Kitajoza_07

Lietotājs
 • Ieraksti

  143
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Kitajoza_07 last won the day on Maijs 6

Kitajoza_07 had the most liked content!

Par Kitajoza_07

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  Ktiajoza_07
 • Skype
  nav

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums

Profilu Apskatījuši

1 545 profila skatījumi
 1. [2018] Maija nominācijas

  uzraugs; @Haskys - Aktīvāks bija nekā citi. lietotājs: @Mirrors. - Redzams diezgan bieži radošākais; @Wazzyy - Piespiež savus F3 biedrus spiest uz like pogas, iekš forumā, lai viņus neizmestu. aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @asmens - Serverī bieži sēž. izpalīgs; @escobars - Daudz neko nav palīdzējis. komunikablākais; @Fushion - Čatā bija viss redzams. nopietnākais; @Alex's - Tā vienkārši ir. labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); @asmens - Viņa pieteikumi ir graujoši. sliņķis: @Grumm - Ļoti sen nav redzēts iekš serverī. seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @asmens - Viņa zināšanas visu parāda par projektu, to kā tiek viņam palīdzēts no administrācījas puses un tas kā strādā GM, jo viņu nav apmācījuši normāli. MTA administrātors; @KingToms - Šodien redzēju serverī, tāpēc iemetu. MTA skolotājs; @Coldplay - Bija kādu laiku aktīvs. MTA aktīvākais lietotājs; @Olbiss - Aktīvs ir. MTA slinkākais administrātors/GM; @Kumariks - Sen neko nav darījis, kādu mēnesi. MTA mēneša nelegālā; PEN1 - Jo viņi vienīgie ir palikuši. MTA mēneša frakcija; LSGD - Biežāk on ir viņi nekā pārējie. TS3 uzraugs; @GHOS - Ir tāds. TS3 balamute; @Player - Ir tāds. CS BanTeam; @HAH - Ir tāds. CS Servera uzraugs; @HAH - ir tāds. CS prasmīgākais spēlētājs; @Kiwix - Gan jau ir.
 2. [SOTW] #42 balsošana

  Abi briesmīgi, bet pirmais nav tik briesmīgs.
 3. Edijs Jurkāns - Scam

  Ir tāda fīča, līdz ar to labāk maksājumiem neizmanto paypal ja nav pārbaudīts pipars. Vismaz arī paldies tev par šāda scam piemēru, gan jau daudziem noderēs.
 4. Tēla Vārds_Uzvārds : Adam North Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Trashmaster (408) - 2006 VOLVO FL6 - Vehliba ID 8 - Cena - $11500Daudzums: 2 Mower (572) - 2016 Husqvarna Ts 138 - Vehliba ID 134 - Cena - $2100 Daudzums: 2 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Tā kā uzņēmums ir vinējis iepirkumā, man ir nepieciešama šāda veida tehnika. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : Var arī bez manas klātbūtnes uzlikt transportlīdzekli. Krāsa būs Melna. *Cena kopā: 27 200 $
 5. Pārdodu automašīnas: 2005. gada Subaru WRX STI 2.5 Pārdots !!! Tehniski un vizuāli automašīna ir ideāla. Ir Lietie diski, Spoileris X-Flow un pārējais tunings ir Alien tuning. Tonēti logi, mainītas lampas. Cena: 17 000$ Pārdots !!! 2011.gada Jaguar XFR 5.0L Pārdots !!! Automašīnai ir lietie diski, tonēti logi, mainītas lampas. Automašīna ir ideālā stāvoklī. Cena: 20 000$ Pārdots !!! 2010.gada Audi Q7 3.0L Automašīna ir ideālā stāvoklī, ir tonēti logi. Cena: 15 000$ Ja mākat runāt, tad sarunāsiet zemāku cenu. Vēlaties vairāk informācijas ? Raksti e-pastu uz [email protected] ((PM)) Vai zvani pa Tālruni: 859 000
 6. *anonims ieraksts* Gan jau atkal pārsniedza savas pilnvaras un visu nesaskaņoti aizturēja un ieročus paši pielika lai naudu dabūtu.
 7. [Pērku] Buffalo

  Vēlamais transportlīdzeklis ir iegādāts un sludinājums nav aktīvs vairs ((TC))
 8. North Corporation

  *Informācija atjaunota* 21.05.2018 *Mainīts uzņēmuma nosaukums* *Pievienots* Stāsts par uzņēmumu North Corporation Doks logo North Corporation Logistics logo North Corporation Service logo
 9. [Ieteikums] Prāvas atmaksa ((jeb cietuma soda atcelšana))

  Reāli ir tāds drošības līdzeklis, kā garantijas nauda, kuru iemaksājot tu gaidi tiesu nevis cietumā, bet brīvībā. Bet ja pārkāp, vai traucē krimināllietai, tad tavu iemaksāto naudu atņem. Protams, visi esam redzējuši ASV filmās kurās izpērk cilvēkus no īslaicīgās aizturēšanas vietas (ĪAV liek administratīvā aresta vai aizturēšanas gadījumā arī krimināllietu), bet no cietumu tu nevari izpirkties, lai kā tu gribētu. Tā pat no īslaicīgās aizturēšanas vietas personas neatlaidīs vaļā ja viņš ir izdarījis kriminālpārkāpumu. Ja tiesa piešķir tādu spriedumu tad tev ir jāsēž. Nav reāli, neatbalstu.
 10. [Pērku] Buffalo

  *Up*
 11. [Ieteikums] Ticket sistēma

  Jā, bet princpā viņam bija tada nepilnība ka varēja pārrakstīt mašīnu ar visiem sodiem, kā arī kad bija fotoradari, daudzi menti lika tos ticketus. Labāk darīt ir tā, nevis sodus likt uz mašīnu bet gan uz cilvēku un ja viņu aptur un nav samaksājis, tad menti var piemēram, konfiscēt viņa auto, atņemt tiesības u.t.t. var vienmēr izdomāt baigās sankcijas pret pārkāpējiem, kuri nemaksā. Ja piemēram sods ir uz mašīnu, tad mašīnu nevar pārrakstīt. (komanda ta pati var palikt /ticketveh ) Ja personai ir sods, viņu apstādinot var atņemt tiesības un auto un pluss vēl sodu uzlikt. (komanda var būt /ticket) Atdzīstu iepriekšējā sistēma bija nepilnīga.
 12. [Ieteikums] Ticket sistēma

  RPiskāk nekā uzreiz maksājot no konta. Atbalstu, jo tad personām ir izvēle maksāt vai nemaksāt (Kā dzīvē) un tam būs sekas, kas ir labi.
 13. Iphone 5S.

  Labākais lombards ir banknote, tur viņi dos vienmēr lielāku summu un ja gadīsies kāds muļķis, kas strādā tad vispār var paveikties.
 14. DIE ANTWOORD - BABY'S ON FIRE (OFFICIAL)

  Paveca dziesma. Viņiem ir savs stils. Bez tam var pa brīdi dzirdēt nevis "Babys on fire", bet gan "*impis on Fire". Tagad tu dzirdēsi šos vārdus.
 15. Something of My Playlist | #1

  Viena dziesma laba. Latviešu reps izraisa smieklus xD Bet par gaumi nestrīdās