Jump to content

a


punk

Moderators
 • Content count

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by punk

 1. Tātad, visiem TS3 tika noņemtas, pa lielam, visas grupas, lai saņemtu tās rakstiet pieteikumu šajā pašā topikā zemāk norādot kādu grupu jums piešķirt un kādēļ tā būs nepieciešama. Tavs TS3 vārds ; Iemesls grupas saņemšanai ;
 2. Follow The Damn Train, CJ!

  1. Show previous comments  3 more
  2. GirtsMoka
  3. eslains

   eslains

   See you around... officer.

  4. VitoSkaleto

   VitoSkaleto

   You pick the wrong house fool!

 3. punk

  IETEIKUMS VISIEM .

  kādēļ man būtu jāskatās/jāklausās video kur fonā ir uzlikts kaut kāds trash game? anyways, cilvēki gados tikai pasmietos par to, ko viņš stāsta tur.
 4. punk

  IETEIKUMS VISIEM .

  ieraudziju fortnite, izslēdzu video, uzmetu krustu.
 5. eu davaj pa bracki saliekam man plusinus sim postam un citiem ari

  1. Show previous comments  3 more
  2. VitoSkaleto

   VitoSkaleto

   Jā ,seržant! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  3. Deffender

   Deffender

   Kurzeme pa bracki pa purnu vienmeer dabu

  4. punk

   punk

   @Deffender kurzeme vispar ir iedomata vieta xd

    

 6. punk

  [2019] Aprīļa nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @OwenS lietotājs; @Middnes radošākais; @herkuless aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Kudys izpalīgs; n/a komunikablākais; @Mykat nopietnākais; @OwenS labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); tevi no botem izspert? sliņķis; @Mykat FMT IR SLIKTS BESIJ ARA KO TA MARTA VISPAR SAPROT NO NELEGALAJAM NEKO NEIZSNIEDZ TIKAI SLINKO!!! seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @Mykat MTA skolotājs; @Wiliams MTA aktīvākais lietotājs; @Kubitis MTA slinkākais administrātors/GM; @LightScribe MTA mēneša nelegālā; @Sons Of Silence. MTA mēneša frakcija; hz, nav MTA bagātākais spēlētājs; panks Teamspeak3 TS3 uzraugs; n/a TS3 balamute; @Demons
 7. punk

  [Organizators] Grafake

  apsveicu ar perma banu tevi, džekiņ.
 8. punk

  [Organizators] Grafake

  Pret, kas tā par motivācijas vēstuli?
 9. Cilvēki nemainās, esmu tik pat liels kretīns kāds biju agrāk.

 10. Roger E. Borquez attīstība. [character development].
 11. Lai arī Rodžers ir tikai 27 gadus vecs vīrietis, viņš ļoti interesējās par 70's un 80's gadiem, ir sava veida izpalīdzīgs cilvēks, bet diemžēl ātri nokaitināms. Rodžers dzīvo viens kopš 15 gadu vecuma kad viņa vecāki gāja bojā kādā bandu karu apšaudē trāpoties ''nepareizajā laikā, nepareizajā vietā'' un kopš tā laika Rodžers ļoti ienīst krāsaino rasu pārstāvjus, bieži vien sanāk sakauties vai pat ir nonācis līdz apšaudēm. Rodžera draugu loks ir ļoti mazs, jo viņš pats par sevi ir noslēgts un ar svešiniekiem ļoti maz runā.
 12. punk

  Escape from Tarkov (EFT)

  baigā misene tā spēle.
 13. punk

  Nelegālās frakcijas

  sorry par dubultpostu, nevaru editot iepriekšējo. Man tik ļoti patīk šie daiļdirsēji kā Tu, parādi kaut vienu reālu piemēru kurš ir pircis stvolus pa īstu naudu, parādi ar visiem pierādijumiem nevis gudri dirs, Tu pēdējā laikā visu laiku par kaut ko raudi, tāpat arī kad rpoju savu dauņtaunu, FMT ir pie vainas, jo nav kam taisīt reketus, es jebal, tev smadzenes jāiegādājās bērns. Tas ko tu dzirdi apkārt, ka kāds ir kaut ko nopircis nav patiesība un, ja arī būtu nopircis tad kādēļ Tu ar visiem pierādijumiem negriezies pie Eināra un lai attiecīgais administrātors saņem banu un paliek bez admina?
 14. punk

  Nelegālās frakcijas

  Vispār tā ir bijis visu laiku, ja ir vairāki AKTĪVI biedri frakcijā tad vienmēr arī tika dots vairāk narkotikas/ieroči nekā tajā kurā ir mazāk biedri. Es protams neko negribu teikt, bet nu cenas nav nemaz tāds kosmoss kā jūs te sakat, ar kad pārdevu ieročus cilvēkiem, es to dariju pa lētu naudu tas, ka downtowna cer dabūt 150k par vienu m4 ir pats par sevi, @Sharper @Bets. @Middnes un kam tur vēl pārdevu, var apliecināt, ka es tirgoju pa lētu naudu. Tauta serverī nav ne jau dēļ tā, ka cenas ir lielas vai kas tāds, paskaties cik atkal ir atvērušies projekti bezjēgā, visi lowaki iet uz citiem serveriem spēlēt, jo tur visu pasniedz uz paplātes.
 15. https://register.ubisoft.com/acu-notredame
 16. punk

  [Ieteikums ar gatavu skriptu] Pokers

  reporti incomming : "varat uzlikt manam personāžam 18 gadus''. Nezinu vai ir jēga no viņa, sākumā kāds paspēlēs un tas arī viss, var jau ielikt kādēļ ne.
 17. punk

  RP Pērles

 18. punk

  [Moderators] Alex's

  nu, tā notiek. Paskatoties uz visu iepriekšējo ko Tu šeit esi darijis es esmu pret, saprotu, ka cilvēki mainās, bet ne aktivitāte nav manā no tavas puses, ne viss pārējais, būšu pret.
 19. punk

  [Moderators] Marsmelo

  Par, šis čalis kārtīgs sīko bende būs.
 20. punk

  RP Pērles

 21. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  topic closed, diemžēl.
 22. punk

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Oskars osta oksikodonu. PND
 23. Tēla Vārds_Uzvārds : Bourke Hemmis Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Stretch (409) - 2011 Chrysler 300C Limo 5.7L - Vehliba ID 9 - Cena - $21000Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : skaisti dzīvot neaizliegsi. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : *Neattiecas, ja tiek pieprasīts Vincent
×