Jump to content

a


Marquez

Lietotājs
 • Ieraksti

  34
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

Marquez last won the day on Marts 12 2017

Marquez had the most liked content!

Par Marquez

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2242 profila skatījumi
 1. Marquez

  [Atlūgums] Kyle Stewart

  Vārds: Kyle Uzvārds: Stewart Amats: Fotogrāfs Iemesls aiziešanai: Nepietiekamais atalgojums, jo attiecīgi, kā pašnodarbinātais var nopelnīt vairāk. Telefona numurs: 592962 Atsauksmes par LSZD: Prieks sadarboties, kā arī ļoti saliedēts kolektīvs.
 2. -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- IC Informācija: Vārds Uzvārds: Kyle Stewart Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Kyle Stewart ir pusmūža vīrietis, ja tā var teikt, kurš savu bērnību pavadījis gan Los Santos, gan San Fierro, ģimenes apstākļu dēļ. Pusaudža gados Kyle un viņa labākais draugs Meinard mūždien mēdza ķimerēties gan gar automobīļiem, gan gar mopēdiem, bet kā nu sanācis tā sanācis. Kyle pēc vidusskolas pabeigšanas specializējies fotogrāfa jomā, tomēr saprotot, ka ar to īsti nevar nopelnīt devies praksē kādā vietējā Los Santos autoservisā, tā nu pēc jau kāda laiciņa, kad arī specializācija ir bijusi automašīnās, Kyle un Meinard dibinājuši autoservisiņu San Fierro, kurš pēc laiciņa pajucis. Kyle un Meinard ar lielu apņēmibu ir atpakaļ, šoreiz Los Santosā, gatavi gāzt kalnus! Darba vieta: CarRepair&Diagnostics OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: https://playhard.lv/forums/topic/28020-carrepairdiagnostics/ SS no Frakcijas F3: http://prntscr.com/inr1hq Vārds: Niks Vecums: 16 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Lai pilnvērtīgi darītu savu darbu uzņēmuma labā - automehāniķis/autoserviss. Nospēlētās stundas ar personāžu: 14 SS no /history : http://prntscr.com/inr14x
 3. Marquez

  [LSZD] Kyle Stewart

  Pieteikuma anketa Vārds: Kyle Uzvārds: Stewart Vecums: 30 Dzīves vieta: San Andreas, Los Santos, Idlewood Hotel #4 Tālrunis: 592962 Izglītība: * Vidusskolas izglītība + profesionālā klasifikācija - fotogrāfs * Augstskola, profesionālās augstākās izglītības programmas līmenis. Iepriekšējās darba vietas: * Los Angeles Times - fotogrāfs. Vēlamā vakance: Fotogrāfs Darba pieredze: Pieredze, kas nākusi līdz ar iepriekšējo darba vietu - Los Angeles Times. Savas profesionālās iemaņas kā tādas esmu ieguvis viennozīmīgi dzīves skolā. Papildus prasmes: Datoriemaņas, t.i, word/excel utt. Protams arī, Adobe Lightroom, Adobe Photoshop u.c. Motivējošs teksts: Es, Kyle Stewart ļoti vēlētos iegūt šo vakanci, jo, manuprāt, manas profesionālās iemaņas tai atbilstu. Ilgu laiku esmu strādājis Los Angeles Times, kur arī esmu radījis labu sniegumu, tādēļ nešaubos, ka tādu nevarētu nesniegt šeit. Cilvēkiem netrūkst spēks - tiem trūkst gribas - par sevi varētu teikt, ka griba man ar netrūkst un esmu gatavībā ar visu atdevi ieslīgt darba gaitās. Ar cieņu, Kyle. Paraksts:
 4. Neesmu profesionālis, bet mēģinot tās prasmes arī uzrodas. Tāpat arī es mēģinu radīt iznākumu, attiecīgi, tādā veidā radot ko jaunu. Pieņemu jebkādu kritiku. Iepriekš kaut kad šai forumā liku šo videoklipu, bet nevarēju atrast, tapēc ievietoju vēlreiz. Videoklips augšupielādēts citā YT, tapēc arī tā ir.
 5. Marquez

  Playhard.lv čīteris atzīstās čītošanā

  Izklausās, ka wolfeens runāa. ;d
 6. Palūgšu aizvērt topiku, lai nesākās liekas runāšanas... Tie, kas gribēs, paskatīsies.
 7. Marquez

  project argo bezmaksas

  cpasiba lov ma frend
 8. Kurš jums teicis, ka tur jāved valdības mašīnas wtf?
 9. Katrs īkšķis uz augšu ir zelta vērtībā, katra podziņa uz augšu ir zelta vērtībā.. Paldies!
 10. Nu, kas tar par sviestu cilvēki? Izskaidrojiet lūdzu saīsinājumu ''LSAK''! Kādi tur vēl dirsā mehāniķi? Vai tiešām ir tik mazs intelekta līmenis, ka nevar tik vienkāršas lietas atsķirt. Kāda fuckin' saistība mehāniķim ar konfiscētāja darbu? Paskaidrošu, auto konfiskātors ir cilvēks, kurš konfiscē, kādas personas automašinu, kura visticamāk izdarījusi pārkāpumu ielās. Pat vakar runājot teamspeak3 ar playhard esošo mēru viņš uzskatīja to par normālu, bet manuprāt, tas ir vienkārši stulbi. Laiks pakustināt reālo situāciju. Sorr' par maniem komaa, ja kas nepareizs, taču manam rakstītajam nevar nepiekrist, ja viss ar galvu kārtībā. :@

 11. Marquez

  CSGOcrash coins

  Var, jā.
 12. Sorr' par neaktivitāti, mēdz radīties sarežģījumi.. (trolldance)

  1. Marquez

   Marquez

   Ne gluži @Plušķis flukis.  Gripa darījusi savu, tagad mūzikas skolā eksāmeni jākārto. ;) Un, attiecībā par vietu, kur es turpināšu rpot pavisam ir grūti spriest, jo pievelk spēlētāji, bet atsaka citu nonrpe sindromi. 

 13. Marquez

  Slavenību [Guess who] #5

  Pārāk sarežģīti, jāmēģina uzost.
 14. Marquez

  kriksis uz nāves robežas

  Sviests .. Tālu viņš netiek.
×