Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

WIZKREDS

Lojālais lietotājs
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

WIZKREDS last won the day on May 15 2017

WIZKREDS had the most liked content!

2 Followers

About WIZKREDS

 • Other groups Lietotājs
 • Rank
  Tante
 • Birthday 12/03/1999

Contact Methods

 • Website URL
  -
 • Steam
  wizkred

Profile Information

 • InGame
  Arturčiks
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latgalīte
 • Intereses
  cept gaļu

Recent Profile Visitors

8026 profile views
 1. WIZKREDS

  Čau!

  Čau puik, nu tik daudzsološa sasvejcinašanas ka nezinu pilnīgi ko lai saka
 2. Lai atkal būtu kāds, kuram pakaukt lai salabo mašīnu. Ne šodien vecīt. @HAH es neesmu pietiekami pacietīgs lai iemācītos spēlēt vismaz normāli, bet šad tad es spēlēju arī 1.6, tagad laikam playhards tāds patukšāks...
 3. Bez tevis nebūs vairs tas kaifs...
 4. Čau, nu ko šī ir mana otrā sasveicināšanās, nolēmu uzrakstīt par cik iepriekšējā laikam bija 2015 gadā... Arī tāpēc ka pēdējos gadus neesmu bijis aktīvs. Fakts, ka iepriekšējo sasveicināšanos diezvai kāds spēs atrast, arī motivēja rakstīt šo. Tātad, pieļauju ka daļa veco Jūras vilku no Roleplay, mani atceras, kā godīgu naudas krājēju un apzinīgu spēlētāju, kas visu uztvēra dziļi pie sirds... Dzīvē mani sauc Jānis, tagad man liekas ka ir daudz brīva laika tāpēc nolēmu saķert nostaļģijas sajūtu un ienākt serverī... Negribas domāt, ka būšu aktīvs lietotājs kā agrāk, bet es pats nezinu kas man var ienākt galvā, varbūt drīz visi pukstēt ka sasveicināšanās rakstīta lai var rakstīt pieteikumu uz GM, bet, cerams, tik tālu neaiziešu un savu nervu šūnu saglabāšana būs svarīgāka par statusu. Nu vēl gribas piebilst ka tie kas domā ka esmu dzīvojies pie konkurentiem, tad jūs maldāties playhardam nav konkurentu <3. Jā, rudenī nedaudz iebridu pie spoki.lv administrācijas, bet pa lielam tas viss ko esmu darījis šajā starplaikā, ja runāt par virtuālo dzīvi. Par sevi, parasts jauneklis, ar datoratkarību, skatos seriālu GOT, maz sportoju, šobrīd ir darbs, strādāju, kaut kā tā. Paldies ka izlasīji.
 5. Man paļubom MTA lagos, kā bankā.
 6. WIZKREDS

  LSGD cirvji.

  Ahahaha Made my day. Sen nebiju te nācis un šitāds. Tak redzams ka čalis ierēc par to visu, tipisks troll. Kopš kura laika spēlētājam kurš ienāk serverī pavadīt brīvo laiku spēlējot jāzina kā veikt pirmo palīdzību? Lielā cepšanās par to RP ir vēl smieklīgāka par pašu situāciju. p.S Čalim no LSgD respekt, līdz Husqwarnai vēl vajag aizdomāties.
 7. (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? -Nē (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Zviedrija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (man nav žēl zaudēr monetas jā... :D) (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 3:2 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās ELVISSS
 8. (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Latvija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 4:2 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās. Elvis Merzļikins
 9. (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - CAN (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - CAN (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 7:2 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās Elvis Merzļikins vai Kristers Gudļevskis (nezinu kurš stāvēs uz to spēli)
 10. (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? -jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - ASV (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 4:3 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās Rūdolfs Balcers
 11. Man liekas ka jau nevar apsēsties pie stūres ar dzelžiem, vismaz liekas ka tā bija. Iespējams animāciju trūkums arī ietekmē lomuspēles atveidi, jaunam spēlētājam liekas dīvaini ka uz galvas rādās ka ir rokudzelži bet nekas nemainās. Es par, un vajadzētu vispār sākt beidzot pievērst uzmanību sīkumiem, kuri jūsuprāt neko nemaina. Tās animācijas dažādas lietiņas rada labāku iespaidu, un sajūtu ka par visu ir padomāts, lai arī RP var veidot bez tā visa. Ja jūs tā domājat tad kam vajadzīga MTA platforma? Ver vaļā Notepad un raksti. (Tas bija joks no hate).
 12. Laikam jau tiešām nav jēgas no ieteikuma.. Amm nu jā ok piekritīšu realizēt šo ir grūti pat neiespējami, bet var taču izveidot autopreču veikalu... Vai pamainīt mehāniķa darba cenas, uz vienu vai otru pusi..
 13. Čau visiem, sen neesmu neko ieteicis, jo reti kad kaut kas tiešām tiek ņemts vērā, tomēr nolēmu vairāk pacelt gaisā tēmu par to kā tiek laboti auto iekš spēles. Jā pašlaik tā ir liela problēma ar ko saskaras visi.Itkā jau izskanēja ideja par Pay'n Spray darbalaika noņemšanu, tomēr tas ir neerepiski utt. Es nesaku ka darbalaiku nevajadzētu ņemt nost, tomēr tad jāsamazina cenas par labošanām pašiem mehāniķiem. Jā tomēr tad radīsies cita problēma neviens nevēlēsies erpot, jo par to neko nesaņems (jau tagad negrib zemās cenas un diezgan sarežģītā RP dēļ). Lai radītu lielāku interesi varētu izveidot autodaļu veikalu, kurā teiksim pats spēlētājs iegādājas bamperu, atved to mehāniķim un viņš noerpo to kā noņem veco un uzliek jaunu, kamēr spēlētājs bamperu nav iegādājies labošana nevar notikt, tas pat ar durvīm utt. Es saprotu ka tas ir nereāls skripts vai vēl kas, bet nu vismaz izklausās pēc realitātes un spēlētājam nākas tērēties un čākarēties sasista autiņa dēļ. Uzskatu ka tas spētu motivēt cilvēkus braukt akurātāk un nelidot ar RS Haul busiņu kā apdauzītam. Sakat ko domājat par šo visu?
 14. Izdarīs tā ā prasat pazudīs lielais online jo puse servera aizies, tad sāksiet bļaut ka nav tautas un aiziesiet prom, atkal paliks Lights ar adminiem. RP līmenis pacelsies tikai tad kad viens otram palīdzēs nevis nosauks par lowaku un atteiksies eropot bez administratoriem... Par LSGD piekrītu, bet tas nestrādā iepriekš ir mēģināts. Te ir LVRP neviens taču negrib zaudēt sūri grūti pelnīto parastā avārijā uz ielas, labāk nocutot..
×
×
 • Create New...