OwenS

Moderators
 • Ieraksti

  1 472
 • Monētas

  169 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

OwenS last won the day on Novembris 14

OwenS had the most liked content!

Par OwenS

 • Ranks
  Izbaudi dzīvi kāmēr vari, jo dzīvojam tikai vienreiz
 • Dzimšanas diena 2000.07.12.

Contact Methods

 • Skype
  OwenS

Profile Information

 • InGame
  Elliot Finlay
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Madona
 • Intereses
  Sveiki Playhārdieši, es esmu PlayHard.lv Foruma Moderators, ja esi saskāries ar noteikumu pārkāpēju vai saskāries ar jeb kādu citu problēmu, droši vari vērsties pie manis un centīšos palīdzēt pēc iespējas ātrāk un protams savās iespēju robežās.

Profilu Apskatījuši

4 637 profila skatījumi

Noskaņojums

 • PLAYHARD
 • Šobrīd jūtos PLAYHARD
 1. Pieteikums ir tik pat briesmīgs, kā tava attieksme/uzvedība serverī. Pret!
 2. Kas jādara: Ieejam web lapā - http://www.y8.com/games/death_run_3d Mēģini uzstādīt pēc iespējas lielāku high score Zaudējot ir jāuzņem screenshot ar savu rezultātu [Jābūt redzamai www.playhard.lv mājaslapai] Noteikumi: Drīkst editot savu postu, mainot savu beigu rezultātu, uzlabojot to; Obligāti jāpievieno screenshot ar savu beigu rezultātu, fonā jābūt redzamam www.playhard.lv;. Norises laiks: No šodienas 14.11.2017; Līdz 21.11.2017 Balvas: Uzvarētajam ieraksts slavas zālē un 25 i-pointi
 3. Bez garām runām un liekas muldēšanas, šī ir kā informācija Jūsu zināšanai. 

  Atkāpjos no MTA (Dayz, RP) Administratora amatiem un palieku tikai, kā Foruma Moderators. ;) 

  1. Parādīt iepriekšējos komentārus  5 more
  2. Plušķis
  3. Wazzyy

   Wazzyy

   lai aizietu no statusa 300v, lai dabutu unban 300v. *Cenzēts*, sita jau romanu atri uzrakstisim.

  4. Wonderful.'

   Wonderful.'

   tomer dievs pastav xd lol 

 4. Tak mazliet cieņas cilvēki, to var noskaidrot arī uzrakstot cilvēkam privāti un normālā "civilizētu" cilvēku valodā palūgt bildi nomainīt. (Ja turpināsiet aizvainot lietotājus @helloanddie atgriezīsies zem bana un @JaaniS tev nāksies pievienoties) Bildi no tava profila jau izdzēsu, nāksies atrast citu avatar. Bet par temu, sveicināta iekš PlayHard.lv un cerams, ka uz palikšanu.
 5. Šādos gadījumos ir jāšauj pa kājām un ja tad nemirst, nu tad var griesties pie Administrācijas ar sūdzību, ka persona čīto vai vēl nezin ko dara.
 6. Tu mēģini reģistrēties no tā PC kura ir reģistrējies tavs brats vai cita? Ja no tā paša tad tev ne kas nesanāks, bet ja no cita un tā pat nesanāk uzraksti @LightScribe
 7. CS vairs nespēlēju tik bieži, bet nevaru nepiekrist @Kiwix Bet no otras puses, katram mums ir jādod iespēja un kādēļ, lai tu būtu izņēmums? Ja nespēsi tikt galā statusu var ātri noņemt, lai iet Rec no manis.
 8. Paldies visiem, kas piedalījās! 1. Vieta un VIP uz 7 dienām (+Army Box) iegūst @void (Ņemu vērā, VIP vietā saņemsi 2 Army Box) 2. Vieta un VIP uz 5 dienām (+Sanchez) iegūst @shaGGy 3. Vieta un VIP uz 3 dienām iegūst @jeskulens @MMO paldies, ka piedalījies! (Sazinies ar mani serverī un saņemsi veicināšanas balvu)
 9. izloze

  Steam profila link - http://steamcommunity.com/profiles/76561198343478203/Komentārs (Nav obligāti) - Veiksmi!
 10. Sveiki PlayHard.lv MTA Dayz cienītāji! Tā, kā iepriekšējais konkrs norisinājās veiksmīgi, tad ir pienācis laiks "Round 2". Kas tas par konkursu? Pa visam vienkārši, tev ir jāsavāc pēc iespējas vairāk nogalināto Murderu, jauzņem SS pēc, kā tas jāievieto šeit pat foruma komentārā. Konkurs noslēgsies 25.10.2017 Pulksten 20:00 ! Protams nekur nepazūd arī balvas: 1. Vieta - VIP uz 7 dienām! (+1 Army Box) 2. Vieta - VIP uz 5 dienām! (+1 Sanchez) 3. Vieta - Vip uz 3 dienām! Pārējiem par piedalīšanos, būs mazas veicināšanas balvas.
 11. Tavs DayZ niks: Par ko saņēmi liegumu: Persona, kas piešķīra liegumu: Datums, kad saņēmi liegumu: Kādēļ, tavu prāt esi pelnījis saņemt otru iespēju:
 12. Neesi "Lojāls" šim projektam. Ja tiešām gribēsi spēlēt un atgriesties serverī: https://playhard.lv/veikals
 13. izloze

  Izvēlētais skaitlis - 33Steam profila nickname vai ID link - owenss3Esi pievienojies PH Discord serverim? Ar kādu nickname? - OwenSKomentārs (Nav obligāti) - Veiksmi!
 14. Tieši tā vainīgi esam mēs abi, bet nevēlējos tev traucēt spēlēšanu apzināti, ka jau teicu es tur trāpījos pēc /report un sanāca tā, ka tu biji likvidējis radling, attiecīgi ja tu nebūtu prost mani nodēmojis, visu tur pat normāli izrunātu.
 15. Jā tieši tā pa dienu viss bija kārtībā, visprims jau kaut kāds VOD mani nokaitināja ar savām jēlībām spamojot čatā. Pēc tam sekoja tā ciniskā izturēšanās no tavas puses, jā varbūt tu viņu novāci un es neīstajā brīdī tur trāpījos atnākot no /report, bet to visu varēja mierīgā ceļā atrisināt runājot ar mani privāti, nevis sākot lecīgi izturēties.