Jump to content

a


AndersonsLV

LSB Vadītājs
 • Ieraksti

  195
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

3 Sekotāji

Par AndersonsLV

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 04/30/2001

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/heiteriszz/

Profile Information

 • InGame
  Paul Thomas Anderson
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rūjiena

Profilu Apskatījuši

1375 profila skatījumi
 1. AndersonsLV

  [LSB] Pieejamās vakances. [Atvērts]

  Los Santos Būvdarbi *10.02.2019* *Informācija atjaunota*
 2. AndersonsLV

  [LSB] David Moore

  Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais Dāvida kungs ar prieku varu paziņot ,ka esam nolēmuši apstiprināt jūsu Sī-Vī un sazināsimies ar jums tuvākajā laikā ,lai sarunātu intervijas laiku. Ar cieņu Būvdarbu Vadība. Datums:10.02.2019
 3. AndersonsLV

  [LSB]Ashley Gray

  Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienijamā Ašlejas kundze ar nožēlu jāpaziņo ,ka esam nolēmuši jūsu Sī-Vī noraidīt ,jo Sekretāres amats mums nav nepieciešams ,kā arī pārskatot jūsu rakstītprasmi esam sapratuši ,ka tā nav atbilstoša Sekretāres amatam. Ar cieņu Būvdarbu vadība. Datums:10.02.2019
 4. AndersonsLV

  [LSB] Gerardo Brett

  Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais Gerrardo kungs ar prieku jāpaziņo ,ka jūsu sī vī tiek apstiprināts ,sazināsos ar jums tuvākajā laikā ,lai precizētu tikšanās laiku. Ar cieņu Būdarbu vadība.
 5. AndersonsLV

  [pasūtijums]Tatsuya Mamatori

  Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais Tatyusa kungs ,tātad veikšu detalizētu apskatu par izmaksām .
 6. AndersonsLV

  [ UZŅĒMĒJU VAKARS ]

  No: SanTimesStanley@sanandreas.ls.gov Uz:lszd@gmail.com No San Times ieradīsies 2 personas.
 7. AndersonsLV

  [LSB] Rudy Mikley

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais R.Milkey kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju, jo pieņemšanas statuss ir AIZVĒRTS. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 8. AndersonsLV

  [LSB] John Peter

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais J.Peter kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju, jo pieņemšanas statuss ir AIZVĒRTS. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 9. AndersonsLV

  Pieteikšanās LSB

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais C.Wu kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju, jo pieņemšanas statuss ir AIZVĒRTS. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbu vadība.
 10. AndersonsLV

  [Pasūtījums] Richard Thomson

  Los Santos Būvdarbi Sveciināti cienījamais Ričarda kungs ,esmu pārskatījis jūsu pasūtījumu un veikšu detalizētu aprakstu par izmaksām un tuvākajā laikā sazināšos pa norādīto tālruņa numuru ,lai precizētu piegādi.
 11. AndersonsLV

  Piegādes ieprasijums

  Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais kungs ,diemžēl jūsu pieprasījumu nevaram apstrādāt ,jo nav norādīta pilnīgi nekāda veida kontaktinformācija ,jums tiek dotas 24 stundas laika ,lai izlabotu savu pasūtījumu ,pretējā gadijumā tas tiks anulēts. Ar cieņu Los Santos Būvdarbi : Elliots Stanlejs.
 12. AndersonsLV

  [Moderators]Coldplay

  Rekomendēju ,domāju tiks galā . Ir jau sevi pierādījis arī serverī.
 13. AndersonsLV

  [pasūtijums]Tatsuya Mamatori

  ** Pasūtījums izpildīts **
 14. AndersonsLV

  Elliot Stanley

  'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Lai varētu sākt veikt būvdarbus pilsētā, no sākuma ir jāpieprasa būvatļauja. To varat darīt sūtot e-pastu uz: buvatlaujas@ls-gov.sa((Jauna tēma sadaļā "Būvdarbu saskaņošana")), virsrakstā rakstiet savu vārdu, vai uzņēmuma nosaukumu. Pasūtītāja nosaukums:Elliot Stanley Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. :- ,San Times ,Glen Park , 842333 Būves nosaukums, adrese:San Times - Glen Park Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): https://imgur.com/a/gu094QT ( Divi blakus esoši objekti ) Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Lai padarītu skaistāku šo vietu ,cilvēkiem piesaistosu un sev tīkamu. Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: LSB Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) :N/A
 15. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Informācija par pircēju - Juridiska persona [ ] Fiziska persona [ x ] -Vārds uzvārds vai nosaukums:Elliot Stanley -Uzņēmuma reģ. nr. vai cilvēka personas kods:010893-889965 -Adrese:San Times,Glen Park -Telefona numurs:842333 Iegādājamā Īpašuma informācija -Atrašanās vieta(adrese):Glen Park San Times -Atrašanās vieta(kartē):- -Fotogrāfijas no attiecīgās vietas: -Kādam mērķim vēlaties iegādāties šo zemi?:Stāvlaukuma būvniecībai.
×