Jump to content

a


Sharper

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  598
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  37

Sharper last won the day on Septembris 17 2018

Sharper had the most liked content!

Par Sharper

 • Ranks
  No SAD no BAD
 • Dzimšanas diena 07/12/2003

Profile Information

 • InGame
  Elliot_Dawson

Profilu Apskatījuši

5244 profila skatījumi
 1. ??

  1. terijs

   terijs

   nu un ko jus darisiet? slepkavosiet rs haul soferisus, kuriem ta jau gruti sakrat dargajam BMW? Pratigak butu izveidot lauku draudzes savienibu, kur visi butu forsi un nodarbotos ar pieklajigam lietam un aplaupitu oligarhus tadejadi klustot par apgabala karaliem

  2. Iean

   Iean

   Piekritu kirilam

 2. Sharper

  Tomomi Morisaki

  Traš
 3. Anyone?

  1. Parādīt iepriekšējos komentārus  2 more
  2. MarettiS

   MarettiS

   Labākā šāda veida orga ko esmu redzejis Respect Sharper

  3. 20gauge
  4. EastSide

   EastSide

   Es rpotu, bet man bans un tas sniedz man aizliegumu spēlēt bandā

    

 4. Sharper

  dziedu.

  *Cenzēts* esi?
 5. @Onyx//Glish Nesen jau raksturoju, neko īsti jaunu piebilst nevari. Nepatīk ka mani ļoti apbižo. Nezinu vai tas sāp vairāk morāli, vai fiziski . Kā cilvēks esi tīri nice, erperis arī. Kā jau teicu, varbūt tas, ka vienmēr erpo sievieti, liecina par tavu īsto personību, eh ?
 6. Sharper

  Sayonara restorāns

  a kur sušī?
 7. Mapperis baigais. Ātri piešaujies pie jaunām lietām. Cik es tevi pazīstu, esi visnotaļ draudzīgs un komunikabls spēlētājs, taču var arī novest un pārvērties par smagu trolli. Ja nemaldos, tad tu biji tas, kuram bišķin štengro iebaro un srazu pālis, metams zemē (ja tomēr jaucu, tad atvaino :D) @Haskys
 8. @Onyx//Glish Cilvēks ar kuru kopā mācos, +/- ir normāls kontakts. Personība kā tāda, tev ir ļoti dīvaina. Vienu brīdi esi normāls, komunikabls, draudzīgs, bet pavisam citā vari būt ļauns, nu protams ja tevi noved (dazreiz vnk lox). Esi viens no tiem cilvēkiem, ar kuriem var parunāties normāli, zinot ka tas paliks tikai starp tevi un otru personu, neesi žurka, neizpaud info. tālāk. Runājot tieši par lomu spēli, kopā to agrāk spēlējām. Tagad IG galīgi neesi manīts. RP pieproti diezgan kvalitatīvā līmenī, patīk erpot sievieti (Varbūt tas liecina par tavu īsto, irl dzimumu? hmm ).
 9. PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: Kings Mechanics Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 3'500$ · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : 0$ · Uzņēmuma īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 20'000$ Uzņēmuma valdes locekļi: Elliot Dawson Juridiskā adrese: Pasadena Blvd. #176 Kontakttālrunis: 739963 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Autoserviss
 10. Sharper

  Kautkas dark.

 11. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Elliot Dawson Personas ,kuras tika iesaistītas: Andre Volton;Vincent R Davidson; Calvin Volton Datums, Laiks, kad tika veikts: 17.09.2018 18:50-19:40 Aprakstiet situāciju: Kontrobandas imports, pēcāk eksports. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Nauda. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: Bets izlems pēc saviem ieskatiem. 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus. Pieprasījumu var veikt gan kā par pasīvā veidā iegūtām precēm, gan pārdotām. Veicot pieprasījumu ir jaaizpilda visi augstāk prasītie punkti, pretējā gadījuma jūsu pieprasījums tiek noraidīts! Tēmu veidojam ar nosaukumu, [Pieprasījums] Frakcijas nosaukums. Tēmas publicēt šinī pašā sadaļā nevis sūtot administratoram PM, jo tādā gadījumā pieprasījums tā arī tiek noraidīts.
 12. Sharper

  Māksla @Sharper

  Jūs neesat parak jauki, katrs zime ka mak
 13. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Elliot Dawson Personas ,kuras tika iesaistītas: solo rp, tikai es Datums, Laiks, kad tika veikts: 12/09/2018 21:20 Aprakstiet situāciju: Priekš gaidāmā heista iepērku ekipējumu. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Neredzu jēgu, ja iekš skrīnšota viss ir parādīts. Materiāli, kurus vēlaties saņemt: SWAT skini [4x] id 285, 4x Bruņuvestes. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: amazon.com 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 14. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Elliot Dawson Personas ,kuras tika iesaistītas: Andre Volton, Calvin Volton Datums, Laiks, kad tika veikts: 12/09/2018 19:00 līdz 19:20 Aprakstiet situāciju: Pasīvi tiek erpots kā iegādājamies narkotikas, kādēļ gan to pašu nevarētu darīt ar pārdošanu? Devāmies uz ostu kur no kuģa izkāpa pazīstams cilvēks no citas valsts, nopirka narkotikas. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: Īsti neuzņēmu nekādus skrīnus. logfile: https://prnt.sc/ktmh5g https://prnt.sc/ktmhar Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: par to lai lemj @Bets. 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus. Pieprasījumu var veikt gan kā par pasīvā veidā iegūtām precēm, gan pārdotām. Veicot pieprasījumu ir jaaizpilda visi augstāk prasītie punkti, pretējā gadījuma jūsu pieprasījums tiek noraidīts! Tēmu veidojam ar nosaukumu, [Pieprasījums] Frakcijas nosaukums. Tēmas publicēt šinī pašā sadaļā nevis sūtot administratoram PM, jo tādā gadījumā pieprasījums tā arī tiek noraidīts.
 15. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Elliot Dawson Personas ,kuras tika iesaistītas: Vincent R. Davidson, Arnel Stanfield, Calvin Volton. Datums, Laiks, kad tika veikts: 06.09.2018 || 21:40-22:10 || Aprakstiet situāciju: Kontrobandas imports. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Logfaili nebūs vienādā secībā, atvainojos par to. https://prnt.sc/krft94 https://prnt.sc/krftcc https://prnt.sc/krftx7 https://prnt.sc/krftsv Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Nauda Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
×