Jump to content

a


nounce

Lietotājs
 • Ieraksti

  431
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

Viss publicētais no nounce

 1. nounce

  Malcolm White

  Malcolm White. Malcolm White (dzimis 1998. gadā, Los Santos pilsētā, "All Saints General Hospital" slimnīcā). Pašlaik 19 gadus vecs, pārsvarā ģērbies tumšā apģērbā. Puisis ar lielām interesēm izzināt pasauli. Patīk doties piedzīvojumos, ekspedīcijās un atpūsties pie dabas. Patīk arī pīpēt marihuānu... bieži. Iepazinies jau ar daudz jauniem cilvēkiem, sākot no afro-amerikāņu bandu biedriem, narkotiku tirgoņiem un prostitūtām, beidzot ar biznesmeņiem un mafijas/mob biedriem. Malkolms dzīvo pa dzīvi pārsvarā čilā un necenšās meklēt liekas problēmas, bet kad ir par daudz sapīpējies, tad bieži problēmas atrod viņu. Malkolmam kopš bērnības ir paticis pārvietoties ar divu riteņu transportlīdzekļiem, tāpēc Malkolms pārsvarā ir redzams pārvietojamies ar savu velosipēdu, kuram ir mīksts, ērts sēdeklis. Malkolms ir mierīgs līdz brīdim, kad pret viņu mierīgi attiecās apkārtējie, bet ja viņu sadusmo, viņš var aizsvilties un izdarīt jebko personai, tāpēc viņš vienmēr kabatā tur savu saliekamo nazi, ar kuru ir gatavs panākt, lai lietas notiktu pēc viņa prāta. Pašlaik viņš iegūst naudu tirgojot marihuānu - viņš to nopērk pa lētāku naudu un pārdod citiem par standarta ielas cenu, tādejādi uzpelnoties. Viņš ir nolēmis krāt priekš krosinieka, kā ekstrēmo sporta veidu cienītājs, uzskata ka tas būtu vislabākais divu riteņu transportlīdzeklis, kurš piemērots viņam. Malkolms, vienu dienu sēdēja un domāja ko iesākt ar savu dzīvi. Viņš bija sapīpējies un viņam ļoti prasījās ēdamais, tāpēc viņš uzleca uz sava riteni un aizbrauca līdz bendzīntankam pēc ēdamā. Ieejot bendzīntankā viņš neko labāku par hotdogu neatrada, tāpēc atlika vien pirkt šo hotdogu. Malkolms nedaudz vīlies ēda hotdogu pie centrālā bendzīntanka soliņiem. Tad viņam pēkšņi ienāca ideja, ka varētu izveidot pats savu ēstuvi, kurā pārdos vislabāko un kvalitatīvāko pārtiku priekš marihuānas lietotājiem. Tāpat Malkolms vienmēr ir gribējis izveidot savu personīgo marihuānas audzētuvi un tirgot marihuānu lielos daudzumos, jo bija jau apnicis audzēt vienu stādu uz savas palodzes. Malkolmam pašlaik šie ir lielākie mērķi dzīvē. Malkolms dzīvojot dzīvoklī, saprata ka vajag sākt kaut ko darīt savu mērķi - audzētuves izveidošanu. Viņš savāca visas mēbeles, sakrāva savā busiņā un devās jaunas mājvietas meklējumos. Ilgi braukājot apkārt pa San Andreas štatu, viņš beidzot bija atradis perfektu vietu marihuānas audzēšanai. Viņš iegādājās garāžu un iekārtoja to savām ērtībām. Pašlaik Malkolms dzīvo garāžā, pīpē zāli, skatās netflix un domā par savas idejas realizēšanu.
 2. nounce

  Malcolm White

  New part. (( Lūgums pārvietot uz sadaļu "Tēlu dzīves stāsti". ))
 3. nounce

  Ieteikums - Tēlu piedzīvojumi.

  Sapratu tavu domu, bet neatbalstu to, ka jādzēš ārā tagadējie dzīves stāsti, kuri atrodas iekš nepareizās sadaļas. Viņus var vienkārši pārvietot uz attiecīgo sadaļu.
 4. KONTAKTI: Spied šeit! Vai raksti uz manu e-pastu: renarsz07@gmail.com DAŽI NO MANIEM DARBIEM (spied uz spoileri):
 5. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju banneri priekš @jex YT kanāla.
 6. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Malcolm White Personas ,kuras tika iesaistītas: N/A. Datums, Laiks, kad tika veikts: Pēdējo divu nedēļu laikā. Aprakstiet situāciju: Esmu iegādājies visu nepieciešamo, lai uzsāktu audzēt marihuānu un izveidojis tēla dzīves stāstu, lai varētu to darīt viens pats. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://failiem.lv/u/8s8qaqgt logfile: N/A. Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Marihuānas sēklas, puķupodi, LED gaismas. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: N/A. 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 7. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju logotipu priekš @ecY frakcijas.
 8. nounce

  Malcolm White

  Braukājot ar savu riteni un tirgojot marihuānu, kā starpnieks, Malkolms būtu sakrājis pietiekoši naudu jaunam motociklam un kā ekstrēmā sporta veida cienītājs, būtu iegādājies sev svaigu 2016. gada krosinieku. Malkolms būtu devies iztestēt jauno motociklu pa Los Santos mežiem un nejauši uzietu kādu aizdomīgu īpašumu.
 9. Meklēju pamatsastāvu! 

  Ideja veidot jauniešu grupējumu, neatkarīgi no rases vai dzimuma.

  Ja kādam ir interese paerpot jauniešus, dodat ziņu! Caur PM izskaidrošu sīkāk kas un kā.

 10. nounce

  [Reklāma] Palīdzu ar Photoshop!

  Izveidoju banneri priekš @erwoldz youtube kanāla, spied šeit un aplūko to!
 11. nounce

  Nirvana-Smells Like Teen Spirit

  life fast die young
 12. nounce

  Ieteikums LSPD

  yoo. nesūdzos, neheitoju, vienkārši draudzīgs ieteikums LSPD darbiniekiem! veidojot lomu spēli šajā serverī, pie IGS pamanīju ka LSPD darbinieki liek rbs (barjeras), piegāju pie viņiem un RPiski atveidojot savu tēlu uzprasīju - kas šeit notiks? - atbildi vai jebkādu reakciju no viņu puses nesaņēmis turpināju RP, skatoties ko viņi dara. (prost pokerfeisā lika tās barjeras bez jebkāda RP). pēctam pie viņiem pienāk vēlviens spēlētājs un RP'iski uzdod vairākus jautājumus. - un arī tika ignorēts no LSPD puses (divi stāvēja pie mašīnas un stokā skatijās, kā viens liek barjeras, bez RP). tad, šis spēlētājs izdomāja veikt RPisku darbību pret vienu no LSPD darbiniekiem. - un bez jebkādas lomu spēles LSPD darbinieks viņu nošāva ar M4. Es neraudu šeit , bet šādā veidā galīgi nav patīkama atmosfēra lomu spēlē . Saprotu, ka visa PH spēlētāju bāze nav ar augstu RP līmeni, tāpēc esot LSPD darbiniekam nonRPeri mēdz krist uz galvas, bet tāpēc nav jāšauj jebkurš nost bez iemesla. Šajā situācijā jūs vienkārši nošaujat spēlētāju, kurš RP'o šajā serverī. Nebija tāds, kurš tik drifto apkārt ar savu behu pa LS un vienīgais RP "/do traumas naw guutas". Esat saprotoši un atkārtoju, ka nerakstu šo ar nekādu heitu! Daži skrīni no šīs situācijas.
 13. nounce

  Ieteikums LSPD

  okej, viss chiliņā. neko vairāk nelūdzu, kā +1 respect pret tādiem, kas veido RP šajā serverī, neskatoties uz viņa niku. savādāk vairs galīgi nav prikols.
 14. nounce

  [Pieprasījums] Signature

  Derēs, paldies @22gauge
 15. 1. Ko tieši vēlies (Avatar, Signature, Logo): sign2. Kādi būtu vēlamie izmēri: 450x2003. Ko vēlies redzēt attēlā (Tēma): teamseshbones4. Vēlamais stock vai render attēls (Nav obligāti): -5. Kādu tekstu vēlies redzēt uz darba: nounce
 16. Kāds spēlē Fallout 76? Kādas atauksmes? Izklausās baigi lonley geims.

  1. Olbiss

   Olbiss

   Ir spēlēts laba franšīzes daļa godīgi sakot, bet nu ātri apnicīga , tikai dēļs story mode varu ieteikt uzspēlēt .

  2. nounce

   nounce

   Iepriekš esmu spēlējis Fallout 3, 4 un New Vegas, kā saka esmu baigais Fallout entuziasts. :D Vienkārši padzirdēju ka ka tas story mode ir galīgi garām, jo nav dzīvības tajā pasaulē bez NPC's. Bet nu ja saki, ka i' labs, ta drošvien ieķeršu. (y)

  3. Melnraksts

   Melnraksts

   jarans spele

 17. Pieteikuma anketa Vārds: Roncalli Uzvārds: Armstrong Vecums: 20 Dzīves vieta: Idlewood Motel. Tālrunis: 386206 Izglītība: Augstākā. Iepriekšējās darba vietas: Nav. Vēlamā vakance: Ziņu vadītājs. Darba pieredze: Pusaudža gados vasarās piepelnījos strādājot par zemeņu lasītāju, auto mazgātāju. Papildus prasmes: Komunikabls un vienmēr lietas kursā. Motivējošs teksts: Esmu jauns cilvēks, ar plašu skatu uz dzīvi. Uzskatu ka jaunības gadi man ir, kā priekšroka šim darbam, jo es spēšu būt tik pat atraktīvs kā dzīvē, tā ēterā. Paraksts:
 18. *** PARĀDĪTOS JAUNS KOMENTĀRS NO RĪKOTĀJA. *** Cīņas priekš iesācējiem tiek atceltas. Tiekamies visi 20:00 uz lielajām cīņām. Pieteikšanās sākās 19:50.
 19. xenos

 20. Ēkas pieprasījums Ēkas nosaukums: John Paul St. Daudzzīvokļu ēka? Ēkas atrašanās vieta: Kādam mērķim vajadzīga ēka?: Man tā ir nepieciešama priekš frakcijas, iespējams citiem spēlētājiem tā arī noder, kā vienkārši mājvieta. Summa ko varēsiet samaksāt(IC nauda): Es nemaksāšu neko. Vēlos vienkārši, lai tur tiktu izveidots motelis un spēlētāji tur varētu iegādāties dzīvokļus par lētām cenām, jo kā nekā low class ghetto rajons.
 21. nounce

  Ieteikums - MDC

  Mirst? Uz vakariem parasti ir ap 70 cilvēkiem.
×