Jump to content

a


punk

Moderators
 • Ieraksti

  615
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  11

punk last won the day on Marts 8

punk had the most liked content!

Par punk

 • Ranks
  s†oned jesus
 • Dzimšanas diena 07/16/1995

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/addictedhuntavelli/

Profile Information

 • InGame
  Pazudušais Dēls.
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Zepčik detka.
 • Intereses
  #PND

Profilu Apskatījuši

8081 profila skatījumi
 1. punk

  Ieteikums - Māju Token sistēma.

  tas nav nekāds flex vai kas tāds, es vienkārši nesaprotu to jēgu no tokeniem, attīsti tēlu, rpo un dabūsi sev to piķi priekš visa pārējo.
 2. punk

  Ieteikums - Māju Token sistēma.

  Nezinu gan, nesaskatu baigo grūtību sapelnīt naudu priekš mājas, pašam ir 6 īpašumi, māja richmondā ieskaitot, garāža, placis un vēl visādi brīnumi kā arī 7 mašīnas kas ir uz mana vārda, tas pats rolls royce ir un ne reizi neesmu braucis ar busiņu vai ko tādu, vienkārši cilvēkam ir jāpadomā pie character un tad jau saies viss.
 3. punk

  [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  2/10 @Bets. piedod, bet galīgi ne priekš manis, knapi iedevu to divnieku.
 4. nekad īsti Tevi neesmu redzējis postojam forumā, varbūt vienkārši posto tur kur es neskatos, kopsummā neitrāls cilvēks manā skatijumā.
 5. kidalava, najobšiks un viss pārējais, otro mēnesi jau ņem interviju no manis, aizrunājās ar to, ka viņam puncīts sāp, zobs sāp un vēl visādi brīnumi, bet nu tā jau izručī kad vajag, malaļetka.
 6. punk

  free game

  https://www.humblebundle.com/store/tacoma?mcID=102%3A5c92cd9eddb829af34cbc97b%3Aot%3A59c5371f1c7d4cd39ab2b193%3A1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2019_03_21_bandainamcopublisherweek_2019&utm_content=Banner ņem par labu, draugs.
 7. 15 gadīgs čalīts kurš 9 mēnešus stragloja gm'ā un beigās paķēra perma banu, bet nu, esi diezgan dīvains cilvēks, bieži vien palaid muti būdams sīks pipļuks, tā jau viss safe. Nezinu tevi, bet liecies normāls pipars, gan jau ir rpots kādreiz kopā.
 8. Tas tak labais Olbis, visu laiku bija ļoti labs iespaids līdz ar Tevi uzspēlēju csgo, protams, tas bija tikai vienreiz, bet nu kopsummā es uzskatu Tevi par sakarīgu čali kuram ir galva uz pleciem, sorry par to katku kurā dirsu virsū Tev, nebija mana diena prosta.
 9. Īsti nezinu Tevi, bet nu liecies sakarīgs, ja nešaubos esam arī runājuši ts3 un parpojuši nedaudz in game, ne ar ko tādu dižu neesi izcēlies, kas ir tikai pluss, keep it up
 10. punk

  [Foruma spēle] Novērtē avatāru & signeture

  4/10 idk kas tas vispār ir domāts. 8/10 varēja būt labāks.
 11. punk

  [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  0/10 jo kompakts
 12. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Redīsus fasē fabrikā. JKL
 13. daudz gribi. es gribu būt labs cilvēks.
 14. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Uldis upurēja utis. : ( LOH
×