Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Sharper

Lojālais lietotājs
 • Content Count

  826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Sharper last won the day on December 2

Sharper had the most liked content!

About Sharper

 • Other groups Lietotājs
 • Rank
  Seven Deadly Sins, *Cenzēts*
 • Birthday 07/12/2003

Profile Information

 • InGame
  Timur_Aksenov
 • Dzimums
  Dzimums

Recent Profile Visitors

8224 profile views
 1. Priekš sava vecuma esi ļoti sakarīgs. Kā lietotājs esi draudzīgs un komunikabls, ja kāds lūgs pēc palīdzības vai padoma tad to arī sniegsi. Lomu spēles pasaule tev arī nav sveša, esam atveidojuši lomu spēli kopā, kopīgās organizācijās, jau labu laiciņu un esmu vērojis tavu izaugsmi. Atskatoties uz to, kāds tu biji pirms gada, kā cilvēks esi ļoti mainījies, tavas domāšanas spējas ir tikai augušas. Malacis.
 2. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Elliot Barkley Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history: http://prntscr.com/q12xxq Tēla darba vieta: TGOM Serviss Tēla iepriekšējās divas darba vietas: N/A Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): - Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Elijots Bārklijs, 27 gadus vecs vīrietis. Pēdējo gadu laikā Elijotu ir sākušas aizraut automašīnas un jebkāda cita tehnika, tādēļ savu dzīvi ir nolēmis saistīt ar savu hobiju. Strādājot TGOM servisā, Elijots ar to noslēpj savas nelegālās aktivitātes, kuras mēdz veikt ar servisa darbiniekiem, savu ģimeni. Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 16 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Jo atveidoju lomu spēli ielu braucēju organizācijā, kuras legālie biznesi ir autoservisi. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: http://prntscr.com/q12zpx Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Kādēļ to vēlas mans personāžs ir pamatots augstāk. Vēlos iegūt mehāniķa spējas, lai varētu pilnībā iesaistīties organizācijas legālajā daļā. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Sākumā jānoskrūvē nost riepas un tās jānoņem, pēc tam nolaižot gaisu no riepām, disks tiek nomontēts nost. Ar aparatūras palīdzību uz jaunā diska tiek uzlikta pati riepa un piepildīta ar gaisu. Lomu spēles situācija ar roleplay komandām, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: Sākumā tiek noskrūvēts riepas ventilis, tad uz ventiļa uzsprauž gaisa šļauku, kuras galā ir ir spiediena manometrs. Ja riepā ir pazemināts gaisa spiediens, tad ar gaisa šļaukas palīdzību tajā tiek iepūsts vēl gaiss, ja nē - skrūvē ventīli atpakaļ.
 3. @frenkijs Pēc foruma postiem liecies tīri ok. Nemeklē lieku kašķi. Ja nemaldos, ir bijusi saskarsme ar tevi RP, ja tas biji tu, tad lomu spēli atveido tīri labā līmenī.
 4. @Walker Esmu sastapies ar tevi agrāk, pirms kāda gada, RP. Cik atminos, esi tīri draudzīgs džeks, toreiz bija problēmas ar spēšanu piekāpties un atzīt kļūdu, bet pieņemu ka laiks ir mainījies - tāpat arī tu. Nebūtu nekas pretī kādreiz vēl uzRPot kopā, bet pēc pēdējā incidenta nav baigās vēlmes (Pats saproti par ko iet runa).
 5. @Ha4iks Solīds čalis, ļoti saprotošs, draudzīgs, spēj uzklausīt pirms pieņem sodu. Tā jau pret tevi tikai tas labākais, vienīgais nepatīk tavas spējas neizlemt līdz galam, itkā gribi, bet tajā pašā brīdī neiesaisties (Pats saproti par ko runāju). Kopumā, jā, normāls džeks, derētu kādreiz paerpot kopā, jo par to vēl neesmu spējīgs piebilst neko.
 6. @robisp Agrāk biju diezgan zemās domās par tevi, nevēlējos tevi pat iepazīt, klausījos ko citi teica un man ar to pietika. Bet pēdējā laikā kad esam sākuši kopā RPot, esmu arī nedaudz tevi iepazinis un esi tīri sakarīgs džeks. Esi draudzīgs, patīk dažreiz trollēt, bet tas normāli.
 7. @GirtsMoka Pazīstams čalis. Sākām kopā RP'ot jau pirms kāda gada, varbūt pat pusotra (?) un varu teikt vienu - tevī ir redzams LIELS progress - visu cieņu. Esi draudzīgs, komunikabls un jautrs džekiņš. Saproti piedūrienus, neesi baigi nopietns, taču dažreiz ļoti strīdīgs, tas protams nav slikti, bet savu vainu arī jāmāk atzīt. Ļoti priecē tas, ka neskatoties uz tavu vecumu, spēj pieņemt sakāvi un tiecies pēc kvalitatīva RP, nevis materiālajām vērtībām.
 8. @GHOS Riktīgs dūzis. Dusmīgs (Kad spēlējam cs ļoti daudz apbižo visus), komunikabls un piedūrīgs džeks. tbh mums nekad nav bijis tas labākais kontakts, bet cik skatos no malas un ko esmu redzējis/dzirdējis pats, esi taču man reāli iecepī tavs RP, tavas idejas un viss pārējais, keep it up, kādreiz vēl gribu redzēt tevi ig ar kaut ko jaunu. Riktīgs pīpmanis
×
×
 • Create New...