Jump to content

a


Haskys

MTA Administrators
 • Content count

  1602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Haskys last won the day on February 1

Haskys had the most liked content!

About Haskys

 • Rank
  Live and let die
 • Birthday 11/04/2001

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/1haskys1/

Profile Information

 • InGame
  Harry Ackles
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  #Rīga
 • Intereses
  Rust, GTA 5, Euro Truck Simulator 2, svaru zāle un reizēm arī dzīve.

Recent Profile Visitors

13680 profile views
 1. Haskys

  [MAP] LSAK Exterior

  Jau pārnesu uz servera jauno mappingu. SS'ā redzamais mazliet, mazliet atšķiras no Danexa SS'os redzamā. Ā un īsi par jauno servera mappingu- visi lielie objekti ir pabeigti un palikuši mazi sīkumi.
 2. Haskys

  [MAP] NEW! LSAK

  Tavs teikums "ir nav" loģisks. xd Par tēmu- overall ideja nav slikta, bet kā jau daudzi teica- ar towtruck un pieāķētu auto pa to stāvvietu pabraukt būs diezgan sarežģīti, attiecīgi praktiskuma ziņā šis nederēs Bet nu pa lielam vizuāli tīri pievilcīgs mappings.
 3. Haskys

  [RP skolotājs] Brodyaga

  Nē nu skatieties no gaišās puses. Viņš nevis tikai saka to, cik viss ir slikti, bet arī grasās kaut ko darīt lietas labā un uzlabot situāciju. Tad nu jāskatās vai esi arī darītājs, nevis tukšs mutes virinātājs. Mēģini, veiksmi!
 4. Haskys

  INT problēma.

  ja loti sad. Ipasi sad, ka tikai nidi un neko nedari lietas laba.
 5. Haskys

  INT problēma.

  Diemžēl man nav laika iet serverī, Kad ir laiks pasēdēt pie pc, tad mappoju servera mappingu un tas arī neiet ātri uz priekšu. Intu var uzlikt jebkurš AD. Ā un intus liek LS saliņā un līdz chilliadam aptuveni. SF/LV intus neliek. Nezinu, kur tieši tev viņu vajag, bet nu tāpat informēju.
 6. Haskys

  INT problēma.

  Tak tgd ir int cenrāžu topiks, *Cenzēts* viņiem mūs gaidīt xd
 7. Haskys

  [MAP] LSAK Exterior

  Damn izskatās diezgan nice. Nevēlies padalīties ar mappingu priekš servera?
 8. Haskys

  INT problēma.

  Pirms laba laika visiem īrejamajiem īpašumiem samazināju cenu no klasiskā 150$ uz tiem 80-100$. To/tos interjerus vnk būšu palaidis garām. Hujzin ko tu te streso. Vnk IG uzmauc reportu, ka lūk ir ints, kuram jāsamazina cena un viss.
 9. Haskys

  Servera mappings.

  Tie stabiņi parkingam ir speciāli, lai fujaki, kas tajā ceļa posmā lido uz max neielido stāvošajos auto. Stabiņiem pluss ir tāds, ka tos redz no liela attāluma un attiecīgi braucēji ļoti laicīgi viņus pamanīs un netīšām nevarēs ielidot, bet ja nepatīk, tad varu ņemt nost. Tai ieejai tā jau stabiņus esmu salicis maximāli attālināti vienu no otra, jo, ja liks ar vēl lielākām šķirbām, tad viņiem vairs jēgas nebūs, jo varēs izbraukt cauri. Es tikai īsti nesaprotu, man gaume atšķiras vai kas, bet man tieši patīk tie stabiņi, jo dod vairāk realisma sajūtu, jo dzīvē pie lielveikaliem arī ir tādi un arī ar tādu pašu nolūku. Bet nu mappingu taisu priekš jums nevis priekš sevis, tāpēc, ja lielākajai daļai nepatiks, tad ņemu nost.
 10. Haskys

  Servera mappings.

  Kaut kā vēlreiz gribējās pārjautāt par parkingu pie mall. Iečekojiet SS'us izsakiet viedokli, kurš labāk patīk. Lūk SS no cita leņķa, kurā redzams viss parkings. Lūk SS kā izskatītos bez parkinga. Sākumā doma bija vnk maukt pazemes parkinga int, jo tieši mall otrā pusē ir auto iebrauktuves vārti, bet zinot to, cik visi ir slinki, tad tāpat vnk nometīs savus auto uz apmales pie ieejas un reti, ka kāds auto būs tajā pazemes parkingā. Šis parkings pie ieejas bija tīri mans eksperiments kā būs un pēc jūsu viedokļiem izskatās, ka nebija tik veiksmīgs rezultāts. Bet nu ne vienmēr eksperimenti var būt veiksmīgi.
 11. Haskys

  Servera mappings.

  Biju gājis Owlā čekot kā tur ir ar infrastruktūru un redzēju, ka pie mall mašīnas vnk nomet uz ietves, kā arī tajā posmā ir divas joslas vienā virzienā. Tad nu izveidoju stāvvietu, kas liks spēlētājiem novietot savus auto gar apmali. Kā arī šī stāvvieta neaizņem pat vienu pilnu joslu. Un tev ar galvu ir kādas problēmas vai kā? Savā iepriekšējā postā teici, ka ir daudzi citi skaistāki objekti ar ko aizstāt tos stabus. Attiecīgi lūdzu, lai arī uzskaiti kādi, lai varu atrast risinājumu. Tava atbilde- ''btw ir daudz sakaistāki risinājumi, kā varētu nepieļaut lai neiebrauc tur iekšā.'' Tad nu lūdzu vēlreiz- UZSKAITI TOS OBJEKTUS, LAI VARU ARĪ REPLACEOT TOS STABIŅUS. Mošk šoreiz ieraudzīsi lūgumu caps lockā.
 12. Haskys

  Servera mappings.

  Šis. Tās nav lampas ģēnij. Un tev laikam ir problēmas ar matemātiku, jo tur ir 13 stabiņi nevis miljards. Nu tad iesaki ar kādiem tieši objektiem aizstāt. Paldies.
 13. Haskys

  Servera mappings.

  Ar šo postu vēlējos dot nelielu update mappinga izveides progresā, lai aptuveni zinātu cik tālu esmu ticis. Kā arī, lai jūs nesāktu domāt, ka nekas netiek darīts. Mappoju ņemot vērā visus šajā topikā izteiktos ieteikumus un neko lieku necenšos taisīt. Pirmais SS no IGS veikala. Pagaidām šajā vietā serverī atrodās veikals un detaļu veikals. Ņemot vēra, ka jaunajā mappingā detaļu veikalu pārceļ uz Verona mall, tad šeit nācās veikt izmaiņas. Varbūt no malas izskatās, ka šeit būs baigais veikals, bet šeit atradīsies parasts 24/7 lielais interjers ar diviem pārdevēja NPC- galvenās preces un pārtikas. Šeit netiks taisīts nekas īpašs, lai vairāk spiestu uz Verona mall. Nākmajā SS'ā nekas īpašs nav. Stock dome kā visi vēlējās un labiekārtota ietve pie tās. Lielākie labiekārtojumi ir domes aizmugurē, darbinieku stāvvietā, bet to redzēsiet serverī. Šeit ir sānu iela pie IGS baznīcas. Jā, nepārskatījāties, jaunajā mappingā būs stock IGS baznīca, bet nu ar labiekārtojumiem. Kā pēdējo ielikšu visu gaidīto Verona mall. Screenā redzams neliels ieskats no lielveikala priekšpuses. Neko daudz spoilot negribu, lai arī būtu ko serverī pašiem jaunu pačekot. Nejautājiet, kad mappings būs redzams serverī, jo ar laikiem ir kā ir. Bet nu uz priekšu iet un progress ir diezgan liels. Servera galvenās daļas ir gandrīz uzmappotas. P.S vēl nav par vēlu un varat vēl izteikt savus ieteikumus.
 14. Haskys

  [INT MAP] Garāža

  Ble vecīt izskatās, ka esi vnk ņēmis visus piedāvātos objektus un licis gar sienām xd Bet kā jau @Danex teica- pamats ir labs. Ievēroju detaļas grieztos. Neizskatās tik vienmuļi. Kko tādu sienām, grīdai arī un būs zbis. Būtu vēlams tai dzīvojamajai zonai citu grīdu nevis tādu pašu kā auto novietošanas daļā. Ievērojamas pārmaiņas tajos iekšā saliktajos objektos un būs zbis. Iesaku pilnībā visu tur nahranizēt, atstāt sienas, grīdas, griestus. Un tad glīti sākt visu taisīt- atpūtas stūrīti, noliktavu, virtuvi, tualeti u.t.t. Un tajā dzīvojamajā daļā labāk mauc divus stāvus, savādāk pārāk plaša telpa tur un jebkurā gadījumā, lai arī cik skaisti aizpildi, izskatīsies tukša. Kkādas starpsienas or smt arī būtu vēlams.
 15. Haskys

  free avatāri

  Paņemšu šo. +rep no manis. Tiešām nice
×