Jump to content

a


Hosiks

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  626
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  5

Hosiks last won the day on Aprīlis 18 2017

Hosiks had the most liked content!

Par Hosiks

 • Ranks
  Nolife
 • Dzimšanas diena 03/26/2003

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

8026 profila skatījumi
 1. Hosiks

  Aleksandar Lakic

  Pirmā nedēļa.
 2. Aleksandars ''Lakijs'' Lakič Skrinšoti tiks pievienoti weekly, kā kopsavilkums par padarīto,sasniegto u.t.t.
 3. Hosiks

  [Mehāniķi]Andre_Steel

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek noraidīts. Tev ir jaatrodas iekš frakcijas kas ir saistīta ar mehāniķu darbu.Mafija nebūs īstā frakcija. Ar cieņu, Administrators Hosiks
 4. Hosiks

  Srpska

 5. Hosiks

  [2018] Augusta nominācijas

  uzraugs; @Grumm lietotājs; @milkhouse` radošākais; aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Sharper izpalīgs; komunikablākais; @milkhouse` nopietnākais; labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA administrātors; @Haskys MTA skolotājs; @reacononly MTA aktīvākais lietotājs; @Sharper MTA slinkākais administrātors/GM; @Skippy & @Mmolim MTA mēneša nelegālā; Tekstylshiki OPG MTA mēneša frakcija; LSB
 6. Hosiks

  *JW* Cau puiki

  shirmais dzekins.Nekad neaizmirsīšu kā nodirsi ts3 mazgadīgos.Tagad jau mierīgāks palicis - solīds.
 7. Katru reizi, kad ieslēdzu MTA tas sāk nenormāli frīzot.Pakustini pelīti - viss aiziet pa pieskari.Nolaižu spēli, uzlaižu spēli un beidz lagot, atkal nolaižu spēli, uzlaižu spēli, atkal sāk frīzot katru reizi kad cenšos pakustināt peles kursoru.Neticu, ka tā ir datora vaina, labi video karte nav beasts, bet priekš mta ir pietiekami laba, jo pirmstam mta strādāja uz 60 fps, tikai pie IGS nokritās uz 40. Ļoti need help savādāk mani nāksies likt psihenē, jo nedabonu uzspēlēt rp ;((((
 8. Hosiks

  [INT MAP] Luxus privātmājas interjers

  Liels props vien par to ka tev ir pacietība mappot.Tev jāturpina veidot interjeru mappingi.Es ticu ka redzēšu no tevis daudz labus darbus, jo tu esi kreatīvs. Hands down.
 9. Hosiks

  Solīts makā nekrīt

  Lai gan visu nakti raudāju par to ka nevarēja tikt foruma, tomēr bija to vērts gaidīt. Jaunais dizains ir fenomenāls. Keep up with the good work.
 10. Hosiks

  Ieteikumi

  @Fushion nu ķip novasko to auto un bus ok, kā arī asv jau nav tādi jobani ceļi ka lv. Tagad kad fjūžns ieminejas par tiem pokemoniskajiem nickiem, tad arī es būšu pret, skatoties no ad puses.Ja piem jabano vai jaatrod ucp būs baiga pišanās.
 11. Hosiks

  Ieteikumi

  F5 car shaders.Tāds pats efekts kā pēc car wash.
 12. Hosiks

  [Ieteikums] Tiesa

  Nē, tiesu nevajag, neviens neko nezina par tieslietām, neviens arī neuzskatīs par vajadzīgu ierasties tiesā (vairākas dienas nenāks on, lai pd viņu nearestētu).Iekš servera nav tik daudz sakarīgu rp atveidotāju, kam ir pietiekami daudz smadzenes, lai saprastu kas ir tiesa, kas draud ja tavas darbības ir aizvedušas līdz tiesai un ko tiesa var panākt.
 13. Hosiks

  RP Pērles

  Šis bugs brīžiem pārsteidz nesagatavotu. Šis administrātors nav drošs par to vai spēlētajs pārkāpa terminu vai nē..
 14. Hosiks

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Derreck Vinchester Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ADAM-129 Datums un laiks: 10.08.2018. 21:40 Ieslodzītā pilnais vārds: Robby Jerry Personas fotogrāfija: N/A Ieslodzījuma iemesls: 8.(02) Datums un laiks: 10.08.2018. 00:21 Ieslodzītā pilnais vārds: Blatov Timofey Ieslodzījuma iemesls: 8.(02) Personas fotogrāfija: N/A Datums un laiks: 12.08.2018 21:20 Ieslodzītā pilnais vārds: Joseph Brown Ieslodzījuma iemesls: 8.(02) Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/h4GtrWi Datums un laiks: 12.08.2018 21:50 Ieslodzītā pilnais vārds: Frank Roger Ieslodzījuma iemesls: 8.(02) Personas fotogrāfija: N/A ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ ] | ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2 stundas. (Visām personam, nekas netika konfiscēts, netika pielietot elektrošoks, visiem vienads soda laiks)
×