Jump to content

a


reacononly

Lojālais lietotājs
 • Content count

  499
 • Joined

 • Last visited

About reacononly

 • Rank
  Garnadzis Jason's :3
 • Birthday 03/15/2002

Contact Methods

 • Steam
  emils159

Profile Information

 • InGame
  Jason White
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Cēsis,Liepa.

Recent Profile Visitors

16344 profile views
 1. reacononly

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Ghosiks Laiza Grīdu BZM
 2. Kādam ar labu sirdi nav aizķēries kāds inperil.l* trakera ielūgums kabatā?

  1. Coldplay

   Coldplay

   man ir ta otra lv trakera, bet aizmirsu ka sauc vinu

  2. Melnraksts

   Melnraksts

   gaza ieej tur visadi ielugumi ir ari uz origo

 3. reacononly

  Ielidojam 2019. gadā

  Hehe. @LightScribe Soliju kasti alus, nopirku kasti alus. Tāpat beigās bija pa īsu un galvas saķēruši staigājām un centāmies atrast to kas jau bija izdzerts. Palaidnības laikam salatēvs tomēr piedevis, ziemassvētkos ogli nedabuju. Priecē fakts ka parādās jaunas sejas kas cenšās kautko darīt, kā arī vispārējas pārmaiņas un izmaiņas gan iekš RP servera gan paša projekta. Patīkami redzēt ka paši spēlētāji cenšās vairāk iesaistīties projekta attīstība kaucot lai ļautu vadīt galvenās organizācijas tā kā to šobrīd dara @xDrifz. Kā arī jaunie un vairs jau ne tik jaunie administrācijas locekļi ir atrasti tīri labi, draudzīgi un saprotoši cilvēki, nu protams izņemot Motulu. xdd Vēlētos redzēt kādu jaunu serveri atveroties, jo apšaubu ka uz servera kastes nevar uzbāzt vēl kautko. Būtu jauki redzēt piepildāmies lietas, kuras cilvēki ir ieteikuši pat vairāk kā gadu atpakaļ, nāksies pastrādāt @LightScribe. Gads gājis ar jautrām un ne tik jautrām emocijām, priekiem un bēdām, pārdzīvojumiem un atvieglojumiem, iepazīti daudz jauni cilvēki, satikti un dzīvē redzēti vairāki administrācijas locekļi, gan veci gan jauni, visā visumā kārtējais gads +/- labi aizvadīts,
 4. Dis ting sparkin up like some xmas tree

  1. Olbiss

   Olbiss

   Latviš komjuniti not Engļiš

  2. xDrifz
 5. reacononly

  /CS:GO/ Ace in Office by erwoldz.

  Tikai zel ka tu ta nemaki, un kur credits savejam?
 6. reacononly

  [Foruma spēle] Parādi savu desktopu

  7/10 Clean af
 7. reacononly

  Ello

  Bēdīgi, bet nu ok.
 8. Cubeeeex. īsti ar tevi pašu nekas nav bīdīts, vairāk ar čomiņu nightclawu bet tā overall, cik ir runāts ts3 un IG, esi ļoti sakarīgs, prātīgs, un gudrs fujaks. Cik dzirdēts tad RP arī neesot sveša lieta.
 9. reacononly

  VCT līderu maiņa

  Tas nav tik vienkārši kā tev šķiet xd. Saliekot blakus @GHOS(sor comin) veidotu un @Kumariks veidotu, jutīsi atšķirību. Protams nav tā ka to nevar iemācīties taču tam tāpat vajag laiku.
 10. reacononly

  [Ieteikums] TS3 BOT

  Uz iepriekšējā hosta ts3 pastāvēja 2 kanāli kuros atradās gan Playhard radio gan EHR boti. Pārejot uz jaunu ievēroju ka tā arī tos atpakaļ neviens neuzlika. Katrā ziņā būtu zbis, ja Kiwix vai Lights ieliktu šos botus atpakaļ. Pats personīgi tīri bieži gāju paklausīties vienu vai otru.
 11. reacononly

  *JW* Cau puiki

  cau teoDOR, kads pieklajigs, ienaku serveri jau censas man masinu nopizgit
 12. reacononly

  [LSAK] Brett Copeland.

  Godājamais B.Copeland kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz pāarunām, pēc kā tiks nolemts vai tiekat pieņemts darbā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves Vadītājs, Dwayne George!
 13. reacononly

  [LSAK] James Brooks

  Godājamais J.Brooks kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz pāarunām, pēc kā tiks nolemts vai tiekat pieņemts darbā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves Vadītājs, Dwayne George!
 14. reacononly

  Tom Martinez ( LSAK -CV)

  Sveicināti cienījamais T.Martinez kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām,sakarā ar to, ka visas vakances uz šo amatu ir aizņemtas! Ar cieņu, Los Santos Auto Konfiscētuves Vadītājs, Dwayne George.
 15. reacononly

  [Ieteikums] Makšķerēšana

  RCRP bija un ir iespēja izvilkt vali. Tā sajūta ka tu ar bindiem maksķerē un pēkšņi kastē ieliec 80k lbs ir tīri fucked up. Par ideju.. Itkā jā itkā nē, nezinu cik ļoti pacietīgam ir jābūt taču tagad jau kādu laiku atpakaļ vēl dzirdēju ka fujaki pāris stundu laikā tīri normāli safermo ar zvejošanu.
×