Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Wiliams

MTA Administrators
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Wiliams last won the day on October 23

Wiliams had the most liked content!

About Wiliams

 • Rank
  Pressure
 • Birthday 04/26/2001

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/wiliamzzz/

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2382 profile views
 1. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Novembris, 12, 2019 Cienījamais, Garry Helton; Pateicamies, ka atradāt laiku ierasties uz Los Santos Policijas Departamenta interviju un vēlamies paziņot, ka intervija nav bijusi veiksmīga un jūs netiekat pārcelts tālāk. Nākamo aplikāciju varēsiet iesūtīt nākošajā rekrutācijā. Ar cieņu, ANTHONY GARCIA, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA. 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 2. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Novembris, 11, 2019 Cienījamais Garry Helton; Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu - Interviju. Tagad jums ir jādodas uz Los Santos Policijas Departamentu un jāpiesakās intervijai. Ar cieņu, ANTHONY GARCIA, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA. 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 3. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Novembris, 11, 2019 Cienījamais, Luke Mcloon; Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu - Interviju. Tagad jums ir jādodas uz Los Santos Policijas Departamentu un jāpiesakās intervijai. Ar cieņu, ANTHONY GARCIA, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA. 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 4. Good job. Jauki, ka tagad varēs to aizsardzību pret neaktivitātes skeneri un papildus personāža slotu iegādāties.
 5. Wiliams

  Čau visi

  Sveiks. Prieks, ka esi izvēlējies šo serveri, veiksmi tev turpmāk.
 6. Redzi, LSPD ir vienīgā legālā f3, kur reāli grib būt cilvēki, jo tā ir viena no vietām, kur rpot ir salīdzinoši vienkāršāk. Es sakārtoju GD, apgriezu kājām gaisā visu sistēmu uz kaut ko sakarīgu, jo tas, ko bija atstājis tas omārs un dante bija reāls sampa variants. Problēma ir tajā, ka tur vienkārši nav cilvēki un rpot ārstu ir 3x grūtāk nekā policistu, tāpēc tur neviens arī neiet. Kad bariņš bijām vadošie domē, tur arī diez gan daudz ko sakarīgu izdarījām. Tas, kā to turpina nākamie vadītāji jau nav mūsu ziņā, atceries arī to.
 7. Kā jau terijs minēja, esi ieguldījis daudz laika, lai sakārtotu legālo pusi serverī normālā līmenī. Viennozīmīgi atbalstu, gribu redzēt tevi atpakaļ amatā.
 8. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Taylor kungam, Jūsu maksājums ir saņemts, ierodieties LSPD un zvaniet mums pa numuru 311, lai norunātu tikšanos. Ar cieņu, Anthony Garcia, Seržants I. Licencēšanas vadītājs, šaujamieroču licencēšanas divīzija. Administratīvo pakalpojumu birojs.
 9. Atbalstu, tas būtu tikai normāli, ja lielā laivā varētu vairāk salikt, būtu tad jēga arī krāt tai lielajai vēl kāda iemesla pēc.
 10. FORUMS Foruma uzraugs; @Coldplay radošākais; @terijs aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex komunikablākais; @eslains nopietnākais; @OwenS sliņķis; @ExclusivE seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Middnes labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); mums visa maja nav udenn jokdaris; @eslains MTA Roleplay MTA administrātors; @PATRIOTS MTA skolotājs; @eslains MTA aktīvākais lietotājs; @jex MTA slinkākais administrātors/GM; @eslains MTA mēneša nelegālā; Southern Bumpkin Movement MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs; @jex Teamspeak3r TS3 uzraugs; @PATRIOTS TS3 balamute; @Middnes
 11. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Ibragimov kungam, Jūsu maksājums ir saņemts, ierodieties LSPD un zvaniet mums pa numuru 311, lai norunātu tikšanos. Ar cieņu, Anthony Garcia, Seržants I. Licencēšanas vadītājs, šaujamieroču licencēšanas divīzija. Administratīvo pakalpojumu birojs.
 12. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Taylor kungam, Tava aplikācija tika saņemta un to izvērtēja šaujamieroču licencēšanas divīzija. Pēc rūpīgas pārbaudes ko veica uzraudzības komanda, pieteikums ir apstiprināts, jo tas atbilst visiem kritērijiem un jūs varat veikt nākamo soli. Nākamais solis ir maksājuma veikšana 4,5 tūkstošu apmērā. Ar cieņu, Anthony Garcia, Seržants I. Licencēšanas vadītājs, šaujamieroču licencēšanas divīzija. Administratīvo pakalpojumu birojs. ((Iesūtīt screenshot ar naudas apmaksu 4,5k tūkstošu apmērā uz LSPD kontu "Los Santos Police Department" šajā postā ))
 13. Lai iegūtu amatu, tev ir jāizrāda arī kaut kāda interese. Izlasot tos 5 vārdus, kurus pats esi uzrakstījis, neko labu par tevi pateikt nevar. Ja uzrakstītu normālu pieteikumu, tad varētu sākt domāt.
×
×
 • Create New...