Jump to content

a


punk

Moderators
 • Content count

  674
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

punk last won the day on March 8

punk had the most liked content!

About punk

 • Rank
  s†oned jesus
 • Birthday 07/16/1995

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/addictedhuntavelli/

Profile Information

 • InGame
  Pazudušais Dēls.
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Zepčik detka.
 • Intereses
  #PND

Recent Profile Visitors

10734 profile views
 1. punk

  Pērk / Pārdod

  varbūt kādam kaut ko vajag no csgo skiniem? https://steamcommunity.com/id/addictedhuntavelli/
 2. Follow The Damn Train, CJ!

  1. Show previous comments  3 more
  2. GirtsMoka
  3. eslains

   eslains

   See you around... officer.

  4. VitoSkaleto

   VitoSkaleto

   You pick the wrong house fool!

 3. punk

  IETEIKUMS VISIEM .

  kādēļ man būtu jāskatās/jāklausās video kur fonā ir uzlikts kaut kāds trash game? anyways, cilvēki gados tikai pasmietos par to, ko viņš stāsta tur.
 4. punk

  IETEIKUMS VISIEM .

  ieraudziju fortnite, izslēdzu video, uzmetu krustu.
 5. eu davaj pa bracki saliekam man plusinus sim postam un citiem ari

  1. Show previous comments  3 more
  2. VitoSkaleto

   VitoSkaleto

   Jā ,seržant! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  3. Deffender

   Deffender

   Kurzeme pa bracki pa purnu vienmeer dabu

  4. punk

   punk

   @Deffender kurzeme vispar ir iedomata vieta xd

    

 6. punk

  [2019] Aprīļa nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @OwenS lietotājs; @Middnes radošākais; @herkuless aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Kudys izpalīgs; n/a komunikablākais; @Mykat nopietnākais; @OwenS labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); tevi no botem izspert? sliņķis; @Mykat FMT IR SLIKTS BESIJ ARA KO TA MARTA VISPAR SAPROT NO NELEGALAJAM NEKO NEIZSNIEDZ TIKAI SLINKO!!! seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @Mykat MTA skolotājs; @Wiliams MTA aktīvākais lietotājs; @Kubitis MTA slinkākais administrātors/GM; @LightScribe MTA mēneša nelegālā; @Sons Of Silence. MTA mēneša frakcija; hz, nav MTA bagātākais spēlētājs; panks Teamspeak3 TS3 uzraugs; n/a TS3 balamute; @Demons
 7. punk

  [Organizators] Grafake

  apsveicu ar perma banu tevi, džekiņ.
 8. punk

  [Organizators] Grafake

  Pret, kas tā par motivācijas vēstuli?
 9. Cilvēki nemainās, esmu tik pat liels kretīns kāds biju agrāk.

 10. Lai arī Rodžers ir tikai 27 gadus vecs vīrietis, viņš ļoti interesējās par 70's un 80's gadiem, ir sava veida izpalīdzīgs cilvēks, bet diemžēl ātri nokaitināms. Rodžers dzīvo viens kopš 15 gadu vecuma kad viņa vecāki gāja bojā kādā bandu karu apšaudē trāpoties ''nepareizajā laikā, nepareizajā vietā'' un kopš tā laika Rodžers ļoti ienīst krāsaino rasu pārstāvjus, bieži vien sanāk sakauties vai pat ir nonācis līdz apšaudēm. Rodžera draugu loks ir ļoti mazs, jo viņš pats par sevi ir noslēgts un ar svešiniekiem ļoti maz runā.
 11. Roger E. Borquez attīstība. [character development].
 12. punk

  Escape from Tarkov (EFT)

  baigā misene tā spēle.
 13. punk

  Nelegālās frakcijas

  sorry par dubultpostu, nevaru editot iepriekšējo. Man tik ļoti patīk šie daiļdirsēji kā Tu, parādi kaut vienu reālu piemēru kurš ir pircis stvolus pa īstu naudu, parādi ar visiem pierādijumiem nevis gudri dirs, Tu pēdējā laikā visu laiku par kaut ko raudi, tāpat arī kad rpoju savu dauņtaunu, FMT ir pie vainas, jo nav kam taisīt reketus, es jebal, tev smadzenes jāiegādājās bērns. Tas ko tu dzirdi apkārt, ka kāds ir kaut ko nopircis nav patiesība un, ja arī būtu nopircis tad kādēļ Tu ar visiem pierādijumiem negriezies pie Eināra un lai attiecīgais administrātors saņem banu un paliek bez admina?
×