Sonce

GameMasters
 • Ieraksti

  360
 • Monētas

  31 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  6

Sonce last won the day on Maijs 3

Sonce had the most liked content!

7 Sekotāji

Par Sonce

 • Ranks
  Servera meitene
 • Dzimšanas diena 2000.07.16.

Profile Information

 • InGame
  Oskars Lopez Killers
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Caw un Atā.

Profilu Apskatījuši

2 026 profila skatījumi
 1. Nu ķip čau.
 2. @North_Korea Ja tu dabū ar ko erpot Andrīt tad arī erpo, nevis aizver pēc dienas , gl.
 3. Sveiks! Tavs pieteikumus uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts. Sazinies ar mani IG , lai varu pārbaudīt tavu RP. Ar cieņu Gamemasters Synex.
 4. Ja tu serverī neuzturies , tad es domāju ka tavs viedoklis ,kurš principā ka lielākā daļa augšak izteiktu nav pietiekami labi argumentēts ir lieks. Būšu pret , jo tu vienu brīdi kaut ko pāerpo tad uzmet ,atkal atnāc kaut ko plāno erpot , bet nē. Tev pašam vēl daži termini vēl jāpiemācās ir , pats savā pieteikumā minēji ka japiestrāda pie rp vērtējot sevi uz 6/10 .Motivācijas vēstule vispār nav skaidra , tu pats esi trollis . Sarmis augstak visu pateica @NBA 9Boz
 5. Apmācīto spēlētāju uzskaite Gamemaster UCP niks : Synex . ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Atskaite par ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Oleg Chugunov , Jonathan Mills Supervisor. Zetona numurs: #043 Datums un laiks: 2017/08/12 Ieslodzītā pilnais vārds:Jake Cortez un Ivankov Bezrukov. Ieslodzījuma iemesls: Kriminālkodeksa un 8(2) punktu pārkāpšana, (4)11.Valdības Darbinieka Pienākumu Izpildes Traucēšana,(2)17.Vandālisms, (4)13.Izbēgšana No Aresta, 4)12.Nepakļaušanās Miera Uzturētājam. Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: ((10 d)).
 6. CIk es saprotu spējas vairs nav nepieciešamas?
 7. Sveiks! Tavs pieteikumus uz mehāniķa spējām tiek noraidīts! Nav pietiekami laba iemesla ,lai tev kā sekretārim izsniegt mehāniķa spējas, tā kā ik diena tu ar mehāniku neņemies. Nav piestrādāts pie iemesla. Ar cieņu Gamemasters Synex.
 8. Vārds:Oleg Uzvārds:Chugunov Vecums:24 Tālrunis:383233
 9. Cau bistamaiis
 10. @MMD playharda komunā jau ilgi laiku uzturās, daudz ilgāk nekā es . Daudziem pazīstams trollis ,jautrs čalis ,daudz esam ardijušies citos projektos ,labi pavadījuši laiku.
 11. * Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas! 1 gads * Jābūt vismaz 50 postiem! 300 * Warn līmenis nedrīkst pārsniegt normas robežas! parsniedz,bet ir veci * Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem! 17 * Jābūt pamanāmam TeamSpeak3 serverī! esu pamanams * Jāpārzina servera noteikumi/komandas, kā arī admina privilēģiju komandas! zinu Vārds;Oskars Vecums;17 Links uz "Sasveicināšanos";Nav un nevajag Tavs Ts3 nick;PV I|O.Chugunov|#041 Tava moderatora pieredze citos serveros;privata serveri ad Cik laika pavadi dienā @ TS3?; dahuja un vel vairak Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?; ja Rekomendācija (nav obligāta); nez ,Fankys mos Motivācijas teksts, kādēļ Tev nepieciešams moderatora statuss;Vēlos iegūt moderators ts3, jo dažreiz gadās kad ienāk cilvēki, kam mute ir pārāk liela. Nakti vai ari kad nav citi mod ad online. Status ari vala Status ari vala ta kā man ir tiesības pieteiktiesta kā man ir tiesības pieteikties
 12. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Atskaite par ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Oleg Chugunov , Eddie Medders Zetona numurs: #041 ,#044 Datums un laiks: 31/07/2017 23:50 Ieslodzītā pilnais vārds: Ratnam Matthias Ieslodzījuma iemesls: (1)03.Uzbrukums ar ieroci ,ar nodomu apzagt personu. Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma ilgums: 3 stundas. Piezīmes: N/A.
 13. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Virsnieka pilnais vārds: Oleg Chugunov Žetona numurs:#041 Datums un laiks: 30.07.2017 ~ 20:50 Argumentēts iemesls dienesta šaujamieroča pielietošanai (norādīt arī kāpēc šaujamieroča pielietošana bija vienīgā/galējā opcija: Viens no DAVID 4 vienības virsniekiem K.Scott bija uzsācis pakaldzīšanos ,ķera sarkanu BMW kurā atradās divi bruņoti afro-amerikāņu rases jaunieši . Viņi atklāja uguni ,kā rezultātā sašāva virsnieku un viņs tika hospitalizēts. Dienesta šaujamieroča pielietotais daudzums(lodes): 2 Winchester 1300 lodes. Pret ko tika atklāta uguns ( nodarījumi, bojājumi,piemēram, pāršauta riepa. Vai kāds tika ievainots utml..) :Pret abiem uzbrucējiem , viens tika sašauts vēderā otrs galvā ,kā rezultātā abi nomira notikuma vietā. Piezīmes ( iekļaut arī Augstākās/Vadošās vienības Vārdu, kurš devis atļauju pielietot šaujamieroci): BRAVO 1 vienības seržants Mike Mc'Cooper.