Mc Donald's FREE WIFI

GameMasters
 • Ieraksti

  482
 • Monētas

  132 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  18

Mc Donald's FREE WIFI last won the day on Decembris 14

Mc Donald's FREE WIFI had the most liked content!

Par Mc Donald's FREE WIFI

 • Ranks
  Servera meitene
 • Dzimšanas diena 2000.07.16.

Profile Information

 • InGame
  Elviss Lopez
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Los Santos
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv MTA lomuspēles servera GameMasters. Droši varat vērsties  pie manis ja ir radušās kādas neskaidrības vai problēmas saistībā ar lomuspēli ,lai, iespējams, mēs kopā spētu rast kopīgu risinājumu jūsu problēmai.

Profilu Apskatījuši

2 928 profila skatījumi
 1. e Tyrese Kendall tu rp spele vel?

 2. wtf es tur ari esmu p.s @Arianator santos zilitis
 3. izloze

  Piedalos Steam profila links - https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=271342264&token=zCu2A2FkNovēlējums - Veiksmi
 4. Es esmu par erpošanu pakaldzīšanās laikā kad tā ir saistīta ar policiju tikai un vienīgi tad ja tas ir aizgājis tik tālu ,kad mašina ir pilnībā nokūpējusi,tevi ir ielenkusi policija ar ieročiem.Tad tev ir pēc situācijas tālāk jārikojas,kā arī tad ja tu esi nonācis nopietnā avarijā nevis katru otro nonesto stabu.
 5. @Forty Sippa
 6. Cik es noprotu te jau viss lēnām brist uz arhīva pusi,balstoties uz to kas pēdējā laikā ir noticis iekštēla.Tāpēc vēlos izteikt visu to ko pieredzēju pēdējo divu nedēļu laikā. Neapšaubāmi jums tāpat kā Glenpark Crips organizācijai,ja to tā var nosaukt ir ļoti daudz kas vēl jāmācās, patiešām.Pēdējās dienās daži biedri izcēlušies un nonākuši administratīvajā cietumā ,konkrēti Jayden DeShawn .Bieži ,arī vēl tad kad nebiju Rp skolotājs nācās saskarties ar @KF3 un otra bračkas toksisko uzvedību,kaut kādiem trolliskiem izgājieniem un ne vienu vien reizi es viņiem par to aizrādīju ,bet ,protams,kāpec gan lai viņi manī klausītos.Kā parasti gribam visu uzreiz tagad un tulīt .Ieročus,narkotikas,oficialitāti u.t.m.l. No jums es cerēju ka redzēšu labāku attīstību un realisistiskāku lomuspēles atveido.Nepārtraukti tika un tiek lietots ārpus tēla čats un /pm vispār kaut kādai godīgi sakot huiņas ,kas nekādīgi nebija saistīta ar iekš tēla notiekušo ,kas arī ir ļoti liels mīnuss.Minimāla kaut kādu pārdzīvojumu vai baiļu atveido, labi jā @KF3 kaut ko manā klātbutnē tu pieminēji savā lomuspēlē kad bija bēdīgs vai tamlīzīgi kad tavu bračku nošāva .Nezinu protams vai tu solo kaut ko erpoji ,bet doma ir skaidra. Neloģiska uzvedība un darbības arī protams bija gan no jūsu gan no ''Glen Park'' crips puses.Žel man ir @NBA 9Boz ,kurš ķip noticēja tam ka jūs esat mainijušies un spējāt atveidot kvalitatīvu lomuspēlu ,tā ir bet ne vienmēr. Kā jau es teicu jums ir jāpiestrādā visparīgi pie saviem tēliem ,kārtīgi ir jāpārdomā - Kas viņi ir un ko viņi dara?No kā viņi baidās un no kā nē.Nākotnē vēlētos redzēt jūs abus un citus organizācijas biedrus pēc iespējas mazāk izmantojam ārpus tēla čatu lomuspēles situācijas.
 7. @Bets. @Index @GHOS @Forty Sippa @circle jerk props vecīt ,tik labu panka lomuspēli es sen nebiju redzējis
 8. Vel 10 profilus foruma uztaisi lai kko iedrist @girtss p.s veiksmi
 9. -606- Reprezentēju John Paul Strītu yeee boi
 10. /togglenews nakamreiz uzraksti
 11. @NBA 9Boz @Bets. @Forty Sippa @KF3
 12. ja viss loti labi, piekritu !
 13. Bandai ari kapitals ir vajadzigs
 14. Gods kalpot Latvijai ser Vards: Armands Dzimums: Armands Latweetis Kick gronikas @Danex @LightScribe