Jump to content

a


punk

Moderators
 • Content count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by punk

 1. punk

  [RP skolotājs]Kudys

  Pēc diviem gadiem RP jau sen būs nomiris, vismaz MTA tiešām. neitrāls, gaidu to piečuku kontā lai varētu ielikt par.
 2. https://register.ubisoft.com/acu-notredame
 3. punk

  [Ieteikums ar gatavu skriptu] Pokers

  reporti incomming : "varat uzlikt manam personāžam 18 gadus''. Nezinu vai ir jēga no viņa, sākumā kāds paspēlēs un tas arī viss, var jau ielikt kādēļ ne.
 4. punk

  RP Pērles

 5. Tātad, visiem TS3 tika noņemtas, pa lielam, visas grupas, lai saņemtu tās rakstiet pieteikumu šajā pašā topikā zemāk norādot kādu grupu jums piešķirt un kādēļ tā būs nepieciešama. Tavs TS3 vārds ; Iemesls grupas saņemšanai ;
 6. punk

  [Moderators] Alex's

  nu, tā notiek. Paskatoties uz visu iepriekšējo ko Tu šeit esi darijis es esmu pret, saprotu, ka cilvēki mainās, bet ne aktivitāte nav manā no tavas puses, ne viss pārējais, būšu pret.
 7. punk

  [RP skolotājs] Danex

  Rekomendēšu. Cilvēks vairrākārt ir vadijis citus projektus, saprot arī daudz ko no paša roleplay'a, ir kopā RPots vairākas reizes, tā kā jā, domāju, ka ar šo kandidātu nebūs problēmas.
 8. punk

  W/S 94 Hoover Criminals

  Jums tiek dotas 24 stundas lai papildinātu frakcijas topiku vai arī tiks arhivēts.
 9. punk

  [Moderators] Marsmelo

  Par, šis čalis kārtīgs sīko bende būs.
 10. punk

  RP Pērles

 11. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  topic closed, diemžēl.
 12. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Oskars osta oksikodonu. PND
 13. Tēla Vārds_Uzvārds : Bourke Hemmis Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Stretch (409) - 2011 Chrysler 300C Limo 5.7L - Vehliba ID 9 - Cena - $21000Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : skaisti dzīvot neaizliegsi. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : *Neattiecas, ja tiek pieprasīts Vincent
 14. punk

  [Pieprasijums] Alfredo Rios

  mantas atgrieztas.
 15. punk

  Claire Hart

  Pārāk daudz drukas kļūdas priekš tik īsa tekstiņa, derētu pielabot.
 16. Marka: Rolls Royce Modelis: Phantom Gads: 2018 Krāsa: Melna Motora tilpums: 6.7L Cena: piedāvājat paši, iespējama maiņa pret G65 AMG vai kādu citu auto. Piezīmes: Auto izmantots tikai svētdienas izbraucieniem, sēdināts, tonēti logi, xenon lampas, koža roža un viss pārējais. Tālrunis : 42069
 17. punk

  Restorāna logo.

  Pieprasījuma paraugs pēc kāda darba: 1. Ko tieši vēlies (Avatar, Signature, Logo): logo 2. Kādi būtu vēlamie izmēri: pēc paša ieskatiem. 3. Ko vēlies redzēt attēlā (Tēma): sērbu noskaņa. 4. Vēlamais stock vai render attēls (Nav obligāti): nav 5. Kādu tekstu vēlies redzēt uz darba: ''Osama Brace''. P.s kvalitatīvu, samaksāšu ar GC, ja vajadzēs.
 18. punk

  [Moderators] Grumm

  Tava motivācijas vēstule lika man teikt pret šoreiz, es tieku galā viens bez problēmām, Koldplejs kaut kur atkal pazudis kā jau vienmēr. Par topikiem, vienmēr ir iespēja reportēt to lai aizslēdz ciet, un esmu forumā diezgan daudz laika katru dienu, tā kā Tu saki, ka neviens neko šeit nedari, tā nu gan nav, es cenšos visiem salikt gan brīdinājumus, gan izdzēst/noslēpt liekos komentārus kā arī aizslēgt cietos tos.
 19. Dealing with depression effectively is a mark not of weakness, but of strength.
   

  1. keyboard

   keyboard

   To avoid disruption to your ad campaigns, please take a moment to review and accept our non-discrimination policy. Our policy hasn't changed, but we've added examples about what it means for advertisers.

   We're requiring all advertisers to review and accept this policy. Please review and accept as soon as possible to continue creating and running ads.

 20. punk

  Safixot ložu bugu.

  sorry džeki, tādā komā biju, neatceros nemaz, ka būtu to rakstijis.
 21. punk

  Safixot ložu bugu.

  jobans esi? man noņēma statusu par to, ka atgriezu ieročus cilvēkiem kuri papisa dēļ bugiem.
 22. punk

  kaut kas nereāls

  1. ja cilvēks uzliek tad gmi/admini piekoriģē un nolocko itemu, nesaskatu neko pretīgu. 2. priekš kam tas vispār ir vajadzīgs? rpo savā rajonā un miers, priekš kam visu sabāzt vienā vietā, ieteikums ir galīgi debīls un nevajadzīgs. 3. paskaties kaut vai tos pašus sludinājumus, tur ir gan audi, gan bmw, gan pasāti, nesaprotu ko tu ar to gribi panākt. 4. domes darbus pilda tikai lowaki vai arī cilvēki kuriem tas šķiet interesanti braukāt ar rs haulu, ja labi grib var izveidot pats savu biznesu un pelnīt naudu, legāli vai nelegāli tā jau ir tava izvēle. 5. galīgi nē, kāds sakars, katram lai ir savs bizness un miers. vopšem pret visiem.
 23. punk

  RP Pērles

  still, es nesaprotu kas tur ir "pērle", man čomi atbrauc no Krievijas, dzimtā valoda ir krievu, bet šeit Latvijā runā latviski, soo tā arī ir pērle?
 24. punk

  RP Pērles

  nu un, es arī biju Skotijā un no Latvijas, bet runāju latviski, kāda starpība?
 25. punk

  Ieteikums - Māju Token sistēma.

  tas nav nekāds flex vai kas tāds, es vienkārši nesaprotu to jēgu no tokeniem, attīsti tēlu, rpo un dabūsi sev to piķi priekš visa pārējo.
×