Sharper

Lietotājs
 • Ieraksti

  54
 • Monētas

  16 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Sharper

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/sharper1337

Profile Information

 • InGame
  Tony Stevenson
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija, jaunmārupe
 • Intereses
  MTA, florbols, peldēšana un vienkārši chillošana

Profilu Apskatījuši

692 profila skatījumi
 1. Par, sen jau ko tādu vēlējos redzēt.
 2. Ir nice, gaidu kad iemetīsi kādu skinu ;3
 3. Ir nice, taču pietrūkst noformējuma.
 4. Sveiks, cerams ka uz palikšanu!
 5. Zaibisais ments, kepons virsū, austiņas arī :D.
 6. Turpinājums sekos šovakar.
 7. Nebūs nekāds garais penteris, savu stāstu veidošu pēc savām IC rīcībām.
 8. Pagaidiet, jūs gribat teikt ja kāds saņem lielāku ajail'u (300min+) viņš vairs nevar darīt blakuslietas? Vairākas stundas tupa jāblenž ekrānā vai arī man nedalec kautkas?
 9. Hey

  Čau čau! Mani sauc Džoels, esmu 14 gadus vecs, dzīvoju un mācos Jaunmārupē. Pirms dažiem mēnešiem dabūju motorolleri. Brīvajā laikā eju ārā ar draugiem, spēlēju basīti/futbolu un pavadu laiku pie datora. Uz šo projektu mani pasauca @Plušķis erpot pie viņa strīt reiseros, neviens LV-RP projekts nav tik /augsts/ kā playhard's, tādēļ piekritu nākt pie viņa erpot uz playhard'u. Sāku erpot pirms kādiem trīs gadiem un visu šo laiku mani ir piesaistījis nelegālais/PD roleplay's, tādēļ izvēlos tikai erpot tajās nozarēs. Pats esmu vadījis pāris nelegālās citos projektos un apakšā iemetīšu dažus video. Pirms divām dienām palika 14 un savā dzimšanas dienā devos uz CSDD nokārtot motorollera tiesības, teoriju nokārtoju bez kļūdām. Nākoš pirmdien man ir braukšana. Daudzi domās ka rollera tiesības ir sūds un viņas nevajag, bet esmu apņēmies viņas nokārtot un jā. Man viņas noderēs. Lietoju arī Steam, uz tā pārsvarā spēlēju CSGO/Left 4 Dead 2. http://steamcommunity.com/id/sharper1337 Patīk arī "strādāt" ar photoshop'u, neēsmu nekāds profiņš bet basic lietas māku uztaisīt. Pa lielam tas arī viss..ceru ka nenobanos par to ka ielikšu MTA video no citiem projektiem. mans rolleris.
 10. Mehāniķa pieprasījums Par Jūsu tēlu- Mans tēls ir 34 gadus vecs vīrietis kurš ir nesen ieradies iekš Los Santos pēc Deshawn'a pieprasījuma. Legālais bizness Toniju nepiesaista, tādēļ abi kopā ar Deshawn'u apkrāpj cilvēkus par auto detaļām un daudz ko citu. Vārds Uzvārds: Tony Stevenson Darba vieta: Nav Serverī pavadītais laiks: 2h Links uz frakcijas tēmu: Ekrānšāviņš ar frakcijas paneli (F3) : Nav. Iemesls kādēļ mums būtu jāizsniedz Tev mehāniķa spējas: Tādēļ ka atveidoju savu lomuspēli frakcijā kurā ikdiena saistās par un ap autiņiem. Par sevi: Nesaprotu kas man te jāraksta, bet lai iet...esmu 14 gadus vecs/jauns pusaudzis kurš sācis atveidot savu lomuspēli iekš šī projekta. Mani pasauca pie sevis erpot Fluky's, mehāniķa spējas man ir vajadzīgas tādēļ lai kvalitatīvāk un reālistiskāk atveidotu savu personāžu. Vārds: Džoels Vecums: 14