Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Haskys

Lojālais lietotājs
 • Content Count

  1621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Haskys last won the day on February 1 2019

Haskys had the most liked content!

About Haskys

 • Other groups Lietotājs
 • Rank
  Live and let die
 • Birthday 11/04/2001

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/1haskys1/

Profile Information

 • InGame
  Harry Ackles
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  #Rīga
 • Intereses
  Rust, GTA 5, Euro Truck Simulator 2, svaru zāle un reizēm arī dzīve.

Recent Profile Visitors

16859 profile views
 1. awwwww Par tēmu- nu ja ir kā @Deffender saka un šāda sistēma arī pastāv priekš MTA, tad aiziet. Galvenais iemesls kāpēc esmu par- tā nejaušā generic itemu pacelšana savā īpašumā reāli krita uz nerviem. Vēl sūdīgāk ir parastajiem spēlētājiem, jo viņiem tad ir jāgaida AD/GM, lai to itemu saregulē atpakaļ kā vajag. Lieka laika tērēšana/liekas galvassāpes. Par LSB- pēc savas pieredzes varu teikt, ka LSB bez mēbeļu pārdošanas var pilnībā 100% iztikt. Viss ir atkarīgs no organizācījas vadītāja, kuram ir jāveido lielie RP'iskie projekti- ceļu remontdarbi, ēku restaurācijas u.t.t. Ja organizācījas vadītājs tos aktīvi veido (protams IC saskaņojot visu ar domi u.t.t.), tad tās mēbeļu piegādes reāli ir tikai lieks apgrūtinājums. Projekti ir reāli interesanti, patīkami rpot, kā arī serveris izskatās dzīvīgs redzot, ka visur notiek kaut kādi remontdarbi. Cita lieta ir atkal dabūt darbiniekus, kas tev vergos un rpos tur visu. Tā bija rēali grūtākā daļa no tā visa, bet izdarāma. Secinājums- būtu noderīgi. Ērtāk un ātrāk spēlētājiem. Paši pēc saviem ieskatiem visu tur činī. Nečakarē sev un citiem laiku. Nav jāgaida pasūtījuma apstiprināšanas, nav jāgaida, kad no LSB kāds būs on. Un ja LSB vadītājs pienācīgi šancē un taisa organizācijai projektus, tad tās mēbeļu piegādes ir lieka nasta.
 2. Haskys

  PH Auto.

  Nu izpildīšu tavu prasību, ielikšu "savu" braucamo. Pārvietojos ar 2003 Opel Zafira, 2.2DTI 96kw. Sapists viņai ir viss, ko var sapist, bet uz priekšu vēl iet, nu nosacīti. Fātera vecais darba zirgs, celtniecības materiālu paverdzināts. Sākumā bija doma arī pārrakstīt man, bet prikols vairs nav, jo tieši pirms tiesību nolikšanas parādījās ķibele motorā, kuras remonts izmaksā gandrīz tikapt, cik mašīna, takā oktobrī skate beidzās un dodās uz šrotu. Ņemot vērā, ka esmu svaigais gurķis uz ceļa, tad neredzu prikolu maksāt trakās apdrošināšanas summas, lai tikai pāris mēnešus būtu uz mana vārda. Uz bagāžnieka tās uzlīmes, lai rūsu neredz ;)))
 3. Visu cieņu. Bet bla still nu kā es servera mappingu uzmaucu pa virsu savam interjera mappingam. Es tak atceros, ka taisīju jaunu failu servera mappingam, bet lab kam negadās. Jaunais mappings tīri ok, cieņu.
 4. Vieglas smiltis brāl. Vieglas smiltis.
 5. Pats nesaprotu kāpēc man vēl ir AD, jo nespēlēju kopš pavasara beigām/vasaras sākuma. Vienā topikā, kur ieteica patīrīt AD sarakstu ierakstīju, ka lai man arī noņem AD. Tā vēl tas status man te pūst. :)
 6. Tad es te vairs nespēlēju
 7. Akmeņi nebija mana ideja, pārliku tos no vecā mappinga. Un neviens ne reizi par tiem nesūdzējās un nedeva priekšlikumus ar ko tos aizstāt. Dzekinam baigi es nepatīku laikam, bet nu neesi ne pirmais, ne pēdējais. Stājies rindā.
 8. Pārāk daudz mājas priekš pārāk maz spēlētājiem LSRP viss tas ir tāpēc, ka tur ir cita spēlētāju bāze, pāris simti spēlētāju vienlaikus serverī (vismaz tā bija, kad es vēl interesējos par RP) attiecīgi vajag DAUUUUDZZZZ vairāk īpašumus nekā mums. Attiecīgi mūsu gadījumā neredzu jēgu veikt tik vērienīgas izmaiņas mappingā.
 9. Zelta vārdi. Ja gribi kaut ko pats, tad mūrē augšā savu uzņēmumu. Šis izskatās diezgan skumji no malas, beeett nu katrs pats savas laimes kalējs.
 10. Haskys

  [MAP] LSFD

  Diezgan skaisti. Vienīgi mazliet vairāk padekorēt, pagaidām diezgan lame no ārpuses. Pie ieejas kaut kādus gaismas stabiņus, musaru, soliņu. Gar balstiem gaismas stabiņus un būs zbis. Iekšā, kur jāatrodas LSFD transportlīdzekļiem arī varētu salikt kaut kādus objektus, ekipējumu. Uz grīdas eļļas pleķus or smt. Iemauks serverī, ieliks gate priekšā transportlīdzekļu izbrauktuvēm un būs zbis. Ā un uz jumta varētu uzmaukt helipadu LSFD helim, raindance bija GTA:SA nosaukums lkm. +rep, malači džeki.
 11. Ble visu cieņu. Cik saprotu uz vasaras beigām playhard reborn ar sulīgu, masīvu update ja?
 12. Haskys

  Ieteikums-

  Šeit. Labi ja mēnesī ieeju vienu reizi un, tad arī tikai uz 15min pačekot, kas jauns serverī. Bija gods, bet laiks doties uz citiem medību laukiem.
 13. Haskys

  Ieteikums-

  Atbalstu. Pie reizes, lai man arī noņem statusu. Nesaprotu kāpēc man vēl ir AD.
 14. Šī ir reāli tēma. +rep
 15. Info tiem, kuriem pie IGS vairs nav veikali- tos selloju un dzēsu es, jo tas mappings tiks ņemts ārā. Īpašniekiem tika atgriezta pilna summa par īpašumiem un NPC (arī nauda no NPC, ja tur kkāda bija), kā arī atgriezu visus itemus, kas bija attiecīgajos interjeros un to seifos. Visas atgrieztās mantas ir īpašnieku inventoryos. 

  1. Show previous comments  6 more
  2. punk

   punk

   @Vodo4ka nu, ķipa, a kas?

    

  3. Vodo4ka

   Vodo4ka

   @punkinteresanti. 

  4. jex

   jex

   @Vodo4ka a kas nemak rpot? es panemu roleplay kursus jo kudija , driz busu godlike roleplay!

×
×
 • Create New...