Jump to content

a


Haskys

MTA Administrators
 • Ieraksti

  1340
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  14

Haskys last won the day on Oktobris 17

Haskys had the most liked content!

Par Haskys

 • Ranks
  Live and let die
 • Dzimšanas diena 11/04/2001

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/1haskys1/
 • Skype
  Neizmantoju

Profile Information

 • InGame
  Harry Ackles
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  #Rīga
 • Intereses
  Rust, GTA 5, Euro Truck Simulator 2, svaru zāle un reizēm arī dzīve.

Profilu Apskatījuši

11526 profila skatījumi
 1. Haskys

  LSB Joe robinsons Elektrikis

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais J.Robinson kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. ((Visu CV rakstīji kā OOC. Iesaku uzrakstīt reportu ar lūgumu, lai tevi apmāca atšķirt kur ir OOC un kur ir IC un tad vari mēģināt vēlreiz.)) Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 2. Haskys

  [LSB] Taylor Dayne

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais T.Dayne kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs uzaicināt uz interviju. Ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvis tuvāko 48 stundu laikā, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 3. Papildinājums- 

   

   

   

 4. Haskys

  [LSB] Ieskats darba ikdienā.

  Los Santos Būvdarbi Pašlaik esam sākuši šī gada vērienīgākos ceļu remontdarbus ceļa posmā no CSDD uz VineWood pusi. Esam remontdarbus izprojektējuši tā, lai brauktuve nebūtu pilnībā slēgta un iedzīvotājiem būtu iespēja pa to pārvietoties, bet protams, ka ar ātruma ierobežojumiem. Šajā posmā atļautais braukšanas ātrums ir 30km/h, līdz ar to iespējami nelieli sastrēgumi, bet bez aizķeršanās. Arī pirms iebraukšanas šajā ceļa posmā ir saliktas brīdinājuma ceļa zīmes par ātruma ierobežošanu un ceļa remontdarbiem, lai šoferi pēc iespējas ātrāk varētu reaģēt. Remontdarbi ieplānoti maksimāli trīs nedēļas.
 5. Haskys

  (LSB) Jackson Taylor

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais J.Taylor kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis izglītības iestāžu nosaukumus un gadus. ((Diemžēl tagad dēļ skolas un tusiem nav laika ņemties ar lowaku apmācīšanu organizācijā. Skatos, ka jauc IC ar OOC.)) Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība
 6. Haskys

  [LSB] Mark Michael

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais M.Michael kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis izglītības iestāžu nosaukumus un gadus. ((Nu cmon čali, tak pacenties bik vairāk nevis tupa nokopē veco CV un izmaini pāris vārdus)) Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 7. Haskys

  [LSB] Mark Fischer

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais M.Fischer kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis tālruņa numuru, izglītības iestāžu nosaukumus un gadus. ((Nav gudri kopēt citu CV)) Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 8. Haskys

  [LSB] Tim Jeankins

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais T.Jeankins kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs uzaicināt uz interviju. Ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvis tuvāko 48 stundu laikā, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība
 9. Haskys

  [LSB]

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais H.Lummar kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis personas kodu, izglītības iestāžu nosaukumus un gadus. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 10. Haskys

  [LSB]

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais T.Fenix kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs uzaicināt uz interviju. Ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvis tuvāko 48 stundu laikā, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 11. Haskys

  [LSB]Tyzee Cole

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais T.Cole kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis pilnu personas kodu, visas izglītības iestādes ar gada skaitļiem, kā arī gramatika ir ļoti sliktā līmenī. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 12. Haskys

  LSB

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais R.Walker kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju. Neesat norādījis personas kodu, izglītības iestāžu gadus. ((Skatos, ka vispirms tev ir nepieciešamas GM apmācības, lai ieliek tev pamatus un tad vari mēģināt vēlreiz, lai varu tevi ņemt un mācīt RP. Pašlaik neatšķir pat IC no OOC, kā arī nemāki izlasīt ko no tevis prasa un ieraksti pilnīgas muļķības)) Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 13. Haskys

  [LSB] Pieejamās vakances. [Atvērts]

  Los Santos Būvdarbi *10.10.2018* *Informācija atjaunota*
 14. Privāto uzņēmumu sistēma Uzņēmuma nosaukums: North Corporation Uzņēmuma Īpašnieka Vārds Uzvārds: Zack Everest Darbinieku skaits: 4 Transportlīdzekļu skaits: 14 Uzņēmuma attīstības līmenis: Mazs uzņēmums. ---------------------------------------------------------------- Šī perioda ienākumi: 15'000$ Darbinieku nodoklis: 500*4= 2'000$ Transportlīdzekļu nodoklis: 500*14= 7'000$ Uzņēmuma šī perioda ienākumu apgrozījuma nodoklis 10%= 1'500$ Nodokļi kopā= 10'500$ Ienākumi kopā: 4'500$
 15. Haskys

  [LSB] Ieskats darba ikdienā.

  Los Santos Būvdarbi Los Santos Būvdarbi turpina veikt demontāžas darbus nelikumīgi apbūvētajos objekots pēc Los Santos Valdības līguma. Darbi rit ātri un efektīvi, lai pēc iespējas mazāk traucētu iedzīvotāju ikdienas ritmu. Tagad tika veikti demontāžas darbi pēdējā no valdībā norādītajiem objektiem līdz šim.
×