Jump to content

a


Deffender

GameMasters
 • Content count

  705
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Deffender last won the day on February 8

Deffender had the most liked content!

7 Followers

About Deffender

 • Rank
  Nolife
 • Birthday 07/31/2001

Contact Methods

 • Website URL
  https://homer.lv / https://playhard.lv/forums/
 • Steam
  Only PM

Profile Information

 • InGame
  Mitchal Thomas Ford
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rūjiena|Valmiera
 • Intereses
  | Fire Sport | Interjeru dizains | Arhitektūra |

Recent Profile Visitors

4003 profile views
 1. Deffender

  Ieteikums-

  Brauc uz Krieviju/Baltkrieviju un runā tā, izaud, sasniedz puberitāti, nobriesti samadzenēs. Tad, kad spēsi latviski, bez lamu vārdiem uzrakstīt teikumu. Ej un karies, ja neko citu nemāki uzrakstīt. 3 post un katrā ir par kāršanos, jo 15 gadīgās smadzenes neko vairāk par virvi un ''*Cenzēts*'''nemāk izdomāt. Pēc 4 vārda apnika lasīt, jo vienīgais ko nesaprotu, ko tu te raudi, prosta posto, huiņu kas ir tīri postu spam. Pašam 16 un varonis ekrānā. Prosta interneta varonis, kārtējās mazgadīgās desas Ph forumā tēlo varoni, ka var apsist pusi pasaules, lūgums beidz tik ļoti izrādīt savu gudrumu, kaut vai neesi gudrs. Ok ?
 2. Deffender

  Ieteikums-

  ''Nu tad @Middnes @wazijs @Index un pārējo Middnesa armiju par ADMINIEM viņi te laikam vienīgie, kas ir aktīvi, visu sparot, ir galva uz pleciem, lieli savā iekšienē. Balti gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Zelta gabaliņi. Vienīgie, kas māk adminēt !'' @LightScribe aiziet !
 3. Deffender

  [MAP] Austrumu Miesnieks

  Pa daudz logi. Izmanto citus objektus : griestiem, grīdai, sienām. Pie sienām prasās kaut kādas gleznas, kas ''uzņem'' vairāk uzmanības, nevis logus, varēji kādu 1-2 katrā sienā, nevis 4. Ar tekstūrām varu palīdzēt sameklēt, un iedot kādus paraugus, kas man ir. Kopumā ir labs mappings.
 4. Deffender

  Ieteikums-

  ĀMEN. Middnesa vārdi dieva ausīm. Labāk aizej padirsies ar kādu, patēlo varoni, nevis te lieki posto.
 5. Deffender

  Ieteikums-

  Kurš teica, ka ir jails ? Ir disarm, ban ck, nshit. Kas tur debīls ? 1 daļu apskatijis un debīls, lamo .
 6. Deffender

  Ieteikums-

  Diezgan nenoturīgs cilvēks esi, kāpēc ir tik ļoti jābļauj ? 18 gados, kā tu visiem saki - savas emocijas ir iemācījušies savaldīt , varbūt tu ne , bet nu, mēs esam dažādi . Un vēl noliedz, ka nemāku zaudēt, 1 posts un Middnesiņs ir pārvērties lielajā interneta varonī . Savaldies . Un ar vārdu nabags nebārsties, viss nāk atpakaļ .
 7. Deffender

  Ieteikums-

  Nu vari pieminnēt, tavas domas . Tu tur esi apkopojis 30% tos staff locekļus, nevis kuri nav aktīvi, bet ar tevi nav atraduši kopīgu valodu. Gan jau kādreiz iemet tevi jailā, nshit - sāki kā vienmēr kasīties, jo nemāki zaudēt, kaut ko blato . Tālāk, kad spēlētāji nav tik daudz sāk bliezt lielos topikus par neaktivitāti, cik pats pēdējas 2 ned esi bijis on ? No manas puses nav nekādu iebildumi, jo daži no šī servera staff, jau ir citos projektos - ADMINĒ. Citi jau no maja sākuma nav on. Ja nemalddos staffa bija 20+ cilvēki, bet serverī aptuveni redzami bjia ap 3-6 .
 8. Deffender

  Ieteikums-

  Lamo "Nu krč pamazām sākt tukšot to sastāvu laukā, jo nu šeit lielāka daļa pavada visu laiku vienā frakcija un nezin kā vispār erpot piemēram kā Nelegalo. ((Teikšu skaidri un gaiši miļie draugi, Sanno,keks,Melone,demons,marshmello,bosall,olbiss,saldais.))"
 9. Deffender

  [LSB] Remontdarbu anketa

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Būves īpašnieka uzvārds: Būves īpašnieka tālruņa numurs: Būves īpašnieka e-pasts: Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: Būves informācija. Būves adrese: Nepieciešamo remontdarbu saraksts:
 10. Deffender

  Ieteikums - payphone

  Ideja jau laba, bet nu diez vai izmantos, ja visiem ir telefons, kuru izmanto tikai tad, ja vajag sazvanīt uz cv, vai kaut, kas tāds. Lieks skripts, ideja laba, bet nu aptuveni 9% to izmantos.
 11. Tevi nepazīstu, zinu, ka bieži uzturies forumā - ienes dzīvību - Aktīvs cs 1.6 spēlētājs ( nezinu, kā tos pixeļus var spēlēt ) Bet kopumā - saprātīgs cilvēks, posto visur, kur var iepostot, gl !
 12. Deffender

  Īpašumu cenas.

  Kāpēc gan ne, ir nopietni jāstrādā pie šīs problēmas, es tikai par ! Vēlētos redzēt ko šādu, savādāku system, tāda, kāda tagad ir tas ss, diezgan trashy.
 13. Deffender

  Ieteikumi/nepilnības

  - Tas ir tāpēc, ka jumtam ir resize objekts, kas ir samazināts, un orģinālie izmēri stāv, kas liedz nolaisties, nu tā ir mapping porblēma, bet no otras puses, pilsētā nav atļauts nolaisties. 7 Punktu varētu, bet man nav iebildumu arī pret šīm. 8. Nezinu vai vajag, jo nu tas noslogo serveri, dižu jēgu neredzu, jo tāpat atnāk pēc 4 min, un viss ir seafe. 9. Par. Par pārējiem, var būt var nebūt.
×