Jump to content

a


Deffender

GameMasters
 • Content count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Deffender

 1. Deffender

  [rp mācītājs] Bets

  pfopsfospfosfop , tieši šodien skatījos forumu, ieraudīju tavu nick un domāju, ka ilgi bez statusa nedzīvosi un rakstīsi back amatu, pfpfso. Man diži vienalga vai tev ir status, vai nav, bet gan jau, ka vajag. Par.
 2. Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais H.Carmeloo kungs! Jūsu mēbeļu pasūtījums ir apstiprināts. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies LSB vadība, lai sarunātu izdevīgāko piegādes laiku.
 3. Deffender

  [RP skolotājs] Danex

  Manas domas, diemžēl no manis - Anti.
 4. Deffender

  [Remontdarbi] Reed Addison ( Apstiprināts )

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais R.Addison kungs. Los Santos Būvdarbi ir rūpīgi izskatījuši un nolēmuši pieņemt jūsu iesūtīto remontdarbu pieprasījumu. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvji, lai sarunātu tikšanos, kurā tiks apspriesti remontdarbu termiņi, izmaksas u.t.t. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbi
 5. Deffender

  [MAP] NEW! LSAK

  Vovo . Vietu mainīt gan nevajag, jo dokos nav nekas tāds, kas pavairinātu lagus, tāpēc lai paliek viss tur, jo nu neskatoties uz to, ka šeit ir liels auto daudzums FPS ir ļoti stabils .
 6. Deffender

  [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  1/10
 7. Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais A.Al Barbaran kungs! Jūsu mēbeļu pasūtījums ir apstiprināts. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies LSB vadība, lai sarunātu izdevīgāko piegādes laiku.
 8. Deffender

  Downtown District Community

  (( Tiešām liels prieks redzēt ss, kuru kvalitāte ir vienotaļ uzlabojusies , upp par to )) (( @Filipolv, ja aizzīmē icly vārdu to pašu arī izdari ar /do - Dwight_Monro, bet prieks par kavlitatīvajiem ss, noheit ))
 9. Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais K.Bale kungs. Los Santos Būvdarbi ir rūpīgi izskatījuši un nolēmuši pieņemt jūsu iesūtīto remontdarbu pieprasījumu. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvji, lai sarunātu tikšanos, kurā tiks apspriesti remontdarbu termiņi, izmaksas u.t.t. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbi
 10. Deffender

  [Remontdarbi] Johan Jeamsky (Apstiprināts )

  Los Santos Būvdarbi Sveicināts cienījamais J.Jeamsky kungs. Los Santos Būvdarbi ir rūpīgi izskatījuši un nolēmuši pieņemt jūsu iesūtīto remontdarbu pieprasījumu. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvji, lai sarunātu tikšanos, kurā tiks apspriesti remontdarbu termiņi, izmaksas u.t.t. Ar cieņu, Los Santos Būvdarbi
 11. Deffender

  Sveiciens no jauniņā!

  Jā, labdien.
 12. Deffender

  (Ieteikums) aukstie ieroči

  Te jau wazijs sāka raudāt , pateicu savas domas par ieteikumu
 13. Deffender

  (Ieteikums) aukstie ieroči

  " ViA SMS staff
 14. Deffender

  (Ieteikums) aukstie ieroči

  Tikai par, jo tagad ir tā' tiklīdz ir 5h ir nopirkts Igs nazins, tālāk tiek pazvanīts auto pārdošanas reklāmai, tad, kad abi ir satikušies, uzprasa tests drive, tad spēlētājs kurš sasniedzis 5h aizbrauc uz mežu un noerpo, ka iedur nazi otram krūšu kurvī, kas savā ziņā degredē RP. Liels + par šo ieviešanu .
 15. Deffender

  [MAP] LSGD Exterior

  Bet serverī šis placis ir zaļš , jo ir uzlikta textūra.
 16. Deffender

  [MAP] LSGD Exterior

  Pretīm domei tas laukums - ir taisīts no ID6959 Un tavā mappingā zeme arī ir taisīta no objekta 6959.
 17. Deffender

  [Moderators] Alex's

  Rekomendācija, jo persona ar galvu uz pleciem, spēj pieņemt pareizus lēmums, tik cik esmu tevi redzējis forumā, diezgan aktīvs un adekvāts, protams ir bijušas nesaskaņas, bet nu pagātne paliek pagātne. Novēlu tev veiksmi pretendējot uz amatu, lai izdodas.
 18. Deffender

  [MAP] LSGD Exterior

  Izskatās jau kaut, kas sveigs, bet nu uz tām 6959 plāksnēm ir zāles textūra, tāpēc apakšiņa būtu jāmaina, bet nu tā orģināli .
 19. Deffender

  [Moderators] Marsmelo

  Par jo tāpat zinu ka dabūšu warn no tevis
 20. Deffender

  Modifikāciju izstāde, bluupinz

  Tu man acis kod ārā
 21. Deffender

  Modifikāciju izstāde, bluupinz

  Cik nu mappings tur ir, vairāk jau ar txd ir strādāts, bet nu visu cieņu čakarēties ar txd.
 22. Pasērfojot pa internetu uzgāju baigi labam saitam sakarā ar MTA:SA mappingu, pabazarēju ar owneriem, lāga džeki, vārds pa vārdam un sabazarējām daudz lietas. Tad palūdzu, vai nevar iedot savu itemu kolekciju, un arī iedēva, ši ir mta:sa custom objekti, diezgan haotiski samesti, bet nu iespaidu redzat, tie ir visi, izņemot neielieku bija vēl sieneas, bet paraugu bildēs redzēsiet, ieteikums @LightScribe or @Haskys ieviest dažus no šiem objektiem serverī, vai tie būtu tie keksīgi custom dīvāni, dators, vai kāda mehāniķu lieta. Bonusā nāca diezgan daudz textūras, visam klāt . Varbūt šo varētu pārtaisīt par tādu ieteikumu un jūs komentāros ierakstat vai vajag, vai nē, un ja jā, tad kādu objektu vajadzētu ieviest, no redzošajiem ss.
 23. Deffender

  15. Marta shootup

  Šamējam normāl simbols rokā uzmest, es tajos vispār neintresējos, bet nu kaut kāds symbol jau tas ir ...
 24. - Tik, cik redzu, tev tās koka sienas nav precīzas, domāju augstuma ziņā, dēļi nesakrīt, iespējams video palīdzēs, tas ir kā es mapoji, ja man ir jāmapo ar tām koka sienām . Ja vajag to tool, kas ir video, raksti pm.
×