Džonijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  206
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Džonijs

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 2001.12.01.

Contact Methods

 • Skype
  PM.

Profilu Apskatījuši

3 797 profila skatījumi
 1. LSAK [Jack O' Pole ]

  Sveicināti cienījamais J.O'Pole kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām,sakarā ar to, ka visas vakances ir aizņemtas! Ar cieņu, Los Santos Auto Konfiscētuves Vadītāja Vietnieks, Charlie Evanders.
 2. [Pārdod] Santa Monica BLVD. #13

  Pēdējā cena 35,000$
 3. [Izsole] Wolfmašīna.

  6,000$
 4. Speed Devils

  Recording and editing @Džonijs
 5. [Pārdod] Santa Monica BLVD. #13

  Paceļu. 40,000$
 6. RP Pērles

  big autism, veri big. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 7. Speed Devils

  Labs darbs, kas padarīts!
 8. Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvu - Izveidojis "čau" topiku. Lūgums man piešķirt balvu - Pievienojies steam grupai Lūgums man piešķirt balvu - Nospēlētas 1000 stundas RP (šo nosaka LightScribe) Lūgums man piešķirt balvu - Ziedotājs
 9. Ja pat Tu dabūsi CS:GO akkauntu, Tevi nobanos par to ka esi retards. Gribu vēzīti. :/
 10. Edits.

  BILDĪŠU CREDITS @ME
 11. TeamSpeak Free Gift [Loyal]

  Jā, tagad Tu esi otrais kurš tādu playhard.elvē ir dabūjis. Es biju pirmais kurš ar viņu iegāja ts3 playhard, lai gan es hz. Citu nevienu neesmu arviņu redzējis, tas ir jo Tev ir ilgi reģistrēts profils @teamspeak3
 12. [Ieteikums] Nelegālo dropu sistēmas pārveidošana

  wtf, iepriekš par šo noteikumu neko nezināju. Pilnīgs nonsense. IZDZĒST NOTEIKUMU! VAI PACELT IEROČU LIMITU LĪDZ 10-15 P.S Tas bija joks Vajadzētu atstāt, bet palielināt ieroču skaitu. Un izņemt to autistisko noteikumu par statu rr.
 13. Ieteikums.

  Manuprāt vajadzētu ievietot youtube skriptu, piemēram - Tu nopērc veikalā SmartTV Un viņam ir aplikācija youtube, kā Owl'ā. Televizoru var ielikt tikai interjēros, un lai neliktu nekādus ear-rapes vajag uzlikt tādu kā protection. Kamēr neesi uz televizora uzspiedis start pogu, Tu neko nevarēsi dzirdēt/redzēt. Man šī ideja patīk, turklāt youtube aplikācija iekš MTA būtu cilvēku piesaistoša un ērta "funkcija" ( cilvēku piesaistoša tādā ziņā, ka iespējams vairāk roleplayot ap un par tiem televizoriem. Parādītos jaunāki modeļi, u.t.m.l. ) http://prntscr.com/kg51fy P.S Nevajag truli komentēt, ja nevēlies lai šis tiek realizēts raksti apakšā (comment section) ka nevēlies. Nevis "Pašol *Cenzēts*, b**" Jauku dienu.
 14. [Pārdod] Santa Monica BLVD. #13

  Paceļu.
 15. Tiek pārdota māja ar luxury interjēru, un garāžu tieši pie tās, ārpusē ir uzstādītas trīs CCTV kameras kuras darbojās 24/7. Mājā nav nepieciešami ieguldijumi, viss vajadzīgais jau ir. 2 guļamistabas, virtuve, viesistaba, maza ēdamzāle, kā arī divas telpas kurās var ierīkot kā vien sirds kāro. Cena uz doto brīdi - 45,000$ Cena nav kalta akmenī, potenciālajiem pircējiem cenu rakstīt apakšā, komentāru sadaļā vai uz ēpastu C. [email protected] ((pm)) Kontaktēties var zvanot uz zemāk norādīto numuru. 544370 (( PM - Komentāros )) Ārpuse Dzīvojamā istaba/viesistaba. Virtuve. Mazā ēdamzāle. Pirmā istaba. Otrā istaba. Garāžas interjērs.