vēlamais stock vai render attēls (Nav obligāti): -5. Kādu tekstu vēlies redzēt uz darba: nounce
 2. nounce

  Malcolm White

  Malcolm White. Malcolm White (dzimis 1998. gadā, Los Santos pilsētā, "All Saints General Hospital" slimnīcā). Pašlaik 19 gadus vecs, pārsvarā ģērbies tumšā apģērbā. Puisis ar lielām interesēm izzināt pasauli. Patīk doties piedzīvojumos, ekspedīcijās un atpūsties pie dabas. Patīk arī pīpēt marihuānu... bieži. Iepazinies jau ar daudz jauniem cilvēkiem, sākot no afro-amerikāņu bandu biedriem, narkotiku tirgoņiem un prostitūtām, beidzot ar biznesmeņiem un mafijas/mob biedriem. Malkolms dzīvo pa dzīvi pārsvarā čilā un necenšās meklēt liekas problēmas, bet kad ir par daudz sapīpējies, tad bieži problēmas atrod viņu. Malkolmam kopš bērnības ir paticis pārvietoties ar divu riteņu transportlīdzekļiem, tāpēc Malkolms pārsvarā ir redzams pārvietojamies ar savu velosipēdu, kuram ir mīksts, ērts sēdeklis. Malkolms ir mierīgs līdz brīdim, kad pret viņu mierīgi attiecās apkārtējie, bet ja viņu sadusmo, viņš var aizsvilties un izdarīt jebko personai, tāpēc viņš vienmēr kabatā tur savu saliekamo nazi, ar kuru ir gatavs panākt, lai lietas notiktu pēc viņa prāta. Pašlaik viņš iegūst naudu tirgojot marihuānu - viņš to nopērk pa lētāku naudu un pārdod citiem par standarta ielas cenu, tādejādi uzpelnoties. Viņš ir nolēmis krāt priekš krosinieka, kā ekstrēmo sporta veidu cienītājs, uzskata ka tas būtu vislabākais divu riteņu transportlīdzeklis, kurš piemērots viņam. Malkolms, vienu dienu sēdēja un domāja ko iesākt ar savu dzīvi. Viņš bija sapīpējies un viņam ļoti prasījās ēdamais, tāpēc viņš uzleca uz sava riteni un aizbrauca līdz bendzīntankam pēc ēdamā. Ieejot bendzīntankā viņš neko labāku par hotdogu neatrada, tāpēc atlika vien pirkt šo hotdogu. Malkolms nedaudz vīlies ēda hotdogu pie centrālā bendzīntanka soliņiem. Tad viņam pēkšņi ienāca ideja, ka varētu izveidot pats savu ēstuvi, kurā pārdos vislabāko un kvalitatīvāko pārtiku priekš marihuānas lietotājiem. Tāpat Malkolms vienmēr ir gribējis izveidot savu personīgo marihuānas audzētuvi un tirgot marihuānu lielos daudzumos, jo bija jau apnicis audzēt vienu stādu uz savas palodzes. Malkolmam pašlaik šie ir lielākie mērķi dzīvē. Malkolms dzīvojot dzīvoklī, saprata ka vajag sākt kaut ko darīt savu mērķi - audzētuves izveidošanu. Viņš savāca visas mēbeles, sakrāva savā busiņā un devās jaunas mājvietas meklējumos. Ilgi braukājot apkārt pa San Andreas štatu, viņš beidzot bija atradis perfektu vietu marihuānas audzēšanai. Viņš iegādājās garāžu un iekārtoja to savām ērtībām. Pašlaik Malkolms dzīvo garāžā, pīpē zāli, skatās netflix un domā par savas idejas realizēšanu.
 3. nounce

  Malcolm White

  happy sad boy
 4. nounce

  cxrxna youth

  (( Malkolma iepriekšējie piedzīvojumi: ))
 5. nounce

  [LSAK] Malcolm White

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Malcolm White Tālruņa Numurs: #377-881 Faktiskā Dzīvesvieta: Jefferson motel #6 Juridiskā Dzīvesvieta: Jefferson motel #6 Personas Kods: 170696-11482 Vecums: 21 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Nav. Izvēlētā vakance: Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): Los Santos Bērnudārzs, Los Santos Pamatskola/Vidusskola Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Esmu strādīgs, aktīvs, fiziski spēcīgs jaunietis, savos labākajos gados. Pasaki uzdevumu un centīšos to izpildīt cik vien labi spēju. Manuprāt, esmu piemērots šim amatam, jo esmu arī pieredzējis šoferis, ar 3 gadu stāžu. Pašam ir busiņš, tāpēc uzskatu ka nebūs problēmas pārvietoties arī ar vilcēju. Šādu darbu strādāšu pirmo reizi savā dzīvē, bet visam reiz pienāk pirmā reize. Man ir priekšrocības, ka es ātri apgūstu jaunas lietas. Bieži ja kaut ko nesaprotu, ieeju mātē googlē, izglītojos un sāku saprast to, ko nesapratu. Esmu draudzīgs un esmu šajā pilsētā tikai lai iegūtu jaunus draugus, tāpēc uzskatu ka šis darbs arī ļaus man to realizēt. OOC Informācija Vārds: Renārs Vecums: 19 SS no /history: Malcolm Marsh ir mans brālis, kurš nesen ienācis RP pasaulē. Esmu sodīts tikai par OOC Insult. SS no /stats: Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā.
 6. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Malcolm Pasūtījuma veicēja uzvārds: White Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 377881 Pasūtījuma veicēja e-pasts: blowmalcolm@888tube.com Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [] Jā. [x] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): - 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Šodien. Mēbeļu informācija. Puķupods | ((2241)) | Daudzums: 4 | Cena: 50 dolāri (gab.) LED-lampa | ((3666)) | Daudzums: 2 | Cena: 50 dolāri (gab.) Stikls | ((1649)) | Daudzums: 3 | Cena: 100 dolāri (gab.)
 7. nounce

  Avatar room by mmD

  @erwoldz
 8. nounce

  Malcolm White

  New part. (( Lūgums pārvietot uz sadaļu "Tēlu dzīves stāsti". ))
 9. nounce

  Ieteikums - Tēlu piedzīvojumi.

  Sapratu tavu domu, bet neatbalstu to, ka jādzēš ārā tagadējie dzīves stāsti, kuri atrodas iekš nepareizās sadaļas. Viņus var vienkārši pārvietot uz attiecīgo sadaļu.
 10. KONTAKTI: Spied šeit! Vai raksti uz manu e-pastu: renarsz07@gmail.com DAŽI NO MANIEM DARBIEM (spied uz spoileri):
 11. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju banneri priekš @jex YT kanāla.
 12. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju logotipu priekš @ecY frakcijas.
 13. nounce

  Malcolm White

  Braukājot ar savu riteni un tirgojot marihuānu, kā starpnieks, Malkolms būtu sakrājis pietiekoši naudu jaunam motociklam un kā ekstrēmā sporta veida cienītājs, būtu iegādājies sev svaigu 2016. gada krosinieku. Malkolms būtu devies iztestēt jauno motociklu pa Los Santos mežiem un nejauši uzietu kādu aizdomīgu īpašumu.
 14. Meklēju pamatsastāvu! 

  Ideja veidot jauniešu grupējumu, neatkarīgi no rases vai dzimuma.

  Ja kādam ir interese paerpot jauniešus, dodat ziņu! Caur PM izskaidrošu sīkāk kas un kā.

 15. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju banneri priekš @erwoldz youtube kanāla, spied šeit un aplūko to!
 16. nounce

  Nirvana-Smells Like Teen Spirit

  life fast die young
 17. nounce

  Ieteikums LSPD

  yoo. nesūdzos, neheitoju, vienkārši draudzīgs ieteikums LSPD darbiniekiem! veidojot lomu spēli šajā serverī, pie IGS pamanīju ka LSPD darbinieki liek rbs (barjeras), piegāju pie viņiem un RPiski atveidojot savu tēlu uzprasīju - kas šeit notiks? - atbildi vai jebkādu reakciju no viņu puses nesaņēmis turpināju RP, skatoties ko viņi dara. (prost pokerfeisā lika tās barjeras bez jebkāda RP). pēctam pie viņiem pienāk vēlviens spēlētājs un RP'iski uzdod vairākus jautājumus. - un arī tika ignorēts no LSPD puses (divi stāvēja pie mašīnas un stokā skatijās, kā viens liek barjeras, bez RP). tad, šis spēlētājs izdomāja veikt RPisku darbību pret vienu no LSPD darbiniekiem. - un bez jebkādas lomu spēles LSPD darbinieks viņu nošāva ar M4. Es neraudu šeit , bet šādā veidā galīgi nav patīkama atmosfēra lomu spēlē . Saprotu, ka visa PH spēlētāju bāze nav ar augstu RP līmeni, tāpēc esot LSPD darbiniekam nonRPeri mēdz krist uz galvas, bet tāpēc nav jāšauj jebkurš nost bez iemesla. Šajā situācijā jūs vienkārši nošaujat spēlētāju, kurš RP'o šajā serverī. Nebija tāds, kurš tik drifto apkārt ar savu behu pa LS un vienīgais RP "/do traumas naw guutas". Esat saprotoši un atkārtoju, ka nerakstu šo ar nekādu heitu! Daži skrīni no šīs situācijas.
 18. nounce

  Ieteikums LSPD

  okej, viss chiliņā. neko vairāk nelūdzu, kā +1 respect pret tādiem, kas veido RP šajā serverī, neskatoties uz viņa niku. savādāk vairs galīgi nav prikols.
 19. nounce

  [Pieprasījums] Signature

  Derēs, paldies @22gauge
 20. Kāds spēlē Fallout 76? Kādas atauksmes? Izklausās baigi lonley geims.

  1. Olbiss

   Olbiss

   Ir spēlēts laba franšīzes daļa godīgi sakot, bet nu ātri apnicīga , tikai dēļs story mode varu ieteikt uzspēlēt .

  2. nounce

   nounce

   Iepriekš esmu spēlējis Fallout 3, 4 un New Vegas, kā saka esmu baigais Fallout entuziasts. :D Vienkārši padzirdēju ka ka tas story mode ir galīgi garām, jo nav dzīvības tajā pasaulē bez NPC's. Bet nu ja saki, ka i' labs, ta drošvien ieķeršu. (y)

  3. Melnraksts

   Melnraksts

   jarans spele

 21. Pieteikuma anketa Vārds: Roncalli Uzvārds: Armstrong Vecums: 20 Dzīves vieta: Idlewood Motel. Tālrunis: 386206 Izglītība: Augstākā. Iepriekšējās darba vietas: Nav. Vēlamā vakance: Ziņu vadītājs. Darba pieredze: Pusaudža gados vasarās piepelnījos strādājot par zemeņu lasītāju, auto mazgātāju. Papildus prasmes: Komunikabls un vienmēr lietas kursā. Motivējošs teksts: Esmu jauns cilvēks, ar plašu skatu uz dzīvi. Uzskatu ka jaunības gadi man ir, kā priekšroka šim darbam, jo es spēšu būt tik pat atraktīvs kā dzīvē, tā ēterā. Paraksts:
 22. *** PARĀDĪTOS JAUNS KOMENTĀRS NO RĪKOTĀJA. *** Cīņas priekš iesācējiem tiek atceltas. Tiekamies visi 20:00 uz lielajām cīņām. Pieteikšanās sākās 19:50.
×