Grafake

Lietotājs
 • Ieraksti

  65
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

2 Sekotāji

Par Grafake

 • Ranks
  The Last Soldier

Profile Information

 • InGame
  Curtis Cornwell
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Anywhere

Profilu Apskatījuši

1 447 profila skatījumi
 1. Ruthless Money Mafia

 2. Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvu- pievienojies steam ( Infaranoid ) Lūgums man piešķirt balvu- izveidojis čau topiku
 3. [Pieprasijums] Avatārs

  Lūgtum, šeit būs 4 darbiņi no manas puses.
 4. [Pieprasijums]Signature.

  Šoreiz tikai viens signature no manis, kādu laiku neesmu taisījis signature, bet ja neapmierina šis, tad raksti, nav jau tik grūti izveidot tos signature.
 5. {pieteikums uz supporter} Herkuless

  Noteikti esmu par, jo šim cilvēkam ir galva uz pleciem un viņš prot apieties ar statusu. Iepriekš jau biji manīts staff komandā. Domāju, ka nekādas problēmas nesagādāsi, jo proti pareizi apieties ar statusu, vēlu veiksmi.
 6. [Supporter] trophype

  Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem) + Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi! + Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti! + Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2! + Vārds: Stefans Dayz Niks: trophype Vecums: 18 Links uz sasveicināšanos: Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Kautkad aptuveni pirms 2-3 gadiem biju supporteris citā komūnā. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi): Piesakos uz šo amatu, jo vēlos uzturēt kārtību MTA:DayZ serverī, citreiz ir tāi gadījumi, kad starp speletājiem ir konflikts un nav, kas šo konfilktu izšķir, bieži vien ar brīdināšanu nepietiek un ir jāapklusina ar privilēģiju spējām. Protams vēlos palīdzēt servera speletājiem un darīt visu, lai viņiem būtu patīkamāk uzturēties un spēlēt šājā serverī. Pirms pieteikšanās par supporter es jau esmu palīdzējis vairākiem speletājiem atbildot uz viņu konkretajiem jautājumiem saistībā ar servera funckijām utt. Saprotu to, ka serverī drīkst pielietot diva veida valodas - Latviešu un Angļu, es protams spēju atbildēt arī angļu valodā un tā man nerada nekādas problēmas. Iekš servera pavadu diezgan daudz laika, darbadienās protams veltu nedaudz mazāk laika, taču brīvdienās aptuveni 10 stundas, ja ne vairāk. Cik es esmu uzturējies serverī tad diži neesmu redzējis, ka būtu kāds aktīvs administrators vai supporter's kurš darītu savus darba pienākumus, protams ir tādi, taču nav aktīvi, tāpēc es arī izlēmu pieteikties, lai varētu uzlabot šo administratoru/supporteru aktivitāti iekš servera. Konkrēti šo serveri spēlēju aptuveni kopš 2016. gada, ja ne ātrāk, atceros tad Owner vēl bija @Alex's . Centīšos darīt visu, lai uzlabotu serverī kārtību un palīdzētu atrisināt spēlētāju neskaidrības.
 7. Sveicinati! (Yang)

  Sveicināts projektā.
 8. ZDAROVA NO JUR4IKA

  Yo vecais.
 9. ACC - arctixo

  Spēlēju citā serverī agrāk ar nick dzenis wudijs , taču šajā serverī esmu spēlējis tikai ar segvārdu arctixo .
 10. ACC - arctixo

  * Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas! + * Jābūt vismaz 30 postiem! + * Warn līmenis nedrīkst pārsniegt normas robežas! + * Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem! + * Nedrīksti būt banots mūsu serveros! + * Attiecīgajā serverī jābūt nospēlētām vismaz 15-20 stundām! + * Obligāti jābūt 3 reportētiem čīteriem (Izņemot JailBreak)! - * Jāpārzina servera noteikumi/komandas, kā arī admina privilēģiju komandas! + Vārds; Stefans Vecums; 18 Links uz "Sasveicināšanos"; https://playhard.lv/forums/topic/26160-sveiciens-no-arctixo/#comment-151947 Tavs in-game nick; arctixo Serveris, kurā vēlies ACC; DD2 Links uz saviem statiem; Nav pieeja pašlaik, nevaru tos aplūkot, tāpēc iemetīšu screenshot ar /rankstats https://prnt.sc/honpc4 Tava Admina pieredze citos serveros; Īsti nav Vai Tu pārzini AMX komandas?; Lielāko daļu jā, bet visas diez vai. Cik laika pavadi dienā @ CS?; Atkarīgs no dienas, pārsvarā ienāku serverī katru dienu un uzspelēju no 2-4 stundām, brīvdienās ilgāk. Parasti kad brivāks laiks tad pat mēdzu 8h spelēt. Rekomendācija (nav obligāta); - Motivācijas teksts; Piesakoties uz šo amatu esmu nolēmis ieviest kārtību serverī un pildīt savus pienākumus, sodīt tos,kas pārkāpj noteikumus.
 11. Sveiciens no arctixo

  Sveiki mans segvārds ir arctixo , taču īstajā vārdā esmu Stefans, man ir 18 gadi. Šajā projektā esmu kopš 2015. gada . Sāku spelēt šajā projektā, jo mani uzaicināja viens draugs ar kuru es spēlēju citā projektā, ilgi es nespeleju MTA:RP serveri, jo man dators tajā laikā bija diezgan slikts - nepavilka spēles . Tāpēc es aizgāju uz SA-MP . Pašu RolePlay kā tā du ieapzinu 2012. gadā, varbūt pat 2011 - Jā biju diezgan mazs, bija tikai 12 gadi taču no RolePlay sapratu kaut ko, tagad jau varētu teikt pārzinu RP . Pēc kāda laika es atgriezos šajā projektā, taču spelēju MTA:Dayz - viņu spēlēju ļoti ilgi - kādu gadu no vietas, ja kāds atcerās tad mans nickname bija Prusaks . Bija jautri spelēju daudz ar draugiem, bijiem pašiem sava bāze. Taču laikam ejot uz priekšu pārgāju uz SA-MP roleplay serveri, kur nospēlēju kādu laiciņu, taču paralēli arī mēdzu uzspelēt Playhard CS 1.6 serveri. Varētu vēl daudz rakstīt, taču tas aizņemtu ļoti daudz laika, jo ir daudz ko stāstīt no pirmsākumiem līdz pat šim brīdim, tiešām ir daudz jautru brīžu bijuši gan šajā projektā, gan arī citos. Nesen uzsāku spēlēt MTA:RP atkal un uzrpoju lauku ļaudi, taču dators vienalga nedraudzējas ar MTA un nepavelk . Tāpēc spēlēju CS 1.6, kuru jau pats spēlēju kopš bērnības. Nedaudz par mani pašu: Mācos es Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumā par galdnieku, šo profesiju izvēlējos, jo man patīk darboties ar koku un veido un pašam pilveidoties sevis izvelētajā profesijā. Agrāk mēdzu nodarboties ar Parkour - diezgan bieži gāju ārā uz kādām stoikām un grauztiem, lai tikai izbaudītu mirkļus palēkājot un parbaudot savu veiklību. Mēdzu arī iet uz FreeZone, kurš atradās VEF rajonā, tā bija vieta kur bija dažādas šķēršlu sienas utt priekš parkour. Agrāk arī patika iet uz stieņiem pataisīt kādus prastos trikus. Patīk arī darboties ar photoshop .. Tas īsumā viss. Ja garumā tad varētu sarakstīt vesalu grāmatu
 12. Šķiet, ka esat sakarīga persona, dzīvo Imantā - vietā, kur es pats mācos. Šķiet ka jums arī patīk automašīnas.
 13. The Oakley River Brouwer ir grupējums, kas sastāv no vairākiem lauku ļaužiem, kuriem ir sava vēlme atvērt savu personīgo bruvētavu. Viens no šī grupējuma galvenajiem aizsācējiem ir Frank Tarro, kurš ir zināms kā izcils brūvētājs. Viņam ir sava komanda ar kuru viņs kopīgi vēlas attīstīt savus turpmākos plānus. Komandas biedri sapazinās vairākus gadus atpakaļ - varētu teikt,ka viens otru pazina no bernības, jo sākotnēji visi kopīgi macījās vienā skolā, kur arī sāka uzturēt labu kontaktu. Un līdz pat šim brīdim viens otru ļoti labi pazīst. Grupējuma biedri ir jau gados, taču tas viņiem neliedz īstenot savus mērķus. Varētu uzskatīt, ka šis grupējums ir rasistisks, jo grupējuma biedri neieredz un ir ļoti noskaņoti pret afroamerikāņiem. Šobrīd grrupējumā vēl ir 3 galvenie aizsācēji - John, Nexo kā arī Henry. Viņi visi ir kā ģimene, jo viens ar otru uztur labu kontaktu. Lielāko daļu savas dzīves viņi pavada laukos, aizraujoties ar dažādu ogu un dārzeņu audzēšanu. Viņu ferma atrodas netālu no Montgomery - tieši blakus Los Santos - Las Venturas šosejai. Grupējuma biedri daudz nav iespringuši pilsētas dzīvē, tāpēc nezin daudz ko par to, taču laukus viņi pārzin ļoti labi. Grupējuma biedri neciena uzbāzīgus un kaitinošus cilvēkus, jo ja ir saskare ar šādiem cilvēkiem, tad grupējuma biedri mēdz būt agresīvi un kuru katru brīdi ir spējīgi sadot pa galvu. Vecums šiem kungiem nav šķērslis, viņi visi ir spēcīgi. Šobrīd kungiem ar naudu ir problēmas, tāpēc viņi vēl nav spējīgi atvērt savu brūvētavu, taču savs progress jau ir. Viņi cenšās un dara visu, lai brūvētava taptu atvērta. Šobrīd grupējuma biedri mēģina iejusties pilsētas dzīvē, lai varētu iegūt kādu darbu, jo ir nepieciešama steidzīgi nauda. Viņi strādāun dara visu, kas ir pa spēkam un pelna kautvai minimālāko algu tikai lai varētu atvērt savu brūvētavu.
 14. G-Eazy - The Beautiful & Damned (Audio) ft. Zoe Nash

  Klausāma dziesma tā tīri neko.