Jump to content

a


Haskys

MTA Administrators
 • Ieraksti

  1564
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

Haskys last won the day on Februāris 1

Haskys had the most liked content!

Par Haskys

 • Ranks
  Live and let die
 • Dzimšanas diena 11/04/2001

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/1haskys1/

Profile Information

 • InGame
  Harry Ackles
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  #Rīga
 • Intereses
  Rust, GTA 5, Euro Truck Simulator 2, svaru zāle un reizēm arī dzīve.

Profilu Apskatījuši

13086 profila skatījumi
 1. Haskys

  [Unban] sarpers

  Tad labak klusti par tadu, ja gribi unbanu.
 2. Aplūko PM, lūdzu.

 3. Haskys

  [INT MAP] Glābšanas Dienests v2

  Vot šis jau ir cits bazars. Uzgaidāmā telpa tiešām cienījama, palāti un pārējais arī ļoti nice. Es personīgi redzu to amerikāņu tipu, tikai modernu. Owlā ir vecais, ja to tā var nosaukt. Tiešām nice sataisīts, pievienosi vēl palātus, emergency room, kabinetus un būs ahujena. Būtu nice, ja taisītu vairākos stāvos. Ar trijiem būtu vairāk kā gana.
 4. Haskys

  [INT MAP] Garāža / Auto placis / Ko labot ?

  Ir pa smuko. Vienīgi autoplacis tas toč nav, drīzāk izskatās pēc luxus auto servisa. Iemauktu vēl tur pacēlājus, tad tavus minētos ornamentus, dekorus un konča. īsti nav ko iebilst. Ja nu vienīgi to griestu ventilatoru augstāk pacelt, lai tā pretīgā ēna nerēgojas. Ieceļot bik dziļāk paliks tāda neitrālāka ēna, kura tik ļoti nespiežas acīs. Vairāk nav ko pieminēt, veiksmi!
 5. Haskys

  Ieteikums.

  Man vairak interese kas taja video tev tur. ;)))) Runājot par tēmu- arī izmantoju chrome un reizēm ir šāda problēma.
 6. Haskys

  [INT MAP] Glābšanas Dienests v1

  Diezgan zbis, bet prasās to amerikas dizainu vairāk, jo to attēlojam. Owlā ir ahujens slimnīcas interjers, amerikāņu tipa. Droši vari ieet tur un smelties idejas. Pašam bija plāns no tā gūt idejas un uzmappot LSGD intu, bet laika nepietika, sākās skola un galīgi vairs nav tam laika.
 7. Haskys

  [Mapping] Idlewood marketplace

  Tev jau tika minēts fakts, ka mappingi fps gandrīz vispār neietekmē. Arī iepriekšējā topikā, kur argumentēji par oriģinālas domes mappingu Grumms un vēl kāds teica, ka fps nav faktors, kas samazina fps. Tagad rodas jautājums vai tev ar saprašanu ir sūdīgi vai vienkārši esi iespītējies.
 8. Haskys

  [Mapping] Idlewood marketplace

  Okay šis izskatās reāli nice. Reāli ir izdevies mappingam iedot to Los Angeles sajūtu. Manurpāt šo obligāti vajadzētu ieviest. Iekšā izveidot custom lielveikala interjeru, kur spēlētāji varētu pirkt katrs sava veikaliņa intu un tur attiecīgi pelnīt.
 9. Haskys

  [INT MAP] Ziņu Dienests

  No limit. Taisi līdz sūdīgi paliek.
 10. Haskys

  [INT MAP] Ziņu Dienests

  jā nokārtots, taisi. ;))
 11. Haskys

  [INT MAP] Ziņu Dienests

  Ļoti labi. Kā jau citi minēja ir smuki aizpildītas telpas, nav atstāti tukšumi un tekstūru izvēle lieliska. Vienīgi skatos, ka griesti tādi tukši. Tur varētu salikt kaut kādas lustras vai tos griestu ventilatorus. Protams neko baigi nepārbāzt, jo grīda un sienas ir piepildītas. Ja vēl grieztus tā piepildīs, tad gan izskatīsies pārbāzsts. A kādā sakarā ietagoji Owenu? Xd Viņš par to nav atbildīgais un viņam par to nav teikšanas. Vajadzēja mani ietagot, bet nu labi... sirdi salauzi :// (es to savu tagu nevaru izdzēst, jo caur telefonu rakstu un neļauj izņemt.)
 12. Privāto uzņēmumu sistēma Uzņēmuma nosaukums: Melnā Pērle Uzņēmuma Īpašnieka Vārds Uzvārds: Jesse Morris Darbinieku skaits: 6, aktīvi 5. Transportlīdzekļu skaits: 7 Uzņēmuma attīstības līmenis: Vidējs uzņēmums. ---------------------------------------------------------------- Šī perioda ienākumi: 20'000$ Darbinieku nodoklis: 500*5= 2'500$ Transportlīdzekļu nodoklis: 500*7= 3'500$ Uzņēmuma šī perioda ienākumu apgrozījuma nodoklis 10%= 2'000$ Nodokļi kopā= 8'000$ Ienākumi kopā: 12'000$
 13. Haskys

  [Pārdod] 2010 Maserati Gran Turismo S

  **Pārdots** ((T/C))
 14. Nevaru apskatīt bildi ar darbinieku skaitu un spiežot uz pirmo SSū linku atver vnk upload ekrānu failiem.lv. Līdz ar to nevaru pilnvērtīgi izskatīt pieprasījumu.
 15. Haskys

  Pasūtījums [Roy Gray] [Izpildīts]

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais R.Gray kungs! Jūsu mēbeļu pasūtījums ir apstiprināts. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies LSB vadība, lai sarunātu izdevīgāko piegādes laiku. *Pievienots pdf. fails ar pasūtījuma informāciju*
×