OwenS

MTA Administrators
 • Ieraksti

  1 425
 • Monētas

  123 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  17

OwenS last won the day on Augusts 11

OwenS had the most liked content!

Par OwenS

Contact Methods

 • Skype
  OwenS

Profile Information

 • InGame
  Elliot Finlay
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Ogre
 • Intereses
  Sveiki PlayHard.lv lietotāji! Es esmu MTA servera Administrators, kas atbild par Servera Legālo daļu, kā arī esmu Nelegālās daļas palīgs, ja ir radušās neskaidrības kādā no šajām jomām, droši vērsies pie manis pēc palīdzības! Kā arī protams ar citām neskaidrībām/jautājumiem vari vērsties pie manis forumā vai serverī. Ja spēšu ar lielāko prieku palīdzēšu.

Profilu Apskatījuši

3 964 profila skatījumi

Noskaņojums

 • Miegains
 • Šobrīd jūtos Miegains
 1. UPDATE 0.1 Pievienots punkts (11)
 2. Kanāls izveidots! MOD Lūgums TC!
 3. Gada, labākais iemesls, lai kādam ieliktu pret. To, ka tu nespēj izteikt savas domas, katra vārda galā neiespraužot to visiem iecienīto "*Cenzēts*" vārdiņu esmu pats pamanījis. Attiecīgi, ja tu nespēj ievērot noteikumus pats, kā tu varēsi kādam citam aizrādīt par noteikumu neievērošanu? Attiecīgi no manis godpilna Antirekomendācija!
 4. Tu biji viens no tiem, kas raud par jeb kuru kurš tiek statusā un tagad ceri uz to, ka mēs tevi atbalstīsim? Kā saka "Gaidi Jūrā sausu laiku" Mans viedoklis pret tevi ir skarbs, jo: Nav prasību Pierādījis sevi esi uz 0% Attieksme serverī Kopumā, kā jau izteicos ^^ no manis milzīga Antirekomendācija! Pierādi sevi un mēģini vēlreiz.
 5. Nu esam pietiekoši ilgi gaidījuši un tā, kā ir saņemts tikai viens pieteikums tad gaidīsim publisku paziņojumu, no jau iespējams jaunā Mēra J.Smith! ((Atvainojos par to, ka tik vēlu atbildu cerēju ka vēl kāds tomēr izdomās pieteikties.)) Ar cieņu Los Santos Gubernators E.Finlay
 6. Kad sapņo aizver acis. Mīļo cilvēk, tu šo pieteikumu rakstīji zem zāles, vai skolu neapmeklē nemaz?
 7. Es tev uzdirsu, jo man bija *Cenzēts* klausīties Jūsu raudāšanu par to, ka es esmu spawnojis kaut ko - es tev jautāju pierādījumus, ko nesaņēmu attiecīgi, ja tu nevari pierādīt to ka es esmu pārkāpis noteikumus, tad arī nedirs man virsū. LightScribe nebūs problēma pārbaudīt to, ka ne kas netika spawnots, visu kas man bija paņēmu no bāzes. Kā arī Jūsu "fyn" klans/grupa jau vairākas dienas ir uzmanības lokā par "Itemu bugošanu" (To apliecinās arī @charming) Un, kā @Ralfinko teica: Provokācija nāca no tevis, attiecīgi par to saņēmi banu - neredzu iemeslu raudāšanai.
 8. Tā, kā savu kandidatūru ir pieteicis tikai viens kandidāts, tad dodu laiku vēl līdz 16:09.2017 Pulksten 20:00! Ar cieņu Los Santos Gubernators E.Finlay
 9. Paldies visiem, kas piedalījās! 1. Vieta un VIP uz 7 dienām - @Socaster 2. Vieta un VIP uz 5 dienām - @shaGGy 3. Vieta un VIP uz 3 dienām - @JustSmile<3 Apsveicu uzvarētājus! VIP droši jautājam @LightScribe (LLL) Moderatoriem lūgums aizslēgt šo topic!
 10. "Pierādījumi/Bildes: Nav nepieciešams" A, kā lai soda ja nav pierādījumu?
 11. Esmu redzējis tevi serverī, kā arī pārmijis pāris vārdus iekš TS3 kopumā liecies sakarīgs čalis. Un Dayz vienozīmīgi ir nepieciešami uzraugi, jo ņemot vērā ka es tgd būšu gan RP, gan Dayz tad momentos kad manis nebūs vajag, kādu kas palīdz spēlētājiem. Nu, kā jau augstāk minēju no manis Rekomendācija.
 12. Nav izpildītas visas prasības, attiecīgi tavs pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Noraidīts! Ar cieņu PlayHard.lv Administrācija!
 13. Iekš spēles izmantojot /report palīdzību sazinies ar kādu no Administrācijas pārstāvjiem lai saņemtu sev vēlamo Interjēru! Ar cieņu PlayHard.lv Administrācija!
 14. Los Santos Valdība Sveiki dārgie Los Santos Štata iedzīvotāji! Vēršos pie Jums teiksim tā, dažiem ar patīkamām, bet dažiem ar ne tik patīkamām ziņam! Tātad, kā jau dažiem zināms iepriekšējais Los Santos Štata Mērs tika atstādināts no sev uzliktajiem darba pienākumiem, jo diemžēl no viņa tika izrādīta milzīga neaktivitāte! Bet šoreiz viss notiks mazliet savādāk, kā tas bija iepriekš, esmu nolēmis veidot 3 pieteikšanās posmus. Uzņemšanas Process: 1. Posms CV Iesūtīšana [Līdz 15.09.2017 Pulksten 20:00] 2.Posms Publiska uzruna Los Santos Domes priekšā [17.09.2017 VISAS DIENAS GARUMĀ] ((Ja izdosies sarunāt visas uzrunas tiks filmētas)) 3. Posms Intervija ar izvēlētajiem kandidātiem [19.09.2017 - 20.09.2017] **Pievienots CV Paraugs**