Jump to content

a


oskarsp

Lietotājs
 • Content count

  1042
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

oskarsp last won the day on July 11

oskarsp had the most liked content!

1 Follower

About oskarsp

 • Rank
  Mužiks
 • Birthday 03/07/2003

Contact Methods

 • Steam
  -

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1253 profile views
 1. Sakarigs calis, rpots kopa kaut kad ir, rpot maki, labi atveido characterus.
 2. oskarsp

  MTA DayZ serveris

  Biju spēlējis toreiz DayZ, bija jautri, par.
 3. oskarsp

  CF Dealership

  CF Dealership Par mums Uzņēmums ''CF Dealership'' ir dibināts 2019. gada 11. jūlijā. Uzņēmums atrodās Los Santos. ''CF Dealership'' ir strauji augošs uzņēmums, kas publikā ieies ar labu reputāciju. Uzņēmums ''CF Dealership'' tirgo importētus transportlīdzekļus, importētie transportlīdzekļi pēc importa tiek uzglabāti speciāli labvēlīgos apstākļos transportlīdzekļiem. Kontakti Kontaktinformācija Adrese Nr.: 677808 e-mail: cfdealership@sa.com ((forumā PM)) Los Santos (vēlāk tiks sīkāk precizēta)
 4. PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: CF Dealership Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 10'000$ · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : 60'000$ · Uzņēmuma nekustamie īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 15'000$ Uzņēmuma valdes locekļi: Charley Fowler Juridiskā adrese: Tiek meklētas telpas. Uzņēmuma rajons: [ ] Flint County [ X ] Los Santos [ ]Red County Kontakttālrunis: Kontakttālruņa vietā norādīšu e-pastu (cfdealership@sa.com ((IG PM)) ) Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Transportlīdzekļu veikals.
 5. oskarsp

  Ieteikums- Mašinas.

  Ja nevēlaties, ka uz moda ir vairākas mašīnas - izņemt vispār modus. Principā darīt kā owlā, mašīnām nav modu, bet ir ļoti liela transportlīdzekļu daudzveidība, piemēram, uz Stratuma ir BMW, Audi, Volvo, utt. izņemt modus, lietot wrapus, uztaisīt wrapā, ka uz kapota piemēram ir BMW logo, visu var izdarīt, jo esmu to redzējis un pats tādus wrapus mašīnām taisījis, tikai, lai admini šadus wrapus, kuros ir tikai markas logo, pāris dekoratīvās lietas, kas padara mašīnu līdzīgāku rl modelim, liek admini par brīvu, bet, ja ir jāliek visādi wrapi, tad lai paši spēlētāji rpo, aizsūta adminam ssus, vai logus, kā wraps ir uzlikts. Šajā linkā ir daudzi transportlīdzekļu wrapi, manuprāt, šis ir ļoti noderīgi, pats tādus līdzīgus esmu taisījis owlā un rpojis ar tādiem. Kā jau tur var redzēt, piemēram uz Elegy ir gan BMW, Nissan, Mercedes utt, bet kad wrapu uzliek, mašīna ir diezgan atšķirama, piemēram stock Elegy, bez wrapa, vai Elegy ar šāda tipa wrapu. Pāris bildes, kuras atradu google - https://forums.owlgaming.net/topic/91757-rel-vehicle-wraps-w-realistic-parts-badges/ Par handlingiem - jāizdomā cik realistisks stock mašīnai varētu būt attiecīgais handlings, papētīt internetā informāciju, videoklipus par automašīnu, visādu informāciju, kas palīdzēs izveidot ļoti līdzīgu handlingu automašīnai, kā reālā dzīvē. Forsētās mašīnas - ja ir noerpots, kā uzstāda ļoti daudz un dažādas detaļas, kuras būtu iespējams uzstādīt, lai tad rauj uz tiem 300km/h, bet lai viss ir ļoti detalizēti, smalki, ļoti gari noerpots, lai tādas automašīnas būtu retums. Ja grib forsēt, lai sūta @Filipolv ļoti detalizētu RP, kuru izskatītu ļoti stingri. Ieteikums - izņemt modus, izveidot ļoti daudz automašīnu, izveidot milzīgu, ļoti milzīgu automašīnu daudzveidību, izmantot wrapus.
×