OwenS

CS Admins
 • Ieraksti

  1 985
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  21

OwenS last won the day on Jūnijs 1

OwenS had the most liked content!

Par OwenS

 • Ranks
  Dzīve, nav joks
 • Dzimšanas diena 2000.07.12.

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198343478203/
 • Skype
  OwenS

Profile Information

 • InGame
  Rixwell Terrace
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Madona

Profilu Apskatījuši

7 719 profila skatījumi
 1. Vari lūdzu palīdzēt? Es nezinu kā , bet mans īstias acc ir zudis un  tag taisu jaunu bēt kā lai es uzstaisu jaunu, es uzspiežu visu paroli ierakstu, lietotājvārdu arī, bet mani nelaiž cauri, jo vajag kautkadu zimi, bet es ieliku zimi un tad rada ka nevar to zīmi likt, wtf kā lai reģistrējas vari piemēru atsūtit?

  1. JaaniS

   JaaniS

   setinfo _pw parole(ja ir runa par cs)

   Vai arī vnk paprasi kiwixam, viņš ganjau ka zin kas pa štelli

 2. [Sūdzība] Herkules

  No vienas puses diez gan smieklīgi, jo momentā kad tu piemēram saņem liegumu MTA serverī un esi foruma moderators tev noņem abus statusus, vienalga cik lielu huiņu esi savārījis un tu neesi nekas vairāk, kā "Lietotājs" šeit čalim iedod vēl atbildīgu amatu. Protams no otras puses skatoties it kā jau varētu dot viņam otru iespēju, jo saku pēc pieredzes kļūdāmies mēs visi, bet jautājums ir vai mēs šīs kļūdas apzināmies. Pats agrāk esmu čītojis un visādus sūdus vārījis, bet tagad atrodos CS Admina amatā. Labi CS'a viņš nekas nebūs, bet varbūt jāļauj viņam pierādīt, ka viņš kļūdas ir sapratis un nesaistīt šos divus serverus? Jo kamēr nav sūdzību, ka vāra huiņu, vai izmanto statusu savā labā, kāpēc lai viņš tur nepildītu SUP pienākumus?
 3. blueberry

  Principā situācija pa visam vienkārša, sākās diskusija no player puses ka šim ir wh un es jau tā 50/50 uz viņu skatījos no paša sākuma. Momentā, kad es šim kaut ko pateicu nosauca mani par *Cenzēts* un saņēma liegumu ar attiecīgo iemeslu. Pat ja viņš ir tīrs, lūgums samazināt banu ne mazāk, kā uz nedēļu.
 4. [GM] Sharper

  Nu, ja godīgi es kādu laiciņu gaidīju tavu pieteikumu, jo līdz šim es esmu vērojis kā tu audz un attīsties tieši RolePlay jomā un es domāju, ka to redz daudzi pēc tevis izveidotajām frakcijām un ieguldītā laika tajās. Protams šeit diez gan bēdīgs ir "vecums" kas ir tikai 14-padsmit un parasti tas ir beidzies ar to, ka tiek savārīta huiņa, bet arī ne vienmēr un ceru, ka tu esi gadījums kur droši varu teikt, ka vecums nav noteicošais. Nevar nepiebilst par aktivitāti serverī kaut vai tur tautas skaits ir sarucis, var manīt to ka tu cītīgi ej online (cik nu es manu) un erpo kaut vai ar 1/2 cilvēkiem, kas ir ļoti patīkami, jo paļubomu drīz kaimiņu miskaste nobruks/aizvērsies un visi atkal saskries atpakaļ uz PlayHard, kā jau vienmēr. Labi vairāk neko gari es te nedirsīšu, jo brīnos ka vispār man nebija slinkums uzrakstīt pat tik daudz. No manis retu reizi bet Rekomendācija uz visiem 100%. Veiksmi!
 5. Acc by owerl1ne @ dd2 x2

  Nu principā ir tā, ka sakarīgs čalis jau tu esi un viss ir ok tajā ziņā, bet es nu jau trešo dienu patstāvīgi atrodos online (ar pāris stundu pauzēm) un tevi nemaz tik bieži neesmu manījis, lai pieņemtu kā administratoru. Kā arī jāpiekrīt @HAH, kas esi vēl diez gan svaigs priekš PlayHard projekta bet tas varbūt pat nebūtu tik būtiski. Un nevaru nepiebilst, ka to čīteru nav nemaz tik daudz, jo man ir sanācis izbanot +/- 5 cilvēkus, bet arī tas notika momentā kad serverim bija boost un tur saskrēja bars ar 11-gadīgajiem. Nu pašlaik mans viedoklis dalās 50 uz 50 bet nu palikšu pie maziņa, bet tomēr pret. Nekas personīgs, paspēlē un gan jau ar laiku arī būs tev iespēja iegūt acc
 6. Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvu - Izveidojis "čau" topiku. Lūgums man piešķirt balvu - Pievienojies steam grupai
 7. Mehāniķis.

  Atteikts! Nav aizpildītas visas prasības!
 8. Pēc trīs (3) dienām, tiks dzēsti visi servera neaktīvie auto. (Kas nav lietoti vairāk, kā 30 dienas) Tāpēc iesaku ieiet un izkustināt savus transportus vai ja netiekat serverī (Darbs/Skola utt) iesaku uzrakstīt man privāto vēstuli un centīšos Jūsu auto neizdzēst. 

  1. Parādīt iepriekšējos komentārus  1 more
  2. OwenS

   OwenS

   Ar Interjeriem ir tāda fīča, ka ucp redzu tikai "biznesa" tipa int un tos jau fselloju bet mājas nevaru tur redzēt un ir jāiet cauri /Ints bet tur rāda arī neprecīzi kroč baigais čakars. Bet nu vienozīmīgi tur arī tiks patīrīts ar laiku. 

  3. Wonderfull

   Wonderfull

   Cik sapratu, Lights ieliks automatiski, kā ir owlgaming, lai rādas pēc cik ilga vins sellosies tas interjērs. 

  4. Melnraksts

   Melnraksts

   tad f10 funkciju ari vajag par gc ka var pirkt anti-neaktivitati

 9. acc by owerl1ne @ dd2

  Šoreiz piekritīšu @milkhouse`, ka pārkāpēju serverī nav nemaz tik daudz un tā aktivitāte tur arī nemaz tik liela nav. Jo es pēdējās dienas esmu pietiekoši aktīvi sācis spēlēt un pa to laiku, kā SMS Admins izbonojis esmu tikai 3 cilvēkus no kuriem 1 bija nepatiess bans. Kā arī augstāk jau teica vēl esi, svaiga gaļa, paspēlē mazliet vairāk. Pagaidām no manis Anti.
 10. [2018] Maija nominācijas

  uzraugs; @Kumariks lietotājs; @escobars radošākais; @Kiwix aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Melone izpalīgs; @GHOS komunikablākais; nopietnākais; labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA administrātors; @Coldplay MTA skolotājs; @Melone MTA aktīvākais lietotājs; @Wazzyy MTA slinkākais administrātors/GM; @OwenS MTA mēneša nelegālā; PEN1 MTA mēneša frakcija; LSZD TS3 uzraugs; @Kiwix TS3 balamute; @nezinu CS BanTeam; @JaaniS CS Servera uzraugs; @HAH CS prasmīgākais spēlētājs; @HAH
 11. Šajā situācijā es biju 50/50 tā, kā KreisaisKrasts bija līdzīgās domās, tad saņēmi banu. BanTeam izskatīs un tad arī tiksi unbanots, ja viss bija tīrs. Ja bija tīrs tad atvainojos laicīgi, lai man nav jāveido vēl posti iekš šī topic.
 12. [Avatāri][Paraksti] Tikai iesācējs

  Ja drīkst: +rep
 13. [Totalizators] IIHF PČ 2018 #5

  (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - Jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Latvija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 3:1 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās - Vārtsargs
 14. [Totalizators] IIHF PČ 2018 #3

  (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - Jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Vācija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 2:3 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās - Vārtsargs
 15. [Totalizators] IIHF PČ 2018 #2

  (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - Nē (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Latvija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 2:1 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās - Vārtsargs