OwenS

MTA Administrators
 • Ieraksti

  1 756
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

OwenS last won the day on Novembris 14 2017

OwenS had the most liked content!

Par OwenS

 • Ranks
  Dzīve, nav joks
 • Dzimšanas diena 2000.07.12.

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198343478203/
 • Skype
  OwenS

Profile Information

 • InGame
  Emanuel Barlett
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Madona
 • Intereses
  Sveiki PlayHard.lv lietotāji! Es esmu šī projekta MTA RP servera Administrators, ja esi nonācis grūtībās vari droši vērsties pie manis pēc palīdzības.

Profilu Apskatījuši

6 165 profila skatījumi
 1. UnCK pieprasījums

  Uncekots!
 2. Pieteikuma CV [ATTEIKTS]

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti, cienījamais T.Winston kungs! Ar lielu nožēlu man nākas paziņot, ka Jūsu pieteikums tiek norādīts. Atkārtotu pieteikumu varat iesūtīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām. Piezīmes: Neapmierināja Jūsu pieteikums.
 3. [LSPD]Vladimir Saharov [ATTEIKTS]

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti, cienījamais V.Saharov kungs! Ar lielu nožēlu man nākas paziņot, ka Jūsu pieteikums tiek norādīts. Atkārtotu pieteikumu varat iesūtīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām. Piezīmes: Neapmierināja Jūsu pieteikums.
 4. [LSPD] Enrique Salvatore [APSTIPRINĀTS]

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti, cienījamais E.Salvatore kungs! Ar lielu prieku steidzos paziņot, ka Jūsu pieteikums ir Apstiprināts! Kas nozīmē to, ka tiekat novirzīts uz nākamo posmu "Interviju", ko varat pieprasīt mūsu mājas lapā. ((Uzņemšanas Nodaļā - Topic ar nosaukumu "Intervijas pieprasīšana" )) Pēc, kā izlemsim vai novirzīt, Jūs uz pēdējo posmu "Akadēmiju" vai diemžēl Atteikt Jūsu kandidatūru darbam Los Santos Štata Policijas Departamentā! Piezīmes: Interviju varat pieprasīt sekojošajos datumos: 15.02.18 / 17.02.18 No Pulksten 8:00 - 22:00
 5. [ GM ] Keks

  Prasības ir izpildītas, kas pēdējā laikā ir retajam. Erpojam kopā jau kādu laiku un tavu RolePlay līmeni esmu vērojis un domāju, ka tas ir pietiekošā līmenī, lai spētu to iedot arī citiem. Kā arī par taviem vienīgajiem 2-iem jailiem esmu informēts un zinu, kā un par ko tie tika iegūti. (Pirmais pa visam noteikti, bija tīri pašu neuzmanība, bet otrajā tīri tava paša kļūda), bet šajā gadījumā tas nemaina faktu, ka esi spējīgs sniegt zināšanas mazāk zinošiem "Low RP"" spēlētājiem. No manis Rekomendācija!
 6. Privāto uzņēmumu sistēma Paraugs: Iknedēļas ienākumu pieprasījums Uzņēmuma nosaukums: Uzņēmuma Īpašnieka Vārds Uzvārds: Uzņēmuma darbinieku skaits ((SS)): Uzņēmuma novirziens: Uzņēmums atrodas zem nelegālās organizācijas (JĀ/NĒ): ScreanShoot (SS) no RolePlay kas ticis veikts šajā nedēļā: Linki uz filmētajiem video (Ja tādi ir): !IEVĒRĪBAI! Jo, kvalitatīvāk izveidots pieprasījums, jo lielākus papildienākumus saņemat. PIEPRASĪJUMS JĀVEIDO PĒC IZVEIDOTĀ PARAUGA TE PAT KOMENTĀROS!
 7. Privāto uzņēmumu sistēma Informācijas Labojums NR #1 31.01.2018 Legālo Organizāciju Komanda @Haskys un @OwenS
 8. Rekonstrukcija

  https://playhard.lv/forums/forum/153-ieroču-glabāšanas-licence/ Ja tev ir šāda informācija, veido ziņojumu administrācijai, attiecīgi adresējot to @LightScribe ar visiem pierādījumiem. Pēc, kā attiecīgais Administrators tiks sodīts. https://playhard.lv/forums/forum/311-nelegālie-pieprasījumi/ Vispirms vajadzētu paskatīties, tālāk par savu degungalu. Pašlaik ir atļauts ņemt kukuļus, attiecīgi ar to arī pietiek. Un es normālu korumpētu policistu (kad nebija šis noteikums) tik un tā neredzēju. Pēdējo reizi, kas tāds bija redzams ļoti, ļoti sen.
 9. [2018] Janvāra nominācijas

  uzraugs; @Grumm uzskatu, ka pietiekoši aktīvi darbojas kā Foruma nu jau "Administrators" ne reizi nav atteicis, kad kaut ko palūdzu izdarīt. lietotājs; @acorN priecē, ka uztur aktivitāti foruma čatā un reizēm izstāsta, kaut ko interesantu. radošākais; @deathflux šeit neviens cits nav nominējams, kā tikai viņš, kā arī te paskaidrojumu nevajag darbi runā paši par sevi. aktīvākais(gan forumā,gan serveros); izpalīgs; @Kiwix nekad nav atteicis palīdzēt, ja to palūdzu. Kā arī atbildes topicos ir mierīgas/nosvērtas un lielāko ties arī ar problēmas atrisinājumu. komunikablākais; nopietnākais; labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @deathflux parāda projektu tikai un vienīgi no labākās puses, ar nopietno attieksmi un spēju izteikt pamatotu viedokli. @LightScribe MTA administrators; MTA skolotājs; @MRFreezeR Piekritīšu Kumarikam ļoti patīk tas, ka katram spēlētājam izvēlas atsevišķu pieeju MTA aktīvākais lietotājs; @Eddie MTA slinkākais administrātors/GM; @Mikimaus* pašlaik ir viss bēdīgākā, aktivitāte. (Bet kad ir online spēj pildīt savus pienākumus) MTA mēneša nelegālā; Slavic Jesters MC Nav viena no tām aktīvākajām, bet toties kvalitatīvākā. MTA mēneša frakcija; LSPD TS3 uzraugs; @Sanno TS3 balamute; CS BanTeam; milkhouse - cik jau nu pamanu, spēj veikt savus pienākumus. CS Servera uzraugs; CS prasmīgākais spēlētājs; LU46IJ Runa neiet par 2016.g paskaties frakcijā tu redzi tur kaut ko no 2016.g gada? Viss, kas ir veidots, tas ir @GHOS (LIELĀKO TIES TIKAI VIŅA NOPELNS) , @Hosiks | Bocmans , @Kumariks, @Mikimaus* un daudzu citu. Bet diemžēl tu tur neesi/nebiji un arī nebūsi. 2017.gads arī bija, gads kad viss tika sakārtots un kad neviena nebija Es un Mikimaus bijām vienīgie, kas @GHOS atbalstīja. Un par tavu otro teikumu nemaz neizteikšos. @20gauge kungs, šeit būs tikai ieskats, ka ne no tevis, ne no 2016.g te nav ne smakas. --- https://imgur.com/a/CkYAc P.S 2 Ielikt 1 atskaiti nav tas pats, kas sakārtot LSPD un tā sistēmu/darbību. + 2016 LSPD sakārtoja (+/-) @mindis Un, tas ka tu esi lietotājs nenozīmē, ka vari runāt, kā ienāk prātā, protams tas jau ir atkarīgs no audzināšanas, ja ģimenē tā viens otru saucat, tad lūdzu neizrādi to forumā pret citiem.
 10. [Mehāniķis]Jamal Bay

  Pieprasījums Apstiprināts! Iekš spēles F2 vai /report lai saņemtu mehāniķa spējas!
 11. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Sveicināti, cienījamais F.Wayer kungs! Rūpīgi, izvērtējot Jūsu iesūtīto pieprasījumu, licences iegūšanai, esmu nolēmis to Apstiprināt, attiecīgi Jums ir dotas 48h laika, lai uz Los Santos Policijas Departamenta kontu pārskaitītu 15'000$ ASV Dolāru! Pēc, kā mēs Jūs uzaicināsim uz Los Santos Policijas Departamentu, kur veiksim Jūsu pārbaudi un izlemsim, vai esat tiesīgs iegūt reģistrētu ieroci un licenci. Ja izrādīsies, ka neesat spējīgs, licenci iegūt mums ir tiesības to neizsniegt, neatgriežot jau iemaksāto naudu. Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izsniegšanas, nodaļa!
 12. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Sveicināti, cienījamais C.Shelton kungs! Rūpīgi, izvērtējot Jūsu iesūtīto pieprasījumu, licences iegūšanai, esmu nolēmis to Apstiprināt, attiecīgi Jums ir dotas 48h laika, lai uz Los Santos Policijas Departamenta kontu pārskaitītu 15'000$ ASV Dolāru! Pēc, kā mēs Jūs uzaicināsim uz Los Santos Policijas Departamentu, kur veiksim Jūsu pārbaudi un izlemsim, vai esat tiesīgs iegūt reģistrētu ieroci un licenci. Ja izrādīsies, ka neesat spējīgs, licenci iegūt mums ir tiesības to neizsniegt, neatgriežot jau iemaksāto naudu. Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izsniegšanas, nodaļa!
 13. mta rp

  1. Kāpēc te izsakās lietotāji? Palūgšu Moderatoriem samesti Wp (Ja, jau nav izdarījuši) 2. Tu esi apmācīts, bet zināšanas tev ir 10/100 3. Apelācija ir domāta zināšanu pārbaudei un lecigai attieksmei. Palugšu topic slēgt neredzu jēgu liekām diskusijām.
 14. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password