Jump to content

a


Sharper

GameMasters
 • Content count

  779
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Sharper last won the day on May 12

Sharper had the most liked content!

About Sharper

 • Rank
  Seven Deadly Sins, *Cenzēts*
 • Birthday 07/12/2003

Profile Information

 • InGame
  Timur_Aksenov
 • Dzimums
  Dzimums

Recent Profile Visitors

7236 profile views
 1. Tēla Vārds_Uzvārds : Mauricio_Banks Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : 572 Nissan Silvia S15 2002 Elegy $13800 Uz pieprasījumu Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Privātai lietošanai Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : - *Neattiecas, ja tiek pieprasīts Vincent
 2. Meklēju 2-3 cilvēkus, kuri vēlētos atveidot kopīgu lomu spēli nelegālajā organizācijā.

  Pm man vai @Middnes

  1. Show previous comments  2 more
  2. RotkiV

   RotkiV

   tu pm iztiri

  3. Sharper

   Sharper

   @RotkiV

   iztiriju, hmu

  4. Pavians

   Pavians

    vsem privetiki

 3. Sharper

  [2019] Aprīļa nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @punk lietotājs; @Kudys radošākais; @Deffender aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @eslains izpalīgs; komunikablākais; @EastSide nopietnākais; @LightScribe labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; @Keks seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @terijs @EastSide MTA Roleplay MTA administrātors; @terijs MTA skolotājs; @Christian MTA aktīvākais lietotājs; @Light MTA slinkākais administrātors/GM; @Keks MTA mēneša nelegālā; @SMRC MTA mēneša frakcija; @SMRC MTA bagātākais spēlētājs; @jex Teamspeak3 TS3 uzraugs; @punk TS3 balamute; @Middnes CS.1.6 CS BanTeam; CS Servera uzraugs; CS prasmīgākais spēlētājs;
 4. Sharper

  davaj

  brendons lasis fankijs
 5. Sharper

  RP Pērles

 6. Sharper

  (Ieteikums) aukstie ieroči

  Vajadzētu, jā. Dotu reālistiskuma sajūtu. Sen jau biju šo ieteicis, bet nekas neiet uz priekšu.
 7. @Kafija Nezinu tevi kā cilvēku, taču pirmais iespaids par tevi nav tas labākais. IC esam saskārušies vienu reizi, un tā pati bija ar lielu OOC raudāšanu no tavas puses. Pats saproti par ko iet runa. Pēc foruma postiem liecies nenobriedis.
 8. sitais ir nice <3

  1. Olbiss

   Olbiss

   Labi

    

 9.  

 10. Sharper

  [INT MAP] Bārs (?)

  idk Sienas ir nedaudz buggainas, tās tiks izlabotas.
 11. Sharper

  Modifikāciju izstāde, bluupinz

  Visu cieņu
 12. @Light Priekš sava vecuma esi sakarīgāks nekā citi tavi vienaudži, taču ir arī savi mīnusi. Lomu spēles prasmes ir tīri okey, kopumā uz projektu. Pēdējā laikā patīk, kā sāc pievērsties RP jau nopietnāk un tevī var redzēt progresu, keep it up.
 13. @Kaji Cilvēks, kurš ir 13 vai 14 (?) gadus vecs puika. Par tevi neko daudz nezinu. Esam kopā atveidojuši lomu spēli, itkā jau sanāk, bet ir vēl jāmācās. Pēdējā laikā esi par sevi radījis sliktu piemēru ar savu Yamenu. Ļoti patīk trollot, nedrīkst laist kopā ar atsevišķiem indivīdiem, savādāk sāksiet dzīt masīvu huiņu.
×