Sharper

Lietotājs
 • Ieraksti

  274
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  12

Sharper last won the day on Marts 10

Sharper had the most liked content!

5 Sekotāji

Par Sharper

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/sharper1337
 • Skype
  ja

Profile Information

 • InGame
  Abacus
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  LA
 • Intereses
  pleihards

Profilu Apskatījuši

1 771 profila skatījumi
 1. Money Motivated Fiends

 2. Jaunā dziesmiņa priekš Jums!

  huina nepatik
 3. [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  5/10 https://www.youtube.com/watch?v=hqH3MTF2ZfM
 4. [GM] Melone

  Rekomendācija no manas puses. Savos 15, esi sakarīgāks nekā cits, savos 18. Esi cilvēks kurš spēs izvērtēt situāciju un pieņemt pareizos lēmumus. RP prasmes pavisam noteikti atbilst šim amatam, tāpat arī terminu pārzināšana, veiksmi.
 5. [GM]Wo1fLV

  Pirms diviem gadiem tev bija 18, tagad arī? Lai nu kā, antirekomendācija. Īsti neesmu tevi manījis uzturamies RP serverī. Kā arī iesaku uzturēties vairāk forumā, tādejādi cilvēki par tevi varētu spriest diezgan daudz.
 6. RP Pērles

 7. [GameMaster] Wazzyy

  Pret, @LightScribe posts izteica visu. Kā arī, atvērās tas ultraplay's un tu sāki playhard'ā trollēt, atdevi lowakiem visas savas mantas un noreklamēji šeit, otru projektu.
 8. ** Dome rīko foto konkursu **

  Pilsētas skaistākā vieta-Commerce Denzell Hampton
 9. Money Motivated Fiends

 10. Mint Serviss

 11. Vārds, uzvārds (IG): Denzell HamptonMarka: BmwModelis: 525 Izlaiduma gads: 1989Transportlīdzekļa ID: 540-Vincent Daudzums: 1Cena, par kuru vēlies iegādāties transportlīdzekli: 2150$ Kāpēc vēlies šo transportlīdzekli: Jo manam personāžam IC piesaista šāda veida automašīnas.
 12. [Supporter] Vasja_Lopez

  Kaut gan DayZ nespēlēju, taču antirekomendācija. Piereģistrējies forumā pirms 45 minūtēm, uztaisījis ļevo sasveicināšanos un jau vēlies statusu, nebūs.
 13. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Timur Aksenov Personas ,kuras tika iesaistītas: Drake Morelli Datums, Laiks, kad tika veikts: 19:40-20:15 Aprakstiet situāciju: Braukājot pa pilsētu un domājot kā uzpelnīties, ieraudzījām labu ķērienu un lai nekas neliktos aizdomīgi, ar IC biedru sarunājām ka viņš uzvedīsies par automašīnas īpašnieku un izsaucot evakuātoru, aizvilks auto uz servisu, tā arī darījām un plāns aizgāja kā pa sviestu. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: Nezinu kādēļ nevaru ielikt direct bildes. logfile: [/spoiler][/spoiler] Lūk šeit arī trešais skrīns, to es nevaru iepostot kā bildi, nezinu kādēļ. https://prnt.sc/ip04vt Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Naudu par izjauktajām un pārdotajām detaļām. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: Saitus neatradu, taču administrātors var paskatīties automašīnas īsto cenu iekš /vehlib un pats izlemt cik dot. 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 14. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Timur_Aksenov Personas ,kuras tika iesaistītas: Tikai es. Datums, Laiks, kad tika veikts: 22/02/2018 19:00 Aprakstiet situāciju: Mans IC personāžš pamēģināja nopirkt virsbūves detaļas un ar to labi uzpelnījās, tādēļ daru to atkal. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Neredzu jēgu mest logfailus ja šeit viss atveidotais RP ir redzams. Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Dažādas auto virsbūves detaļas, kad būšu saņēmis, tad /charity noteikto administrātora summu. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus. Pieprasījumu var veikt gan kā par pasīvā veidā iegūtām precēm, gan pārdotām. Veicot pieprasījumu ir jaaizpilda visi augstāk prasītie punkti, pretējā gadījuma jūsu pieprasījums tiek noraidīts! Tēmu veidojam ar nosaukumu, [Pieprasījums] Frakcijas nosaukums. Tēmas publicēt šinī pašā sadaļā nevis sūtot administratoram PM, jo tādā gadījumā pieprasījums tā arī tiek noraidīts.