Jump to content

a


oskarsp

Lietotājs
 • Ieraksti

  210
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par oskarsp

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 03/07/2003

Contact Methods

 • Steam
  -

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

1030 profila skatījumi
 1. oskarsp

  cxrxna youth

 2. oskarsp

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Himalajos filmē filmu JAP
 3. oskarsp

  cxrxna youth

 4. oskarsp

  pīsiņš no Edjix'a

  yo, veiksmi seit
 5. oskarsp

  Intervijas Pieprasīšana

  INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA Vārds, Uzvārds: Miguel Lopez. Jūsu aplikācijas iesūtīšanas datums: 10.02.2019. Vakance, uz kuru pieteicāties (mediķis/ugunsdzēsējs): Mediķis. Vēlamais intervijas laiks: pēc iespējas ātrāk.
 6. @Kumariks pēc viņa vēlmes tiek ietagots kā labākais braucējs.
 7. oskarsp

  Montgomery Furnitures

 8. oskarsp

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  **Cletus Otko ienāktu tiesas zālē un apsēstos**
 9. oskarsp

  [#SA18068] Montgomery Furnitures

  **Tiktu nosūtīts maksājuma uzdevums uz Los Santos Valdības epastu** (( ))
 10. oskarsp

  Zakhar Dekanidze v. Los Santos Policijas Departaments

  SAN ANDREAS ŠTATA TIESA Paziņojums par darbību San Andreas Štata Tiesa, apgabals Los Santos. Ar šo tiek paziņots, ka iepriekš minētajā lietā Zakhar Dekanidze ir iesniedzis kriminālprocesu pret Los Santos Policijas Departamentu. Sūdzība tika iesniegta San Andreas tiesā, 18:17 2019. gada 27. janvārī. Jūs officiāli tiekat apsūdzēts par: Personas notriekšana. 72 stundu laikā jums ir jāsniedz atbilde vai atbilde uz prasību (-ām), kas pievienota šim paziņojumam (pievienots šim paziņojumam). Jums jāiesniedz atbilde papildus jebkādiem ierosinājumiem (ja tādi ir) tajā pašā laika posmā. Ja jūs to neizdarīsiet termiņā, pret jums tiks pieņemts noklusējuma spriedums. Vēl viens mēģinājums sazināties ar jums pirms noklusējuma sprieduma ievadīšanas. Jūsu atbildē jāiekļauj jūsu iesniegums šajā jautājumā, kas varētu būt viens no šādiem: Vainīgs Jūs esat vainīgs dažos, vai visos uzskaitītajos noziegumos. Nav vainīgs Jūs apgalvojat, ka neesat vainīgs dažos, vai visos uzskaitītajos noziegumos. Ne viens, ne otrs Jūs oficiāli neatzīstat vainīgu, bet jūs atzīstat, ka kriminālvajāšana, visticamāk, būs dominējošā un izvēlas neapstrīdēt apsūdzību. Bez tām, jūs varat vērsties pret apsūdzību, kurā jūs varat, piemēram, atzīt par vainīgu mazāku sodu. (( @Kalgan @UnikalPerson @PATRIOTS @Coldplay ))
 11. oskarsp

  Zakhar Dekanidze v. Los Santos Policijas Departaments

  **Zālē ierastos tiesnesis Jack Howard un ieņemtu savu sēdvietu** -Vai visas partijas ir ieradušās tiesas zālē? (( @Kalgan @UnikalPerson @PATRIOTS @Coldplay ))
 12. oskarsp

  GC & CS 1.6 VIP GIVEAWAY

  Skaitlis: 7 Balva ko vēlos saņemt: GC.
 13. oskarsp

  Montgomery Furnitures

  Komplekta cena ir 700$, pērkot šo komplektu jūs ietaupāt 100$! Katru preci ir iespēja nopirkt atsevišķi. Saziņa: Komplektā ietilpst: Divi skaļruņi, viena skaļruņa summa ir 25$. Televizors (Samsung Smart TV), summa ir 300$. Galds, summa ir 100$. Spēļu konsule ''Playstation 4'', summa ir 200$. Spēļu konsule ''Nintendo'', summa ir 150$. Informācija par preču stāvokli:
×